Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 08:25   #391
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masakra wiem, że sama jestem sobie winna, bo naprawdę w życiu bym się nie spodziewała, że ktoś dla kilkunastu złotych i miniatury może oszukiwać teraz dopóki nie będę miała pieniędzy na koncie nie wyślę niczego dobrze, że to nie była jakaś wartościowa/pełnowymiarowa rzecz
Kuźwa, co za łajza Współczuję ogromnie.

Nie musisz czekać aż Ci się kaska zaksięguje na koncie bankowym, wystarczy, że dostaniesz info od payu o treści 'nowa wpłata od kupującego' - wtedy masz już pieniądz na swoim subkoncie w payu i wpłacający nie może już tego cofnąć. A potem albo sobie sama wypłacasz na swój rachunek bankowy albo robi się to automatycznie - w zależności od ustawień. Ale to już pewno wiesz.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:31   #392
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Co za świnia... niektórzy ludzie są beznadziejni
Brak słów

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
A nie da się tego jakoś wyegzekwować tego? Takie chamstwo i oszustko straszliwie mnie wkurza
Mnie też wkurza takie dziadostwo
Poczekam do końca dnia i jak nie będzie pieniędzy na koncie (w piątek miała wysłać przelew, ale już w to nie wierzę ) to napiszę do all, może coś poradzą

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5118925 7]Kuźwa, co za łajza Współczuję ogromnie.

Nie musisz czekać aż Ci się kaska zaksięguje na koncie bankowym, wystarczy, że dostaniesz info od payu o treści 'nowa wpłata od kupującego' - wtedy masz już pieniądz na swoim subkoncie w payu i wpłacający nie może już tego cofnąć. A potem albo sobie sama wypłacasz na swój rachunek bankowy albo robi się to automatycznie - w zależności od ustawień. Ale to już pewno wiesz.[/QUOTE]

Dzięki wiem, jak to wszystko działa Nigdy nie miałam problemów z płatnościami ani nieuczciwymi kupującymi do czasu... Teraz na pewno będę ostrożniejsza

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Trochę mi się lepiej zrobiło, jak się tu wygadałam ale weekend miałam zryty jak to mówią: raz na wozie, raz pod wozem - samo życie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:35   #393
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
Współczuję. Co za babsztyl
A można w tej sytuacji otwrzyć spór albo coś takiego? Bo negatyw na pewno bym wystawiła.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:35   #394
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Też ostatnio tracę nerwy z allegro, ale muszę czasem opchnąć zeby się nie kurzyło i było na nowe ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:38   #395
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Współczuję. Co za babsztyl
A można w tej sytuacji otwrzyć spór albo coś takiego? Bo negatyw na pewno bym wystawiła.
Dzięki
Na pewno napisze do all i otworzę spór negatywa też wystawię - pierwszego w mojej historii
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:39   #396
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Allegro - temat rzeka. Sprzedałam ostatnio parę rzeczy, sprawdzam komentarze a tam zarzut, że długi czas oczekiwania na przesyłkę. Kupujący wybrał najtańszy list ekonomiczny i dziwne że aż tyle szedł...
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:43   #397
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Też ostatnio tracę nerwy z allegro, ale muszę czasem opchnąć zeby się nie kurzyło i było na nowe ;-)
Ja już chcę się pozbyć tylko soczewek (przez moja wadę i tak nie mogę ich nosić ), a reszta wystawiona jak się nie sprzeda to trudno - jakoś zużyję i postaram się na przyszłość nie klikać bez opamiętania

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Allegro - temat rzeka. Sprzedałam ostatnio parę rzeczy, sprawdzam komentarze a tam zarzut, że długi czas oczekiwania na przesyłkę. Kupujący wybrał najtańszy list ekonomiczny i dziwne że aż tyle szedł...
Te oceny też mnie wkurzają są niesprawiedliwe ktoś mi (a raczej Tż) wystawił 4 za zawyżone koszty wysyłki, a w 99% przypadkach musiałam dopłacać do znaczków, bo źle wyliczyłam cenę przecież widać na kopercie, ile kosztowała przesyłka ludzie są podli i tyle
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 08:50   #398
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Zamówiłam płatki w S z próbką niespodzianką - dam się zaskoczyć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:54   #399
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam płatki w S z próbką niespodzianką - dam się zaskoczyć
ciekawe, co dostaniesz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:55   #400
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam płatki w S z próbką niespodzianką - dam się zaskoczyć
Są tańsze pasylki po 1.90
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:13   #401
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Właśnie dostałam 1 z 3 przesyłek zaległych z D. Akurat tą z kosmetyczką Estee i Tientami, jako niespodziankę dostałam próbkę podkładu YSL Le teint encre de peau, wchodzę co to takiego a tam : Bazuje on na technologiach wykorzystywanych przez NASA. Najbardziej rewolucyjnym jego składnikiem jest lipofilowy środek aktywny – substancja wychwytująca pył kosmiczny Brawa dla marketingowców!!! A poza tym Tient nie dla mnie, wysmarowałam się to wyglądałam jak "wyjdź stąd" , jakbym nie roztarła samoopalacza, podkreślił wszystkie pory i zmarszczki pójdzie pewnei na all albo jak będzie trochę cieplej wypaćkam na nogi

Pytam się kuriera co z resztą paczek, bo jeszcze 2 powinny być, a on do mnie, że wie ale przyjedzie następnym razem bo lubi tu zaglądać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 09:18   #402
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam 1 z 3 przesyłek zaległych z D. Akurat tą z kosmetyczką Estee i Tientami, jako niespodziankę dostałam próbkę podkładu YSL Le teint encre de peau, wchodzę co to takiego a tam : Bazuje on na technologiach wykorzystywanych przez NASA. Najbardziej rewolucyjnym jego składnikiem jest lipofilowy środek aktywny – substancja wychwytująca pył kosmiczny Brawa dla marketingowców!!! A poza tym Tient nie dla mnie, wysmarowałam się to wyglądałam jak "wyjdź stąd" , jakbym nie roztarła samoopalacza, podkreślił wszystkie pory i zmarszczki pójdzie pewnei na all albo jak będzie trochę cieplej wypaćkam na nogi

Pytam się kuriera co z resztą paczek, bo jeszcze 2 powinny być, a on do mnie, że wie ale przyjedzie następnym razem bo lubi tu zaglądać
fajny kurier
U mnie tint się sprawdził, ale zostawiam go na lato, będzie ładnie podkreślał delikatną opaleniznę
Też miałam próbkę tego podkładu YSL, wrzuciłam komuś jako gratis do zakupów, ale może trzeba było użyć tej rewelacyjnej nowości niezły opis
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:20   #403
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Znanym, dlatego niezbyt rozpowiadam jakim, ale wiesz, gitarzysta - zręczne paluszki Ale na pewno nie jest to Dawid P., bo ja za stara dla niego i nie mój typ

No się cieszę, obkupiłam się praktycznie w każdą firmę dostępną w Rossku, najwięcej chyba tym razem w L'Oreal i Catrice, a z reszty jakieś pojedyncze rzeczy. Sądziłam też, że nowe zapachy Yankee nie przypadną mi do gustu, ale Wild Sea Grass baaardzo mi się spodobał Taka świeżo skoszona trawa namoczona w wodzie i z powiewem wiatru na plaży Nic tylko krzyknąć - Quattro Margaritas por favor!
Hahaha zręczne paluszki No Dawidek nie jest gitarzystą tylko solistą więc nie mogłabyś być jego dziewczyną Eweliną
Poooooowiedz co to za zespół Może znam


No to świetnie że udalo Ci sie zlowic tyle rzeczy!

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
O matko.... nie wierzę w to co czytam Ludzie są okropni Mam nadzieje ze sprawa sie jakos rozwiąże...

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam 1 z 3 przesyłek zaległych z D. Akurat tą z kosmetyczką Estee i Tientami, jako niespodziankę dostałam próbkę podkładu YSL Le teint encre de peau, wchodzę co to takiego a tam : Bazuje on na technologiach wykorzystywanych przez NASA. Najbardziej rewolucyjnym jego składnikiem jest lipofilowy środek aktywny – substancja wychwytująca pył kosmiczny Brawa dla marketingowców!!! A poza tym Tient nie dla mnie, wysmarowałam się to wyglądałam jak "wyjdź stąd" , jakbym nie roztarła samoopalacza, podkreślił wszystkie pory i zmarszczki pójdzie pewnei na all albo jak będzie trochę cieplej wypaćkam na nogi

Pytam się kuriera co z resztą paczek, bo jeszcze 2 powinny być, a on do mnie, że wie ale przyjedzie następnym razem bo lubi tu zaglądać
Nie no pojechali z tym opisem Czego oni nie wymyślą....
A kurier chyba Cię polubił Nawet chyba bardzo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:26   #404
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
fajny kurier
U mnie tint się sprawdził, ale zostawiam go na lato, będzie ładnie podkreślał delikatną opaleniznę
Też miałam próbkę tego podkładu YSL, wrzuciłam komuś jako gratis do zakupów, ale może trzeba było użyć tej rewelacyjnej nowości niezły opis
Ja go wypróbuję, choć kolor dla murzynek 030 , ale zobaczę co to za kosmiczny bubel

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie no pojechali z tym opisem Czego oni nie wymyślą....
A kurier chyba Cię polubił Nawet chyba bardzo
No marketingowcy pierwsza klasa, ciekawe czy ktoś się na to daje nabrać A co do kuriera to hmm... nawet niezły jest Z nimi trzeba dobrze żyć wtedy szybciej paczki przywożą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:30   #405
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahaha zręczne paluszki No Dawidek nie jest gitarzystą tylko solistą więc nie mogłabyś być jego dziewczyną Eweliną
No nie mogłabym nawet z tego względu, że nazywam się Aleksandra Poza tym wolę jednak starszych od siebie

Oj, ja to mam kochanych kurierów i poczciarzy, zawsze mi zbierają kilka paczek i przyjeżdżają z wielkimi tobołami
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:38   #406
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Są tańsze pasylki po 1.90
Nie lubię tych pastylek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:40   #407
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Martusia, myślałam, że masz większe zapasy kosmetyczne. Chyba, że użytkowanych produktów masz sporo z każdej kategorii.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:46   #408
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dziewczyny zamawiajace w hm- probsba do Was
jest darmowa dostawa u nich od jakiejs kwoty (ewentualnie jakiś kod) czy normalnie dostawa jest platna?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:46   #409
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie lubię tych pastylek
Jest jeszcze w tej cenie kapsułka z żelem werbena cytrynowa, ale się powstrzymałam przed klikaniem

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Martusia, myślałam, że masz większe zapasy kosmetyczne. Chyba, że użytkowanych produktów masz sporo z każdej kategorii.
w użyciu mam sporo, no i kolorówki od cholery dla mnie to za dużo, nigdy nie miałam takich zapasów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 09:47   #410
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dubel
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:52   #411
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No marketingowcy pierwsza klasa, ciekawe czy ktoś się na to daje nabrać A co do kuriera to hmm... nawet niezły jest Z nimi trzeba dobrze żyć wtedy szybciej paczki przywożą
Hahahahahaha no dokładnie Lepsze stosunki, szybsze paczki

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No nie mogłabym nawet z tego względu, że nazywam się Aleksandra Poza tym wolę jednak starszych od siebie

Oj, ja to mam kochanych kurierów i poczciarzy, zawsze mi zbierają kilka paczek i przyjeżdżają z wielkimi tobołami
Witaj moja imienniczko Ciężko żyć z facetem, którego często nie ma w domu, prawda?

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-27 o 09:55
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:53   #412
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahahaha no dokładnie Lepsze stosunki, szybsze paczki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:56   #413
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahahaha no dokładnie Lepsze stosunki, szybsze paczki
Hahahaha to prawda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:32   #414
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahahaha no dokładnie Lepsze stosunki, szybsze paczki

Witaj moja imienniczko Ciężko żyć z facetem, którego często nie ma w domu, prawda?
A witam No czasem ciężko, bo się tęskni okropnie, a czasem fajnie, bo ma się też trochę czasu dla siebie na typowo babskie sprawy - zakupy i klikanie, klikaaaanie zamówień


- Kochanie, jestem w ciąży.
- O matko, super, a z kim?
- Z listonoszem

Kurtyna
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:32   #415
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Przyszły kolejne paczki z D. W tej z kosmetyczką Biotherm jako niespodziankę dostałam serum eris z pyłkiem opalizującym, w tej kosmetyczce są produkty z tej cytrusowej serii, którą bardzo lubię, kończę akurat takie duże mleczko do ciała

W drugiej paczce jako niespodzianka ten sam podkład YSL z kosmicznym pyłkiem

Nie wiem, ale jakoś nie cieszą mnie te paczki, jak zamawiałam była taka euforia, przyszły 3 paczki a ja jestem jakaś taka hmmm niezadowolona to mało powiedziane, może zawiedziona albo nie wiem wyrzuty sumienia mi się odezwały
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:36   #416
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

W syforze są poprzeceniane niektóre szminki, błyszczyki Diora, Estee itp, ale trzeba wchodzić w produkty i sprawdzać, które odcienie mają niższe ceny od tych niższych cen kod alma2015 odejmuje jeszcze 20%, więc można coś tanio upolować

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Przyszły kolejne paczki z D. W tej z kosmetyczką Biotherm jako niespodziankę dostałam serum eris z pyłkiem opalizującym, w tej kosmetyczce są produkty z tej cytrusowej serii, którą bardzo lubię, kończę akurat takie duże mleczko do ciała

W drugiej paczce jako niespodzianka ten sam podkład YSL z kosmicznym pyłkiem

Nie wiem, ale jakoś nie cieszą mnie te paczki, jak zamawiałam była taka euforia, przyszły 3 paczki a ja jestem jakaś taka hmmm niezadowolona to mało powiedziane, może zawiedziona albo nie wiem wyrzuty sumienia mi się odezwały
Ja ostatnio też tak mam nic mnie nie cieszy jak zobaczę stan swojego konta to płakać mi się chce chyba przyszedł czas na oszczędzanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:43   #417
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja ostatnio też tak mam nic mnie nie cieszy jak zobaczę stan swojego konta to płakać mi się chce chyba przyszedł czas na oszczędzanie
może to przesilenie wiosenne? ja ostatnio trochę porzuciłam zakupy kosmetyków - za to poszalałam i nakupowalam sobie rzeczy do domu - pościel, pudełka, puszki na kawę i herbatę, kwiatki i doniczki na balkon i znowu się spłukałam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:47   #418
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może to przesilenie wiosenne? ja ostatnio trochę porzuciłam zakupy kosmetyków - za to poszalałam i nakupowalam sobie rzeczy do domu - pościel, pudełka, puszki na kawę i herbatę, kwiatki i doniczki na balkon i znowu się spłukałam
Może
Ja wczoraj resztkami sił się powstrzymałam i nie wlazłam do Home&You, a było 70% zniżki tyle rzeczy mi się tam podoba może też mam fazę na ozdabianie gniazdka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:53   #419
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Może
Ja wczoraj resztkami sił się powstrzymałam i nie wlazłam do Home&You, a było 70% zniżki tyle rzeczy mi się tam podoba może też mam fazę na ozdabianie gniazdka
ja nie wchodzę do takich sklepów bo to się źle kończy Mąż mi zrobił nawet Ban na Ikeę bo za kazdym pobytem tam wracałam z mnóstwem gadżetów nie do końca potrzebnych
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:54   #420
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie wchodzę do takich sklepów bo to się źle kończy Mąż mi zrobił nawet Ban na Ikeę bo za kazdym pobytem tam wracałam z mnóstwem gadżetów nie do końca potrzebnych
mam to samo w Ikei też potrafię nieźle popłynąć dobrze, że mam daleko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.