Kocham go, ale nie pożądam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-01, 23:23   #1
Delalieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1

Kocham go, ale nie pożądam


Hej. Mam problem. Jestem od prawie dwóch lat z cudownym facetem. Naprawdę go uwielbiam, jest cudowny, miły, uczynny, zabawny, uwielbiam z nim spędzać czas, uwielbiam go przytulać, chciałabym z nim już mieszkać i spędzić resztę życia. To z nim chcę mieć dzieci, jestem pewna, że to jest TO. Ogółem cud miód, można by rzec. Właśnie. Można by. Problem jest tego typu, że... on mnie nie pociąga. Współżyjemy ponad półtora roku, ale... to wszystko takie... nijakie, z mojej strony. Robię to głównie ze względu na niego, sama bardzo rzadko mam potrzebę seksu. Ogółem to lubię, ale... no kurczę. Ciężko mi to określić. Nie przymuszam się do tego, ale też za tym nie szaleję, o. Jak napisałam wyżej - ten wspaniały i cudowny facet mnie nie pociąga. Patrzę na niego i nie czuję pożądania, nie mam ochoty zaciągać go do łóżka, nie mam ochoty z nim się kochać. Nie jest jakiś mega przystojny, a i troszkę brzuszka ma, ale uważam, że mi to nie przeszkadza - podoba mi się. Lubię na niego patrzeć, lubię obserwować, zarówno nago jak i w ubraniu, jest coś pięknego w jego twarzy, co sprawia, że nie mogę od niego oderwać oczu. Ale tylko oczu, bo do łóżka to już mnie z nim jakoś nie ciągnie.

Może zasugerujecie, że to kwestia tego, jak on wygląda - myślę, że nie. Zdarza mi się widzieć przystojniejszych, lepiej zbudowanych, ale moja reakcja jest tak samo obojętna - okey, jest sobie facet, niech jest. Ładna buzia, ale wolę mojego ukochanego, ładna klata, ale wolę mojego ukochanego.

Podobnie z pocałunkami, czy dotykiem - mój facet to uwielbia i mógłby robić godzinami, podczas gdy ja... no nie za bardzo. Nudzi mnie to po kilku chwilach, mam dość.

I co to ma znaczyć? Kocham faceta do szaleństwa, ale on mnie nie pociąga. Inni faceci podobnie. Kobiety też, uprzedzając sugestie. Aseksualna to raczej nie jestem, bo czasem zabawiam się sama, a i zdarzy się, że sama zaciągnę mojego loff do łóżka. Ale to raz na milion.

Pomóżcie, bo mam zero pomysłów? :/
Delalieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 11:45   #2
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Możesz mieć zaburzony poziom hormonów
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:40   #3
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Ech - miałam to z ex mężem - 15 lat razem- nie czułam do niego pożądania tylko miłość itp. 15 lat męki przykro mi ale moim zdaniem nie dopasowaliscie się sexualnie/ brak feromonów itp - może to też być naturalne ostrzeżenie organizmu że jesteście zbyt jednakowi genetycznie i byłoby z tego słabe potomstwo - natury nie oszukasz ...
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:47   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Strasznie mu współczuję, to musi być okropne uczucie tkwić tyle czasu w beznadziejnym związku, w którym jest się oszukiwanym, a partner chodzi do łóżka bo tak trzeba. Zerwij i daj mu żyć.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 21:01   #5
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Zastanów się czego oczekujesz od związku i od partnera. Czy wiążesz z nim swoją przyszłość?
Bo jeżeli jesteście razem i nie planujesz z nim przyszłości to lepiej byłoby rozstać się i poszukać kogoś innego. Z tego co napisałaś to może już z twojej strony jest tylko przyzwyczajenie. Jeżeli uważasz że to jedyny to porozmawiaj z nim, powiedz że są momenty że nie masz ochoty na przytulenie itp. Poszukaj pomocy w poradni dla par.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 21:03   #6
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

moze byc, ze jednak jestes aseksualna.Niektore takie osoby odczuwaja napiecie seksualne ale bez pozadania.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 22:04   #7
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Niskie libido?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 23:36   #8
magda0302
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

albo niskie libido masz albo jak piszesz są od niego przystojniejsi a on po prostu cię nie pociąga więc pożądania nie będzie i tak będziesz się z nim męczyć i jego krzywdzić bo będzie coraz gorzej i będziesz wymyślać sto powodów żeby się z nim nie kochać ...... przemyśl to
magda0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:15   #9
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

A może po prostu musisz się rozkręcić? Może brakuje Ci czegoś bardziej pikantnego w łóżku? Tak naprawdę rutyna to może się pojawić na każdym etapie związku. Nie jest tak,ze jedynie cierpią na nia małżeństwa z bardzo długim stażem. Dotyka również związków dwu i trzy letnich.
Czy testowaliście jakieś gadżety erotyczne ? Ewentualnie afrodyzjaki ?
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 12:17   #10
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Czy nie czułaś pożądania od początku, czy taki stan rzeczy pojawił się z czasem? Rozmawiacie o tym co lubicie w seksie, czego nie? Może coś ci przeszkadza. A jeśli od początku nie czułaś pożądania może to nie ten?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 12:38   #11
sedes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Przepraszam ale z tego co piszesz to wyłania się obraz jakbyś była już na życiowej emeryturze, a Tobie dopiero na świat. Facet już Cie nie pociąga, a co czuć będziesz za 10-15 lat? Każde zmieni sie fizycznie i rutyna jakoś kąsac zacznie. A jeszcze dzieci chcesz mieć z nim. Seks jest ważny bo to cement związku (nie mówię o seksie dla seksu).
Jeszcze nie trafilaś na swojego, uwierz świat Ci zawiruje jak znajdziesz. Tu musi wszystko grać żeby było dobrze.
sedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 13:26   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Autorko, jeśli chodzi o seks, to jesteś jak stara, znudzona żona.
A lepiej nie będzie. Z każdym rokiem będziesz coraz bardziej sfrustrowana, ze musisz to robić niemalże wbrew sobie.
Po prostu, mimo jego cudowności - nie dopasowaliście się z tym facetem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 00:53   #13
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Ja tak miałam w moim poprzednim związku. No i go zakończyłam po 5 latach.

Pytanie za 100 punktów: jak widzisz was razem za 10 lat?
Chesz tak? Podoba Ci się to?

Już wiesz co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 10:39   #14
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez Artur93 Pokaż wiadomość
Możesz mieć zaburzony poziom hormonów
Dokładnie. Przebadaj sobie poziomy. Hormony odpowiadają za pociąg seksualny.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 17:10   #15
arashijun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 20
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Strasznie mu współczuję, to musi być okropne uczucie tkwić tyle czasu w beznadziejnym związku, w którym jest się oszukiwanym, a partner chodzi do łóżka bo tak trzeba. Zerwij i daj mu żyć.
No bez jaj, chyba przesadziłaś.
Beznadziejny związek, oszukiwanie, bo laska ma najprawdopodobniej niskie libido?
arashijun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 13:43   #16
manita91
BAN stały
 
Avatar manita91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

A ja autorkę postu doskonale rozumiem. Mam identycznie. Może zacznę od tego, że dziewictwo straciłam w wieku 23 lat. Zanim to się stało strasznie mnie do tego ciągnęło. A teraz? Praktycznie w ogóle nie mam ochoty na seks. Nie mam tak wielkich potrzeb jak mój partner. Muszę przyznać, że seks mnie zwyczajnie męczy, nie ma takiego łał jak na początku. I nie wiem co z tym fantem zrobić, bo widzę że coś ze mną nie tak.
manita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:41   #17
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez antfito Pokaż wiadomość
Czy testowaliście jakieś gadżety erotyczne ? Ewentualnie afrodyzjaki ?
No dobra, ale czy istnieją jakieś, które potrafią wzniecić pożar pożądania? Nie wydaje mi się... A może po prostu takich nie odkryłam.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:06   #18
Ada_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Ja mam również podobnie. Dodam że przez 5 lat mieliśmy związek na odległość. Wtedy kiedy się chciało nie było możliwości kochania się. Teraz jak jesteśmy razem chce mi się w konkretne dni miesiąca na tyle, że mogłabym zabrać się za niego już teraz natychmiast...ale warunki nie dają takiej opcji. Stąd mam wrażenie że my z partnerem nie możemy się dopasować i często, przynajmniej ja, muszę dusić to w sobie aż minie. Dodatkowo mam wrażenie że gdzieś przez te lata spadło mi libido.
Kocham swojego partnera również i nie wyobrażam sobie go zostawić. Takie coś się stara naprawić a nie szukać wrażeń u innych. I nawet jeżeli mój partner nie pociąga mnie fizycznie aż tak, to żaden inny też nie. I u innego szukać nie ma po co.
Myślę, że gadżety erotyczne mogą pomóc. Czasami warto sobie obejrzeć co nieco przed, kupić jakiś gadżet, pomyśleć czy może jakaś pozycja jest dla ciebie kusząca bo np. widok "x" w takim i takim stanie cię podnieca więc możesz namówić partnera by zrobił to samo.
Ada_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:26   #19
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
No dobra, ale czy istnieją jakieś, które potrafią wzniecić pożar pożądania? Nie wydaje mi się... A może po prostu takich nie odkryłam.
Nie ma jakiegoś jednego preparatu. Na każdą z nas działa co innego. Dla jednych to będą ostrygi, dla innych zapach, dla jeszcze innych mowa itd.
Trudno jednoznacznie stwierdzić.
Jeszcze inni będą używali gadżetów czy seksownej bielizny. Z popularnych afrodyzjaków można jeszcze spróbować hiszpańskiej muchy. Najlepszą hiszpańską muchą jaką znam jest sex elixir.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 06:51   #20
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

A jak to się bierze? W sensie kropelka do napoju jak to pokazują na niektórych filmach ? :P
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 07:04   #21
katarzyna6785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 114
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

A w jakim stopniu Ty go pociągasz? Jest duża różnica? Czy on zauważył, że z Twojej strony jest coś nie tak?
katarzyna6785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 09:46   #22
holdiegoldie
Przyczajenie
 
Avatar holdiegoldie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Bez pożądania to można być bardziej przyjaciółmi niż parą :P
holdiegoldie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 06:04   #23
katarzyna6785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 114
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez holdiegoldie Pokaż wiadomość
Bez pożądania to można być bardziej przyjaciółmi niż parą :P
No raczej może za wyjątkiem friends with benefits
katarzyna6785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 09:21   #24
Moniaczek1990
Przyczajenie
 
Avatar Moniaczek1990
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Dziewczyny czytam to i mi ręce opadają, zachowanie jak po menopauzie . A tak na poważnie może brakuje wam tej kropki nad ,,i,, Pikanterii czegoś nowego, może seks z waszymi partnerami jest nudny ? Nakierujcie go wprowadźcie urozmaicenie, zabawki, olejki ?
Moniaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 12:21   #25
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez lyssie Pokaż wiadomość
A jak to się bierze? W sensie kropelka do napoju jak to pokazują na niektórych filmach ? :P
Tak, działa mniej więcej tak jak piszesz. Może być np do napoju. Podniecenie, ekscytacja jest znacznie większa niż przed. Motylki w brzuchu i te sprawy - jeżeli wiesz co mam na myśli.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 05:38   #26
katarzyna6785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 114
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez Moniaczek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam to i mi ręce opadają, zachowanie jak po menopauzie . A tak na poważnie może brakuje wam tej kropki nad ,,i,, Pikanterii czegoś nowego, może seks z waszymi partnerami jest nudny ? Nakierujcie go wprowadźcie urozmaicenie, zabawki, olejki ?
Szczerze, to mi się w ogóle nie chce uprawiać seksu odkąd urodziło nam się dziecko (czyli prawie 15 miesięcy temu) :p wolimy się oboje z partnerem wyspać :p zwłaszcza że on pracuje na 2 etaty i czasem nawet w weekendy. Nie ma się co oszukiwać, przez to związek przybrał inny wymiar, ale nie narzekamy. Może to minie za jakiś czas...
katarzyna6785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 19:35   #27
Yoshioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 77
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez Delalieu Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem. Jestem od prawie dwóch lat z cudownym facetem. Naprawdę go uwielbiam, jest cudowny, miły, uczynny, zabawny, uwielbiam z nim spędzać czas, uwielbiam go przytulać, chciałabym z nim już mieszkać i spędzić resztę życia. To z nim chcę mieć dzieci, jestem pewna, że to jest TO. Ogółem cud miód, można by rzec. Właśnie. Można by. Problem jest tego typu, że... on mnie nie pociąga. Współżyjemy ponad półtora roku, ale... to wszystko takie... nijakie, z mojej strony. Robię to głównie ze względu na niego, sama bardzo rzadko mam potrzebę seksu. Ogółem to lubię, ale... no kurczę. Ciężko mi to określić. Nie przymuszam się do tego, ale też za tym nie szaleję, o. Jak napisałam wyżej - ten wspaniały i cudowny facet mnie nie pociąga. Patrzę na niego i nie czuję pożądania, nie mam ochoty zaciągać go do łóżka, nie mam ochoty z nim się kochać. Nie jest jakiś mega przystojny, a i troszkę brzuszka ma, ale uważam, że mi to nie przeszkadza - podoba mi się. Lubię na niego patrzeć, lubię obserwować, zarówno nago jak i w ubraniu, jest coś pięknego w jego twarzy, co sprawia, że nie mogę od niego oderwać oczu. Ale tylko oczu, bo do łóżka to już mnie z nim jakoś nie ciągnie.

Może zasugerujecie, że to kwestia tego, jak on wygląda - myślę, że nie. Zdarza mi się widzieć przystojniejszych, lepiej zbudowanych, ale moja reakcja jest tak samo obojętna - okey, jest sobie facet, niech jest. Ładna buzia, ale wolę mojego ukochanego, ładna klata, ale wolę mojego ukochanego.

Podobnie z pocałunkami, czy dotykiem - mój facet to uwielbia i mógłby robić godzinami, podczas gdy ja... no nie za bardzo. Nudzi mnie to po kilku chwilach, mam dość.

I co to ma znaczyć? Kocham faceta do szaleństwa, ale on mnie nie pociąga. Inni faceci podobnie. Kobiety też, uprzedzając sugestie. Aseksualna to raczej nie jestem, bo czasem zabawiam się sama, a i zdarzy się, że sama zaciągnę mojego loff do łóżka. Ale to raz na milion.

Pomóżcie, bo mam zero pomysłów? :/
Autorko, wiem co czujesz. Jestem ze swoim mężem ponad 10 lat. Było i jest nam dobrze - oczywiście zdarzają się kryzysy, gorsze tygodnie i problemy. Ale pomimo tego jesteśmy zadowoleni ze wspólnego życia. Tak jak ty nie czuję w stosunku do niego pożądania. Czasem jak przychodzi ochota na seks to nie myślę w kategoriach mam na niego ochotę. Nie wiem czy wynika to z niskiego libido czy hormonów. Tak po prostu jest.
Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 20:47   #28
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

A to Twój pierwszy partner? Masz jakieś porównanie? Bo tak to w sumie trudno cokolwiek ocenić, zwłaszcza, że piszesz: ,,Kocham faceta do szaleństwa, ale on mnie nie pociąga. Inni faceci podobnie."

Nie spotkałaś nigdy nikogo, kto Cię pociągał? Nie wiem, w sumie ile masz lat (chyba że nie doczytałam?), to też może być istotne (bo np. nie zdziwiłabym się, gdyby nastolatka nie miała jakiegoś powalajacego libido).

Hormony zawsze warto przebadać, nie zaszkodzi.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 11:07   #29
201803120917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 71
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez Delalieu Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem. Jestem od prawie dwóch lat z cudownym facetem. Naprawdę go uwielbiam, jest cudowny, miły, uczynny, zabawny, uwielbiam z nim spędzać czas, uwielbiam go przytulać, chciałabym z nim już mieszkać i spędzić resztę życia. To z nim chcę mieć dzieci, jestem pewna, że to jest TO. Ogółem cud miód, można by rzec. Właśnie. Można by. Problem jest tego typu, że... on mnie nie pociąga. Współżyjemy ponad półtora roku, ale... to wszystko takie... nijakie, z mojej strony. Robię to głównie ze względu na niego, sama bardzo rzadko mam potrzebę seksu. Ogółem to lubię, ale... no kurczę. Ciężko mi to określić. Nie przymuszam się do tego, ale też za tym nie szaleję, o. Jak napisałam wyżej - ten wspaniały i cudowny facet mnie nie pociąga. Patrzę na niego i nie czuję pożądania, nie mam ochoty zaciągać go do łóżka, nie mam ochoty z nim się kochać. Nie jest jakiś mega przystojny, a i troszkę brzuszka ma, ale uważam, że mi to nie przeszkadza - podoba mi się. Lubię na niego patrzeć, lubię obserwować, zarówno nago jak i w ubraniu, jest coś pięknego w jego twarzy, co sprawia, że nie mogę od niego oderwać oczu. Ale tylko oczu, bo do łóżka to już mnie z nim jakoś nie ciągnie.

Może zasugerujecie, że to kwestia tego, jak on wygląda - myślę, że nie. Zdarza mi się widzieć przystojniejszych, lepiej zbudowanych, ale moja reakcja jest tak samo obojętna - okey, jest sobie facet, niech jest. Ładna buzia, ale wolę mojego ukochanego, ładna klata, ale wolę mojego ukochanego.

Podobnie z pocałunkami, czy dotykiem - mój facet to uwielbia i mógłby robić godzinami, podczas gdy ja... no nie za bardzo. Nudzi mnie to po kilku chwilach, mam dość.

I co to ma znaczyć? Kocham faceta do szaleństwa, ale on mnie nie pociąga. Inni faceci podobnie. Kobiety też, uprzedzając sugestie. Aseksualna to raczej nie jestem, bo czasem zabawiam się sama, a i zdarzy się, że sama zaciągnę mojego loff do łóżka. Ale to raz na milion.

Pomóżcie, bo mam zero pomysłów? :/

Doskonale Ciebie rozumiem. Mam 23 lata, od roku mam nowego partnera - za pół roku pobieramy się. Świetnie się dogadujemy, szanujemy, spędzamy razem czas, planujemy razem przyszłość - ale jest jedno ale - nie pożądam go. Nie pociąga mnie. Nie odczuwam przyjemności z tego. Problem ten pojawił się mniej wiecej w listopadzie/grudniu - obecnie nie współżyjemy w ogóle.
Problem nie polega na tym jak on wygąda - żaden inny facet mi się nie podoba, nawet nie umiem okreslić czy ktoś jest przystojny czy nie - wszyscy są nijacy. Nie myśle o seksie w ogóle, ochoty na to też nie mam.
Badałam hormony - poziom jest w normie.
201803120917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 15:10   #30
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Kocham go, ale nie pożądam

Cytat:
Napisane przez mojbyljuzzajety Pokaż wiadomość
Doskonale Ciebie rozumiem. Mam 23 lata, od roku mam nowego partnera - za pół roku pobieramy się. Świetnie się dogadujemy, szanujemy, spędzamy razem czas, planujemy razem przyszłość - ale jest jedno ale - nie pożądam go. Nie pociąga mnie. Nie odczuwam przyjemności z tego. Problem ten pojawił się mniej wiecej w listopadzie/grudniu - obecnie nie współżyjemy w ogóle.
Problem nie polega na tym jak on wygąda - żaden inny facet mi się nie podoba, nawet nie umiem okreslić czy ktoś jest przystojny czy nie - wszyscy są nijacy. Nie myśle o seksie w ogóle, ochoty na to też nie mam.
Badałam hormony - poziom jest w normie.
Czy on ma świadomość tego, że decyduje się spędzić całe życie z kobietą, która nie chce z nim seksu uprawiać?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-14 16:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.