Fluid bez pudru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-08, 16:11   #1
karoolinab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Red face

Fluid bez pudru?


Cześć dziewczyny,

Poszukuję fluidu, który po nałożeniu będzie tak matowy, że puder do wykończenia makijażu będzie już zbędny. Niestety przez problemy z cerą dermatolog odradziła mi używania wszelkich sypkich pudrów, a nie wyobrażam sobie pozostawienia świecącej buzi jak to zwykle bywało kiedy używałam samego fluidy (Wake me up od rimmel).

Polecicie coś fajnego? Koniecznie do wrażliwej cery!
karoolinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 14:21   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fluid bez pudru?

Cytat:
Napisane przez karoolinab Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Poszukuję fluidu, który po nałożeniu będzie tak matowy, że puder do wykończenia makijażu będzie już zbędny. Niestety przez problemy z cerą dermatolog odradziła mi używania wszelkich sypkich pudrów, a nie wyobrażam sobie pozostawienia świecącej buzi jak to zwykle bywało kiedy używałam samego fluidy (Wake me up od rimmel).

Polecicie coś fajnego? Koniecznie do wrażliwej cery!
Zapytam z ciekawości, czemu pudry mają być złe, a podkład nie? Z reguły zawierają o wiele mniej składników niż podkłady i są od nich mniej "inwazyjne", zwłaszcza dla cer problemowych, wymagających matowienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 13:15   #3
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: Fluid bez pudru?

Po wpisaniu w google matowy fluid, jako pierwsza propozycja wyskoczylo mi to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html az chyba sama sie skusze
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 10:26   #4
karoolinab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fluid bez pudru?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zapytam z ciekawości, czemu pudry mają być złe, a podkład nie? Z reguły zawierają o wiele mniej składników niż podkłady i są od nich mniej "inwazyjne", zwłaszcza dla cer problemowych, wymagających matowienia.
Tak jak pisałam jest to stwierdzenie dermatologa. Ja też byłam zdziwiona faktem, że fluidy są akceptowane a pudry już nie.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dosia0581 Pokaż wiadomość
Po wpisaniu w google matowy fluid, jako pierwsza propozycja wyskoczylo mi to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html az chyba sama sie skusze
Wcześniej o nim nie słyszałam, ale z tego co piszą użytkowniczki jest wart uwagi. Dzięki!
karoolinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 11:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.