Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-04, 11:00   #4621
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KoteQxd Pokaż wiadomość
Oczywiście dam znać miałam najpierw przykładany ten czytnik skintel, potem coś tam jeszcze wybierała i w końcu powiedziała że moc będzie 8-10, zaczęłyśmy od 8 i będziemy zwiększać na kolejnym zabiegu
jaki masz typ urody? to sa dosyc niskie parametry . jestem ciekawa, czy wypadna Ci wszystkie wloski. ja mam nieco wyzsze i juz nie wypadaja po zabiegach, zawsze zostaja mi jakies "kępki" a slyszalam, ze dobrze wykonany zabieg to taki, po ktorym stracimy wszystkie - kiedys mi jakas wizazanka to napisala.
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 12:44   #4622
KoteQxd
Przyczajenie
 
Avatar KoteQxd
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez viosenna Pokaż wiadomość
jaki masz typ urody? to sa dosyc niskie parametry . jestem ciekawa, czy wypadna Ci wszystkie wloski. ja mam nieco wyzsze i juz nie wypadaja po zabiegach, zawsze zostaja mi jakies "kępki" a slyszalam, ze dobrze wykonany zabieg to taki, po ktorym stracimy wszystkie - kiedys mi jakas wizazanka to napisala.

Taki średni, niby oliwkowy ale powiedziałabym że trochę jasniejszy. Włosy mam czarne i grube. A ty masz na jakich parametrach ? Mi właśnie też tam powiedziały że gdzieś po 2-3 tygodniach będzie etap gdzie wszystkie włosy powinny wypaść, ciekawa jestem jak to będzie, dziś mija równy tydzień i widzę że już zaczynają same wypadać
KoteQxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 15:45   #4623
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KoteQxd Pokaż wiadomość
Taki średni, niby oliwkowy ale powiedziałabym że trochę jasniejszy. Włosy mam czarne i grube. A ty masz na jakich parametrach ? Mi właśnie też tam powiedziały że gdzieś po 2-3 tygodniach będzie etap gdzie wszystkie włosy powinny wypaść, ciekawa jestem jak to będzie, dziś mija równy tydzień i widzę że już zaczynają same wypadać
mi na poczatku powiedziala, ze mam 10 - 12 . no i niestety po 2 i 3 zabiegu juz wszystkie nie wypadly. za pierwszym tak (moze taki efekt "pierwszego uzycia lasera"?) a teraz juz niestety... .
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 15:49   #4624
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pierwszy zabieg Vectusem miałam w czerwcu zeszłego roku. Pod koniec kwietnia będę mieć 5 raz na bikini i 4 na pachy więc przerwy miedzy zabiegami to około 12-14 tygodni. Potem robię przerwę na całe lato i może jeszcze z raz pójdę na jesieni jeśli zobaczę że coś odrosło.

Na pachach zostało jakaś 1/3 włosów za to bikini już gładkie z dosłownie kilkoma bardzo cieniutkimi jasnymi włoskami. Żeby nie było tak pięknie to niestety za każdym razem pani która robi mi zabieg, zostawia jakąś łatkę z włosów. Wyraźnie odznacza się takie piminięte miejsce kiedy włosy wypadną, niestety nie mam możliwości(gabinet 100km od domu) chodzic na poprawki i mimo upomnień ona zawsze zostawi jakis kawałeczek.

Tym razem będę patrzec jej na ręce a jeśli znów się to piwtórzy to nie zobaczy mnie już po wakacjach
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 16:15   #4625
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Panthalones Pokaż wiadomość
Pierwszy zabieg Vectusem miałam w czerwcu zeszłego roku. Pod koniec kwietnia będę mieć 5 raz na bikini i 4 na pachy więc przerwy miedzy zabiegami to około 12-14 tygodni. Potem robię przerwę na całe lato i może jeszcze z raz pójdę na jesieni jeśli zobaczę że coś odrosło.

Na pachach zostało jakaś 1/3 włosów za to bikini już gładkie z dosłownie kilkoma bardzo cieniutkimi jasnymi włoskami. Żeby nie było tak pięknie to niestety za każdym razem pani która robi mi zabieg, zostawia jakąś łatkę z włosów. Wyraźnie odznacza się takie piminięte miejsce kiedy włosy wypadną, niestety nie mam możliwości(gabinet 100km od domu) chodzic na poprawki i mimo upomnień ona zawsze zostawi jakis kawałeczek.

Tym razem będę patrzec jej na ręce a jeśli znów się to piwtórzy to nie zobaczy mnie już po wakacjach
mnie za miesiac czeka 4ty zabieg na bikini i pachy, ale chyba faktycznie go przeloze, zeby odstep byl wiekszy i zobacze ile odrosnie . wiesz moze jakie moce mialas nastawiane? ja po 3 wizytach nie wiem, czy nawet 1/3 stracilam z tych partii... . wlosy mam ciemne i mocne, wiec laser powinien je lapac , problemow z hormonami nie mam.

wg Ciebie wszystkie wlosy powinny wypasc po zabiegu? ja ostatnio powiedzialam mojej, ze niestety wszystkie mi nie wypadly, a ona na to, ze robie za duze przerwy i widocznie nie wpasowalysymy sie w aktywny cykl wlosa i dlatego nie wypadl (?) - moze miec racje? z drugiej strony to dziwne, ze wypadly mi wszystkie po 1 zabiegu - takiego szczescia bym na pewno nie miala.

Edytowane przez viosenna
Czas edycji: 2018-04-04 o 16:17
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 17:12   #4626
KoteQxd
Przyczajenie
 
Avatar KoteQxd
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak czytałam ten wątek to dużo osób pisało o tym że po 2-3 zabiegu moze być wysyp włosów, może nie wszystkie zdążą ci wypaść a rosną już te kolejne i stąd się bierze takie wrażenie ?

A ja chciałam spytać czy któraś z was może pomiędzy zabiegami pije skrzyp albo pokrzywę ? Miałam przerwę od stycznia i chciałam do niej wrócić ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie będzie też wpływała na inne włosy ? Wiem że jest dość trochę tych ziół zabronionych ale o tych nic nie widziałam
KoteQxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 17:55   #4627
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez viosenna Pokaż wiadomość
mnie za miesiac czeka 4ty zabieg na bikini i pachy, ale chyba faktycznie go przeloze, zeby odstep byl wiekszy i zobacze ile odrosnie . wiesz moze jakie moce mialas nastawiane? ja po 3 wizytach nie wiem, czy nawet 1/3 stracilam z tych partii... . wlosy mam ciemne i mocne, wiec laser powinien je lapac , problemow z hormonami nie mam.

wg Ciebie wszystkie wlosy powinny wypasc po zabiegu? ja ostatnio powiedzialam mojej, ze niestety wszystkie mi nie wypadly, a ona na to, ze robie za duze przerwy i widocznie nie wpasowalysymy sie w aktywny cykl wlosa i dlatego nie wypadl (?) - moze miec racje? z drugiej strony to dziwne, ze wypadly mi wszystkie po 1 zabiegu - takiego szczescia bym na pewno nie miala.
Nie mam pojęcia jakie byly moce, podobno z każdym była większa. Mialam czarne i bardzo dużo włosów i cieszę sie, że to już prawie za mną bo mnie zabiegi bardzo bolały.

Nawet ta kosmetolog mówiła, że po zabiegu powinny wszystkie włosy wypaść. U mnie zawsze tak było(oprócz mijaków), że 2-3 tyg i wszystko wypadało to co urosło wcześniej. A potem po miesiącu czy dwóch rosły inne włoski.

Ta moja też mi od początku mowiła, że muszę chodzić najpierw co 8 tyg a potem co 10 max, żeby trafić w fazę wzrostu włosa. Ja starałam się jednak nie wcześniej być niż po 12 tyg, ciężko mi było zresztą znaleźć termin.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 19:39   #4628
viosenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KoteQxd Pokaż wiadomość
Jak czytałam ten wątek to dużo osób pisało o tym że po 2-3 zabiegu moze być wysyp włosów, może nie wszystkie zdążą ci wypaść a rosną już te kolejne i stąd się bierze takie wrażenie ?
przypadkiem nie bylo to zwiazane z tym, ze dziewczyny chodzily na zabieg co te 5-6-7 tygodni , jak w wiekszosci salonow jest zalecane (dla zysku ichniego)?

Cytat:
Napisane przez Panthalones Pokaż wiadomość
Nawet ta kosmetolog mówiła, że po zabiegu powinny wszystkie włosy wypaść. U mnie zawsze tak było(oprócz mijaków), że 2-3 tyg i wszystko wypadało to co urosło wcześniej. A potem po miesiącu czy dwóch rosły inne włoski.

Ta moja też mi od początku mowiła, że muszę chodzić najpierw co 8 tyg a potem co 10 max, żeby trafić w fazę wzrostu włosa. Ja starałam się jednak nie wcześniej być niż po 12 tyg, ciężko mi było zresztą znaleźć termin.
no to ladnie - jestem 2 tygodnie po laserze i wypadlo mi tak z 70% wlosow, ktore zaczely rosnac po ich depilacji przed zabiegiem. pozostale 30% jak wyrosly po laserze tak wypasc nie maja ochoty.

masz rozsadna kosmetolog, tylko pozazdroscic . mi moja mowi, ze zabieg powinnam wykonywac co 5-6 tygodni .
viosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 19:46   #4629
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Moja kosmetolog sama zalecała mi dłuższe niż 10-12 tyg odstępy między zabiegami argumentując lepszymi efektami, które zauważała u siebie i innych klientów. Jakby mi ktoś zalecał 5-6 tygodniowe przerwy to celowo umawiałabym się na zabieg później, w końcu to ja płacę za to.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 11:04   #4630
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KoteQxd Pokaż wiadomość
Jak czytałam ten wątek to dużo osób pisało o tym że po 2-3 zabiegu moze być wysyp włosów, może nie wszystkie zdążą ci wypaść a rosną już te kolejne i stąd się bierze takie wrażenie ?

A ja chciałam spytać czy któraś z was może pomiędzy zabiegami pije skrzyp albo pokrzywę ? Miałam przerwę od stycznia i chciałam do niej wrócić ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie będzie też wpływała na inne włosy ? Wiem że jest dość trochę tych ziół zabronionych ale o tych nic nie widziałam
Ja kiedyś zapomniałam się i 5 dni przed zabiegiem, na łydki - wypiłam SENES - jakieś napary, czy coś takiego. Ale w sumie w ankiecie zaznaczyłam, że nic takiego nie piłam i NIC MI NIE BYŁO.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 17:10   #4631
KoteQxd
Przyczajenie
 
Avatar KoteQxd
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziś jest 11 dzień po pierwszym zabiegu. Włosy lecą jak szalone przez ostatnie dni nie robiłam peelingów że względu na okres, ale wczoraj zrobiłam i zdecydowanie widzę dziś różnice przy okazji, polecicie jakiś dobry, nie za drogi peeling ?
KoteQxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 17:37   #4632
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny robiłyście depilację przedramion laserem? Jak efekty?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 20:06   #4633
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiłyście depilację przedramion laserem? Jak efekty?
Tak Jak na razie jestem zadowolona. Po pierwszym zabiegu widocznie sie przerzedziły (a mam troche tych włosów na rękach). 3 tygodnie temu robiłam drugi. Nie wiem czy będę robić trzeci, wszystko zależy jak to bedzie wyglądać. Nie zależy mi na super gładkich przedramionach (tak jak np pod pachami czy na łydkach) więc wszystko się okaże co dalej.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 20:35   #4634
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Tak Jak na razie jestem zadowolona. Po pierwszym zabiegu widocznie sie przerzedziły (a mam troche tych włosów na rękach). 3 tygodnie temu robiłam drugi. Nie wiem czy będę robić trzeci, wszystko zależy jak to bedzie wyglądać. Nie zależy mi na super gładkich przedramionach (tak jak np pod pachami czy na łydkach) więc wszystko się okaże co dalej.
Jaki masz kolor włosów i jakim robiłaś laserem?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 05:16   #4635
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jaka powinna być moc przy depilacji wąsika? Miałam już 4 zabiegi wydawało się, że jest super, ale po 4 miesiącach znowu dorosły. Teraz byłam na nitkowaniu, bo nie miałam czasu się umawiać, ale chciałabym zrobić jeszcze ze dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 07:23   #4636
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor włosów i jakim robiłaś laserem?
Light Sheer z mala koncowka. Wlosy czarne (czy ciemno brazowe). Skora dosc jasna wiec efekt powinien byc zadowalajacy
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 23:07   #4637
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny a czy nie zrobiło wam się przez zabiegi zapalenie mieszków?Ja chodzę od marca 2017,a w listopadzie niestety dostałam zapalenie i do dziś tego wyleczyć nie mogę...
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:21   #4638
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Za waszą radą poszukałam gabinetu z Vectusem (po LS miałam poparzenia). Pani dr postanowiła zrobić próbę tylko bo mam dużo melaniny na pachwinach (46) i prawdopodobnie przez to te oparzenia. Parametry muszę mieć słabe (nie wiem jakie) i mogą nie łapać. Za 2 tyg mam przyjść na zabieg i mam obserwowac czy coś w ogóle wypadnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 11:21   #4639
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie miałam konsultacje w jednym z salonów w Lublinie. Tyle się za to zabierałam i w końcu poczyniłam pierwszy krok rzetelna obsługa, widać, że pani zna się na rzeczy, nie naciągają na wizyty za wcześnie, jest pakiet pięciu zabiegów lub nielimitowane przez dwa lata. Zastanawiam się, czy wytrzymam tyle zabiegów, bo... no ta próba laserowa nie była zbyt przyjemna :-(
Ale tutaj cały czas czytam, że sobie radzicie i jest to do przeżycia, więc nie tracę nadziei no ja nie wiem, u dentysty nie biorę znieczulenia, a depilację woskiem to bardzo źle wspominam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 11:36   #4640
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Właśnie miałam konsultacje w jednym z salonów w Lublinie. Tyle się za to zabierałam i w końcu poczyniłam pierwszy krok rzetelna obsługa, widać, że pani zna się na rzeczy, nie naciągają na wizyty za wcześnie, jest pakiet pięciu zabiegów lub nielimitowane przez dwa lata. Zastanawiam się, czy wytrzymam tyle zabiegów, bo... no ta próba laserowa nie była zbyt przyjemna :-(
Ale tutaj cały czas czytam, że sobie radzicie i jest to do przeżycia, więc nie tracę nadziei no ja nie wiem, u dentysty nie biorę znieczulenia, a depilację woskiem to bardzo źle wspominam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a gdzie byłaś i jaki obszar chcesz robić?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:00   #4641
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Laser Estetic, a na pierwszy rzut planuje bikini, może jak mi się spodoba efekt, to też łydki dołączę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:05   #4642
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Laser Estetic, a na pierwszy rzut planuje bikini, może jak mi się spodoba efekt, to też łydki dołączę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam u nich łydki i jestem zadowolona, teraz inny salon Laser Look na Głębokiej też ma ten sam laser Vectus, ale niższe ceny, np pakiet 5 zabiegów Vectusem na bikinii aż 400 zł taniej.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:20   #4643
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja robiłam u nich łydki i jestem zadowolona, teraz inny salon Laser Look na Głębokiej też ma ten sam laser Vectus, ale niższe ceny, np pakiet 5 zabiegów Vectusem na bikinii aż 400 zł taniej.
Czy byłaś w tym salonie Laser Look? Bardzo mnie dziwi aż tak duża różnica w cenie - tu 1000zl za pięć zabiegów, a w tym drugim tylko 600zl...
Pani co prawda wspomniała, że kupili drugi laser raptem tydzień temu, ale może to nie mieć żadnego znaczenia lub być chwytem makretingowym po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:27   #4644
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czy byłaś w tym salonie Laser Look? Bardzo mnie dziwi aż tak duża różnica w cenie - tu 1000zl za pięć zabiegów, a w tym drugim tylko 600zl...
Pani co prawda wspomniała, że kupili drugi laser raptem tydzień temu, ale może to nie mieć żadnego znaczenia lub być chwytem makretingowym po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie byłam, ale moja koleżanka zaczęła tam depilację, w Laser Estetic nie podoba mi się ten podział na dużą i małą partię w cenniku, gdzie bikini jest zaliczane do tej pierwszej i kosztuje tyle samo co łydki i uda a jaka różnica w powierzchni. W Laser Estetic robiłam tylko łydki 2 lata temu a bikini dużo dużo wcześniej innym laserem Light Sheer Duet, który bardzo bolał.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:47   #4645
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ja nie byłam, ale moja koleżanka zaczęła tam depilację, w Laser Estetic nie podoba mi się ten podział na dużą i małą partię w cenniku, gdzie bikini jest zaliczane do tej pierwszej i kosztuje tyle samo co łydki i uda a jaka różnica w powierzchni. W Laser Estetic robiłam tylko łydki 2 lata temu a bikini dużo dużo wcześniej innym laserem Light Sheer Duet, który bardzo bolał.
Tak, widzę właśnie, że w Laser Estetic bikini jest jako duża partia, a w tym drugim jako średnia.

Ale cały czas mnie męczy ta korelacja cena-jakosc. 120zl za jeden zabieg laserowy to strasznie mało, tyle nawet IPL czasem nie kosztuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 14:10   #4646
shukri
Raczkowanie
 
Avatar shukri
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 110
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad depilacją całego ciała, znalazłam pakiety na Light Sheer Duet:
- 3000 zł pakiet do skutku (nie jest napisane, jaki czas do wykorzystania)
- 3795 zł pakiet 5 zabiegów
- 4500 zł bez limitu na okres 2 lat

Co o tym sądzicie? Chyba sięgnę jesienią do konta oszczędnościowego
shukri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 15:03   #4647
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

O matulu, kosmiczne ceny! Chyba że te nielimitowane pakiety są do końca życia
W tym gabinecie, w którym byłam dziś, to nielimitowana depilacja przez 2 lata jednego obszaru ciala to 1400zl.

Aaa, bo Ty podałaś może pakiety na depilację WSZYSTKIEGO? To by była ciekawa opcja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 23:00   #4648
shukri
Raczkowanie
 
Avatar shukri
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 110
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, zgadza się, jest napisane, że całe ciało
zadzwonię w przyszłym tygodniu i podpytam, bo taka opcja wydaje się świetna...

edit: poczytałam opinie o tym salonie z ofertą za 3 tys., opinie mieszane, dużo negatywnych, więc z tego salonu zrezygnuję. Inny salo, ten za 4500 zł ma za to dobre opinie, więc odłożę tę myśl na jesień, w sumie i tak bez sensu wykupować przed wakacjami taki pakiet

Edytowane przez shukri
Czas edycji: 2018-04-29 o 00:05
shukri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 07:52   #4649
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja zdecydowalam sie na Motusa. Bede robic cale nogi i bikini
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:46   #4650
merlinek007
Przyczajenie
 
Avatar merlinek007
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Podzielę się swoimi doświadczeniami z LS. Długo zwlekałam żeby się zdecydować na depilację laserową. Trochę wstyd, trochę strach ale w końcu (półtora roku temu) podjęłam tą decyzję i poszłam na pierwszą depilację LS. Nie miałam za dużego wyboru - jeden salon w moim mieście który oferuje LS. Opinii w internecie się nie doszukałam bo chyba za mała mieścina, ale wystarczyło że mają LS. Zdecydowałam się zrobić bikini (głębokie). 6 zabiegów przez okres jesień-zima. Ból taki, że można się spocić , ale chwilę po zabiegu nic już nie czułam. Na 2 ostatnie zabiegi zdecydowałam się użyć EMLI - było znacznie łatwiej, ale nie wiem na ile to było działanie maści a na ile mniejsza ilość włosków i przyzwyczajenie. Bólem jednak bym się nie przejmowała bo trwa to kilkanaście minut i na prawdę da się przeżyć. Przyznam, że ubiegłe lato było dużo prostsze pod kątem depilacji . Mało włosków odrastało. Wystarczyło kilka sekund poświęcić żeby być "gładka". Odrastało może 10-20% włosków. Po lecie nadeszła jesień i zima i włosków odrastało trochę więcej. W marcu poszłam na tak zwaną depilację przypominającą. Znowu jest super ale nie wiedzieć czemu są miejsca gdzie te włoski wciąż odrastają (na pewno to nie kwestia pominięcia laserem bo mówię za każdym razem, że w tym miejscu wciąż odrastają). Myślę, że nie da się tego pozbyć w 100% ale na pewno ułatwia życie. Ja na pewno będę polecać osobom, które mają ciemne i grube włoski a już najlepiej na jasnej skórze. Ja na pewno pójdę w to dalej. Następne pachy. Zobaczymy co gorzej boli

Edytowane przez merlinek007
Czas edycji: 2018-05-02 o 22:15
merlinek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.