Srodki homeopatyczne, fitoestrogeny a powiększanie biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 21:29   #1
nadia301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21

Srodki homeopatyczne, fitoestrogeny a powiększanie biustu


Ostatnio przeczytałam, że wiele posiadaczek zbyt małego biustu stosuje środek homeopatyczny Dagomet 9( generalnie dla kobiet po menopauzie) na wzrost biustu. Ponoć efekty są, obwód w biuście się zwiększył od 2 do4 cm.Chciałabym się dowiedzieć, czy ten niby nieszkodliwy środek nie zakłóci
równowagi hormonalnej. Jestem po 30- stce, mam dzieci i chciałabym to wypróbować.B. proszę oodpowiedż lekarza.
nadia301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:53   #2
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Srodki homeopatyczne, fitoestrogeny a powiększanie biustu

Nadia, wpisałam w wyszukiwarke i znalazłam tyle: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3127145&start=30 poczytaj sobie, ja poczytałam i się napaliłam na ten Dagomet. Ale też jestem ciekawa, czy na pewno jest tak całkiem bezpieczny, bo z wypowiedzi na tym forum nie wynika to jasno, chyba że coś przeoczyłam.Chociaż wypowiada się tam dziewczyna której ciotka jest ginekologiem, więc moze jest bezpieczny? Pozdrwawiam i dawaj znaki jak się czegoś dowiesz.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:23   #3
igusia304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Srodki homeopatyczne, fitoestrogeny a powiększanie biustu

witam
właśnie trafiłam na artykuł o środkach powiększających biust, i mam pytanko, dowiedziałaś się czegoś na ten temat? chodzi mi głównie o to czy nie ma to jakiś skutków ubocznych, czy jest naprawdę bezpieczne? mam lata i dwójkę dzieci, raczej nie chcę już rodzić ale kto wie, może kiedyś jestem bardzo ciekawa jak to jest z tymi tabletkami. ogólnie to nie bardzo wierzę w te zapewnienia ale osobiście nie pytałam nawet ginekologa. hmmm ale może jest to dobry sposób na poprawę biustu. tylko czy kobiety robiły by sobie implanty (a fuj) za tyle tysięcy zł. mając inne rozwiązanie typu, tabletki? napisz mi proszę czego się dowiedziałaś i czy skorzystałaś z tej metody
pozdrawiam
justyna
igusia304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.