BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-15, 15:40   #1171
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Leczyłam trądzik u dermatologa 2 lata, buźkę mam teraz w najlepszym stanie odkąd pamiętam. Od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś niespodzianka na twarzy przed/podczas okresu. Stosowałam duac, epiduo oraz maści na blizny (nazw nie pamiętam bo było kilka różnych). Miałam również problem z doborem kosmetyków bo bardzo dużo mnie uczulało, głównie używałam apteczne kosmetyki. Obecnie mam problem z wągrami (szczególnie na nosie i brodzie) i bliznami (na lewym policzku minimalnie i dość spore blizny na prawym). Tydzień temu byłam na peelingu pirogronowym (serię tych zabiegów poleciła mi dermatolog, miały one spłycić blizny), niestety Pani kosmetolog, do której się wybrałam mówiła, że nie ma szans się tego pozbyć kwasem pirogronowym i poleca mi DERMOPEN (miejscowo, na policzku). I oto moje pytanie: Czy któraś z was była na zabiegu dermopenem ? Jakich efektów mogę oczekiwać po ? Polecacie ?
Hej, ja mialam 3 zabiegi dermapenem. Moze malo, ale ja w sumie prawie zadnych efektow nie zauwazylam. Odrobine mi sie skora przez 1-2 dni luszczyla i tyle... Robilam w 2 roznych miejscach.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:26   #1172
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Co sądzicie o zabiegu Retix c? Rzeczywiście jest skuteczny?
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:06   #1173
Redlight
Raczkowanie
 
Avatar Redlight
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
GG do Redlight
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja dzisiaj wybieram się na zabieg mikroigłowy z wtłoczeniem kwasu pirogronowego i retinolu. Zobaczymy co będzie
__________________
Without love life is like a season with no summer,
Without love life is rock'n'roll without the drummer.
Redlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 18:38   #1174
ombrace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Redlight Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wybieram się na zabieg mikroigłowy z wtłoczeniem kwasu pirogronowego i retinolu. Zobaczymy co będzie
Czekam na opinie, ponieważ sama sie zastawiam nad zabiegiem mikrogłowy na blizny zanikowe ...
ombrace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 17:54   #1175
Szczypiorowaa
robię przyczajke
 
Avatar Szczypiorowaa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Ślunsk
Wiadomości: 80
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Hejka, czy ktos tutaj kojarzy dobre kremy ze śluzem ślimaka? Albo same coś stosowałyście i jesteście w stanie polecić?

Do tej pory znalazłam tylko Mizona z bloga Italiany, a patrząc po recenzjach na wizażu szału nie ma Właściwie do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak różnymi opiniami..
Szczypiorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 16:15   #1176
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Nie mam pojęcia czy się po tym kremie zmniejszają blizny ale koleżanki które go stosowały na cerę są ogólnie zadowolone z jego działania, a takim pewniakiem na blizny i rozstępy to jest raczej bio-oil, ja nim smarowałam brzuszek w ciąży i nie mam rozstępów, a nawet stara blizna którą miałam na brzuchu trochę się zmniejszyła
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 10:53   #1177
Beciakozi44
Przyczajenie
 
Avatar Beciakozi44
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez parisgirl091 Pokaż wiadomość
Hej! Sorki za mały odkopik ale dalej szukam sposobów na plamy potrądzikowe. Czy może znacie jakieś urządzenia, zabiegi, które pozbędą się szpecących bruzd? W mojej zaprzyjaźnionej klinice jest Palomar Emerge i GENEO+ (Clinica Cosmetologica), ale dalej zbieram opinie :P
Hej, ja byłam na tym zabiegu Palomar Emerge jakiś czas temu i bardzo mi pomógł, więc warto iść na niego. W porównaniu do kremów to jest cudo po prostu Nie wiem jak ten drugi zabieg GENEO+ ale Palomar polecam
Beciakozi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-08, 11:07   #1178
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Witam serdecznie Z problemem blizn najlepiej radzą sobie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Bardzo dobrze sprawdza się laseroterapia (laser frakcyjny ablacyjny/nieablacyjny) w połączeniu z mezoterapia mikroigłową np. Dermapen. Sa to zabiegi które warto wykonać w serii. Pamiętajmy że na rynku jest dostępnych sporo sprzętów w tym równiez do użytku domowego... z takimi "defektami" najlepiej udać się do dermatologa lub do profesjonalnej kliniki kosmetologicznej. Pozdrawiam
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 10:54   #1179
mafiste
Przyczajenie
 
Avatar mafiste
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Czytałam dużo o zabiegu dermapenem, wiem, że u mnie w mieście w clinica cosmetologica go wykonują. Wszyscy jak dotąd zachwalają, a ktoś z Was miał ten zabieg?
__________________
mafiste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-10, 22:20   #1180
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cześć, w tym wątku był podany link do kalkulatora stężeń, jednak żaden już nie działa (albo jest info, że strona ma malware i zahakowana, albo wyświetlają się reklamy, bo domena nieopłacona). Czy ma ktoś jakiś aktualny link? Dzięki
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 15:13   #1181
Angesi
Angelika
 
Zarejestrowany: 2022-05
Lokalizacja: Dolna część mazowieckiego.
Wiadomości: 6
GG do Angesi
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dziewczyny!

Miałam robione przez rok zabiegi na blizny potrądzikowe w jednej z najlepszych klinik w Warszawie i efekt był na poziomie 50%. Ale ja miałam bardzo duże blizny. Miejcie, proszę na uwadze, że każdy zabieg laserem, czy RF Mikroigłową trwałe uwrażliwia wasze skóry. Nie można w nieskończoność skóry podgrzewać i złuszczać.

Mi po wielu latach, bo już 12 lat żyję z bliznami, udało się siebie w pełni zaakceptować.

Musicie liczyć się z tym, że skóra pokryta bliznami prawdopodobnie już nigdy nie będzie wyglądać tak, jak zdrowa skóra, bo tkanka bliznowa jest inaczej zbudowana, można ją wygładzić, wypchnąć do góry, ale blizny się nie rozpuści.

Wysłane z mojego dandelion przy użyciu Tapatalka
Angesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-16, 00:21   #1182
firstmademoiselle
Przyczajenie
 
Avatar firstmademoiselle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja jestem zainteresowana jakimś☠rozwiązaniem z kosmetyków naturalnych ale bez śluzu ślimaka, próbowałam aloes i olejek jojoba ale to wciąż mierny efekt
firstmademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 21:43   #1183
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez firstmademoiselle Pokaż wiadomość
Ja jestem zainteresowana jakimś☠rozwiązaniem z kosmetyków naturalnych ale bez śluzu ślimaka, próbowałam aloes i olejek jojoba ale to wciąż mierny efekt
Jesli blizny są wklęsłe to czynniki wzrostu z mikronakłuwaniem - dermapen. Ale trzeba się pozbyć chemofobii. Jeśli blizny to przebarwienia pozapalne - jak wyżej tylko z ampułką retinolu lub na TCA.
Aloesem, czy olejkiem jojoba to sobie można... smarować sumienie Jak chcesz humektantem przebudować skórę, czy olejem
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-08, 14:52   #1184
Bartala
Raczkowanie
 
Avatar Bartala
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Powiem szczerze, że u mnie laser frakcyjny nie przyniósł takich dobrych efektów. Byłam na kilku zabiegach, które były mega nieprzyjemne. I efekt minimalny. Za to rf mikroigłową polecam. Wybrałam sie po zabiegiem laserem, efekt o wiele lepszy. Zabieg w moim przypadku mniej bolesny. Udało mi się w dużej mierze zredukować wklęśnięte blizny. Nie zlikwidowałam ich całkowicie, ale są mniej widoczne (szczególnie po nałożeniu podkładu).

Plamki zlikwidowałam kosmetykami, droga ku temu była wielomiesięczna ale jest o wiele lepiej niż wcześniej. Mogę polecić w codziennej pielęgnacji tonik z kwasem glikolowym. Saama obecnie stosuję tonik halo od Olivia plum 5%. Nie uwrażliwia skóry, nadaje sie do codziennej pielęgnacji. Również latem jeśli stosuje się w trakcie dnia filtry.
Bartala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 03:20   #1185
Fryderyk74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Polecam poczytać i spróbować terapii mikroigłowej, specjalnie rolki z igłami do użytku domowego + ampułki witaminowe. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-10 o 09:12 Powód: reklama
Fryderyk74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.