Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 11:04   #211
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: krem pod oczy

A jaki krem można polecic na cienie po oczami? Mam 20 lat i zadnych zmarszczek, chcialabym zmniejszyc (bo zlikwidowac calkowicie zapewne sie nie da) cienie pod oczami. Stosuje korektor, ale pewniej czulabym sie gdyby te cienie byly mniej widoczne kiedy tego korektora nie ma. Cóż, taka juz moja natura, czy jestem wyspana czy zarywam nocke, cienie sa!
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:03   #212
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: krem pod oczy

Też zastanawiam się nad Roc, a dokładnie nad Retin-Ox Correxion...moja skóra pod oczami jest po prostu zniszczona....wysuszona, wymeczona+ ogromne zmarszczki mimiczne:| A mam lat 23. Chyba zafunduje sobie Roca na te 23-cie urodziny, to juz za kilka dni. pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:45   #213
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
A jaki krem można polecic na cienie po oczami? Mam 20 lat i zadnych zmarszczek, chcialabym zmniejszyc (bo zlikwidowac calkowicie zapewne sie nie da) cienie pod oczami. Stosuje korektor, ale pewniej czulabym sie gdyby te cienie byly mniej widoczne kiedy tego korektora nie ma. Cóż, taka juz moja natura, czy jestem wyspana czy zarywam nocke, cienie sa!
Mnie też natura obdarzyła cieniami pod oczami- niestety stale tam są
Kiedyś, już ładnych pare lat temu próbowałam różnych sztuk, wielu kremów, w tym także z górnej półki, ale niestety - nic się nie da zrobić. Kremy moga usunąć jedynie cienie spowodowane jakimiś czynnikami zewnętrznymi, ale nie te "wrodzone". Ja już się do moich przyzwyczaiłam i od lat nie rozstaję się z korektorem pod oczy- nakładam go zawsze, zawsze i wszędzie i myślę, że dlatego zaczynają mi się robić już drobne zmarszczki ...błędne koło...

Jeszcze nie kupiłam kremu pod oczy, ale chyba się zdecyduję, tylko nie wiem czy od razu je "z grubej rury" jakimiś mocnymi kremami, może czymś z witaminą c, czy raczej coś delikatnego
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:58   #214
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: krem pod oczy

Ja gdzies tu na forum przeczytalam, ze dziewczyny chwala sobie krem pod oczy Flos-Lek ze swietlikiem. Zakupilam sobie, zobaczymy

Aha i kosztuje ok 7 zl
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:07   #215
true colours
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Exclamation krem pod oczy po 25 roku zycia

Witam;

mam 25 lat, zmarszczki mimiczne wokol oczu, cera generalnie sucha (pomaga tylko nutritic z la roche posay), pod oczami zawsze cienie i wory. zakupilam zel pod oczy z la roche, active c....napisano ze to na "pierwsze zmarszczki", pani w aptece poleciła....ale moze to za wczesnie jeszcze? nie moge oddac bo uzylam juz raz, moge potestowac, na razie wszystko okej....pytanie tylko - czy on mi nie zaszkodzi?czy nie uzaleznie skory tak ze sama juz nie bedzie chciala wytworzyc kolagenu czy cos w tym stylu?
prosze o odpowiedz.
true colours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 10:42   #216
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
pierwszy w życiu krem pod oczy

dziewczyny prosze o radę,

mam 27 lat i po raz pierwszy w życiu zamierzam kupić sobie krem pod oczy. Polecono mi Cliniq - all about eyes i dostałam nawet próbkę z której jestem nawet dość zadowolona, choć nie mam porównania do innych kremów. Krem ten jest jednak bardzo drogi i nie chcę od razu wydawać tyle kasy na pierwszy krem pod oczy. Zamiennie pani w sephorze poleciła mi ich produkt sephorowski - nie pamiętam dokładniej nazwy.
Potrzebuję przede wszystkim dobrze nawilżyć skóre wokół oczu i trochę ją wygładzić, zmarszczek jeszcze nie zauważam, choć takie delikatne mimiczne juz chyba żeczywiście się pojawiają.

czy któraś z Was uzywała może kremu pod oczy sephory, czy warto go kupić, a moze jakiś inny kosmetyk w dobrej cenie (mam na myśli kwotę nieprzekraczającą 100 zł)??
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:18   #217
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Ja mam 23 lata i od dobrych 4 lat używam żelu pod oczy firmy Floslek.(Nie wiem czy lubisz polskie kosmetyki) To polski produkt, ale moim zdaniem jest naprawdę świetny Są różne rodzaje np ja szczególnie lubię świetlik+bławatek (na zimę) a teraz na lato mam świetlik+aloes... są jeszcze z zieloną herbatą, rumiankiem, babka lancetowatą i z samym świetlikiem. Kosztują ok 5,50-6 zł za słoiczek 10 g, są również w tubce 15 ml, te za ok.7 zł. Cena jest naprawdę niska więc można kupić i sprobować, w razie czego zawsze można szukać dalej...

pozdrawiam
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 12:20   #218
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

ja polecam krem Nanobase - idealny do suchej cery.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 15:15   #219
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Ja mam 20 lat i uzywam FLOS-LEK swietlik&babka. Jest swietny i niedrogi.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:00   #220
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Gdzie można kupić ten floslek? apteka czy drogeria?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:22   #221
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić ten floslek? apteka czy drogeria?
Apteka.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 17:26   #222
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

A ja dzięki kochanym Wizażankom odkryłam AA 35+ . Jest najlepszy na świecie. Poradził sobie z suchymi płatkami skóry wokół oczu, kosztuje w Rossmanie 10zł, świetnie nawilżą i nie uczula. KWC
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31765.jpg (11,6 KB, 24 załadowań)
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:45   #223
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Flos Lek mozna tez dostac w drogerii np Galerii Centrum. Gdy jestem w Opolu to tam znajduje dosc sporo kosmetykow i tez tych zeli od Flos Leku. Gdyby zakupy w drogerii przyslazaly problemow to wtedy polecam apteke. Jesi nie maja to poporsic o zamowienie.

Ja mialam ten zel pod oczy od FL ale z rumienkiem. Nie wiem jak inne zele, ale dla mojej wysuszajacej sie okolicy ocznej byl za slaby. Musialam i tak nakladac tlusty krem, wiec jesli maugosia ma porobny problem, ze lekkie kremy nie wystarczaja to jesli juz cos z FL polecic moge to krem pod oczy i na szyje z wit. C lub z serii Perfekta jesli nazwy nie pomylilam. Kremy fajne chodz moze nie jakies straszne tlusciochy, ale bardzo przyjemne o poj. 30ml i niedrogie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:16   #224
pipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 27
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

ja polecam krem pod oczy firmy avene, tutaj masz linka do KWC , gdzie jest opisany :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8298

kremik jest świetny , super koi i nawilża , szybko widać efekt nawilżenia !!!!!!!!!! , poza tym avene to dobra apteczna firma , a o dziwo krem pod oczy jak na taką firmę nie jest drogii , tylko 45 zł ( dla porównania , vichy ma najtańszy krem pod oczy za ok.80 zł)

te żele pod oczy flos-leku też są niezłe , ale jeśli masz już 27 lat i do tej pory nie stosowałaś żadnego kremu to mogą być za słabe.
pipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 23:24   #225
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Zgadzam sie, zele pod oczy FLOS-LEK powinny byc raczej stosowane przez mlode kobiety/dziewczyny, ktore maja problem z cieniami pod oczami, a jesli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to FLOS-Lek zdecydowanie jest za slaby.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 19:31   #226
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o radę,

mam 27 lat i po raz pierwszy w życiu zamierzam kupić sobie krem pod oczy. Polecono mi Cliniq - all about eyes i dostałam nawet próbkę z której jestem nawet dość zadowolona, choć nie mam porównania do innych kremów. Krem ten jest jednak bardzo drogi i nie chcę od razu wydawać tyle kasy na pierwszy krem pod oczy. Zamiennie pani w sephorze poleciła mi ich produkt sephorowski - nie pamiętam dokładniej nazwy.
Potrzebuję przede wszystkim dobrze nawilżyć skóre wokół oczu i trochę ją wygładzić, zmarszczek jeszcze nie zauważam, choć takie delikatne mimiczne juz chyba żeczywiście się pojawiają.

czy któraś z Was uzywała może kremu pod oczy sephory, czy warto go kupić, a moze jakiś inny kosmetyk w dobrej cenie (mam na myśli kwotę nieprzekraczającą 100 zł)??

Kilka lata latek więcej od ciebie a potrzeby podobne "dobrze nawilżyć skórę wokół oczu i trochę ja wygładzić" więc polecam na dzień coś lekkiego- Ziaja Calma HLC kremik pod ślepka cera sucha i wrażliwa, na noc HICIOR z wątku biochemicznego - Tokowit czyli witaminka E, możesz kupic w aptece.
U mnie sie spisuje i szczerze polecam
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 19:54   #227
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Cool Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość



Kilka lata latek więcej od ciebie a potrzeby podobne "dobrze nawilżyć skórę wokół oczu i trochę ja wygładzić" więc polecam na dzień coś lekkiego- Ziaja Calma HLC kremik pod ślepka cera sucha i wrażliwa, na noc HICIOR z wątku biochemicznego - Tokowit czyli witaminka E, możesz kupic w aptece.
U mnie sie spisuje i szczerze polecam

ale Tokovit to tabletki ...
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 11:11   #228
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

wg mnie Tokowit to krople - przynajmniej ylko z taką jego postacia sie spotkałam. nie poleca się go stosować bezpośrednio na wrażliwą skórę, bo może podrażniać (tak powiedziała mi farmaceutka).

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2008-07-20 o 11:34
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:31   #229
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

A jak myślicie czy ten krem byłby odpowiedni na początek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...onecznika.html ?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 12:40   #230
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A ja dzięki kochanym Wizażankom odkryłam AA 35+ . Jest najlepszy na świecie. Poradził sobie z suchymi płatkami skóry wokół oczu, kosztuje w Rossmanie 10zł, świetnie nawilżą i nie uczula. KWC

Ja mam 21 lat i stosowalam najpierw przez krotki czas krem Oriflame (ale mnie uczulil),potem nawilzajacy,a nastepnie z serii roswietlajacej Avonu.Z tego 1 bylam bardziej zadowolona,2 nic nie robi.
Ale tez chce dalej poszukac dla siebie czegos ciekawego.Zainteresowalys cie mnie tym Flos Lek.Moze wyprobuje

Lipglossjunkie,a czy krem 35+ nie jest troszke za mocny i ogolnie nie za bardzo dla mlodej osoby?Jednak po cos jest podane,ze nadaje sie dla 35-latek.Czy to nie za wczesnie,zeby stosowac tak mocny krem?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:47   #231
stokrotka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: krem pod oczy - jaki?

pogadam o tym nawet z moją kuzynką
stokrotka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:24   #232
micia115
Raczkowanie
 
Avatar micia115
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna-Koźla
Wiadomości: 36
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Mam 20 lat i zastanawiam się nad kremem pod oczy, ponieważ często mam wrażenie że mam tzw ,podkówki'. Chyba się skusze na tego Flosleka.
micia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:45   #233
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez micia115 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat i zastanawiam się nad kremem pod oczy, ponieważ często mam wrażenie że mam tzw ,podkówki'. Chyba się skusze na tego Flosleka.
Możesz wypróbować z Flos-leku żel ze świetlikiem i babką lancetowatą, na ulotce pisze, że "...przeznaczony dla osób ze skłonnością do obrzęków skóry powiek i okolic oczu....zapobiega powstawaniu tzw.worków pod oczami....pobudza mikrokrążenie, likwiduje opuchliznę..."

Spróbuj, bo naprawdę warto oczywiście jak we wszystkich kosmetykach ważna jest systematyczność w stosowaniu, ale powinien ci pomóc
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:03   #234
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: pierwszy w życiu krem pod oczy

Faktycznie, systematyczne stosowanie FlosLeku ze swietlikiem i babka zmniejsza opuchlizne i cienie pod oczami, ale niestety (tak jakw moim przypadku), jedna zarwana nocka calkowicie niweczy wszelkie poprzednie rezultaty, taka moja uroda..
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:07   #235
rose79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Jaki krem pod oczy?

Witam
Mam pytanie: mam 29 lat, więc postanowiłam zadbać o siebie, a właściwie o skórę w okoł oczu. W chcwili obecnej używam LPR-Hydrapase, na opuchnięcia. Chciałam jednak o skóre wokół oczu zadbać w sposób profilaktyczny, jakis lekki przeciwzmarszckowy krem pod oczy , a jak by jeszcze działał na opuchnięcia byłoby cudownie. Co mi poleciacie? co sądziecie np. o stosowaniu na dzień lremu na opuchnięcia, a na wieczór krem lekkiego przeciwzmarszczkowego? Co sądzicie o dermedicu effectival po oczy i active c LPR pod oczy ? Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam
rose79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:47   #236
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki krem pod oczy?

Cytat:
Napisane przez rose79 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie: mam 29 lat, więc postanowiłam zadbać o siebie, a właściwie o skórę w okoł oczu. W chcwili obecnej używam LPR-Hydrapase, na opuchnięcia. Chciałam jednak o skóre wokół oczu zadbać w sposób profilaktyczny, jakis lekki przeciwzmarszckowy krem pod oczy , a jak by jeszcze działał na opuchnięcia byłoby cudownie. Co mi poleciacie? co sądziecie np. o stosowaniu na dzień lremu na opuchnięcia, a na wieczór krem lekkiego przeciwzmarszczkowego? Co sądzicie o dermedicu effectival po oczy i active c LPR pod oczy ? Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam
Poczytaj na kwc
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=44
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:57   #237
rose79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Exclamation Pilne:) Jaki krem pod oczy?

Witam
Pani Beato mam pytanie: mam 29 lat, więc postanowiłam zadbać o siebie, a właściwie o skórę w okoł oczu. W chcwili obecnej używam LPR-Hydrapase, na opuchnięcia. Chciałam jednak o skóre wokół oczu zadbać w sposób profilaktyczny, jakis lekki przeciwzmarszckowy krem pod oczy , a jak by jeszcze działał na opuchnięcia byłoby cudownie. Co mi Pani poleca? Co sądzi Pani np. o stosowaniu na dzień lremu na opuchnięcia, a na wieczór krem lekkiego przeciwzmarszczkowego? Co sądzicie o dermedicu effectival po oczy i active c LPR pod oczy ? Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam
rose79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:35   #238
Mignolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Pilne:) Jaki krem pod oczy?

Co prawda nie jestem pania Beatą :P
Osobiście słyszałam i moja siostra stosuje krem pod oczy Nivea Visage Q 10 przecizmarszczkowy (ok.30-35 zl) Kolezanka zachwalała mi swego czasu krem pod oczy Clinique All About Eyes (sa zreszta rozne rodzaje Anty-Gravity czy Daily Eye Benefits podobno sa rewelacyjen) , ale z tego co sie orientowalam kosztuja bagatelka... 145 zl za 15 ml :/
Pozdrawiam
__________________
la donna senza un uomo &egrave; come un pesce senza bicicletta
Mignolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:43   #239
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Smile Dot.: Pilne:) Jaki krem pod oczy?

a ja mam straaaszne dolki pod oczami takie sine wklesniecia nie bardzo da sie to zakryc jakims kosmetykiem boroznice i tak widac moze jaks krem ktos polec.... ma 17 lat
kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:51   #240
rose79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pilne:) Jaki krem pod oczy?

Do kasieni 887
Ja używam LRP hydrapshasa i na takie opuchniecia bardzo mi pomogło
Pozdrawiam
Do Mignoliny;
Dzieki za podpowiedź. Uważam, że warto jest sie wymieniać doswiadczeniami. wiele z nas moze skorzystac fiansnowo jak i uniknąc niepotrzebnych uczulen itp.
Pozdrawiam:
rose79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.