jaki tusz wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-09, 15:58   #1
Nela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9

jaki tusz wybrać?


Pomocy! Mam cienkie, niezbyt gęste i krótkie rzęsy. Szukałam tuszu który przede wszystkim wydłużyłby, lekko pogrubił i ładnie podkręcił rzęsy. Tusze których używałam dotychczas nie dawały zadawalającego efektu. Przeglądałam oceny na KW i zupełnie zgłupiałam, już nie wiem co mam wybrać. Przypadły mi do gustu trzy : Bourjois Volume Glamour, Coup de Theatre, Estee Lauder Illusionist. Czy mogłybyście mi doradzić jaki byłby najlepszy??? A może Pupa Intensifier???
Nela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 18:01   #2
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: jaki tusz wybrać?

Ja polecam Double Extension Loreala(dwubazowy) ,jest poprostu rewelacyjny,daje spektakularny efekt,niesamowicie podkresla rzesy,napewno nie dla osob ktore lubia naturalny makijaz.
Obecnie mam nowy tusz Bourjois-Pump up the volume i jestem tez zadowolona,moze nie daje az takiego efektu jak tusz Loreala, ale jestem z niego zadowolona-ladnie wydluza,podkreca i lekko pogrubia rzesy,nie skleja ich,ma dosyc rzadka konsystencje przez co gladko rozprowadza sie na rzesach.
Jesli chodzi o tusz Coupe de theatre Bourjois to odradzam,marniutki,szkoda na niego pieniedzy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 18:07   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: jaki tusz wybrać?

podpisuje sie moimi kosmicznymi czułkami pod wypowiedzia cosmy ten tusz L'Oreala jest bardzo dobry-moja mama go uzywa. wyglada przeslicznie a te jej rzesy bez tuszu wygladaja jak miotła bez włosow
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 20:56   #4
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Re: jaki tusz wybrać?

Jako że stosowałam juz wiele różnorodnych tuszy, różnych marek, zdecydowanie polecam na uzyskanie konkretnego efektu: Bourjois Glamour Volume (bo pogrubia,wydłuża i bardzo dokładnie rozczesuje rzęsy,poj.12 ml, cena ok. 45 zł) lub Manhattan Maximum Volume (bo pięknie wydłuża, rozczesuje i bardzo ładnie podkręca rzęsy bez użycia zalotki-ten preferuję,8 ml, cena ok.25 zł). Co do Bourjois-Pump byłam zawiedziona-sama konstrukcja szczoteczki zostawia wiele do życzenia. Loreal Double Extension (dwubazowy,cena ok.60 zł) bez rewelacji i bez porównania z wymienionymi z dwoma na początku. Pozdrawiam.
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 12:49   #5
Nela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: jaki tusz wybrać?

Dziękuję za odpowiedź Najchętniej to wypróbowałabym wszystkie.
Właśnie Coup de Theatre Bourjois ma też białą bazę, ale teraz raczej skuszę się na Double Extension poza tym ten pierwszy też słabo wychodzi na KW. Ale chyba jeszcze tak na dodatek zaopatrzę się w Volume Glamour Bourjois (już dłuższy czas mam go na oku i tak mnie kusi....). Bo jak jeden nie da rady to chyba drugi coś poradzi Double Extension ma już bazę i nie wiem czy stosować pod nią odżywkę czy lepiej nie przesadzać? Nie chciałabym żeby ktoś zawadził o moje rzęsy
Serdecznie pozdrawiam
Nela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 13:26   #6
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: jaki tusz wybrać?

Nelu ja również zachęcam Cię do wypróbowania Double Extension Loreala. Myślę że będziesz zadowolona i że spełni Twoje wymagania.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 15:33   #7
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: jaki tusz wybrać?

Nela jak zdecydujesz sie na tusz dwubazowy Loreala,to nie nakladaj juz zadnej odzywki,biala baza wystarczy.
Aha,i jeszcze taka ewentualnie wskazowka-jak nalozysz biala baze to nie czekaj jak ona wyschnie, tylko od razu naloz tusz i pozniej w ten sam sposob umaluj drugie oko.
Wiem, ze niektore dziewczyny czekaja jak baza wyschnie i niestety nie ma juz wtedy takiego efektu,trudniej nalozyc tusz.
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-10, 21:22   #8
Nela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: jaki tusz wybrać?

Cosmo czy malujesz rzęsy również z góry (kolorem)aby biała baza nie była widoczna?
Nela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 22:15   #9
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: jaki tusz wybrać?

Nie,nakladam ten tusz tak jak kazdy inny.Faktycznie trzeba troche uwazac aby nie nalozyc zbyt duzo bialej bazy bo moze byc widoczna.
Jak bedziesz miala okazje,mozesz isc do drogerii i nalozyc ten tusz na nieumalowane wczesniej rzesy i sprawdzic czy ci bedzie odpowiadal.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 13:09   #10
Nela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: jaki tusz wybrać?

Dziękuję za wszystkie rady, bardzo mi pomogłyście. A teraz szbybciutko do sklepu. Pozdrawiam
Nela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 22:15   #11
Pimecia
Raczkowanie
 
Avatar Pimecia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
Tusz do marniutkich rzęs :(

Witam wszystkie Wizażanki !!
Mam ogromną prośbę. Polećcie mi proszę dobry tusz do rzęs krótkich, rzadkich, jednym słowem mizernych, niewidocznych zupełnie bez pomalowania Dodam, że nie lubię efektu naturalnego, wolę mocniejszy, podobny do tego jaki daje Double Extension, dokładnie o taki efekt mi chodzi, jednak ten tusz daję taki "łaciate" spojrzenie - biała baza przebija spod niego
Bardzo proszę o podpowiedź!!
Pozdrowionka !!
Pimecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-17, 23:32   #12
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Tusz do marniutkich rzęs :(

No właśnie Double Extension chciałam Ci polecić. Ja zawsze zbieram ten czarny tusz chusteczką, żeby nie smarował tak rzęs i wtedy dokładnie wytuszowuję rzęsy i nie mam "łaciatego" spojrzenia - może wypróbuj ten patent.

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 23:36   #13
Pimecia
Raczkowanie
 
Avatar Pimecia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
Re: Tusz do marniutkich rzęs :(

Maniaa, dziękuję bardzo za podpowiedź. Wypróbuję Twój patent na pewno ! Jeszcze raz wielkie dzięki !
Pimecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 15:06   #14
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
maskara?

Która maskara lepiej wydłuża i lepiej się sprawdza L'Oreal, Double Extension czy Pupa, Intensifier. Pytanko do tych wizazanek ktore mialy obie.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 16:20   #15
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: maskara?

Hej! Może nie jestem tą, od której oczekiwałaś odpowiedzi(bo nie używałam obu), ale ostrzegam przed Double Extension. To chyba najgorzej wydane przezemnie 50 zl. Nie używałam Pupy, ale z pewnością jest lepsza.
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 16:45   #16
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: maskara?

Dlaczego?
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 17:47   #17
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: maskara?

Wszystko co mam przeciwko tej maskarze napisałam w KW, poczytaj sobie. Pozdrowionka!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 08:31   #18
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
tusz do rzęs - bardzo proszę o pomoc !

Czy znacie może kochane kobitki tusz do rzęs, który nadaje się do baaaaardzo wrażliwych oczu ? Czymkolwiek sie ich nie umaluje, to po chwili straszliwie łazawią. Pomóźcie proszę !
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 08:33   #19
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: tusz do rzęs - bardzo proszę o pomoc !

Tusze La Roche Posay, ewentualnie isa Dora
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-23, 09:50   #20
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: tusz do rzęs - bardzo proszę o pomoc !

Ja ci proponuję La Roche Posay, Mascara Sensitive Lumene oraz Sensitive Mascara Oriflame. Poczutaj o nich w KWC, a zanim kupisz to sie każdym wymaluj w sklepie czy aptece.
Ja miałam w/w tusz Lumene i choć rzadko mnie tusze podrazniaja to ten był wyjatkowo łagodny.
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 10:10   #21
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: tusz do rzęs - bardzo proszę o pomoc !

moja koleżanka ma podobny problem i ostatnio odkryła tusze clinique. ale oczywiście nie masz gwarancji, że Ciebie też nie podrażnią - to kwestia indywidualna.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 10:59   #22
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: tusz do rzęs - bardzo proszę o pomoc !

Z czystym sercem (mam podobny problem) polecam maskary La Roche-Posay (dostępne w aptekach). Nie zawierają kalafonii, laki, karminu koszenilowego i innych składników dodawanych (dla lepszej trwałości i .. co tu kryć "efektu") do innych tuszów do rzęs. Są dwa rodzaje do wyboru - Souplesse Mascara daje efekt naturalnych rzęs, zaś Respectissime wydłuża i pogrubia rzęsy. Dostępne są w kilku kolorach. Co najważniejsze, przed kupnem bez problemu możesz wypróbować te maskary w aptece. Kosztują ok. 64,00 zł. Oba tusze były recenzowane w KW.
P.S. Od roku używam Souplesse (wciąż jedno op.!!!) i jestem baardzo zadowolona!
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.