zmniejszenie objętości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 16:37   #1
redwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7

zmniejszenie objętości


Witam, mam włosy do ok. łopatek. Są suche, szopowate i w ogóle nic się nie da z nimi zrobić. Naturalnie mi się falują, czasami nawet dość mocno zakręcą. Lubię chodzić w rozpuszczonych włosach, ale bardzo czesto mam siano na głowie. Nie wiem jak mam je trochę ulizać, żeby były bardziej wyjściowe. Macie jakieś sposoby na to? Często stosuje odżywkę Nivea efekt bez prostownicy, związuje wilgotne włosy w kitke i tak śpie. To trochę pomaga, ale nie jest idealnie.
redwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:16   #2
patuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do patuusia
Dot.: zmniejszenie objętości

hej a masz je wycieniowane ? czy sciete na prosto ? pamietajmy o tym ze wycieniowanie nadaje wlosom lekkosc !! . skoro sa suche koniecznien szampon i odzywka do wlosow suchych. raz w tygodniu silnie regenerujaca maska . podetnij je troche !! prostujesz ? prostownica mozesz slicznie je wygladzic ... ale ona niszczy ;/ wiec warto to przemyslec . polecam wygladzajacy krem do wlosow . z garnier fructis ... taki zielony z takim dozownikiem . cuudo !!!! pozdrawiam
patuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 18:02   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zmniejszenie objętości

Trzeba odżywić włosy. W tym celu polecam przejrzenie wszystkich wątków o nawilżaniu włosów suchych. Jest sporo cennych porad na Wizażu
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 22:56   #4
blondie123
Raczkowanie
 
Avatar blondie123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chorzów ;)
Wiadomości: 77
Dot.: zmniejszenie objętości

na zdjęciach masz te włoski piękne
a tak to: szampony i odżywki wygładzające
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
blondie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:36   #5
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: zmniejszenie objętości

przede wszystkim masz wlosy krecone z tego co widze czyli moze jednak nalezaloby zadbac o skret a nie go prostowac zeby ujarzmic loki nalezy zastosowac kosmetyki nawilzajace odpowiednie dla wlosow kreconych no i zrezygnowac z szamponow z siarczanami ktore sa za agresywne dla lokow przesuszajac je
a ogolnie jest juz watek o podobnej tematyce
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 13:54   #6
redwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: zmniejszenie objętości

Cytat:
Napisane przez patuusia Pokaż wiadomość
hej a masz je wycieniowane ? czy sciete na prosto ? pamietajmy o tym ze wycieniowanie nadaje wlosom lekkosc !! . skoro sa suche koniecznien szampon i odzywka do wlosow suchych. raz w tygodniu silnie regenerujaca maska . podetnij je troche !! prostujesz ? prostownica mozesz slicznie je wygladzic ... ale ona niszczy ;/ wiec warto to przemyslec . polecam wygladzajacy krem do wlosow . z garnier fructis ... taki zielony z takim dozownikiem . cuudo !!!! pozdrawiam
Mam wycieniowane, teraz zapuszczam, bo chcę mieć długie. Tak sobie myślę, ze nie będę za bardzo grzywki cieniować, bo ona z przodu nadaje niepotrzebnej objętości. Nie prostuję włosów (od święta, ale to bardzo rzadko).

Cytat:
Trzeba odżywić włosy. W tym celu polecam przejrzenie wszystkich wątków o nawilżaniu włosów suchych. Jest sporo cennych porad na Wizażu
dziękuję, poczytam. Staram się używać szamponów do włosów suchych i zniszczonych, ale nie widzę po nich rezultatu, więc myślałam, że to taki kit jest.

Cytat:
na zdjęciach masz te włoski piękne
a tak to: szampony i odżywki wygładzające
Dziękuję

Cytat:
przede wszystkim masz wlosy krecone z tego co widze czyli moze jednak nalezaloby zadbac o skret a nie go prostowac zeby ujarzmic loki nalezy zastosowac kosmetyki nawilzajace odpowiednie dla wlosow kreconych no i zrezygnowac z szamponow z siarczanami ktore sa za agresywne dla lokow przesuszajac je
a ogolnie jest juz watek o podobnej tematyce
Im bardziej czytam o różnych szamponach i odzywkach tym bardziej zaczynam wierzyć, ze to jednak nie jest pic na wodę. Odżywka na skręt loków i fal może być taka z Nivei? Nie wiem od jakich kosmetyków mam zacząć - ostatnio i tak za dużo kasy wydaję na kosmetki w nadziei, że one coś pomogą

Przepraszam jeśli zaśmieciłam tym wątkiem forum. Jestem nowa, jeszcze nie umiem się odnaleźć, ale obiecuję poprawę! Szczególnie, że teraz mam chwilkę, żeby jakoś to ogarnąć
redwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.