Zapuszczamy grzywkę - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 12:58   #1891
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Spróbuj z jednej strony delikatnie podciąć tak jakbyś chciała ją na bok, moja już minęła tygodniowy etap wicherka i ogólnego "szlagmnietrafia", teraz w dodatku zepsuła mi się prostownica więc tym bardziej nie zetnę, ale wiem, że to dobry pomysł się przemęczyć
mam ją na bok
krótszy koniec nie dosiega do konca nosa
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 13:03   #1892
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
mam ją na bok
krótszy koniec nie dosiega do konca nosa
Mam tak samo... chociaż już do nosa dosięga jak ją uczeszę na prosto, ale na bok to nie dosięga..
Ale nie dam się i za Ciebie kciuki trzymam !
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 13:06   #1893
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Mam tak samo... chociaż już do nosa dosięga jak ją uczeszę na prosto, ale na bok to nie dosięga..
Ale nie dam się i za Ciebie kciuki trzymam !
ja za Ciebie również
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 18:45   #1894
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
a ja w większości ją spinam, bo wiem, że jak będzie rozpuszczona to będzie mnie denerwować i ją ciachnę, a nie po to zapuszczam...
Ja właśnie najlepiej czuje sie we włosach rozpuszczonych, wiec unikam spinek, gumek i tym podobnych Prawdopodobnie zakończy sie tym, że obszar, który wchodzi mi w oczy, wycieniuję lekko, aby łatwo można było grzywkę odgarnąć.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:32   #1895
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

O, wróciłaś PandaBear ja się trzymam mocno i grzywka już daleko za szczęką
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:36   #1896
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
O, wróciłaś PandaBear ja się trzymam mocno i grzywka już daleko za szczęką


Kochana nawet nie dobijaj
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 06:28   #1897
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość


Kochana nawet nie dobijaj
Zawsze jest jakiś cel
Mi lepiej z grzywką, a jak jest dłuższa to muszę obciążać ją lakierem, bo ją za bardzo molestuję i chwila moment i jest tłusta i oklapnięta
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 12:15   #1898
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Zawsze jest jakiś cel
Mi lepiej z grzywką, a jak jest dłuższa to muszę obciążać ją lakierem, bo ją za bardzo molestuję i chwila moment i jest tłusta i oklapnięta
Zawsze cel, racja... Ale rok temu kurcze byłam tutaj tą co miała grzywkę za szczękę Takie mam wyrzuty sumienia... ugh
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:20   #1899
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ehhh ja tez miałam niedawno do brody grzywkę, co tam - to tylko włosy.
Tu się podetnie, tam zapuści.
Kiedys grzywki nie nadarzałam podcinać, a teraz czekam i czekam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:30   #1900
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Macie coś na motywację zaznaczyłam dokąd ją mam, bo tak mi się wtapia w resztę włosów, że słabo widać (z jednej strony jest lekko krótsza, bo ostatnia grzywka jaką miałam była na skos i tylko docinałam po kawałku) to najdłuższa grzywka jaką kiedykolwiek miałam, jestem z siebie dumna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1184.jpg (22,7 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-08-26 o 12:31
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:33   #1901
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Macie coś na motywację zaznaczyłam dokąd ją mam, bo tak mi się wtapia w resztę włosów, że słabo widać (z jednej strony jest lekko krótsza, bo ostatnia grzywka jaką miałam była na skos i tylko docinałam po kawałku) to najdłuższa grzywka jaką kiedykolwiek miałam, jestem z siebie dumna
Kurde, ale czad! Ciekawe co ja bym miała w tym momencie, gdybym wtedy nie ścięła! :O
Nie pamiętam siebie bez grzywki, haha, chciałabym móc mieć tak przedziałek, żeby ładnie wyglądać :3

Dzięki za motywację !
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 12:36   #1902
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Macie coś na motywację zaznaczyłam dokąd ją mam, bo tak mi się wtapia w resztę włosów, że słabo widać (z jednej strony jest lekko krótsza, bo ostatnia grzywka jaką miałam była na skos i tylko docinałam po kawałku) to najdłuższa grzywka jaką kiedykolwiek miałam, jestem z siebie dumna
o żesz w mordę !
mi się marzy taka z przedziałkiem na boku, którą mogę całą za ucho założyć
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:26   #1903
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Zapuszczajcie, zapuszczajcie wielka wygoda już przy takiej długości, ładnie siedzą za uszami i już praktycznie całe się dają upiąć w niskiego kucyka starałam się nie patrzeć w lustrze na włosy przez długi czas i nie sprawdzać ile grzywka urosła, przez co nic mnie nie kusiło w stronę nożyczek
nigdy już nie zetnę

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-08-26 o 23:29
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 08:39   #1904
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Eh, ja siebie niezbyt lubię bez grzywki, nawet tej najdłuższej i najrzadszej. Nosiłam kilka dobrych miesięcy taką do brody, ale niezbyt dobrze się czułam. Jednak na prosto też mnie nie przekonuje i nie wiem, co dalej robić. Zapuszczać, znowu obciąć? Nie mam motywacji do zapuszczania chyba.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 09:08   #1905
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Eh, ja siebie niezbyt lubię bez grzywki, nawet tej najdłuższej i najrzadszej. Nosiłam kilka dobrych miesięcy taką do brody, ale niezbyt dobrze się czułam. Jednak na prosto też mnie nie przekonuje i nie wiem, co dalej robić. Zapuszczać, znowu obciąć? Nie mam motywacji do zapuszczania chyba.

spoko nie lubisz to wniosek jeden, tnij
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 14:31   #1906
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Eh, ja siebie niezbyt lubię bez grzywki, nawet tej najdłuższej i najrzadszej. Nosiłam kilka dobrych miesięcy taką do brody, ale niezbyt dobrze się czułam. Jednak na prosto też mnie nie przekonuje i nie wiem, co dalej robić. Zapuszczać, znowu obciąć? Nie mam motywacji do zapuszczania chyba.
rozumiem Cię doskonale, ja za każdym razem jak podchodziłam do tego, żeby całkowicie zapuścić to kończyło się momentem kryzysowym i szłam ciachać. z kolei kiedy chodzę do fryzjera obcinać co jakiś czas to nie zawsze wychodzi tak jak sobie wymyśliłam, czasem trochę mija, aż grzywka zacznie mi się układać, aczkolwiek chyba przekonałam się, że jakąś tam formę grzywki muszę mieć kiedyś powiedziałam sobie "nigdy więcej prostej grzywki" a teraz nabieram ochoty żeby znowu taką chwilę ponosić
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 15:29   #1907
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
rozumiem Cię doskonale, ja za każdym razem jak podchodziłam do tego, żeby całkowicie zapuścić to kończyło się momentem kryzysowym i szłam ciachać. z kolei kiedy chodzę do fryzjera obcinać co jakiś czas to nie zawsze wychodzi tak jak sobie wymyśliłam, czasem trochę mija, aż grzywka zacznie mi się układać, aczkolwiek chyba przekonałam się, że jakąś tam formę grzywki muszę mieć kiedyś powiedziałam sobie "nigdy więcej prostej grzywki" a teraz nabieram ochoty żeby znowu taką chwilę ponosić
ja miewałam prostą grzywkę ale o wiele lepiej wtedy po takim prostym cięciu układała mi się na bok, niż jak robiła mi fryzjerka typowo na bok

Oj ja prostą grzywkę miałam 2 lata temu i naturalne blond włosy
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:01   #1908
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
ja miewałam prostą grzywkę ale o wiele lepiej wtedy po takim prostym cięciu układała mi się na bok, niż jak robiła mi fryzjerka typowo na bok

Oj ja prostą grzywkę miałam 2 lata temu i naturalne blond włosy
hah, u mnie też często tak było

ja prostą też miałam dawno. w tamtym roku przez chwilę ale zaraz właśnie zaczęłam ją układać na bok, a żebym tak nosiła to ze 2-3 lata temu co najmniej. ja przymierzam się do kąpieli rozjaśniającej włosy, żeby uzyskać nieco bardziej naturalny kolor i po tym wybieram się do fryzjera, na porządne podcięcie końcówek i właśnie grzywkę tylko jeszcze zastanawiam się jaką
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:10   #1909
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
hah, u mnie też często tak było

ja prostą też miałam dawno. w tamtym roku przez chwilę ale zaraz właśnie zaczęłam ją układać na bok, a żebym tak nosiła to ze 2-3 lata temu co najmniej. ja przymierzam się do kąpieli rozjaśniającej włosy, żeby uzyskać nieco bardziej naturalny kolor i po tym wybieram się do fryzjera, na porządne podcięcie końcówek i właśnie grzywkę tylko jeszcze zastanawiam się jaką
ja też
odczekam miesiąc aż będę miała odrost, zrobię brąz, a że mam wesele kuzyna i zależy mi na długości to odczekam jesczze - może to cięcie mi się odmieni
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 16:14   #1910
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
ja też
odczekam miesiąc aż będę miała odrost, zrobię brąz, a że mam wesele kuzyna i zależy mi na długości to odczekam jesczze - może to cięcie mi się odmieni
ja widzę, że podciąć muszę już nawet bez rozjaśniania, bo od kręcenia mam nieładne końcówki. więc po kąpieli fryzjer na pewno
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:22   #1911
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
ja widzę, że podciąć muszę już nawet bez rozjaśniania, bo od kręcenia mam nieładne końcówki. więc po kąpieli fryzjer na pewno
Ja miałam problemy z przetłuszczającą się skórą głowy, a szczególnie grzywka i wczoraj wypróbowałam Facelle i jest fantastyczny - natomiast to dopiero jedno mycie, także jak narazie jestem jak najbardziej ZA. Piję drożdże już dziś wypiłam 2 kubek, mam nadzieję, że porost włosów, grzywki będzie większy
TŻ nie lubi, jak podcinam włosy, a może jak podetnę i drożdże będą działały to się nie skapnie
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:57   #1912
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja grzywka jest już do połowy brody i przechodzę kryzys ;/ Teraz nadchodzi jesień, coraz więcej wietrznych dni, cały czas włosy wchodzą mi w oczy, muszę poprawiać grzywkę co chwilę ;/
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:04   #1913
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Moja grzywka jest już do połowy brody i przechodzę kryzys ;/ Teraz nadchodzi jesień, coraz więcej wietrznych dni, cały czas włosy wchodzą mi w oczy, muszę poprawiać grzywkę co chwilę ;/
I tak masz lepiej, moja nie sięga w całości do połowy twarzy Będzie dobrze, już dużo wytrzymałaś :P
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:42   #1914
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
I tak masz lepiej, moja nie sięga w całości do połowy twarzy Będzie dobrze, już dużo wytrzymałaś :P
Jak jest do połowy twarzy to dla mnie nie jest uciążliwa, bo noszę ją na bok i fajnie wygląda A teraz jestem na takim etapie, że jak mam ją na boku to źle wygląda, ale żeby zrobić ją tak na połowę po obu stronach twarzy jest za krótka, wyglądam jak Marek Mostowiak
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:49   #1915
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Jak jest do połowy twarzy to dla mnie nie jest uciążliwa, bo noszę ją na bok i fajnie wygląda A teraz jestem na takim etapie, że jak mam ją na boku to źle wygląda, ale żeby zrobić ją tak na połowę po obu stronach twarzy jest za krótka, wyglądam jak Marek Mostowiak
Podpinaj ją trochę na bok do góry. Ja tak robiłam zanim znowu ścięłam, to bardzo dziewczęce.
Moja tak lata na wietrze, że wyglądam dosłownie jak
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 19:12   #1916
Kingelynne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 16
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja jest już kilka centymetrów za brodę. A w Czerwcu zeszłego roku sięgała brwi. W Październiku ścięłam ją na bok; tak, że najkrótsza część sięgała kilka centymetrów za oko. No kilka razy podcinałam końcówki.

Tyle męki, tyle zapuszczania, a ja zastanawiam się czy przypadkiem nie sciąć znowu grzywki. Bo zawsze ją miałam. Ale tak mi szkoda ją ścinać.
Kingelynne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 14:08   #1917
abc3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 54
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Witam! Cały czas obserwuję ten wątek, bo sama też zapuszczam grzywkę. Teraz wpadam, aby opisać moją historię. We wakacje 2012 zaczęłam zapuszczać grzywkę. Była ona wtedy ścięta na prosto do nosa i układałam ją na bok. bardzo ciężko było ją zapuścić, bo była to grzywka ,,emo'' , bardzo gęsta, z prawie połowy włosów (włosy obcięte do grzywki zaczynały się już na czubku głowy). Jak zaczęła odrastać, wyglądało to okropnie, bo połowę włosów miałam prawie do pasa, a drugą połowę dużo krótszą. Ile się nacierpiałam, wiem tylko ja jedna. Kiedyś ktoś mi powiedział, że wyglądam, jakby mi jakieś dziecko obcięło włosy na śnie.
Ale mimo wszystko... udało się! Na chwilę obecną grzywka jest około 5 cm za brodę i już od dawna mam wymarzony przedziałek na środku. Niedawno byłam u fryzjera, aby mi tą grzywkę ścieniował i zrównał te wszystkie zęby. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz grzywka spokojnie sobie dalej rośnie, bo chcę, aby dogoniła resztę włosów.

Może niedługo wstawię fotkę, jeśli chcecie.
__________________

abc3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 14:12   #1918
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez abc3 Pokaż wiadomość
Witam! Cały czas obserwuję ten wątek, bo sama też zapuszczam grzywkę. Teraz wpadam, aby opisać moją historię. We wakacje 2012 zaczęłam zapuszczać grzywkę. Była ona wtedy ścięta na prosto do nosa i układałam ją na bok. bardzo ciężko było ją zapuścić, bo była to grzywka ,,emo'' , bardzo gęsta, z prawie połowy włosów (włosy obcięte do grzywki zaczynały się już na czubku głowy). Jak zaczęła odrastać, wyglądało to okropnie, bo połowę włosów miałam prawie do pasa, a drugą połowę dużo krótszą. Ile się nacierpiałam, wiem tylko ja jedna. Kiedyś ktoś mi powiedział, że wyglądam, jakby mi jakieś dziecko obcięło włosy na śnie.
Ale mimo wszystko... udało się! Na chwilę obecną grzywka jest około 5 cm za brodę i już od dawna mam wymarzony przedziałek na środku. Niedawno byłam u fryzjera, aby mi tą grzywkę ścieniował i zrównał te wszystkie zęby. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz grzywka spokojnie sobie dalej rośnie, bo chcę, aby dogoniła resztę włosów.

Może niedługo wstawię fotkę, jeśli chcecie.
Pewnie, wstaw ja na wątek co jakiś czas zaglądam, szkoda, że nie idzie to jakoś żwawiej, grzywka do ramion i dalej podtrzymuję jak wyżej, że nigdy już nie zetnę z własnej woli
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:09   #1919
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja również co jakiś czas tu zaglądam. Grzywka sięga za brodę, podcinam końce co miesiąc bo staram się ściąć jak najwięcej starej, zniszczonej grzywki. Teraz pragnę tylko zrównać ja z resztą włosów bo jest za gęsta.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:59   #1920
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja też zaglądam i przyznaję sie bez bicia, że skróciłam grzywkę dwa razy I znowu kusi.... Najgorszy jest okres przejściowy, kiedy odrasta, dlatego czasem sie wkurzam i ją podcinam, a podpinania nienawidzę.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.