Maseczka aspirynowa i tonik aspirynowy - ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 10:24   #361
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Maseczka aspirynowa...

Cytat:
Napisane przez despretina
Ja mam pytanie odnosnie tej maseczki. Własnie popsuła mi sie skóra i pomyslałam, że z niej skorzystam, bo jest zachwalana. Problem w tym , że jestem uczolona na aspiryne, biorąc ją doustnie. Nie wiem czy ryzykować nakładanie na twarz. a tak poza tym to polecam maseczke z drożdży
Ja bym nie ryzykowała...Moja kolezanka jest uczulona na rumianek i nie stosuje go ani wewnętrznie ani zewnętrznie. Skrupulatnie sprawdza każdy kosmetyk co do składu.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:10   #362
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: Maseczka aspirynowa...

a ja bym chyba spróbowała na malutkim kawałku skóry - np. z tyłu szyi albo za uchem - jeśli pojawi się reakcja uczuleniowa to będziesz wiedziała na pewno
a jeśli nie - to ostrożnie na nieco większym kawałku skóry (ale lepiej nie od razu na całą buźkę)

myślę że efekty po tej maseczce są warte sprawdzenia .. ogólnie cera jest potem ładniejsza, poza tym całkiem skutecznie leczy różne "niespodzianki"
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:31   #363
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Maseczka aspirynowa...

Zrobiłam sobie te maseczke z 2 aspiryn (polopiryna S) nie wiem czy taka tez może być miałam tylko problem z tym czy te tabletki mają się rozpuścić czy rozgnieść je?! ja rozgniotłam... no i jak to mniej więcej u was dziewczyny wygląda... chodzi mi o wygląd tej maseczki?! u mnie to zostały takie grudki;/ i jak ją nakładacie?! bo ona po chwili się wysusza na buzi... a jakiś większych rewelacji po niej nie zauważyłam może częstsze stosowanie daje lepsze rezultaty? a jeszcze zadam dziwne pytanie?! w czym ta maseczka tak naprawde pomaga? Bo ja przeczytałam że w walce z podskórniakami i to mnie zachęciło! Pozdrawiam Wizażystki
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 23:09   #364
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Maseczka aspirynowa...

Cytat:
Napisane przez Cuki07
Zrobiłam sobie te maseczke z 2 aspiryn (polopiryna S) nie wiem czy taka tez może być miałam tylko problem z tym czy te tabletki mają się rozpuścić czy rozgnieść je?! ja rozgniotłam... no i jak to mniej więcej u was dziewczyny wygląda... chodzi mi o wygląd tej maseczki?! u mnie to zostały takie grudki;/ i jak ją nakładacie?! bo ona po chwili się wysusza na buzi... a jakiś większych rewelacji po niej nie zauważyłam może częstsze stosowanie daje lepsze rezultaty? a jeszcze zadam dziwne pytanie?! w czym ta maseczka tak naprawde pomaga? Bo ja przeczytałam że w walce z podskórniakami i to mnie zachęciło! Pozdrawiam Wizażystki
Polopiryna zwykla musi byc!

Maseczke robi sie z ok.3-4 tabletek, nelezy je rozgniesc, kapke wody i mozna dodac smietany, aby nie splywalal z buzi.

Zmywajac mozna kolistymi ruchami - wykonujemy wowczas dodatkowo peeling

Maseczka rozjasnia buzie, oczyscza pory i zamyka je - dla mnei rewelacja i moglabym z tego wzgledu stosowac co dzien
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:47   #365
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Maseczka aspirynowa...

Czytałam inne wątki i dziewczyny również używaja Polopiryny S w skaładzie ma taką samą ilość kwasy co Bayerowska?! i dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 18:28   #366
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Kochane a jakiego specyfiku najlepiej uzyc po tej maseczce oprocz filtrow avene bo one troszke drogie sa chyba
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 18:54   #367
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Maseczka Aspirynowa

maga nie wiem czy nie zaczniesz zaraz żałować, że zapytałaś

ale skoro już pytasz to jest tak:
- maseczkę najlepiej zrobić wieczorem i wtedy na noc nałożyć delikatny kremik który lubisz (np. nawilżający)
- avene jak i inne filtry stosujemy na dzień - gdy stosuje się kwasy to KONIECZNIE (a maseczka to taki własnie lekki kwasik) bo powodują że skóra jest delikatniejsza i trzeba ją chronić przed słoneczkiem..
ale filtry warto używac nawet gdy nie stosujemy kwasów (i o tym jest wiele wątków na Wizażu )

- co do ceny Avene to są też tańsze kremy do buźki ze stabilnymi filtrami - choćby Iwostin albo wielkie ekonomiczne opakowanie Bioderma spray spf 40

a więcej szczegółów na te tematy znajdziesz na Wizażu
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 19:08   #368
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dzieki
kurcze duzo zachodu z tym wszystkim no ale czego sie nie robi dla ladnej buzki
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:59   #369
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Talking Dot.: Maseczka Aspirynowa

troszkę zachodu jest..ale w sumie zasady są proste

- na dzień krem z filtrami
- na noc: kwasy i/albo krem pielęgnacyjny (albo retinoidy u mocno zaawansowanych)

no i do tego od czasu do czasu jakaś maseczka np. aspirynka

najgorzej jest chyba znaleźć te idealne kremy, idealny zestaw dla siebie - samo stosowanie to już czysta przyjemność
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:45   #370
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dziekuje za przedstawienie zasad

A sa jakies przeciwskazania co do wieku w stosowaniu takiej maseczki? wlasciwie w ogole w stosowaniu kwasow? Bo ja mam 19 lat i juz teraz nie wiem czy juz dawno powinnam zaczac? Czy moze jeszcze troszke poczekac? Bo jak tak sobie czytam to tyle wizazanek stosuje te wszystkie rzeczy a ja nie chce byc gorsza
Pozdrawiam serdecznie
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:52   #371
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Maseczka Aspirynowa

tu już się nie wypowiem bo się nie znam

wiem jedynie że kwasy stosuje się gdy jest taka potrzeba - czyli przeważnie cera mieszana/tłusta, problemy z krostkami, porami, często zaleca taką kurację po prostu dermatolog ..

wydaje mi się że jesli z cera nie ma problemów to wystarczą kremiki pielęgnacyjne + filtry na dzień ale lepiej niech się wypowie jakiś fachowiec
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 21:54   #372
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Muszę podzielić się z wami moimi wrażeniami po zastosowaniu maseczki aspirynowej po raz pierwszy - jest świetna! Buzia idealnie gładka, aż błyszcząca, pory jakby mniejsze, a naczynka nie protestowały i lico pozostało blade. Zaskoczyła mnie jej konsystencja, bo maseczki kojarzą się raczej z gęstą papką albo kremem, żelem, a ta maseczka jest dość wodnista i wyczuwalne są grudki, jednakże jest świetna. Zapaszek da się znieść, bo warto. Pozdrawiam
nieco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:00   #373
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

To ja juz teraz nie wiem
W sumie to mam tylko problem z wagrami na nosie i myslalam ze po porstu najlepiej bedzie jak zluszcze sobie ta brzydka skore Bo reszta twarzy jest okej. To moze tylko na nos bede uzywac ?
Sorrki ze tak truje
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:09   #374
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Maseczka Aspirynowa

chyba trochę zamotałam

maseczka aspirynowa od czasu do czasu jest chyba dobra dla każdego tak jak z glinki czy błotka..

jedynie kuracje kwasami (kremy, toniki) to już powazniejsza sprawa
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:40   #375
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Obca bardzo Ci dziekuje
i juz nie zawracam glowy pozdrawiam serdecznie
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 23:02   #376
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Właśnie siedzę sobie z tym dobrodziejstwem na twarzy i czekam, aż się trochę zeskorupi żeby zmyć.

Skórę na twarzy miałam od jakiegoś czasu suchą, ale niedawno zauważyłam, że zaczyna się ona skłaniać ku normalnej - podejrzewam, że to jeden ze zbawiennych skutków filtrowania się;-) Trądziku nie miałam nigdy, czasem wyskoczył mi jakiś pojedynczy wulkan i to wszystko. Jednak na nosie, brodzie i między brwiami mam teren zaskórnikowy. Od kilku tygodni traktuję twarz tą oto maseczką - brak mi co prawda systematyczności - ale efekty widać gołym okiem. Pory mi się zwęziły, zaskórniki jakby zmalały. W dodatku buzia jest gładka, jaśniutka, a skóra miękka.

Mam tylko małe pytanie: rozumiem, że maseczkę kładziemy na twarz (szyję też nią traktuję) omijając okolice oczu. Co, więc pod oczy?
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:15   #377
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Maseczka aspirynowa...

Cytat:
Napisane przez Cuki07 Pokaż wiadomość
Czytałam inne wątki i dziewczyny również używaja Polopiryny S w skaładzie ma taką samą ilość kwasy co Bayerowska?! i dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
Nie- tabletki te różnią się zawartością kwasu acetylosalicylowego. W Aspirynie- 500mg, a Polopiryna S ma 300mg.
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-12 o 18:24 Powód: Dodanie cytatu ze względu na łączenie wątków
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 12:08   #378
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Maseczka Aspirynowa

maga, filtry można stosować niezależnie od wieku, z maseczką aspirynową również nie ma problemu w Twoim przypadku - kwasy są stosowane już u nastolatków np. w przypadku problemów z trądzikiem i nie tylko.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 13:49   #379
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

justa79 dziekuje bardzo
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 13:56   #380
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Maseczka Aspirynowa

maseczka aspirynowa jest dobra w każdym wieku, szkoda, że tak późno ją odkryłam, no ale lepiej późno niż później
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 14:36   #381
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Maseczka Aspirynowa

czytam sobie ten watek i postanowiłam tez zastosowac to cudo...moze wreszcie powinnam zajac sie wygladem mojej twarzynie mam kłopotów z cera...teraz wyskoczyło mi pare takich krosteczek...i miałam dzis biec po acnofan...o własnie wiem,ze nazwe zmienił??pod jaka nazwa jest teraz dostepny ten kremik wie ktos??
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 16:12   #382
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Acnefan
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:37   #383
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Maseczka Aspirynowa

dziewczynki, przeczytalam wszystkie posty, i chyba sie zaraz rozplacze...;( jestem uczulona na salicylany.... nic nie moge brac przy przeziebieniach. odpada Aspiryna, Gripex, Fervex...itd. itp....
ale w sumie powiedzcie mi...
bo dostaje mega uczulenia, jak przyjme cos takiego doustnie. ale tak mnie kusi zeby moze na twarz nalozyc? moze jak uzyje aspiryne zewnetrznie, to sie nic nie stanie?? jak myslicie? moze jakis test zrobic? ale co? mam sobie na nadgarsek nalozyc, czy co? to chyba troche za malo...
poradzcie mi...
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:56   #384
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Maseczka Aspirynowa

jeśli jesteś uczulona na salicylany, to może lepiej nie ryzykuj. a jakie są u Ciebie objawy tego uczulenia? może na nadgarstku wystarczy sprawdzić.

może zamiast maseczki aspirynowej wypróbuj peeling enzymatyczny z bromelainą. przytaczam za Alchemiczką:

"Kupuje się w aptece kapsułki "Ananas" firmy Ortis. Jeśli Panie w aptece są miłe to czasem sprzedają to na listki, dzieki czemu nie trzeba od razu kupować całego opakowania.

Bierze się 1-2 kapsułki, wysypuje ich zawartość na dłoń i miesza z wodą. Następnie nakłada na twarz i trzyma się ok. 20 minut.

Proszek z kapsułek rozrabiamy z wodą bezpośrednio przed użyciem, ponieważ wilgotna bromelanina traci swoje właściwości po ok.20 minutach.

Poza tym nie wolno dopuszczać do zaschnięcia papki na twarzy, gdyż bromelanina pozostaje aktywna tylko jest wilgotna, dlatego jesli papka zaschnie to trzeba ja zwilżyć wodą."
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:05   #385
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Mam pytanie:
Moja cera jest mieszana, zaskórniki i rozszezone pory mam tylko w strefie T. Pozostała część twarzy to cera normalna. Mogę używać maseczki na całą twarz? Nie podrażni mnie?A i czy mogę używać Polopiryny, czy koniecznie tą Bayeroską?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:42   #386
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Ja też mam policzki normalne i kładę na nie maseczke aspirynową. Robię wtedy peeling, skóra robi się gładziutka, delikatna i ladnei rozjasniona Aspiryna moze być ta Bayerowska i z Polopiryny S, ale według mnie lepsza jest ta z Bayera, lepiej sie rozpuszcza, jest wygodniejsza w użyciu. Jednak Polopiryna wychodzi ekonomicznej.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:54   #387
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Maseczka Aspirynowa

jedna i druga jest dobra, choć faktycznie Bayerowska lepiej się rozpuszcza i ma wyższe stężenie kwasów
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:10   #388
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dluuugo chodzilam wokol pomyslu z maseczka aspirynowa poniewaz balam sie podraznienia i zabralam sie za nia jak pies za jeza
okazalo sie,ze....dziala rewelacyjnie,moim naczynkom nic nie robi a buzka staje sie coraz gladsza,rzojasniona.
Uzywam do tego Polopiryny S i uwazam,ze jest wystarczajaca

Robie ja srednio 2-3 razy w tygodniu-to taki zamiennik dla mnie wobec Effaclaru K,ktorego uzywam naprzemiennie-jeden tydzien maseczka,drugi Effaclar K i tak w kolko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 19:35   #389
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Dluuugo chodzilam wokol pomyslu z maseczka aspirynowa poniewaz balam sie podraznienia i zabralam sie za nia jak pies za jeza
okazalo sie,ze....dziala rewelacyjnie,moim naczynkom nic nie robi a buzka staje sie coraz gladsza,rzojasniona.
nie no teraz to się przekonałam, z tego co zauwazyłam mamy podobne cery pod wzgledem wrazliwosci,, ale jeśli ty przezyłaś ta maseczkę, to ja zaraz biegnę po jogurt (ale jeszcze chwilke na wizażu posiedzę )

--------
wow, rzeczywiście maseczka jest świetna. Buźka jest gładziutka, miła w dotyku i o dziwo mnie nie szczypie (mimo ze przy zmywaniu zrobiłam sobie z niej peeleng) jak to miałam ostatnio po peelingach mechanicznych
teraz jak siedzę czuję taka lekkosć na twarzy, czuję ze jest czysta...

zaszalałam i dałam półtorej łyżeczki jogurtu, pół łyżeczki wody i 4 tabletki (5 się bałam)

Edytowane przez agatka-a
Czas edycji: 2006-08-10 o 21:59
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 22:49   #390
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez agatka-a
nie no teraz to się przekonałam, z tego co zauwazyłam mamy podobne cery pod wzgledem wrazliwosci,, ale jeśli ty przezyłaś ta maseczkę, to ja zaraz biegnę po jogurt (ale jeszcze chwilke na wizażu posiedzę )

--------
wow, rzeczywiście maseczka jest świetna. Buźka jest gładziutka, miła w dotyku i o dziwo mnie nie szczypie (mimo ze przy zmywaniu zrobiłam sobie z niej peeleng) jak to miałam ostatnio po peelingach mechanicznych
teraz jak siedzę czuję taka lekkosć na twarzy, czuję ze jest czysta...

zaszalałam i dałam półtorej łyżeczki jogurtu, pół łyżeczki wody i 4 tabletki (5 się bałam)

Ciesze sie,ze dobrze sie maseczka przysluzyla chociaz balam sie za pierwszym razem kiedy ja kladlam-mialam juz nauczke,ze nie wszystko co sie pojawia jako Hit Wizazu jest dobre dla mnie.
Nawet pierwsza aplikacje przelozylam kiedy wzielam sobie pare dni wolnego-zeby na wszelki wypadek nie straszyc ludzi w pracy podraznieniem na twarzy i zaopatrzylam sie w rozne specyfiki lagodzace
Efekt zaskoczyl mnie sama i wlasciwie jest to jedyna maseczka,ktora regularnie stosuje-oprocz niej mam jeszcze kilka maseczek Dermiki w saszetkach po ktore chetnie siegam.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 10:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.