Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 13:27   #1
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64

Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)


Witam wszystkie Panie które pragną do wakacji uzyskać piękną sylwetkę i spokojnie mieścić się w ciuszki o rozmiar mniejsze.

Wiem, że codziennie powstaje wiele wątków, ale zauważyłam że wiele z Was zaczęło odchudzanie przed paroma dniami, więc postanowiłam założyć swój wątek.

Mam 16 lat, 161 cm wzrostu i 56 kg wagi. Wiem że to stanowczo za dużo, dlatego chciałabym zrzucić tłuszczyk do 45 kg, choć wiem że to praktycznie niemożliwe więc póki co ograniczę się do równej 50-tki.
Tak więc od jutra zaczynam !

Moim głównym problemem są słodycze dlatego postanawiam je jak najbardziej ograniczać. Będę ćwiczyć godzinę dziennie (30 minut- hula hoop, 30 minut skakanie na skakance + 50 brzuszków oraz steper 5 minut) a mam nadzieje efekty pojawią się w najbliższym czasie.

Tak więc! do dzieła !
Każda osoba która chce się przyłączć- serdecznie zapraszam! razem raźniej

Edytowane przez gosiadred
Czas edycji: 2009-04-24 o 13:51
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:45   #2
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez gosiadred Pokaż wiadomość

Moim głównym problemem są słodycze dlatego postanawiam je jak najmniej ograniczać.
???? Chyba najbardziej ograniczać

Edytowane przez Babydream
Czas edycji: 2009-04-24 o 13:46
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:50   #3
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

ahaha faktycznie ;d przepraszam już poprawiam ;d
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:16   #4
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez gosiadred Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie które pragną do wakacji uzyskać piękną sylwetkę i spokojnie mieścić się w ciuszki o rozmiar mniejsze.

Wiem, że codziennie powstaje wiele wątków, ale zauważyłam że wiele z Was zaczęło odchudzanie przed paroma dniami, więc postanowiłam założyć swój wątek.

Mam 16 lat, 161 cm wzrostu i 56 kg wagi. Wiem że to stanowczo za dużo, dlatego chciałabym zrzucić tłuszczyk do 45 kg, choć wiem że to praktycznie niemożliwe więc póki co ograniczę się do równej 50-tki.
Tak więc od jutra zaczynam !

Moim głównym problemem są słodycze dlatego postanawiam je jak najbardziej ograniczać. Będę ćwiczyć godzinę dziennie (30 minut- hula hoop, 30 minut skakanie na skakance + 50 brzuszków oraz steper 5 minut) a mam nadzieje efekty pojawią się w najbliższym czasie.

Tak więc! do dzieła !
Każda osoba która chce się przyłączć- serdecznie zapraszam! razem raźniej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:20   #5
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez gosiadred Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie które pragną do wakacji uzyskać piękną sylwetkę i spokojnie mieścić się w ciuszki o rozmiar mniejsze.

Wiem, że codziennie powstaje wiele wątków, ale zauważyłam że wiele z Was zaczęło odchudzanie przed paroma dniami, więc postanowiłam założyć swój wątek.

Mam 16 lat, 161 cm wzrostu i 56 kg wagi. Wiem że to stanowczo za dużo, dlatego chciałabym zrzucić tłuszczyk do 45 kg, choć wiem że to praktycznie niemożliwe więc póki co ograniczę się do równej 50-tki.
Tak więc od jutra zaczynam !

Moim głównym problemem są słodycze dlatego postanawiam je jak najbardziej ograniczać. Będę ćwiczyć godzinę dziennie (30 minut- hula hoop, 30 minut skakanie na skakance + 50 brzuszków oraz steper 5 minut) a mam nadzieje efekty pojawią się w najbliższym czasie.

Tak więc! do dzieła !
Każda osoba która chce się przyłączć- serdecznie zapraszam! razem raźniej
no mamy ten sam problem mianowicie słodycze ^^
ale ja juz je ograniczyłam, od jakiegos miesiąca ich nie jem :P
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:27   #6
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

to tylko pozostaje mi pozazdrościć i zmotywować do działania ;]
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:37   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez gosiadred Pokaż wiadomość

Mam 16 lat, 161 cm wzrostu i 56 kg wagi. Wiem że to stanowczo za dużo
, dlatego chciałabym zrzucić tłuszczyk do 45 kg, choć wiem że to praktycznie niemożliwe więc póki co ograniczę się do równej 50-tki.
Tak więc od jutra zaczynam !
Ech... Te nastolatki...
TO NIE JEST ZA DUŻO. To w sam raz.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 17:46   #8
fiziamizia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Lexie- może faktycznie , autorka trochę przesadziła, że to "stanowczo za dużo" ale skoro jej , swoja sylwetka się nie podoba , a jak schudnie 3-4 kg nic się nie stanie nie widzę problemu ,a to, że ma 16 lat nie oznacza, że ma idealne ciałko-tak jak myślisz. Proszę również , żeby mi tu żadna Pani nie pisała, ze to właśnie od tego zaczyna się anoreksja czy bulimia , trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie STOP- i tu kieruje swoje słowa do autorki.
__________________
Dominika jestem


i się odchudzam ..

69->68->67->66->65->64->63->62->61->60

oraz słucham Michaela Jacksona od dzieciństwa ..
i
Kocham i Czekam Na Swojego Skarba

Edytowane przez fiziamizia6
Czas edycji: 2009-04-24 o 17:47
fiziamizia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:09   #9
midnight
Raczkowanie
 
Avatar midnight
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 93
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

O mogę się przyłączyć. Dzisiaj jechałam cały dzień na słodyczach a więc bardzo pasuje mi ten wątek. No więc tak...
-4 posiłki dziennie
-codziennie 8MinuteAbs i 8Minute Leg
-co 2 dni 8Minute Buns
-rowerek, na początek 20 minut dziennie aby się nie przemęczyć, potem zobaczymy
-ograniczenie słodyczy. (to będzie najgorsze )

Mam nadzieję, że do wakacji schudnę te okropne 6kg i będę miała ładną figurę ) Heh. marzenia... ;D
__________________
Be happy.

01.06.2009r.
ćwiczenia: 13dni (od 03.06)
8Abs: 9dni (od 07.06)


midnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:48   #10
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez fiziamizia6 Pokaż wiadomość
Lexie- może faktycznie , autorka trochę przesadziła, że to "stanowczo za dużo" ale skoro jej , swoja sylwetka się nie podoba , a jak schudnie 3-4 kg nic się nie stanie nie widzę problemu ,a to, że ma 16 lat nie oznacza, że ma idealne ciałko-tak jak myślisz. Proszę również , żeby mi tu żadna Pani nie pisała, ze to właśnie od tego zaczyna się anoreksja czy bulimia , trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie STOP- i tu kieruje swoje słowa do autorki.
Ale 16 lat jest wiekiem rozwoju, nie ma czegoś takiego, że pomimo braku jakiejkolwiek nadwyżki kilogramów ich utrata nie grozi odbiciem na zdrowiu. Rozumiem spadek wagi spowodowany wzrostem, ale nie ograniczaniem jedzenia w tym wieku i uwierz mi, że także od wczesnego "brania się" za zrzucanie wagi biorą się zaburzenia odżywiania...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:33   #11
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Drogie Panie nie mam zamiaru jakoś okropnie ograniczać posiłków! I myślę że w żądnym wypadku nie ma tu mowy o żadnej anoreksji czy bulimii. A to że chciałabym pokazać się w lecie na plaży w dwuczęściowym stroju kąpielowym nie jest chyba AŻ tak strasznie !

pozdrawiam
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 18:10   #12
karolcia4311
Przyczajenie
 
Avatar karolcia4311
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: nasielsk
Wiadomości: 9
GG do karolcia4311
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

to ja też sięprzyłacze mam do zrzucenia około 20 kg. wtedy bede miała idealną sylwetke waze 90kg <masakra>przy wzroście 182 odchudzam się od 5 dni i dobrze mi idzie nie miałam zadnych potknięc to mnie cieszy mam nadzieje ze będziemy sie wspierać trzymam za was kciuki
__________________
90<--- waga początkowa( wzrost 182cm)
85<---cel pierwszy osiągnięty
80<---cel drugi OSIĄGNIĘTY
75<---cel trzeci
70<---cel czwarty
68<---cel piąty
68<---utrzymać tą wage
karolcia4311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:32   #13
Carolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

to ja sie przyłącze
Dziś: S: 2kromki chelba pelnoziarnistego z twarozkiem i pomidorem
2Ś: pol bulki slodkiej z serem
O: zupa pomidorowa
P: wafel ryzowy 1 gaalka loda
K: wiesniak z zotkiewka i pomidorem
Waga65
Wzrosst165
__________________
Zdrowsze odżywianie:25.04.2009

waga:6766 65 64 63 62-juz za mną 61 60 59 58 57
ważenie:14.o7.2009
Carolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:32   #14
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez karolcia4311 Pokaż wiadomość
to ja też sięprzyłacze mam do zrzucenia około 20 kg. Wtedy bede miała idealną sylwetke waze 90kg <masakra>przy wzroście 182 odchudzam się od 5 dni i dobrze mi idzie nie miałam zadnych potknięc to mnie cieszy mam nadzieje ze będziemy sie wspierać trzymam za was kciuki
Ja też mam 90 kg i chce schudnąć 20 kg conajmniej -wzrost 167 masakra odchudzam się od 3 dni i cudem chyba schudłam 2 kg ale nie wiem co dalej karolcia może sprubujemy razem bo mamy podobny cel .Pozdrawiam was wszystkie i jestem za żeby więcej dziewczyn z taką nadwagą się tu udały.
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:26   #15
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Red face Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ech... Te nastolatki...
TO NIE JEST ZA DUŻO. To w sam raz.


to z pewnoscia nie jest w sam raz mialam 165 i wazylam 56 kilo i mialam boczki odstajacy brzuch grube ramiona tylek uda itd... teraz waze 53 to tylko 3 kg mnie ja widze koloooooooooooooooooooooo osalną różnice do dziela dziewczyny!
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 22:51   #16
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

I ja się przyłączę... 65 kg na 168 cm;P a moje uda i brzuch z talią działają mi na nerwy! normalnie nie mieszczę się w żadne spodnie z zeszłego roku! wstyd, normalnie wstyd. a moje nawyki żywieniowe, szczerze mówiąc są paskudne;/
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 23:28   #17
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Nie ważysz stanowczo za dużo.. Ważysz w sam raz. Kurcze, dziewczyny dlaczego coraz częściej Waszym celem jest modelka z wybiegu, która ma zaawansowaną anoreksję? Ja nie chcę generalizować, ale to już naprawdę staje się wręcz straszne, że coraz częściej to nastolatki się odchudzają, chcąc osiągnąć rozmiar 0. Wasze ciało się rozwija, dojrzewa, potrzebuje wszystkich składników odżywczych do prawidłowego wzrostu.. Proszę Was, przemyślcie kilka razy zanim zabrniecie w jakąś dietę.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 00:46   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
to z pewnoscia nie jest w sam raz mialam 165 i wazylam 56 kilo i mialam boczki odstajacy brzuch grube ramiona tylek uda itd... teraz waze 53 to tylko 3 kg mnie ja widze koloooooooooooooooooooooo osalną różnice do dziela dziewczyny!
Yhy, tak, na pewno
A nie pomyślałaś że to, że wydaje Ci się że jest jakaś kolosalna różnica to zwykły efekt psychologiczny? Wszystko miałaś grube i 3 kg mniej sprawiły że już nie masz...? Przecież to jest fizycznie niemożliwe. To wszystko, ta cała "grubość" działa się w Twojej głowie i tyle.

A do dziewczyn biadolących że przy 50-paru kg nie mogą się w spodnie z zeszłych lat zmieścić - ktoś tu na forum kiedyś mądrze napisał, że w pewnym wieku trzeba się pogodzić ze zmianami i stać się kobietą zamiast dziewczynką. Zastanówcie się nad tym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:43   #19
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A do dziewczyn biadolących że przy 50-paru kg nie mogą się w spodnie z zeszłych lat zmieścić - ktoś tu na forum kiedyś mądrze napisał, że w pewnym wieku trzeba się pogodzić ze zmianami i stać się kobietą zamiast dziewczynką. Zastanówcie się nad tym.
Moja siostra też nad tym biadoli Ma 173 cm przy wadze 56 kg i jest chuda jak patyk! Taki rasowy ;P ale zaczyna już powoli wchodzić w posiadanie prawdziwie kobiecej figury ~> biodra, talia, biust ;P
...i marudzi, że gruba, że schudnąć musi...bo nie mieści się w spodnie z zeszłego roku, kiedy ważyła 51 kg i wyglądała jak szkieletor


Zawsze, gdy mówi, że jest gruba, odpowiadam jej- "Spójrz na mnie " A w momencie, gdy marudzi, że przytyła to jej mówię, że "Chyba w uszach"
...a tak nawiasem mówiąc... Nastolatki (nie mówię, że wszystkie of course) maja dziwne poczucie, że jeśli w dzień będą jeść mniej normalnego jedzenia to na wieczór mogą się napchać czekolada i innym pysznym paskudztwem;P
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 14:30   #20
midnight
Raczkowanie
 
Avatar midnight
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 93
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

niestety teraz muszę przerwać jeżdżenie rowerkiem i ograniczyć 8minute bo mam problemy z kolanami
__________________
Be happy.

01.06.2009r.
ćwiczenia: 13dni (od 03.06)
8Abs: 9dni (od 07.06)


midnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:24   #21
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

W takim razie na razie zastąp rowerek czymś 'lżejszym' może teraz postaw na mięśnie brzuszka ?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

ja zjadłam dzisaj na śniadanie kaszke manną, następnie na drugie śniadanie 2 kanapki z razowcem, szynką i ogórkiem, na obiad 2 małe talerze zupy ogórkowej i jednego wieśniaka z rzodkiewką

coś byście zmieniły ?
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:57   #22
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez gosiadred Pokaż wiadomość
W takim razie na razie zastąp rowerek czymś 'lżejszym' może teraz postaw na mięśnie brzuszka ?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

ja zjadłam dzisaj na śniadanie kaszke manną, następnie na drugie śniadanie 2 kanapki z razowcem, szynką i ogórkiem, na obiad 2 małe talerze zupy ogórkowej i jednego wieśniaka z rzodkiewką

coś byście zmieniły ?
Może płatki owsiane z jabłkiem na śniadanie? Lub kasze manne, ale też z jkablkiem czy innym owocem... na drugie jakis serek np Danone Gratka a Na obiad wiesniaka z rzodkiewka i salata i jeden talerz zupy ;P


Ja własnie z rolek wrocilam xD
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:18   #23
Carolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

dzis:
Ś : 1kromka chleba pelnoziarnistego z szynka kasztelanska+ogorek+pomid or+rzodkiewka

2Ś:1kromka chleba pelnoziarnistego z szynka kasztelanska+ogorek+pomid or+rzodkiewka

O:2male schabowe +2ogorki kiszone

K:jeszcze nie wiem:P
__________________
Zdrowsze odżywianie:25.04.2009

waga:6766 65 64 63 62-juz za mną 61 60 59 58 57
ważenie:14.o7.2009
Carolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:58   #24
karolcia4311
Przyczajenie
 
Avatar karolcia4311
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: nasielsk
Wiadomości: 9
GG do karolcia4311
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

zapomiałam dodac \e
Cytat:
Napisane przez magdzie Pokaż wiadomość
Ja też mam 90 kg i chce schudnąć 20 kg conajmniej -wzrost 167 masakra odchudzam się od 3 dni i cudem chyba schudłam 2 kg ale nie wiem co dalej karolcia może sprubujemy razem bo mamy podobny cel .Pozdrawiam was wszystkie i jestem za żeby więcej dziewczyn z taką nadwagą się tu udały.
no nawet bardzo podobne nie wiem jakim cuem a\le w 7 dni schudłam2 kilo... wiem ze to za duzo ale robie sobie diete do 1200kcal zero słodyczy ,zimiakow , makaronów , tłustego miesa mojego ukochanego żołtego sera tylko wazywka kurczak rybki lekkie zupki , serek wiejski i twarogowy light , chlebek razowy i graham , wafle ryz. od czasu do czasu muslii i owsianka i jestem z siebie bardzo dumna bo wczesniej jadłam duzo słodyczy i wogole praktycznie sie nie ruszałam wiecznie gdzieś samochodem a teraz rowerek na który wyciągam TŻ :P zycze powodzenia i Tobie|
__________________
90<--- waga początkowa( wzrost 182cm)
85<---cel pierwszy osiągnięty
80<---cel drugi OSIĄGNIĘTY
75<---cel trzeci
70<---cel czwarty
68<---cel piąty
68<---utrzymać tą wage

Edytowane przez karolcia4311
Czas edycji: 2009-04-27 o 15:06 Powód: zapomiałam dodać ze dodatkowo łykam blonnik i wapno :)
karolcia4311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 06:41   #25
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez karolcia4311 Pokaż wiadomość
zapomiałam dodac \e

no nawet bardzo podobne nie wiem jakim cuem a\le w 7 dni schudłam2 kilo... wiem ze to za duzo ale robie sobie diete do 1200kcal zero słodyczy ,zimiakow , makaronów , tłustego miesa mojego ukochanego żołtego sera tylko wazywka kurczak rybki lekkie zupki , serek wiejski i twarogowy light , chlebek razowy i graham , wafle ryz. od czasu do czasu muslii i owsianka i jestem z siebie bardzo dumna bo wczesniej jadłam duzo słodyczy i wogole praktycznie sie nie ruszałam wiecznie gdzieś samochodem a teraz rowerek na który wyciągam TŻ :P zycze powodzenia i Tobie|
zaczełam dużo się ruszać rower i ćwiczenia jest mi trudno znaleś czas ale narazie daje rade,jem dużoooooooo mniej zero słodyczy ,pizzy,zupek z paczki tylko świeże warzywa,owoce ser biały chudy a na śniadanie jogurt naturalny z płatkami Fitnes.
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:28   #26
karolcia4311
Przyczajenie
 
Avatar karolcia4311
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: nasielsk
Wiadomości: 9
GG do karolcia4311
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez magdzie Pokaż wiadomość
zaczełam dużo się ruszać rower i ćwiczenia jest mi trudno znaleś czas ale narazie daje rade,jem dużoooooooo mniej zero słodyczy ,pizzy,zupek z paczki tylko świeże warzywa,owoce ser biały chudy a na śniadanie jogurt naturalny z płatkami Fitnes.
płatki fitnnes mają duzo cukru raczej postaw na owsianke... i muslli owsianke mozna lączy z owocami i jest pycha nie mogłam sie prtzekonać ale sie udało... a zamiast jogurtu uzywaj chudego mleka(ja uzywam 1.5%) a chciałam sie spytac co sądzicie o pełnoziarnistych makaronów lubella ?? ja dzidsiaj taki jadłam z sosem ze świzych pomidorków orygano bazylii i cebulki było pyszne i syte ale nie wiem czy nisko kaloryczne
__________________
90<--- waga początkowa( wzrost 182cm)
85<---cel pierwszy osiągnięty
80<---cel drugi OSIĄGNIĘTY
75<---cel trzeci
70<---cel czwarty
68<---cel piąty
68<---utrzymać tą wage
karolcia4311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:15   #27
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Cytat:
Napisane przez karolcia4311 Pokaż wiadomość
płatki fitnnes mają duzo cukru raczej postaw na owsianke... i muslli owsianke mozna lączy z owocami i jest pycha nie mogłam sie prtzekonać ale sie udało... a zamiast jogurtu uzywaj chudego mleka(ja uzywam 1.5%) a chciałam sie spytac co sądzicie o pełnoziarnistych makaronów lubella ?? ja dzidsiaj taki jadłam z sosem ze świzych pomidorków orygano bazylii i cebulki było pyszne i syte ale nie wiem czy nisko kaloryczne
jak sobie pomyśle o owsiance ale będe musiała się jakoś do tego przekonać .dzisiaj waga staneła w miejscu ale codziennie żeby malało to chyba nie możliwe zobaczymy jutro.Pozdrawiam
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:47   #28
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

A moja dieta leży i kwiczy ;P W czwartek wracam do domu i zważę się w pt rano^^ ciekawe, ciekawe...
niedawno wróciłam w rolek, ale po rolkach były lody a teraz kabanos ;P no wiem, niby się nie powinno, ale naszła mnie taka "chcica" W pt mam zamiar zacząć biegac ;P
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 09:50   #29
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

Straszna tu ciszdziewczyny czy przestałyście tu zaglądać???Ja codziennie wieczorem rower pomiędzy nogi i heja a od dzisiaj chcę troche poskakać na skakance. Dzisiaj jest tydzień jak zaczełam się odchudzać i 4 kilo mniejjestem szczęśliwa.A co myślicie o schabowym z piersi kurczaka bo dzisiaj robie na obiad i myśle że zjem z sałatą???POZDRAWIAM
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:08   #30
gosiadred
Raczkowanie
 
Avatar gosiadred
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: Od 25 kwietnia... - obowiązkowo ;)

ja zaglądam codziennie po przyjściu ze szkoły

odchudzasz się tydzień i już poleciały 4 kg? na jakiejś stronce czytałam że najzdrowiej jest chudnąć 1 kg w ciągu tygodnia, w innym przypadku może pojawić się efekt jojo.

Ja zdrowiej żyję już czwarty dzień, wczoraj odpuściłam ćwiczenia bo nie miałam ani czasu ani sił, ale ale... dzisiaj wracam !
a teraz idę do pomidorowej ;pp
gosiadred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.