uczulenie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 11:30   #1
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139

uczulenie ?


Witam. Jestem chora mam chyba zapalenie zatok lekarz przepisał mi antybiotyk i biorę go od wtorku wieczorem. Cały czas mam katar i muszę smarkać. Wczoraj wieczorem zauważyłam takie czerwone małe chrostki wokół nosa i koło ust. Mama powiedziała że to właśnie od smarkania.
Jak myślicie od czego to i przez co ? I co mogę na to dać? Normalny krem ? Aha i ten krem co zwykle używam to już całe opakowanie skończyłam no jeszcze trochę po bokach zostało, więc to raczej nie od tego kremu. Pomocy
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:39   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: uczulenie ?

Może i od smarkania, ale w śeitle tego co napisłaś o swoich preblemach ze skóa gowy, ruszyłabym pędem do lekarza. naprawdę, jeśłi to ta choroba co myślę, to Twoje zwlekanie i ignorancja Twojej mamy nie wyjdą Ci na dobre.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 17:00   #3
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: uczulenie ?

Mama sądzi że krostki są od smarkania Ona uważa że ja naprawdę przesadzam. Zawsze jak mi sie coś dzieje to chce iść do lekarza. Mama mówi że wmawiam sobie chorobę zawsze! Ostatnio moja koleżanka zrobiła sobie coś w nogę przyszła do domu i rodzice od razu pojechali z nią do szpitala i co sie okazało? Naciągnęła sobie coś w nodze i noga w gipsie.
Więc ja już nie wiem.
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 17:20   #4
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: uczulenie ?

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
Mama sądzi że krostki są od smarkania Ona uważa że ja naprawdę przesadzam. Zawsze jak mi sie coś dzieje to chce iść do lekarza. Mama mówi że wmawiam sobie chorobę zawsze! Ostatnio moja koleżanka zrobiła sobie coś w nogę przyszła do domu i rodzice od razu pojechali z nią do szpitala i co sie okazało? Naciągnęła sobie coś w nodze i noga w gipsie.
Więc ja już nie wiem.
A nie możesz isc sama? Powiedz mamie ze sie boisz ze to cos poważnego i że nie zaszkodzi sprawdzic.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:15   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: uczulenie ?

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
Mama sądzi że krostki są od smarkania Ona uważa że ja naprawdę przesadzam. Zawsze jak mi sie coś dzieje to chce iść do lekarza. Mama mówi że wmawiam sobie chorobę zawsze! Ostatnio moja koleżanka zrobiła sobie coś w nogę przyszła do domu i rodzice od razu pojechali z nią do szpitala i co sie okazało? Naciągnęła sobie coś w nodze i noga w gipsie.
Więc ja już nie wiem.
Zadziorku, rozumiem Cię. Ale namów mame chociażby na wizyte ze względu na stan skóry głowy, a przy okazji mozesz zapytac o nosek. Powodzenia, trzymaj sie ciepło.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.