Socjologia na UW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 15:19   #1
kandyzowane_morele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4

Socjologia na UW


Hej dziewczyny!
Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia z Socjologią na UW, czy są ciekawe zajęcia, dajecie radę ze statystyką? i czy studiowanie w tak dużym mieście daje szanse na znalezienie pracy w przyszłości. oraz czy w nadchodzącej rekrutacji ten kierunek będzie otwarty..... i ile jest osób na roku. Obecnie studiuje prawo na umcs, ale niestety to nie dla mnie, nie chodzi o kwestię materiału, po prostu wiem ze nigdy mnie to nie zainteresuje, a socjologią od zawsze sie interesowałam i widziałabym się w tym w przyszłosci...
kandyzowane_morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:56   #2
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Socjologia na UW

Cytat:
Napisane przez kandyzowane_morele Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia z Socjologią na UW, czy są ciekawe zajęcia, dajecie radę ze statystyką? i czy studiowanie w tak dużym mieście daje szanse na znalezienie pracy w przyszłości. oraz czy w nadchodzącej rekrutacji ten kierunek będzie otwarty..... i ile jest osób na roku. Obecnie studiuje prawo na umcs, ale niestety to nie dla mnie, nie chodzi o kwestię materiału, po prostu wiem ze nigdy mnie to nie zainteresuje, a socjologią od zawsze sie interesowałam i widziałabym się w tym w przyszłosci...
Bliscy znajomi studiowali socjologię i na IS-ie i na ISNS-ie. Tu wybór zależy od tego czym chcesz się zajmować, jeśli badaniami to IS tam bardziej męczą statystyką i zajęcia są "twardsze", na ISNS jest trochę pitu-pitu, ale ogólnie ciekawiej, specjalizacje bardziej życiowe i sympatyczniej. Takie opinie słyszałam od studiujących kolegów, ale na własnej skórze nie doświadczyłam.

Szanse pracy zawsze są, ale inna sprawa czy duże. Dużo zależy chyba od specjalizacji. I tu wg mnie wygrywa ISNS tm specjalizacja bardziej odpowiadają na to jakie jest obecnie zapotrzebowanie: problemy społeczne, organizacje pozarządowe, kadry itd.

Nie widzę powodu, aby w tym roku rekrutacja nie była otwarta. W moich czasach na roku było ok. 100 osób.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:03   #3
kandyzowane_morele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Socjologia na UW

bardzo dziękuję za odpowiedź!
kandyzowane_morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 17:03:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.