Hair Advanced Revitalash - ktoś używał? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 09:16   #31
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Po jakim czasie stosowania widac efekty revitalash? Ja juz uzywam tego miesiac i jakos specjalnie nie widze poprawy :/
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:04   #32
katka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

ja osobiście nie stosowałam ani odżywki do rzęs ani do włosów, ale mam koleżankę która zakupiła specyfik do rzęs i jest bardzo zadowolona, ja też widzę różnicę na plus w jej rzęsach
katka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 21:48   #33
ewizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaZzz Pokaż wiadomość
Hej.
Używam tych odżywek (do rzęs i do włosów) wprawdzie dopiero od 2 tygodni, ale już mogę ciut o nich napisać. Rzęsy już po tym czasie są dłuższe i widać różnicę (kupiłam w zestawie z mascarą i kosmetyczką). Tę na pewno polecam. Nie wiem czy uda mi się stwierdzić czy ta do włosów działa, ponieważ jest jest tak mało, że albo należy jej używać przez tydzień tylko, albo przez kilka tygodni smarować 2 cm kwadratowe! W instrukcji jest informacja, żeby wyciskać tylko jedną, max dwie "porcje". Te dwie dawki wystarczają autentycznie na 2 cm! Tego nie da się rozsmarować, jest to rzadka pianka. Chciałam zagęścić włosy na całej głowie, a nie wyhodować sobie jedną nową kępkę Wydaje mi się, że to trochę za droga impreza na dwa tygodnie stosowania...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

PS. Pewnie temat już gdzieś był, ale polecam mezoterapię igłową. Ja po trzrch zabiegach (mogę polecić CUDOWNĄ Panią dermatolog w Gdańsku) mam z 50% nowych włosów (Revitalash kupiłam dodatkowo, ale chyba niepotrzebnie).
Agnieszka, znalazłam Twój post o mezoterapii; od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym bo mam bardzo słabe włosy, mocno przerzedzone (w zeszłym roku po operacji wyłaziły mi garściami), czy mogłabyś podać namiary na Panią doktor u której robiłaś zabieg?
ewizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 13:49   #34
Alzbeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Odżywka niestety nie jest warta tych pieniędzy. Jeżeli chcemy, aby były gęste, ich wygląd poprawił się to niestety takich cudów nie otrzymamy. Stosowałam 3 opakowania czyli min tyle ile powinno się wykorzystać, aby zobaczyć efekt. Dodam iż wspomagałam się witaminami zakupionymi w aptece. Pieniądze wyrzucone w błoto a i dystrybutor oprócz zapewnień, że odzywka posiada rekomentacje lekarzy więcej nie jest w stanie na temat preparatu powiedzieć.
Alzbeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 21:28   #35
ewizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Może za wiele oczekiwałaś od tego preparatu. Ja dziś rozmawiałam z koleżanka która aktualnie używa i mówiła, że miejscowo (szczególnie zakola) widzi różnicę i ma sporo nowych, drobnych włosków. Burzy loków się nie uzyska, bo nie do tego służy ten preparat. Wahałam się , ale tez zamierzam spróbować. Lepsze to chyba niż bolesna mezoterapia.
ewizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 21:17   #36
daniel1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Revitalash hair advanced to pieniądze wyrzucone w błoto! Przestrzegam przed niepotrzebnym wydatkiem! Ten preparat nie pomaga.
daniel1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 00:57   #37
veronicatxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Ja od zawsze miałam mało włosów w dodatku są one bardzo cienkie - taka już ich natura. Stosowałam wiele specyfików ale żaden nie przynosił efektów. Nic dziwnego, naturę ciężko oszukać. 2 lata temu moja mama kupiła odżywkę do rzęs Revitalash i efekt był spektakularny. Jej rzęsy były tak gęste i długie jakby miała sztuczne. Od razu zainteresowałam się czy ta sama firma produkuje coś na włosy. Zamówiłam 2 buteleczki Revitalash hair advanced. Stosowałam je przez 2 miesiące. Pierwszy raz w życiu moje włosy realnie się zagęściły. Trudno mi powiedzieć czy były grubsze ale na pewno było ich dużo więcej. Niestety ze względu na cenę przestałam stosować tę odżywkę. Potem bardzo zniszczyłam włosy częstym farbowaniem i rozjaśnianiem. Teraz znów ją zamówiłam w nadziei, że pomoże mi po raz kolejny. Mówiąc szczerze polecam ją wszystkim osobom, które mają problem rzadkich włosów. Ja stosowałam na włosy już niemal wszystko i wiem jak mało skuteczne są środki do włosów nawet te najdroższe. Revitalash na włosy jest jedyną odżywką, która faktycznie przyniosła mi porządne efekty. Teraz zamierzam stosować odżywkę oszczędniej ale regularnie, wolę wydać więcej kasy ale mieć w końcu normalne włosy. Ta odżywka faktycznie jest droga, ale w jej przypadku ani grosz nie jest wyrzucony w błoto.

P.S. ponieważ są tu opinie, że odżywka starczy na tydzień użytku chcę tylko powiedzieć, że mi jedno opakowanie starczy minimum na miesiąc a wyciskam 3 pompki na całą głowę, jedynie z tyłu głowy nie wcieram
veronicatxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 16:02   #38
akson92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Dostane jakis namiar na pania dermatolog ??? agu92@op.pl

[/COLOR]PS. Pewnie temat już gdzieś był, ale polecam mezoterapię igłową. Ja po trzrch zabiegach (mogę polecić CUDOWNĄ Panią dermatolog w Gdańsku) mam z 50% nowych włosów (Revitalash kupiłam dodatkowo, ale chyba niepotrzebnie).[/QUOTE]
akson92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 02:30   #39
Marlena_pole_dance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Hmmmm... Ciągle się zastanawiam nad kupnem tej odżywki jako prezent dla mamy i po opiniach sama nie wiem czy warto inwestować pieniądze w taki prezent. Ale moje wnioski na podstawie tego co wyczytałam są następujące: Revitalash jako firma super no i w sumie nic dziwnego w końcu są to kosmetyki stworzone z myślą o osobach, które przeszły chemioterapię więc muszą mieć na tyle dużo składników aktywnych żeby wszystko na nowo pobudzić do działania, a w tym przypadku porostu chociaż słyszałam też, że stosowanie odżywki może w przyszłości odbić się na zdrowiu powodując jaskrę (!?) a drugi wniosek im mniej włosów na głowie tym wydajność większa no bo pomyślcie, dużo łatwiej jest rozprowadzić jakąkolwiek substancję na łysej głowie niż z jakąkolwiek ilością włosów bo wszystko zostaje na skórze, a nie rozkłada się dodatkowo na dodatkową powierzchnię tj. włosy więc jeśli chodzi o wydajność to nie wykluczone, że faktycznie to opakowanie wystarcza na te 2-3 miesiące ale jednak przy stosowaniu przez grupę docelową czyli osoby po przebytej bardzo ciężkiej chorobie w wyniku której straciły zupełnie włosy.
Marlena_pole_dance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 23:15   #40
Ulena_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Witam,

chciałabym dowiedzieć się czy efekt stosowania tej odżywki jest trwały? Stosowałam revitalash do rzęs i efekt był spektakularny. Jednak w momencie odstawienia odżywki rzęsy zaczęły wypadać i powróciły do pierwotnego stanu. Czy tak samo dzieje się z włosami na głowie po zastosowaniu Revitalash?
Ulena_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 13:07   #41
mandarynki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 57
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Używam odżywki do włosów Rapidlash, która ma chyba identyczną konsystencję i opakowanie jak ta z Revitalash. Rzeczywiście superwydajna to ona nie jest, ale mnie starcza na dość długo (cięzko powiedzieć, ale chyba na ponad 2 miesiące). Nie nakładam pianki na ręce, ale rozdzielam wlosy na czubku głowy, wstrząsam kilka razy buteleczkę i nakładam bardzo małe porcje wzdłuż takiego przedziałka i bardzo delikatnie wcieram/wklepuję, żeby wszystko doszło do skóry głowy. Czasami robię tak jeszcze po bokach głowy. To się Wam samo ładnie rozniesie po całej głowce w ciągu dnia. No i używam jej tylko po umyciu włosów (na wysuszone). Efekt jest - włosy się tak nie mierzwią, są gładsze i bardziej błyszczące. No i starcza mi odżywki na dość długo.
mandarynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 10:22   #42
aanjaa1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

[QUOTE=lindaparyskowa;4010 0248]Ja osobiście żadnych zdjęć nie posiadam... Zreszta i tak nie byłoby czego oglądać... :/ Hehe[/QUO

Właśnie, każdy tak opowiada o tym revitalash czy do włosów czy do rzęs ale nikt nie wrzuci zdjęć. Każdy tak zachwyca ze super ze to ze tamto, ale nigdzie nie znalazlam zdjecia przed i po kuracji. Dlatego zastanawiam sie nad kupnem Hair Medic. U nich jest sporo zdjęć przed i po.
aanjaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 09:19   #43
Jeannot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Witam,


Przez 8 miesiecy chodzilam do kosmetyczki na zabieg przedluzania rzes.Bylo mi to potrzebne ,poniewaz wtedy czesto bylam statystka na planie filmowym.
Co 3 tyg.chodzilam na zabieg doklejania rzes ,bo przeciez one wypadaja.I tak oto ,kiedy przestalam I juz wszystkie wypadly te nie moje,zobaczylam o zgrozo....gdzie moje rzesy .Wygladalo to tak jakbym miala 3 mm.a mialam swoje dosc dlugie??
Zaczelam sie martwic ...I wtedy moja kolezanka ,ktora tez chodzila do kosmetyczki na ten sam zabieg pokazala mi Revitalash .Wtedy ona juz stosowala 3 tyg.
Coz bylo robic ,cena nie grala roli ,choc jest on drogi to prawda.
Dodam ze jestem alergiczka I powinno mnie wiele kosmetykow uczulac a tak sie nie stalo w tym przypadku.
Kupilam I zaczelam stosowac tak jak w instrukcji na noc ,cienka warstwa.
Wlasciwie po 2 tyg.zobaczylam cud!
Moje rzesy sie zagescily w pustych miejscach widac bylo malutkie jak z kazdym dniem rosly.Bylam zachwycona .
Uzywalam tego produktu przez 5 miesiecy ,kupilam odzywke 3,5 ml.jest bardzo wydajna naprawde.Nie wolno nakladac zbyt duzo I uwazac aby w przypadku kosmetykow nie dostala sie do oczu.
Rzesy mam dlugie ,geste,czarne I kazdy mnie pyta co ja robie?
Podpowiem ze regularnie tez stosuje sama rycyne na brwi I rzesy ,poniewaz to naturalny cud wzmacniajacy I przyciemniajacy.Dodam ze z zaleceniem producenta stosuje ja raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie dla podtrzymania efektu.Kiedys przez 3 miesiace jej nie kupilam I nadal mialam takie same dlugie rzesy ,jak wtedy kiedy stosowalam.
Ten produkt wart jest swojej ceny,sprawdza sie w 100% .I na rynku nie ma lepszej odzywki niz ta.Polecam z czystym sumieniem kazdemu kto ma problem z rzesami.Znam 5 osob z mojego otoczenia ,ktore go stosuja I dziala tak samo jak na mnie.Same zalety .Polecam ,bo naprawde warto!
A doklejaniu rzes mowie nie !!!
Jeannot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:00   #44
who wants to live forever
Przyczajenie
 
Avatar who wants to live forever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Question Revitalash ReGenesis Scalp Therapy Formula

Witam wszystkie forumowiczki,
Mam pytanie czy ktoś z was używał odżywki do włosów Regensis by Revitalash? http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/regenesi...nditioner.html . Używałam kiedyś odżywki do rzęs tej firmy i efekty były bardzo dobre, natomiast o linii Hair do włosów słyszałam różne opinie, no i ta cena... Ktoś ma doświadczenia związane z tą tańszą linią do włosów?




__________________
"most beautiful thing in life is to love and be loved..."
who wants to live forever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 11:17   #45
Rozmarynogrodowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Revitalash

Cześć,mam pytanie,czy któraś z Was kobietki używała szamponu zagęszczające go włosy Revitalash Regenesis Thickenig? Jeśli tak to proszę o opinię bo zastanawiam się nad kupnem a cena troszkę odstrasza.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Rozmarynogrodowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 21:58   #46
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Revitalash

Cytat:
Napisane przez Rozmarynogrodowy Pokaż wiadomość
Cześć,mam pytanie,czy któraś z Was kobietki używała szamponu zagęszczające go włosy Revitalash Regenesis Thickenig? Jeśli tak to proszę o opinię bo zastanawiam się nad kupnem a cena troszkę odstrasza.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem szampon jest do mycia. Za krótka ma styczność ze skórą głowy żeby tak wpłynąć.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-23 22:58:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.