Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 13:01   #1891
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Z Niemiec, dlatego tyle idzie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:02   #1892
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
W końcu zamówiłam Heroine online i teraz nie wiem czy kupić lip liner Magenta czy szukać innego dupa niekoniecznie z MACa
Zrobiłam Ci porównanie na ręce, abys sama zobaczyła, jak to wyglada, oczywiscie na zywo jest wszystko bardziej wyraziste.
Po prawej szminka Heroine, na górze od lewej strony Magenta, na dole Heroine. I widać, ze róznica jest. Heroine pomadka i kredka sa identyczne. Magenta rozowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (30,2 KB, 26 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:11   #1893
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

[QUOTE=Corii;48079067]Oj, to popłyniesz
Ja póki co nic ale oczywiscie zycie pewno to zweryfikuje No jakies cienie bym moze przygarneła do adopcji, tym bardziej, ze 8 ich w kasetce, tyle ze kasetki mi sie nie podobaja Ale mniejsza o to, poczeakmy i zobaczymy, co w ogóle do nich wsadzą, bo sie moze okazac, ze połowa będzie cieniami ze stałej
W sumie Fluidline lubie, ale jak przeczytałam, ze maja drobinki, to mi sie coś odechciało

Zwykle ta kolekcja swiateczna wychodzi w listopadzie u nas.[COLOR="Silver"]

Dziękuję za wszystkie informacje, mam nadzieję,że wszystko będzie online, pędzle mnie kuszą w zestawie i mamie bym zestaw kupiła pedzli podobają mi się róże
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:19   #1894
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie informacje, mam nadzieję,że wszystko będzie online, pędzle mnie kuszą w zestawie i mamie bym zestaw kupiła pedzli podobają mi się róże
Na pewno wszystko będzie online Stacjonarnie bywało tak, ze zestawy dochodziły później nieco, były jakies obsuwy.Moze w tym roku będzie wszystko równo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:48   #1895
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

W Douglasie online jest NR i Rihanna 2.

Na MAC działa kod 10% 034EFPL.
Darmowa dostawa od 99zł z kodem PAYBACK09 (u mnie nie działał, pokazała się informacja, że nie działa na MAC, BB i Philipsa).
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:55   #1896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
W Douglasie online jest NR i Rihanna 2.

Na MAC działa kod 10% 034EFPL.
Darmowa dostawa od 99zł z kodem PAYBACK09 (u mnie nie działał, pokazała się informacja, że nie działa na MAC, BB i Philipsa).
Do kiedy wazny?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:48   #1897
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Paybackowy ważny jeszcze dwa dni. Ten drugi, procentowy nie mam pojęcia do kiedy ważny, znalazłam go w wątku z kodami do S i D.

Tu inne kody Payback, ale chyba nie działają na MAC. http://www2.payback.pl/punkty-online/douglas
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 14:50   #1898
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zrobiłam Ci porównanie na ręce, abys sama zobaczyła, jak to wyglada, oczywiscie na zywo jest wszystko bardziej wyraziste.
Po prawej szminka Heroine, na górze od lewej strony Magenta, na dole Heroine. I widać, ze róznica jest. Heroine pomadka i kredka sa identyczne. Magenta rozowa.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jęsli nie będzie przeszkadzało Ci to, ze Magenta sprawi iż Heroine bedzie miała fuksjowe obrzeża i przez to ja czyniła bardziej różową, to bierz. Jak masz mozliwosc znalezienia kredki bardziej fioletowej to szukaj gdzie indzie, moze NYX?
Mnie przeszkadzało w Magecie to rozowienie Heroiny. Ale nie Tobie nie musi.
Oooooooo Corii wielkie wielkie dzięki

Rzeczywiście widać różnicę i jak pisałaś przyjrzę się NYX czytałam gdzieś że Purple Rain czy coś tam jest podobny. Będę dziś przechodziła obok sklepu gdzie chyba mają tą firmę to się zapytam. Może w Sephorze też obejrzę Too Faced, UD i MUFE bo oni mają zawsze dość ciekawą ofertę kolorystyczną.


Tak w ogóle czytalam ze MAC wszystkie lip linery fioletowe robi limitki, jakas teoría konspiracyjna músi tu byc

Edytowane przez oleandra123
Czas edycji: 2014-09-10 o 15:26
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:37   #1899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Paybackowy ważny jeszcze dwa dni. Ten drugi, procentowy nie mam pojęcia do kiedy ważny, znalazłam go w wątku z kodami do S i D.

Tu inne kody Payback, ale chyba nie działają na MAC. http://www2.payback.pl/punkty-online/douglas
Dziekuję Tak, chodziło mi o ten procentowy. Bo kurcze zawsze to 10% taniej niz w sklepie maca stacjonarnym No, ale nie wiem, czy zdąze, bo czekam na kasę i na razie lipa. Zeby sie nie okazało, ze jak kasa juz bedzie, to kod na Dougu juz nie

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle czytalam ze MAC wszystkie lip linery fioletowe robi limitki, jakas teoría konspiracyjna músi tu byc
O tym samym kiedyś myslałam, i nawet rozmawiałam z macówką Dziwne, ze majac w swojej ofercie Heroine i Up The Amp nie ma do nich odpowiednich kolorystycznie konturówek....a do kazdej innej szminki znajdzie sie bez problemu w sumie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:40   #1900
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

kliknęłam ostatni w D. róż Warm Soul

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuję Tak, chodziło mi o ten procentowy. Bo kurcze zawsze to 10% taniej niz w sklepie maca stacjonarnym No, ale nie wiem, czy zdąze, bo czekam na kasę i na razie lipa. Zeby sie nie okazało, ze jak kasa juz bedzie, to kod na Dougu juz nie
% kod ponoć do końca września
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:48   #1901
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kliknęłam ostatni w D. róż Warm Soul

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Ja go kliknęłam jakoś 2 tygodnie temu, póki co leży i czeka na swoją kolej .

Zastanawiam się czy klikać coś z NR czy nie.. . Kusi mnie szminka Myself ale za dużo mam szminek i połowa leży nowych..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 16:48   #1902
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
% kod ponoć do końca września
Dzięki!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 17:25   #1903
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kliknęłam ostatni w D. róż Warm Soul

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



% kod ponoć do końca września
Gratuluje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 17:40   #1904
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja go kliknęłam jakoś 2 tygodnie temu, póki co leży i czeka na swoją kolej .

Zastanawiam się czy klikać coś z NR czy nie.. . Kusi mnie szminka Myself ale za dużo mam szminek i połowa leży nowych..
ja zużyłam już jeden cały to mój ulubieniec a online w MACu już nie ma, a w D. też nic nie zostało a chciałam jeszcze tą starszą wersję bo KasiaJ pisała, że nowy to już nie to samo

z NR zastanawiam się nad fioletowym quadem ale w sumie jeszcze nie wiem


Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Gratuluje
Dzięki
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 17:45   #1905
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

a ja dzisiaj nie wytrzymałam i capnęłam online Pink Cult. Mam nadzieję, że będzie ok.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 17:52   #1906
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja zużyłam już jeden cały to mój ulubieniec a online w MACu już nie ma, a w D. też nic nie zostało a chciałam jeszcze tą starszą wersję bo KasiaJ pisała, że nowy to już nie to samo
Ja z kolei wole ten nowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:23   #1907
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii - wiem, że jesteś fanką tych nowych... dlatego BŁAGAM nie odbieraj tego co teraz napiszę w żaden osobisty sposób bo absolutnie nie chcę nikogo urazić... Az się boję. Ale... dla mnie te nowe mineralize to jest kompletna porażka. Tak bardzo chciałam ten jaśniutki, macałam ostatnio, dla mnie ta ich perła jest taka na maxa tania, taka z lat 80tych, chamska i ... nie wiem, niewymiarowa...? Jestem załamana bo kiedyś minerałki miały duszę, a teraz są dla mnie okropne. Nie wiem co to będzie... Muszę następnym razem wziąć mojego starego Warm Soul i porównać z nowym. A może ja wydziwiam, nie wiem, na pewno znajdą się fani tych nowych wykończeń, dlatego BŁAGAM nie bijta... Ja po prostu no nie, nie mogę.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:44   #1908
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii - wiem, że jesteś fanką tych nowych... dlatego BŁAGAM nie odbieraj tego co teraz napiszę w żaden osobisty sposób bo absolutnie nie chcę nikogo urazić... Az się boję. Ale... dla mnie te nowe mineralize to jest kompletna porażka. Tak bardzo chciałam ten jaśniutki, macałam ostatnio, dla mnie ta ich perła jest taka na maxa tania, taka z lat 80tych, chamska i ... nie wiem, niewymiarowa...? Jestem załamana bo kiedyś minerałki miały duszę, a teraz są dla mnie okropne. Nie wiem co to będzie... Muszę następnym razem wziąć mojego starego Warm Soul i porównać z nowym. A może ja wydziwiam, nie wiem, na pewno znajdą się fani tych nowych wykończeń, dlatego BŁAGAM nie bijta... Ja po prostu no nie, nie mogę.
Kasia, no co Ty, wiadomo ze kazdy ma własny gust, opinie itd i to jest jak najbardziej normalne, ze jeden będzie wolał, to inny tamto
Ja się wtraciłam, bo chciałam zeby czytajace ten wątek osoby wiedziały, ze warto po prostu osobiście potestować cos, aby wyrobic opinię
Pierwszy Warm & Soul miałam stary i go zbyłam, a jak ostatnio ten nowy nałozyłam, to jakos pozytywnie byłam zaskoczona, ale wszystko zalezy od efektu, jakiego oczekujemy, czyż nie?

A i zapomniałam spytać - a jak ten nowy puder MSFN? Tez na niekorzyść wg Ciebie wypadł? Bo ja kupowałam jeszcze stary, nowego nawet nie macałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-10 o 18:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:10   #1909
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolekcja świąteczna będzie sie nazywała Heirloom i będzie w kolorystyce biało-czarnej.
Poniżej rozpiska, a w załaczeniu foty.
O fajnie, że wiadomo coś więcej o tej kolekcji
Czy mogłabyś podać nazwę strony, na której te informacje były?
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 21:44   #1910
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasia, no co Ty, wiadomo ze kazdy ma własny gust, opinie itd i to jest jak najbardziej normalne, ze jeden będzie wolał, to inny tamto
Ja się wtraciłam, bo chciałam zeby czytajace ten wątek osoby wiedziały, ze warto po prostu osobiście potestować cos, aby wyrobic opinię
Pierwszy Warm & Soul miałam stary i go zbyłam, a jak ostatnio ten nowy nałozyłam, to jakos pozytywnie byłam zaskoczona, ale wszystko zalezy od efektu, jakiego oczekujemy, czyż nie?

A i zapomniałam spytać - a jak ten nowy puder MSFN? Tez na niekorzyść wg Ciebie wypadł? Bo ja kupowałam jeszcze stary, nowego nawet nie macałam.
no właśnie o to mi chodzi
Oj no z tą opinią to *zawsze* warto samemu sobie wyrobić, bo juz nie raz, nie dwa zdarzało się, że jedna nad czymś piała z zachwytu a inne nie rozumiały o co to zamieszanie ile nas tyle opinii tak naprawdę. Mam wrażenie, że te nowe są bardziej nastawione na błysk. Może jako rozświetlacz ten jaśniutki róż by się u mnie sprawdził, ale jako róż jest po prostu zdecydowanie zbyt frostowy.

MSFNów nowych nie macałam nawet, tzn dostałam jakiś taki ciemny i niby fajny jak na babeczkach próbowalam ale nie umiem za dużo o nim powiedzieć bo odcień dla mnie minimalnie za ciemny więc nie ponoszę dłużej. Za to MSFy - na przykład Soft&Gentle, mają podobny problem. Chociaż jeszcze w przypadku MSFów mogę wybaczyć w końcu je można jako rozświetlacze używać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:54   #1911
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no właśnie o to mi chodzi
Oj no z tą opinią to *zawsze* warto samemu sobie wyrobić, bo juz nie raz, nie dwa zdarzało się, że jedna nad czymś piała z zachwytu a inne nie rozumiały o co to zamieszanie ile nas tyle opinii tak naprawdę. Mam wrażenie, że te nowe są bardziej nastawione na błysk. Może jako rozświetlacz ten jaśniutki róż by się u mnie sprawdził, ale jako róż jest po prostu zdecydowanie zbyt frostowy.

MSFNów nowych nie macałam nawet, tzn dostałam jakiś taki ciemny i niby fajny jak na babeczkach próbowalam ale nie umiem za dużo o nim powiedzieć bo odcień dla mnie minimalnie za ciemny więc nie ponoszę dłużej. Za to MSFy - na przykład Soft&Gentle, mają podobny problem. Chociaż jeszcze w przypadku MSFów mogę wybaczyć w końcu je można jako rozświetlacze używać
Ja włąsnie ten Just A whip kupiłam z myślą o rozswietlaczu Chociaz macówka miała sam i efekt był super. Co kto lubi i co mu się widzi
Lightscapade porównywałam stary i nowy i wyszło mi, ze nowy jest drobniej zmielony i daje jakos wiecej pigmentu, jest bardziej widoczny i chyba troszkę więcej błyszczacy, ale szczerze to własnie z tych dwóch nowy bardziej mi sie spodobał
No to MSFN-em będe sie martwić jak mi sie skonczy, a to niepredko, z racji, ze niedawno kupowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:59   #1912
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Jakiego różu używacie do pomadek Russian Red i Diva? Na co dzień często używam jasnoróżowego różu, ale do czerwonej pomadki mi on nie gra, nie chcę wyglądać jak matrioszka Myślałam o czymś brązowawym, ale sama już nie wiem co dopasować
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:12   #1913
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jakiego różu używacie do pomadek Russian Red i Diva? Na co dzień często używam jasnoróżowego różu, ale do czerwonej pomadki mi on nie gra, nie chcę wyglądać jak matrioszka Myślałam o czymś brązowawym, ale sama już nie wiem co dopasować
Ja do czerwonych pomadek używam najczęściej MACowego różu The Perfect Cheek, czasem też różu Korres nr 16 (on nie jest zimno-różowy, tylko taki neutralno-herbaciany , dodam, że na Truskawie niedawno był za ok. 20 zł, może jeszcze w tej cenie można go tam dorwać). Wydaje mi się, że przy chłodniejszych typach karnacji do czerwonych szminek mógłby być dobry MACowy róż typu Strada czy Blushbaby, przy cieplejszych np. Chanel Accent.
To oczywiście moje typy, wypracowane metodą prób i błędów, bo nie ukrywam, że sama zawsze miałam problem co dobrać na policzki przy czerwonych ustach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:18   #1914
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jakiego różu używacie do pomadek Russian Red i Diva? Na co dzień często używam jasnoróżowego różu, ale do czerwonej pomadki mi on nie gra, nie chcę wyglądać jak matrioszka Myślałam o czymś brązowawym, ale sama już nie wiem co dopasować
Ja sięgam pod odcienie herbacianego różu, zgaszone, ale jednak trochę różowe Mam jeden odcień różu z Bourjois, którego używam najczęściej w połączeniu z czerwonymi ustami
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:01   #1915
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Jeszcze nie doszła do mnie paka z MAC'a z cieniami z AW i błyszczykiem Bijou (zapomniałam dorzucić jeszcze lakier do paznokci z NR ), a dziś kliknęłam dodatkowo w Douglasie quad A Novel Romance .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:07   #1916
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Znalazłam zdjęcia Rocky Horror takie ogólne

http://www.enjoygram.com/m/802985000822643332_367895005

http://www.enjoygram.com/m/800138460641132521_21942334
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:08   #1917
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do czerwonych pomadek używam najczęściej MACowego różu The Perfect Cheek, czasem też różu Korres nr 16 (on nie jest zimno-różowy, tylko taki neutralno-herbaciany , dodam, że na Truskawie niedawno był za ok. 20 zł, może jeszcze w tej cenie można go tam dorwać). Wydaje mi się, że przy chłodniejszych typach karnacji do czerwonych szminek mógłby być dobry MACowy róż typu Strada czy Blushbaby, przy cieplejszych np. Chanel Accent.
To oczywiście moje typy, wypracowane metodą prób i błędów, bo nie ukrywam, że sama zawsze miałam problem co dobrać na policzki przy czerwonych ustach.
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja sięgam pod odcienie herbacianego różu, zgaszone, ale jednak trochę różowe Mam jeden odcień różu z Bourjois, którego używam najczęściej w połączeniu z czerwonymi ustami
O właśnie, też coś herbacianego chodzi mi po głowie. Dzięki za odpowiedzi
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:42   #1918
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze nie doszła do mnie paka z MAC'a z cieniami z AW i błyszczykiem Bijou (zapomniałam dorzucić jeszcze lakier do paznokci z NR ), a dziś kliknęłam dodatkowo w Douglasie quad A Novel Romance .
Ja mam nadzieję, że mi jutro doleci moje zamówienie, bo wzięłabym quad ze sobą na wyjazd. Wczoraj dostałam informację, o wysłaniu paczki, więc chyba jest szansa, że będę się miała czym malować
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:56   #1919
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A ja "odkurzyłam" z czelusci szuflady dwie paletli Carine Roitfeld - Jungle i Desert Camouflage, pomalowałam się nimi ostatnio i jezu .... juzem zapomniała jakie one fantastyczne są do codziennego makijazu to chyba najpiekniejsze i najłatwiejsze w obsłudze cienie MAC-a, a jakie mam. A pamietam, ze taka byłam niepewna ich zakupu, bo te brązery w kremie mi nie podchodzą kolorystycznie. Na szczęscie cienie wynagradzają wsio w 200%
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:22   #1920
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że mi jutro doleci moje zamówienie, bo wzięłabym quad ze sobą na wyjazd. Wczoraj dostałam informację, o wysłaniu paczki, więc chyba jest szansa, że będę się miała czym malować
Trzymam zatem kciuki za szybką dostawę .
Ja z MACa dostałam już info o wysyłce, więc może w tym tygodniu dostanę paczkę, natomiast quad z D. doleci pewnie w przyszłym tygodniu, bo dość długo tam księgują przelew. Mnie się jednak nie śpieszy - jeszcze nawet nie wszystko z ostatnich zakupów przetestowałam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.