Creme puff - jak to jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 15:14   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Creme puff - jak to jest?


Dziewczyny pomóżcie. Właśnie dostałam creme puff i jakiś mi on dziwny. Pudełko niby identyczne, ale litery takie bardzo złote i tłuste. Poza tym pachnie zupełnie inaczej niż mój "polski" creme puff. Taki perfumowy bardzo. Kolor bardzo zbliżony, ale jednak inny, konsystencja taka bardziej sucha. A ktoś pamięta czy creme puff ma paski na pudrze jak jest nowy? Bo mi się zdaje,że jest gładki...
Czy możliwe, że dostałam podróbę? (podrabiają to w ogóle?) A może np. wersja amerykańska się tym właśnie różni? Zna się ktoś?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:43   #2
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Creme puff - jak to jest?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Właśnie dostałam creme puff i jakiś mi on dziwny. Pudełko niby identyczne, ale litery takie bardzo złote i tłuste. Poza tym pachnie zupełnie inaczej niż mój "polski" creme puff. Taki perfumowy bardzo. Kolor bardzo zbliżony, ale jednak inny, konsystencja taka bardziej sucha. A ktoś pamięta czy creme puff ma paski na pudrze jak jest nowy? Bo mi się zdaje,że jest gładki...
Czy możliwe, że dostałam podróbę? (podrabiają to w ogóle?) A może np. wersja amerykańska się tym właśnie różni? Zna się ktoś?
Możliwe, że podróba, podrabiają teraz wszystko, nie tylko kosmetyki z wyższej półki ale też te ze średniej

Jak się nie zgadza z tym ze sklepu to napisz do sprzedającego, że sprzedaje podrobione produkty i to z całą stanowczością, że jesteś tego pewna. Powiedz, że chcesz zwrot pieniędzy.
Zobaczymy co odpisze, moim zdaniem jak tyle detali na opakowaniu nie zgadza się to coś jest nie tak...

Jeszcze jedna ważna sprawa- porównaj spody opakowań, tam gdzie jest adres itp. rzeczy- adres w 100% i pewne numery powinny być identyczne.

Najlepiej jak dałabyś zdjecia spodów jednego i drugiego... wtedy możnaby stwierdzić czy na 100% podróba.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:50   #3
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Creme puff - jak to jest?

dzięki za odpowiedź. Wiesz....sprawa jest o tyle delikatna , że nie chodzi o allegro. Puder mam z targowiska i nie chcę ferować wyroków póki nie mam pewności, tym bardziej, ze jestem pewna, że wizażanka, która mi go przysłała nie była świadoma (albo puder jest orginalny a ja się mylę). Tak się składa właśnie, że mam w domu resztkę dwóch innych opakowań (oba ze sklepu) i są identyczne. A ten inny.

Acha...spody identyczne.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:54   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Creme puff - jak to jest?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź. Wiesz....sprawa jest o tyle delikatna , że nie chodzi o allegro. Puder mam z targowiska i nie chcę ferować wyroków póki nie mam pewności, tym bardziej, ze jestem pewna, że wizażanka, która mi go przysłała nie była świadoma (albo puder jest orginalny a ja się mylę). Tak się składa właśnie, że mam w domu resztkę dwóch innych opakowań (oba ze sklepu) i są identyczne. A ten inny.

Acha...spody identyczne.
Rozumiem, a możesz dać te zdjecia? Wtedy będziemy wiedzieć
Albo sama prównaj spody.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:00   #5
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Creme puff - jak to jest?

No właśnie spody się zgadzają (numery i wszystko). Zdjęcia nie za wiele dadzą, bo różnice nie złapią się na zdjęciach raczej. I ten zapach też mnie zdziwił....a może to kwestia świeżości pudru, że pachnie mocniej? tyle, że on pachnie całkiem inaczej..jej...sama nie wiem.
Acha...i minimanie różni się kolor plastiku..ale to minimalnie.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:00   #6
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Creme puff - jak to jest?

help
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:48   #7
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Creme puff - jak to jest?

enkaa naprawde nie wiem co jest grane z tym pudrem
Wydawalo mis ie ze jest oryginalny tymbardziej ze wczoraj bedac w sklepie u siebie w miescie widzialam identyczny... (tzn pudelko)
po towarciu byl taki jaki widzialas - ja go uzylam raptem pare razy by sprawdzic co z tym kolorem (mial byc jasniutki jest ciemny - dla mnie jak extra brazer
Jakby co poprostu odeslij spowrotem
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.