Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 21:00   #1831
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
To są dwa różne odcienie, który w końcu masz?
Co do mojego zamówienia- tym razem wezmę próbki w odcieniu light.
Neutral Medium Beige formula Intensive Everyday Minerals I szukam jego odpowiednika lub ciutkę jaśniejszego z Annabell lub Lumierre
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 22:17   #1832
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
po zestawie kryjacym, mimo nakładania półtłustego kremu lub oleju, mam twarz suchą jak wiór Oo. aż mi sie zmarszczki robia, mimo ze normalnie nie mam (ciezko by bylo, mam 21 lat). chyba sie nie polubilismy z anabelką
O! To mnie zniechęciłaś do eksperymentów ! Też mam 21 lat więc zmarszczki nie są pożądane ! Trudno, w takim razie zamówię rozświetlający, skoro się sprawdza to nie będę szaleć. Najwyżej będę świecić, ot, życie
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:04   #1833
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Neutral Medium Beige formula Intensive Everyday Minerals I szukam jego odpowiednika lub ciutkę jaśniejszego z Annabell lub Lumierre
golden fair z Annabelle
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:31   #1834
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
golden fair z Annabelle
Bardzo dziękuje
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:38   #1835
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje
jak się nie mylę to ten z Annabelle będzie miał mniej pomarańczowych tonów od edm i będzie jaśniejszy ale profil kolorystyczny podobny bo miałam /mam oba podkłady , proszę bardzo
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:59   #1836
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
jak się nie mylę to ten z Annabelle będzie miał mniej pomarańczowych tonów od edm i będzie jaśniejszy ale profil kolorystyczny podobny bo miałam /mam oba podkłady , proszę bardzo
Z nieba mi spadłaś!Właśnie o taki odcień mi chodzi
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:18   #1837
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, dziś przyjrzałam się próbkom moich trzech podkładów kryjących i doszłam do wniosku, że zamiast kryjących dostałam rozświetlające nałożyłam na rękę, przyjrzałam się w sztucznym świetle i ujrzałam masę błyszczących drobinek. Czyli nie pędzel był winowajcą słabego krycia, a pomylone próbki !! No i co ja mam teraz zrobić ?
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 20:52   #1838
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ann221 - napisz do nich. Mnie też kiedyś przysłali paczkę z pomyłką. Dostałam zamówione próbki, pudełko do mieszania i dwie dodatkowe próbki. Nie przyszło za to pełnowymiarowe opakowanie. Pełna obaw zadzwoniłam do sklepu, kazali opisać sytuację mailowo i zrobić zdjęcie opisanych produktów. Okazało się, że dwie próbki dostałam gratis, a "big'a" obiecali dosłać. Spytałam, że skoro i tak wysyłają do mnie jeszcze raz, to czy mogę dokupić jeszcze opakowanie do mieszania i napisali, że dołączą je dla mnie jako gratis za wcześniejszą pomyłkę.

Historia Twojego zamówienia na pewno jest w systemie, więc jak zrobisz zdjęcia i pokażesz, co dostałaś, to wymienią/doślą produkt. W moim przypadku zachowali się bardzo w porządku. Chyba że, masz opakowanie z właściwym opisem, a w środku coś innego- to wtedy może być problem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:32   #1839
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

udało mi się pozbyć efektu maski po kryjących anabelkach - nakładam go na krem aloesowy z Alterry, który cudnie nawilża mi skórę . minerałki nie włażą mi teraz tak w pory, nie robi się maska, nic się nie ciastoli ani nie ma placków.
jednak pokochamy się z minerałkami .

już planuję zakup zestawu i zaopatrzenie się w pędzle kabuki i mini kabuki. myślicie że kabuki byłby dobry do różu, a mini kabuki do korektora pod oczy, czy poleciłybyście mi coś innego? nie zależy mi na mocnym kryciu. mam flat top do podkładu.

co do błyszczenia się kryjącego podkładu - nie przyglądałam się mu, ale mój TŻ powiedział wczoraj, gdy pytałam go o opinię, że świecę się bardziej niż zwykle - a tłustej skóry nie mam, krem pod minerałki też wchłania się do matu. może to po prostu taki efekt kryjącego podkładu? lubię poświatę, wydaje mi się to takie zdrowe . mimo wszystko zaczęłam nakładać primer.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:46   #1840
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
już planuję zakup zestawu i zaopatrzenie się w pędzle kabuki i mini kabuki. myślicie że kabuki byłby dobry do różu, a mini kabuki do korektora pod oczy, czy poleciłybyście mi coś innego? nie zależy mi na mocnym kryciu. mam flat top do podkładu.
Niektórzy stosują kabuki do różu, więc się da. W sumie nigdy nie próbowałam, zawsze stosowałam ścięty pędzel do różu.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
co do błyszczenia się kryjącego podkładu - nie przyglądałam się mu, ale mój TŻ powiedział wczoraj, gdy pytałam go o opinię, że świecę się bardziej niż zwykle - a tłustej skóry nie mam, krem pod minerałki też wchłania się do matu. może to po prostu taki efekt kryjącego podkładu? lubię poświatę, wydaje mi się to takie zdrowe . mimo wszystko zaczęłam nakładać primer.
To jest ciekawe, jak różnie na to ludzie patrzą. Mi się to z kolei wydaje niezdrowe i nieestetyczne, coś jak przetłuszczone włosy, ale to pewnie dlatego, że sama zmagam się z przetłuszczającą skórą i nadprodukcja sebum, która powoduje ten błysk za nic w świecie dla mnie zdrowa nie jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:16   #1841
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Chyba że, masz opakowanie z właściwym opisem, a w środku coś innego- to wtedy może być problem.
No właśnie na próbce jest napisane, że podkład kryjący a w rzeczywistości jest rozświetlający. I tak jest w przypadku wszystkich trzech próbek. Nawet nie wiem jak mam im udowodnić że nastąpiła pomyłka, a od nowa zamawiać nie będę :/
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 14:00   #1842
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest ciekawe, jak różnie na to ludzie patrzą. Mi się to z kolei wydaje niezdrowe i nieestetyczne, coś jak przetłuszczone włosy, ale to pewnie dlatego, że sama zmagam się z przetłuszczającą skórą i nadprodukcja sebum, która powoduje ten błysk za nic w świecie dla mnie zdrowa nie jest.
ja bym szła w stronę lśniących włosów, a nie tłustych, to duża różnica, bo jedno jest oznaką zdrowia, a drugie zaburzeń . tak samo widzę różnicę między rozświetloną cerą, a tłustą. mat wydaje mi się nienaturalny, niczym zniszczone matowe włosy - jeżeli już jesteśmy przy włosowych porównaniach
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:12   #1843
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przypuszczam, że inaczej to wygląda u osoby z suchą lub normalną cerą. Moje zdziwienie bierze się z tego, że czytam czasem wypowiedzi posiadaczek tłustej cery, które też używają rozświetlających kosmetyków i zastanawiam się, jak one w rzeczywistości wyglądają. U siebie sobie tego efektu nie wyobrażam, smalec z poświatą normalnie... A po kilku godzinach bez pudru matującego robi mi się takie coś, jak pani na obrazku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smalczyk.jpg (47,2 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-11-08 o 15:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:29   #1844
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wreszcie załapałam się na światło dzienne i mogłam zrobić testy podkładu rozświetlającego, obiecane wieki temu.

W porównaniu do matującego:
- kryje znacznie słabiej
- trochę mniej podkreśla zmarszczki (ale chyba głownie dlatego, że jest mnie kryjący)
- strasznie się świeci W cieniu wygląda dobrze, w słońcu i sztucznym świetle - kiczowato i brokatowo. Nałożyłam go nieco mniej niż zwykle matującego, więc wole nie myśleć, jak wyglądałby zaaplikowany od serca

Ciekawie wyszły swatche - fairest R wygląda na kartce na znacznie jaśniejszy niż fair M, ale na ręce w zasadzie nie widać różnicy (w ogóle na ręce słabo je widać, bo oba kolory znakomicie pasują do koloru mojej skóry). Na kartce wyszła po prostu różnica w stopniu krycia. Nakładałam identyczną ilość obu podkładów, ale R jest wyraźnie słabiej napigmentowany.
Nie przeraźcie się zbliżeniem mojej paszczy - miało pokazać tylko rozświetlenie i stopień krycia na takim kawałku, na którym będzie widać różnicę lepiej niż na ręce (piegi...). No i jak widać, kryje słabo
* Zdjęcia, oprócz 1. swatcha na ręce - w słońcu. Na łapie po lewej golden fair M, po prawej golden fairest R, wbrew pozorom nałożone od serca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2765.jpg (62,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2766.jpg (96,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2767.jpg (73,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2773.jpg (102,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2775.jpg (78,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2777.jpg (59,2 KB, 20 załadowań)
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:06   #1845
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zgadzam się z przedmówczynią - krycie rozświetlającego jest słabe. Zauważyłam, że z zaczerwienieniami sobie nawet radzi, ale jeśli już chodzi o cienie pod oczami, piegi, pieprzyki (które po prostu muszę mieć zakryte chociaż trochę) zostają takie jak były. Dlatego muszę jakoś wykombinować żeby wymienili mi te próbki, bo na opakowaniu jest napisane "kryjący" a w środku rozświetlający
__________________
be yourself !

Edytowane przez Ann221
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:07
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:07   #1846
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

inga22 dziękuję bardzo!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:16   #1847
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Patrząc na te swatche podkładu rozświetlającego nie wyobrażam sobie nałożyć coś takiego na twarz. Wyglądałabym niczym kula dyskotekowa lub monster którego foto załączyła chimay
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:47   #1848
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że inaczej to wygląda u osoby z suchą lub normalną cerą. Moje zdziwienie bierze się z tego, że czytam czasem wypowiedzi posiadaczek tłustej cery, które też używają rozświetlających kosmetyków i zastanawiam się, jak one w rzeczywistości wyglądają. U siebie sobie tego efektu nie wyobrażam, smalec z poświatą normalnie... A po kilku godzinach bez pudru matującego robi mi się takie coś, jak pani na obrazku.
ojojoj, rozumiem o co chodzi. mówiąc o świetlistej cerze mam na myśli taką jak ma angelina jolie
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:39   #1849
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja mialam podklad rozswietlajacy i w swietle dziennym (czyt.) pod sloncem przecieralam oczy! bo wygladal po roztarciu jak jasny zloty pigment, tak iskrzal.

Chimay zalaczylas kobiete z maxymalnym sebum co jest feee, to takie umeczone, nieestetyczne, a efekt glow, to taki gdzie widac pudrowosc ale swietlista....? nie wiem jak to okreslic... Otrzymuje to po spryskaniu twarzy hydrolatem. Woda odparuje i zostaje ladnie przykryta podkladem ale bez efektu ciasta.

Podklad rozswietlajacy bylby super wieczorem, lub na imprezy ale w pelnym sloncu stac ze znajomymi z nim to chyba bym umarla... Zaraz znajde swatcha

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

mam ale tablet nie wyszukuje mi folderu download tylko jakies inne :/

jest to strona 21, post 615, zdjecie robione w domu przez szybe pod sloncem.... nie chce wiedziec jak wyglada bez szyby

kolor golden fairest
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 21:33   #1850
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli chodzi o ten rozświetlający podkład, to powiem wam, że przyszły do mnie próbki pozostałych dwóch formuł i.... Jak się obsypę kryjącą, to wyglądam jak dopiero co zagnieciona drożdzówka. Jak sobie walnę matującą to, przy suchej cerze, wyglądam na zmęczoną i chorą:/ Rozświetlająca wydaje się być odpowiednia dla osób z suchą cerą Prawdą jest, że ma drobiny, ale one (przynajmniej u mnie) tak po półtorej godzinie w większości znikają. Nawet pytałam ostatnio koleżanek, i żadna z nich nie stwierdziła syndromu Edwarda :P. Fakt jest faktem, mam skórę suchą, minerały średnio się jej trzymają, więc może po prostu i te drobinki mi szybciej złażą... Nie wiem jeszcze do końca czy minerały są dla mnie. Już, już chciałam klikać zestaw rozświetlający z Annabelle, bo dziś pojawiły się korektory medium, ale jak na złość, zabrakło flat topów więc moje zakupy przesunięte o kolejne tygodnie. Może po prostu nie dane mi jest kupić tych minerałów ...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:46   #1851
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z tymi złotymi drobinkami w podkładzie to dosyć dziwna sprawa. Gdybym nie roztarła podkładu na ręce, to bym się nawet nie zorientowała że to podkład rozświetlający. Na twarzy w moim przypadku drobinek nie widać ale za to za ręce mam brokat ! Nie wiem od czego to zależy
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:54   #1852
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a patrzylas w sloncu? ja mam tak samo z rozswietlajacymi perelkami bialymi avonu Dazzling diva. na rece jest brokat, a na twarzy biala sniezna poswiata krolowej sniegu mmmmr....

z tym ze AM roz. strasznie iskrzy w sloncu. Tak jak teraz jest szarowka, lub wieczorem tego nie widac. Ale w sloncu moj facet ktory nie widzi roznicy (ciemniej, jasniej) zauwazyl ten brokat, ale to byl kwiecien? gdzie slonce mialo pierwsze szalenstwa.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 23:30   #1853
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Z tymi złotymi drobinkami w podkładzie to dosyć dziwna sprawa. Gdybym nie roztarła podkładu na ręce, to bym się nawet nie zorientowała że to podkład rozświetlający. Na twarzy w moim przypadku drobinek nie widać ale za to za ręce mam brokat ! Nie wiem od czego to zależy
mój kryjący na ręce też jest edwardem, ale nie jestem nadgorliwa i mi to nie przeszkadza )
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 00:45   #1854
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
inga22 dziękuję bardzo!
Proszę bardzo Przepraszam, że tak późno, ale w ostanie paskudne dni trudno było mi uchwycić kolory

IgnisDivine - może rzeczywiście brokat znika po jakimś czasie, ja wytrzymałam z próbką na policzku tylko pół godziny, potem uznałam, że do ludzi w słoneczny dzień z tym nie wyjdę i zmyłam Muszę kiedyś spróbować potrzymać go dłużej, może na próbę tylko na policzkach (brokat na nosie to chyba nie to... ) lub nałożony cienko na podkład matujący. Nawet jeśli będzie tylko kosmetykiem imprezowym, cieszę się, że mogłam go przetestować, "chodził" za mną od dawna

Chimay - ja stosuję kabuki do różu w kamieniu i sprawdza się całkiem nieźle - ale ja zawsze nakładam róż cienko i bardzo rozmytą plamą, więc nie zależy mi na idealnej precyzji. Początkowo używałam kabuki też do podkładu, ale przyznaję, że odkąd kupiłam Hakuro H50, nie mogę się nadziwić, jak mogłam używać. Przy kabuki połowa rozpylała się w powietrzu, krycie było żadne, do tego plamy, koszmar. Dobrze, że nie zniechęciło mnie to do minerałów
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:03   #1855
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiecie kiedy pojawią się pędzle flat top?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:51   #1856
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Niestety połączenie kremu z podkladem nie jest zbyt ekonomiczne Próbka mi się już skończyła po kilkunastu użyciach
Kupiłam też próbke z amilie i okazał się być zbyt żółty ...
Do tego znalazłam próbkę z EDM nie używaną golden medium i choć była w porządku to wytrzymywała u mnie tylko kilka godzin gdy wieczorem zmywałam makijaż to ledwo co było na waciku a po AM cały był brudny... więc stwierdziłam,że kupie sobie biga golden fair z AM -tani i trwały , mam do tego golden light próbkę, która używam do delikatnego przyciemnienia i jest w porzadku

Tylko największy problem mam z formułami - mam zamówioną kryjąca ale prawde powiedziawszy największy problem mam z cieniami i wolałabym mieć coś delikatniejszego ale nie chciałam matu bo mam suchą skóre,a o rozswietlających nie ma zbyt dobrej opinii
i chyba ostatecznie kupie jednak mat i dorzuce do tego próbke rozswietlaącego

w kryjącej są u mnie takie drobinki rozświetlające które mi się strasznie podobały i pomimo mocnego krycia twarz wyglądała zdrowo
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:46   #1857
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Niestety połączenie kremu z podkladem nie jest zbyt ekonomiczne Próbka mi się już skończyła po kilkunastu użyciach
Kupiłam też próbke z amilie i okazał się być zbyt żółty ...
Do tego znalazłam próbkę z EDM nie używaną golden medium i choć była w porządku to wytrzymywała u mnie tylko kilka godzin gdy wieczorem zmywałam makijaż to ledwo co było na waciku a po AM cały był brudny... więc stwierdziłam,że kupie sobie biga golden fair z AM -tani i trwały , mam do tego golden light próbkę, która używam do delikatnego przyciemnienia i jest w porzadku

Tylko największy problem mam z formułami - mam zamówioną kryjąca ale prawde powiedziawszy największy problem mam z cieniami i wolałabym mieć coś delikatniejszego ale nie chciałam matu bo mam suchą skóre,a o rozswietlających nie ma zbyt dobrej opinii
i chyba ostatecznie kupie jednak mat i dorzuce do tego próbke rozswietlaącego

w kryjącej są u mnie takie drobinki rozświetlające które mi się strasznie podobały i pomimo mocnego krycia twarz wyglądała zdrowo
Skoro jesteś golden Fair w Annabelle to mogę Cię zapytać jakiego koloru w Amilie próbowałaś?
O, a jak się kryjąca formuła sprawdza u Ciebie, przy suchej skórze? Nie zasusza Cię na wiórek? Jak pisałam do Annabelle to do suchej skóry polecili mi właśnie wersję matującą albo rozświetlającą. Kryjąca jest rzekomo za mocna. Ja póki co próbowałam właśnie rozświetlającej i całkiem sobie chwaliłam, ale efekt Edzia ze Zmierzchu finalnie pchnął mnie do zakupu Lily Lolo. Jak wypróbujesz matującą, to daj znać jak się u Ciebie sprawdziła
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2013-11-12 o 13:48
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 00:39   #1858
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Skoro jesteś golden Fair w Annabelle to mogę Cię zapytać jakiego koloru w Amilie próbowałaś?
Pytanie niby nie do mnie... Ale odpowiem, bo też używam golden fair z AM Z Amilie pasował mi creme brullee - jest minimalnie ciemniejszy i mniej... zielony, cieplejszy, bardzo delikatnie wpada w pomarańcz, ale różnica jest naprawdę niewielka. Moja cera w Amilie wyglądała zdrowiej, ale AM stapia się tak, że w ogóle nie widać, że mam coś na twarzy.
Zamówiłam też próbkę summer sand, ale wyraźnie wpada w róż (przypomina natural fair z AM).
Jakiś czas temu wrzucałam tu swatche z porównaniem tych kolorów, możesz rzucić okiem.

Mam skórę mieszaną, ostatnio wysuszaną Triacnealem i kwasami, podkład nadal zachowuje się nieźle
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 00:50   #1859
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Pytanie niby nie do mnie... Ale odpowiem, bo też używam golden fair z AM Z Amilie pasował mi creme brullee - jest minimalnie ciemniejszy i mniej... zielony, cieplejszy, bardzo delikatnie wpada w pomarańcz, ale różnica jest naprawdę niewielka. Moja cera w Amilie wyglądała zdrowiej, ale AM stapia się tak, że w ogóle nie widać, że mam coś na twarzy.
Zamówiłam też próbkę summer sand, ale wyraźnie wpada w róż (przypomina natural fair z AM).
Jakiś czas temu wrzucałam tu swatche z porównaniem tych kolorów, możesz rzucić okiem.

Mam skórę mieszaną, ostatnio wysuszaną Triacnealem i kwasami, podkład nadal zachowuje się nieźle
O, dziękuję Ci, bardzo mi pomogłaś
Teraz mi uświadomiłaś, że faktycznie to co mi nie pasuje w goldenach z AM to ta dziwna, niezdrowa zieleń, przez co wyglądam trochę na siną! Mam z AM jeszcze beige fair i on nie ma w sobie nic zielonego.
Nad summer sand też kminiłam, dobrze że go nie wzięłam, gama natural z AM jest dla mnie wyraźnie za różowa. Zdecydowanie lepsza jest dla mnie gama beige, mimo tego, że też ma różowe tony to nie przebijają tak znacznie. Nad Amilie pomyślę, jak wprowadzą formułę dla cer suchych (podobno już niedługo, strzelam, że na święta !) A teraz leci do mnie chinka z Lily Lolo, zobaczymy czy nie skończę z prosiakiem na twarzy.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 16:16   #1860
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny posiadające podkłady kryjące z AM - czy Wasz podkład ma w sobie błyszczące drobinki ? Jakby któraś z Was mogła sprawdzić w sztucznym świetle to byłoby super, bo odpisano mi że "wszystkie nasze produkty, również podkłady kryjące, zawierają w swoim składzie mikę, która posiada odbijające światło drobinki." ja posiadam próbki podkładów kryjących, lecz krycie jest naprawdę znikome, a drobinek rozświetlających jest pełno byłam pewna że pomylono próbki lecz skoro ten podkład jest naprawdę kryjący, to jak w takim razie wygląda rozświetlający
__________________
be yourself !

Edytowane przez Ann221
Czas edycji: 2013-11-13 o 16:17
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.