Wellaflex 2 dniowa objętość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 11:08   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Wellaflex 2 dniowa objętość


Ktoś próbował tych produktów (pianka, płyn do stylizacji, lakier) warto zainwestować?
Nawet nie zalezy mi na 2 dniowej objętości bo i tak codziennie myję włosy. Żeby chociaż były puszyste do wieczora!.
Mam włosy nieprzewidywalne. Po umyciu i wysuszeniu - cudo. Dalej to już zależy od zawartości wilgoci w powietrzu. Pogodziłam się już z tym że wywijają się we wszystkie strony i przestałam z tym walczyć zwłaszcza iż podobno wszelkiego rodzju loki, fale znowu w modzie ale chciałabym aby tak bardzo nie "klapły" w ciągu dnia. Stąd moje odwieczne poszukiwania środka do zwiększania objętości.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:53   #2
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: Wellaflex 2 dniowa objętość

Też jestem ciekawa??
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:18   #3
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Wellaflex 2 dniowa objętość

Pobiegłam i zakupiłam bo jestem maniaczką "włosową" i testuję wszelkie nowości.
Oto moje wrażenia:
1. Pianka: po 3 krotnym zastosowaniu jestem bardzo zadowolona. Objętość utrzymuje się do następnego dnia, nie obciąża włosów, nie skleja, łatwo się wyczesuje, włosy łatwo się układają, są błyszczące. Ogólnie lepszy efekt niż niektórych profesjonalnych. mam piankę Matrix z serii dodającej objętości ale efekty po niej są mizerne. Czyli jak na razie chwalę Wellaflex ale podchodzę ze steptycyzmem bo wielokrotnie zauważyłam, że po pierwszych pozytywnych efektach działania wielu kosmetyków dłuższe ich stosowanie powodowało przyzwyczajenie się włosów i później było coraz gorzej.
2. Lakier: beznadzieja. Nie tylko, że nie utrwala efektu pianki ale jakby go niweluje. Po jego zastosowaniu włosy stają się oklapnięte. Poza tym mam dziwne wrażenie, że jakby je przetłuszczam. Wobec czego lakieru nie polecam i wracam do mojego ulubionego też Wellaflex ale "Połysk i trwałość".
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.