Ech ta Anglia i paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-30, 16:41   #1
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Cool

Ech ta Anglia i paznokcie


Witam wszystkich.
Dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z Was byla albo jest w Angli??? Na jakich firmach oni pracuja, gdzie moge zaopatrzyc sie w produkty??? Jestem w Manchesterze dopiero od miesiaca i powiem ze nie mam bladego bojecia, salonow jest tutaj sporo, raz nawet dojrzalam naklejke NSI, ale czy jak wejde i zapytam to czy ktoras powie gdzie zaopatruje sie w produkty?? Watpie , pomozcie prosze!!!
Dodam ze przeszukiwalam juz wyszukiwarke, wpisywalam rozne slowa ale nic nie znalazlam. Dzieki z gory

Widze ze nikt nie wie szkoda, a moze jakies sklepy online w angli??? Blagam pomozcie bo stojew miejscu bez produktow

Edytowane przez Kasia2710
Czas edycji: 2007-03-31 o 15:28
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:07   #2
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

to zamias stać rusz się i idź i zapytaj! nierozumiem w czym problem... wydaje Ci się, że nie powiedzą, ale próbowałaś zapytać? Nie,a jęzorka nikt Ci nie urwie!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 18:08   #3
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

może pomoże Ci forum Polacy w WB, podaję linka:

http://www.szkocja2006.fora.pl/viewforum.php?f=9<br%20/>
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:44   #4
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Chilanes umiesz czytac czy masz problemy z tym? Ja prosilam o pomoc i odpowiedz do mojeo pytania a nie wymadrzanie sie.
A tak z drugiej strony pracujesz w salonie????
Zalozmy ze tak i zalozmy ze przychodzi z ulicy do ciebie jakas kobitka z usmieszkiem na twarzy i mowi "czesc powiedz mi gdzie zaopatrujesz sie w produkty do robienia paznokci" HAHA JUZ WIDZE JAKA JESTES CHETNA DO SZCZEREJ ODPOWIEDZI

Awa dzieki za linka do tego forum, byc moze ktos pomoze
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:34   #5
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Kasia2710 -A w Google szukałaś?Wpisz do wyszukiwarki -
to napewno wyskoczą ci jakieś hurtownie i sklepy online.Powodzenia.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:36   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kasia2710 Pokaż wiadomość
Zalozmy ze tak i zalozmy ze przychodzi z ulicy do ciebie jakas kobitka z usmieszkiem na twarzy i mowi "czesc powiedz mi gdzie zaopatrujesz sie w produkty do robienia paznokci" HAHA JUZ WIDZE JAKA JESTES CHETNA DO SZCZEREJ ODPOWIEDZI
Nooo...to akurat chyba prawda

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Wpisz do wyszukiwarki -
to napewno wyskoczą ci jakieś hurtownie i sklepy online.Powodzenia.
Ale to też prawda
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:45   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

W Polsce i na całym świecie jest milony sklepów internetowych, które zajmują sie sprzedaża produktów do stylizacji paznokci na terenie swojego kraju i za granicę.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 18:56   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
W Polsce i na całym świecie jest milony sklepów internetowych, które zajmują sie sprzedaża produktów do stylizacji paznokci na terenie swojego kraju i za granicę.

I to prawda
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 11:11   #9
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

A jasne ze szukalam i wyskakuje badz co. Na terenie Manchesteru nie znalazlam zadnego sklepu. Znalazlam jeden sklep online http://www.naio.co.uk/index.php, ktory prowadzi sprzedaz wysylkowa do domu. Ale kurcze blade co to za firma, jaka jakosc . Patrzylam na dystrybutora EF, ale jest tylko w jednym miejscu w Wielkiej Brytanii w Esexx, kurcze troche daleko odemnie. Jedynie co to znalazlam NSI w Manchesterze, ale gdzie reszta sprawdzonych przez nas dobrych firm??
Jakby ktoras z was wiedziala co to za produkty (te z odnosnika do strony) to dajcie znac.
A i mam jeszcze jedno pytanie. Kolezanka kupila sobie tutaj lampe UV, ale on ma czarna zarowke, czy takie tez wystepuja ???? Jak ja wlacze do pradu to nie swieci tak mocno jak te nasz z biala.
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 19:25   #10
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Pazurki w Angli kosztuja ok. 40-50 &pound; w angielskich salonach i ok 30 &pound; u Azjatek, Afrykanek i Turczynek
Na jakich poduktach pracuja.... szczerze, ze znanych mi marek (a nie znam ich duzo ) to tylko IBD, cala reszta to dla mnie czarna magia.
Jesli wogole chodzi o pazurki, to panie pochadzece z Angli generalnie maja je gdzies, mimo ze bez problemu moga sobie pozwolic na zabiegi tak czesto jak maja ochote. Ja mieszkam troche na polnoc od ciebie, a przedluzone paznokcie widzialam tylko kilkanascie razy (nie liczac tych "pseudo tipsow" przyklejanych na super glue-bardzo teraz modne wsrod nastolatek )


http://www.nailtechdirect.co.uk/ to jest link do sklepu internetowego, jak dla mnie calkiem porzadnego. Z wyjatkiem IBD sa tam tez produkty takich firm jak Star Nails, ESN, Nouveau Nail, Orly, Seche, Essie... Nie jestem stylistka, nie znam tych produktow, wydaje mi sie ze reszta dziewczyn moze powiedziec co nieco o nich

Mam nadzieje ze pomoglam
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:02   #11
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Super dzieki za linka napewno sie przyda, a widze ze i firmy nie byle jakie
A co dompaznokci to masz racje, jak sie spotka to tylko french, ale tak gruby ze wyglada to nienaturalnie . Teraz mam brokatowe zielone i kazdy patrzy sie na mnie jak na ... . Ha ha niech zobacza jakie paznokcie sie nosi, w koncu mamy wiosne. Jeszcze raz dzieki.
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 16:42   #12
ojej68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Łodż - ale z urodzenia Przemyślanka
Wiadomości: 4
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Martwicie mnie... Bo tak - znajomi (któryz tam już są) mówią - masz zdolności manualne (jestem grafikiem), zrób kurs - przyjedź do Londynu i pracę masz zapewnioną jako manicurzystka - pedikurzystka... A tutaj czytam, że nie jest tak różowo, no i Angielki jakby niechętne zabiegom przy nóżkach i rączkach (?), chyba, ze mieszkając na East Ham myśleli (znajomi) o innych nacjach...
Napiszcie - jak to właściwie wygląda, bo może nie ma sensu robić tego kursu ( to znaczy wiem, że dodatkowy zawód to nic złego, ale )
ojej68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:01   #13
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Ech ta Anglia i paznokcie

Ja jestem w Manchester i powiem ci tak: dosalonu zapomnij ) no chyba ze mowisz swietnie po angielsku i masz doswiadczenia z 10 lat. Ale swiezo po kursie przykro mi. Ja juz sie wyleczylam z choroby pracy w salonie. Zreszta to nie dla mnie ja lubie na paznokciach poszaleciec zeby byly "wow" a tu??? Zbrzydloby mi robienie frencha przez caly dzien pracy i tylko akryl bo zel jest dla nich blleeee. I takim cudem siedze sobie w domu, a co robie to sie domyslcie bo nie bede pisac takich rzeczy publicznie. Nie wiem jak jest gdzie indziej. Pozdrawiam.
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.