Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-27, 16:48   #1
wiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13

Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)


Hej! Potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu utalentowanej kosmetyczki i fryzjerki. Chcę zafundować sobie wizytę w gabinecie, myśle o peelingu kawitacyjnym.
Niestety mieszkam tu od niedawna i nie zglebiłam jeszcze tajemnic tego miasta i tak naprawdę nie wiem gdzie się udać.
Wasze sugestie i opinie były by dla mnie bardzo pomocne,
zwłaszcza że pomogą mi uniknąć pomyłki

Pozdrawiam
wiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 19:53   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

witamy w zielonej dziurze ups górze

kosmetyczki nie znam godnej polecenia bo nie chodzę ,fryzjer marcin szczap 3202250 .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 20:18   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Wiewióra napisał(a):
> Hej! Potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu utalentowanej kosmetyczki i fryzjerki.
> Pozdrawiam

Ja od jakiegoś czasu chodzę do 'Carlo Biani' ul.Mickiewicza 3, tel.325-41-06. Nie umawiam się do konkretnej osoby, więc nie polecę Ci nikogo z nazwiska. Byłam kilka razy na cięciu, zawsze u kogoś innego, ale nie zdarzyło się, żebym wyszła niezadowolona. Ceny: cięcie+ modelowanie- włosy średniej długości: 35 zł. , długie: 45. Balejaż 170, ale teraz mieli promocję, cięcie + balejaż za 109 zł. Nie wiem, czy ona jeszcze trwa. Salon jest bardzo przyjemny.

Kosmetyczka:
Mama koleżanki chodzi do gabinetu Poppea, to jest na Wyszyńskiego, w tych nowoczesnych bloczkach koło kościoła św. Ducha. Jest to w pierwszym bloku od kościoła, z resztą, widać szyld. Pracuja tam na kosmetykach Thalgo, nie wiem, ile zapłacisz za taki peeling.
Gabinet Kosmetyczny "Poppea"
ul. Wyszyńskiego 32a/1 tel.324-22-77

PS: Jeśli zdecydujesz się na jakiś gabinet i zrobisz już sobie ten peeling, to możesz napisać w tym wątku, gdzie sie wybrałaś, ile zapłaciłaś i jakie są efekty? Chcę wysłać na to moją siostrę, ale nie wiem, czy warto.
Pozdrawiam
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 00:08   #4
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

hej, najlepsza jest dr. Hołowczyc, jest bardzo znana w Zielonej i zna sie na rzeczy. Przy tym nie jest za tania, ale w końcu o twarz trzeba dbać.
Prywatny Kompleks Kosmetologiczno - Medyczny dr Hołowczyc Jolanta
Zielona Góra, ul. Anieli Krzywoń 20, tel: (0-68) 324-69-43

Umów się najlepiej na konsultacje i sama zobaczysz ze warto.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 07:02   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

"najlepsza jest dr. Hołowczyc, jest bardzo znana w Zielonej i zna sie na rzeczy. Przy tym nie jest za tania.."

tania nie jest bo ktos za marmury w gabinecie musi płacic :-/

paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 09:51   #6
wiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13
Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Bardzo dziękuję za sugestie, postaram się napisać co z tego wyszło...

Pozdrawiam
wiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:35   #7
ewel4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Żadko tu wchodze i niewiedzialam ze cos takiego niemozna tu pisac-sorki wielkie.Poza tym to ze jestem kosmetyczka nieznaczy ze jestem wszechwidzaca, niezajmuje sie usuwaniem rozstepow ani zabiegami na cialo.Duzo o tym czytalam , wiem jakie sa metody, chcialam tylko sie dowiedziec czy jakies dziewczynie moze to pomoglo.No trzeba uwazac co sie tu pisze. niektorzy zle moga zle to zinterpretowac .

Edytowane przez ewel4
Czas edycji: 2006-05-02 o 12:00
ewel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 21:00   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

lepiej to usun bo to reklama a reklama jest płatna.

poza tym pozwolilam sobie spojrzec w twoje wątki i zdziwilo mnie pytanie o rozstepy od kosmetyczki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:36   #9
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

poszukuje dziewczyny z zielonej góry ,ktora była w zeszłym roku w pracy w holandi przez firme HTW
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 11:59   #10
ZZZZZZuzAAAAAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Korzystalam z uslug pani Jolanty Holowczyc z Zielonej Gory i NIE JESTEM zadowolona!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona!
ZZZZZZuzAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:55   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

nie znam tj pani ale jesli faktycznie tak jest jak mowisz z tym tytulem to nalezy to gdzies zglosic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:14   #12
ZZZZZZuzAAAAAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

W sumie to nie pomyslalmo tym, ale jest przeciez komisja, ktora zajmuje sie naduzywaniem tytulow naukowych. Mysle, ze to dobry pomysl i moja slodka zemsta za to, jak mnie potraktowala! Mam nadzieje, ze moje doswiadczenia ustrzega inne wizazystki przed wizytami u pseudo-dr Holowczyc!!!
ZZZZZZuzAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:43   #13
malgomalgo
Raczkowanie
 
Avatar malgomalgo
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Czyli jak dotad wiemy juz gdzie w Zielonej Górze lepiej nie chodzic

a moze macie w Zielonej Górze jakies miejsca godne polecenia, lub całkeim przywzoite, gdzie bez obaw mozna się oddac w ręce fachowca z dziedziny kosmetyki??
Nie chcialabym isc tak w ciemno
__________________
malgomalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:44   #14
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

podbijam wątek..
dziewczyny, wiecie gdzie w Zielonej Górze albo okolicach mozna zrobic makijaz permanentny ?? znacie jakiegoś DOBREGO specjaliste??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:00   #15
toffifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

No właśnie się zastanawiałam, czy jest ktoś taki w zielonej górze i okolicach – chodzi mi o specjalistę z zakresu medycyny estetycznej. Generalnie czytając opinie na forach internetowych można odnieść wrażenie, że np. p. Jamont i p. Hołowczyc są be, a ok jest p. Turczyńska. Co do dwóch pierwszych osób nie mam zdania, nie znam. U pani Kasi Turczyńskiej robiłam bruzdy i wszystko było ok, natomiast do niej to cała wyprawa (szkoda, że nie przyjmuje w zielonej, ciężko mi dostać urlop). Ponieważ wkrótce chcę się znowu „odnowić” szukam sprawdzonych osób w lubuskiem, ale wygląda na to, że zostaje tylko znowu wybrać się do słubic, ośna lub sulęcina...
toffifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:36   #16
chiara33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Cytat:
Napisane przez wiewiora Pokaż wiadomość
Hej! Potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu utalentowanej kosmetyczki i fryzjerki. Chcę zafundować sobie wizytę w gabinecie, myśle o peelingu kawitacyjnym.
Niestety mieszkam tu od niedawna i nie zglebiłam jeszcze tajemnic tego miasta i tak naprawdę nie wiem gdzie się udać.
Wasze sugestie i opinie były by dla mnie bardzo pomocne,
zwłaszcza że pomogą mi uniknąć pomyłki

Pozdrawiam
spróbuj gabinet kosmetyczny na kupieckiej 4, atelier urody,tam też możesz zrobić makijaż permanentny
chiara33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:29   #17
psiag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4
GG do psiag
Wink Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Witam Drogie Wizażystki
Mam pytanie. Znacie może dobrą kosmetyczkę, która dobrze wykonuje zabieg oczyszczania twarzy? Oczyszczałam cerę już parę razy i tylko raz byłam zadowolona. Niestety Pani, która oczyszczała mi cerę już nie mieszka w Polsce. Proszę o odpowiedz !!
psiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:19   #18
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

W wątku "Zielona Góra i okolice- łączmy się" poruszany był ten temat (str. 117)


Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy (podstawowe, czy młodzieżowe się nazywa) zapłaciłam bodajże 75zł. Jak sie rozglądałam po gabinetach, to jest normala cena; moge polecić z czystym sercem ten zakład kosmetyczny. Obie panie bardzo miłe, wszytsko po kolei omawiają zanim zrobią (informują na bieżąco)
aha, no najwazniejsze: zakład jest na ul. Waryńskiego, zaraz obok przystanku autobusowego, po stronie szpitala... Nie wiem, czy dokładnie wytłumaczyłam..o, kolor budynku- różowy

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2010-01-26 o 21:22
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:37   #19
czarnao3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

spam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:28
czarnao3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 18:50   #20
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Cytat:
Napisane przez czarnao3 Pokaż wiadomość
Kompleksowa kreacja wizerunku, profesjonalna anliza kolorystyczna!
Umów się na spotkanie!
Jesteś tego warta!
a reklama na wizazu jest płatnaaa
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:07   #21
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Dziewczyny Potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego fryzjera, który ściąłby mi włoski... Nie mam określonej fryzury, chcę żeby jakiś kompetentny fryzjer porozmawiał , popatrzył i coś tam mi wymodził na włosach Bo to co teraz mam na głowie to jest nic ;d Chcę mieć fryzurę, która będzie mi pasowała do twarzy jakoś :p A w moim 19 letnim życiu jeszcze takiego fryzjera nie spotkałam, żeby porządnie ściął :P
Mieszkam koło Zielonej i jeszcze nie byłam u żadnego fryzjera w tym miescie. Liczę na Waszą znajomość tematu
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 23:09   #22
balsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Cytat:
Napisane przez ZZZZZZuzAAAAAA Pokaż wiadomość
Korzystalam z uslug pani Jolanty Holowczyc z Zielonej Gory i NIE JESTEM zadowolona!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona!
Mam podobne doświadczenie z panią HOLOWCZYC jak Zuza. Byłam tam z córką- bardzo miła i skromna dziewczyną. Pani H. skończyła poprawiać brwi,złożyła sprzęt i dopiero podała córce lusterko. Na sugestie córki o drobną poprawkę-równiez moim zdaniem konieczną- pani H. usiłowała przekonac ją o bezsensownosci prośby. Sama byłam zaskoczona uporem córki, bo jak juz wspomniałam córka jest bardzo delikatna dziewczyną. Pani H. stwierdziła , ze to jest histeria.Z widoczna wściekłościa ponownie wyjęła sprzęt i dokonała korekty. "Wywracanie oczu" o czym pisała Zuza oczywiscie było. Byłam tak zaskoczona zachowaniem pani H. że zaniemówiłam. Do dzisiaj wyrzucam sobie,/ze wtedy nie zareagowałam i nie powiedziałam pani H. co mysle o jej zachowaniu. I mimo,że bardzo jesteśmy zadowolone z efektu zabiegu- na sama mysl o pani H. dostaję dreszczy.Z całą pewnością nigdy tam nie wrócę i nikomu tej pani nie polece.
balsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:55   #23
Aniabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Polecam panią Liera ze Świebodzina , bardzo duże doświadczenie, wykonuje również poprawki jeżeli ktoś ma zrobiony nieudany makijaż permanentny.
jej strona www.liera.pl
Aniabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 13:15   #24
Pani_prezes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wizażanki z Zielonej Góry i okolic:)

Potwierdzam Pani Liera ze Świebodzina jest bardzo dobra w makijażu permanentnym. Robiłam tam komplet i jestem bardzo zadowolona, wcześniej chodziłam do ŚP dr. Hołowczyc. Zdecydowałam się na Panią Kasię, bo również pracuje na long time liner jak Pani Hołowczyc i ma w tej chwili jako jedyna certyfikat elite w woj. lubuskim.
Pani_prezes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.