rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 16:49   #1
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697

rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??


Jak w temacie , czy to pomaga na pozbycie się cellulitu i nieduże schudnięcie ?? Kolezanka chodzi i po tygodniu schudła 2 kg , oczywiscie do tego stosowała lekką dietę. Co o tym myślicie ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:36   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

A mogłabyś napisac coś więcej o tym rolletic? Czy to jest seria masaży w gabinecie? Na czym to polega i ile kosztuje?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:00   #3
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

seria masazy w gabinecie
u nas kosztuje 10X60 minut=150 zl
Masaż urządzeniem rolletic stymuluje linie akupunkturowe i połączone z nimi organy wewnętrzne. Pobudza układ limfatyczny, a i tym samym poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej.
Rolletic pomaga:

* zredukować tkankę tłuszczową
* wzmocnić mięśnie i napiąćskórę
* usunąć cellulitis
* odprężyć się
* stymulowaćmetabolizm
* uformowaćsylwetkę

i niby dziala
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:35   #4
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

U nas w takim razie kosztuje drożej bo jedno wejście 25 zł a karnet na 16 wejść to 280 zł.
Dwie koleżanki chodzą i bardzo sobie chwalą podobno już zrzuciły sporo z nóg.
tutaj możecie sobie poczytać o tym: http://www.rolleticpolska.pl/rolletic.html
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:48   #5
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

... uformować sylwetkę, usunąć cellulitis, zredukować tkanke tłuszczową?
Już na wstępie widać iz niewiele te terminy mają wspólnego z medycznym podejściem do sprawy. Ponadto cellulitis nie podlega masażowi, przeciwskazanie.

Mniemam że chodziło o cellulit, ten z kolei usunąć się nieda. Redukcja, leczenie, zmniejszanie owszem i to przede wszystkim specjalistycznymi masażami, ale nie ma medycznych możliwości usuwania cellulitu!!!

Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Ufam, iz nikogo tym nie dotknałem.

Powodzenia
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:34   #6
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

właścicielka gabinetu do którego ja chodziłam powiedziała mi ze rolletic jest skuteczny w walce z nadwagą pod warunkiem ze chodzi sie na zabiegi 2-3 razy w tygodniu i przestrzega diety (diety tygodniowe - na kazdy tydzień inna - do nabycia w gabinecie)
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:51   #7
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
właścicielka gabinetu do którego ja chodziłam powiedziała mi ze rolletic jest skuteczny w walce z nadwagą pod warunkiem ze chodzi sie na zabiegi 2-3 razy w tygodniu i przestrzega diety (diety tygodniowe - na kazdy tydzień inna - do nabycia w gabinecie)


Jeśli gabinet w Poznaniu, to podaj proszę nazwę, chętnie tam pójdę, by się pośmiać
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 14:09   #8
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość


Jeśli gabinet w Poznaniu, to podaj proszę nazwę, chętnie tam pójdę, by się pośmiać
z czego posmiać??
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:54   #9
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Zabiegi Rolletic'a dostałam gratis, jako środek wspomagajacy, przy ćwiczeniach Toning'u. Podobno miały czynic cuda ...
Jakos tego cudu nie zauwazyłam... w odróżnieniu od efektów mazażu - który rzeczywiscie działa cuda ...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 23:55   #10
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

oj bo sie dziewczyny spodziewaja ze niewiadomo jak chude po takich zabiegach sie stana.Fakt optycznie sylwetka sie wyszczupli,skora bedzie bardziej jedrna i lepiej ukrwiona,ale jak wiemy cellulitu nie usuniemy,mozemy zmniejszyc jedynie jego objetosci i poprawic wyglad skory przez co cellulit nie bedzie taki widoczny.
znam kilka osob ktore na to chodzily i faktycznie,lepiej wygladaly ale zeby jakas roznica na wadze byla to nie powiem
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:20   #11
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja byłam na kilku zabiegach ale nie zauwazulam zadnych zmian poza tym ze miałam na udach straszne zakwasy. No ale jestem szczupła wiec nie mam z czego chudnąc. Raczej poszłam tam z ciekawości bo słyszałam ze fajna jędrna skóra sie po tych zabiegach robi. Mam nawet jeszcze 2 zabiegi do wykorzystania ale jakos mi sie nie chce isc
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 16:46   #12
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
.....znam kilka osob ktore na to chodzily i faktycznie,lepiej wygladaly ale zeby jakas roznica na wadze byla to nie powiem
I właśnie o to mi chodzi abym lepiej wyglądała a waga wcale nie musi spadać bo na tym mi nie zależy.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:37   #13
statmilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 117
GG do statmilka
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja chodzę regularnie od 4 tygodni i efekty są i to spore !!! waga az tak bardzo nie zjechala ale widac gołym okiem- zwłaszcza jak poszlam na przymairke sukni ślubnej .... polecam gorąco
statmilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 08:38   #14
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

serio ?? mnie wagowo aż tak nie zalezy aby stracić, raczej chodzi mi o obwód nóg . A ile mniej więcej straciłas centymetrów ?? I ile razy w tygodniu chodzisz ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 12:00   #15
statmilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 117
GG do statmilka
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
serio ?? mnie wagowo aż tak nie zalezy aby stracić, raczej chodzi mi o obwód nóg . A ile mniej więcej straciłas centymetrów ?? I ile razy w tygodniu chodzisz ??
hej.

na początku chodzilam 3 razy w tyg. teraz juz tylko 2 wiesz dokładnei nie mierzyłam ile mnei ubyło ale w pasie jakies 4-5 cm . z teg co krawcowa mówiła ile musi wszysc kiecke a slub

przykładam sie do tego masazu ;d ile sie da, bo zmeczenia sie wogole nie czuje

a efekty widziałam juz po 2 tyg. a po 3 najbardziej
statmilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:26   #16
czarnookaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Bodyworkers Pokaż wiadomość
... uformować sylwetkę, usunąć cellulitis, zredukować tkanke tłuszczową?
Już na wstępie widać iz niewiele te terminy mają wspólnego z medycznym podejściem do sprawy. Ponadto cellulitis nie podlega masażowi, przeciwskazanie.

Mniemam że chodziło o cellulit, ten z kolei usunąć się nieda. Redukcja, leczenie, zmniejszanie owszem i to przede wszystkim specjalistycznymi masażami, ale nie ma medycznych możliwości usuwania cellulitu!!!

Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Ufam, iz nikogo tym nie dotknałem.

Powodzenia



W odpowiedzi na Twoja opinie dotyczącą rolletic-u!!

Cóż za bzdury wypisujesz, czy wiesz czym jest cellulit? To tylko tkanka tłuszczowa złogi tłuszczu które można zlikwidować ( rozbic) czyli zwyczajnie zlikwidować cellulit, powołujesz się na medycyne na jakiej podstawie???

Nie wiem nie wiem...dla mnie to bzdury co wypisałas ....

Pozjadałaś rozumy??

A rolletic działa!
czarnookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:59   #17
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

hey

Rolletic pomaga tzn mi pomogl wykorzystalam 2 karnety po 10 wejsc u mnie taki karnet kosztuje 100 zl, w porownaniu z waszymi cenami to chyba tanio pewnie dlatego ze slupsk to mala miescina :P

Na jednym karnecie schudlam 3 kg, bez zadnej diety chcialam zobaczyc czy same rolki cos daja zauwazylam ze ujedrnila mi sie skora, skorka pomaranczowa odrobine zeszla brzuszek sie troche naprostowal :P bylam gladziutka i odprezona, bo rolki zawsze kojarzyly mi sie z relaksem na poczatku owszem, mialam zakwasy, ale tylko 3 pierwsze razy, poniej juz bylo ok oprocz tego czulam sie ubita.. ale po zaprzestaniu rolek zwiotczalam i wszystko wrocilo do normy. Postanowilam pojsc drugi raz na diete i rolki, ale wytrzymalam jedynie poltora tygodnia, reszte karnetu przebimbalam :P chodzilam bo musialam, wtedy tez schudlam ale z kilogram maxymalnie :P czyli wydalam pieniadze w bloto.

Wciagnelam w to moja znajoma. Zaczela w srodku listopada, z waga 88kg. Byla na diecie ktora jest proponowana we wszystkich studiach roletiku, czyli z ksiazeczek za 5 potem 10 zl i w ciagu 3 miesiacy schudla do wagi 65 kg. Ale watpie ze to zasluga samych rolek
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:44   #18
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja właśnie planuje sie wybrać na próbne pół godziny w salonie w mojej miejscowośi - zobaczymy jak sie po tym będe czuła
ale wydaje mi się że zdecyduje się na karnecik za ok. 100 na 7 godzin, bo w końcu to nie az tak dużo jak na taki masażyk ;D
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:57   #19
NEFRETETE SC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Pewnie, ze Rolletic dziala
Zapraszam osoby z Krakowa: /ciach link/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-21 o 18:37
NEFRETETE SC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 10:17   #20
catlin10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Przetestowałam wiele metod, przez wiele lat i za kupę kasy. Na reklamę dosławnie wlazłam i bardzo się z tego cieszę. Na masażach byłam już ponad 10 razy, do tego stosuję zalecany program żywieniowy (ładniej brzmi niż dieta, nie?). I muszę powiedzieć, że jestem szczerze zadowolona, bo te maszyny działają i co najważniejsze pozwalają ruszyć miejsce prawie nie do ruszenia. Mi bardzo ładnie zjechały bułki, bryczesy czy jakbyśmy tego nie nazwali, to coś u góry ud, poniżej bioder, co jak mało który defekt dodaje kilogramów. Generalnie zeszczuplałam, wszyscy to widzą i wszyscy chwalą. I jeszcze jedno. Większość z nas jest spuchniętych, ma zastoiny wody w organizmie. Ten masaż pomaga się wody pomóc, dlatego można schudnąć nie tylko w centymertach (bez diety), ale i trochę wadi wysisiać. Gorąco polecam. I dodam jeszcze, że kupiłam kolejny karnet, tym razem na 20 wejść, bo podoba mi się to co widzę. To papa-to ja cieszą się, że weszłam w spodnie, które jeszcze miesiąc temu nie schodziły mi się dobre 15 centymetrów na brzuchu!
catlin10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 22:40   #21
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziewczyny a jak ten masaż wygląda? Wykonuje się go samemu, czy jak?
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:51   #22
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez czarnookaa Pokaż wiadomość
W odpowiedzi na Twoja opinie dotyczącą rolletic-u!!

Cóż za bzdury wypisujesz, czy wiesz czym jest cellulit? To tylko tkanka tłuszczowa złogi tłuszczu które można zlikwidować ( rozbic) czyli zwyczajnie zlikwidować cellulit, powołujesz się na medycyne na jakiej podstawie???

Nie wiem nie wiem...dla mnie to bzdury co wypisałas ....

Pozjadałaś rozumy??

A rolletic działa!
Rozbić... zwyczajnie zlikwidować?

warty polecenia Kongres Medycyny Estetycznej organizowany przez Podyplomową szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim 23-25 wrzesnia warszawa. O cellulicie bedzie tam sporo, cały blok i zjadą specjaliści, nie tylko teoretyce. Bynajmniej.

Ostatnie medyczne "imprezy" Międzynarodowy Kongres medycyny Estetycznej oraz Sympozjum Chirurgii Plastycznej ukazało, że mozna redukować, zmniejszać, leczyc itd.... ale ten kto stosuje termin ... usuwać, likwidowac, bynajmniej niezle naciaga fakty.

Celulit = złogi tłuszczowe? tego też nie romumiem.

Bez urazy, proszę przeczytać chociażby kilka artykułów na ten temat w Magazynie Medycyny Estatycznej i Anty aging lub Dermatologii estetycznej.

Jeśli materiały tam zawarte nie pomagają w zrozumieniu istoty cellulitu i nie stanowią medycznego punktu widzenia, to sorry.

Tak przy okazji, czy po to się chodzi do gabinetów, aby " dostać dietę"?

Z pozdrowieniami i powodzenia w modelowaniu Piotr
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:57   #23
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja polecam rolletic, skóra jest jędrniejsza bez dwóch zdań!!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:42   #24
Goniap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja tez polecam, naprawde widac efekty, przy trzymaniu diety juz wogole jest super rezultat polecam
Goniap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 12:53   #25
EmaliaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
hey

Rolletic pomaga tzn mi pomogl wykorzystalam 2 karnety po 10 wejsc u mnie taki karnet kosztuje 100 zl, w porownaniu z waszymi cenami to chyba tanio pewnie dlatego ze slupsk to mala miescina :P

Na jednym karnecie schudlam 3 kg, bez zadnej diety chcialam zobaczyc czy same rolki cos daja zauwazylam ze ujedrnila mi sie skora, skorka pomaranczowa odrobine zeszla brzuszek sie troche naprostowal :P bylam gladziutka i odprezona, bo rolki zawsze kojarzyly mi sie z relaksem na poczatku owszem, mialam zakwasy, ale tylko 3 pierwsze razy, poniej juz bylo ok oprocz tego czulam sie ubita.. ale po zaprzestaniu rolek zwiotczalam i wszystko wrocilo do normy. Postanowilam pojsc drugi raz na diete i rolki, ale wytrzymalam jedynie poltora tygodnia, reszte karnetu przebimbalam :P chodzilam bo musialam, wtedy tez schudlam ale z kilogram maxymalnie :P czyli wydalam pieniadze w bloto.

Wciagnelam w to moja znajoma. Zaczela w srodku listopada, z waga 88kg. Byla na diecie ktora jest proponowana we wszystkich studiach roletiku, czyli z ksiazeczek za 5 potem 10 zl i w ciagu 3 miesiacy schudla do wagi 65 kg. Ale watpie ze to zasluga samych rolek

to jest logiczne ze same rolki w zadnym wypadku nie zdziałają cudów.Zeby uzyskac efekt porzadany trzeba dokladnie stosowac diete, tylko dzieki temu polaczeniu mozna spodziewac sie korzystnych rezultatow! rolletic pomaga- nalezy dobrze zrozumiec znaczenie tego slowa!
EmaliaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:37   #26
Kobieta 11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam serdzecznie
Mam puyanko czy Rolletic i Rollen Lux to to samo??
Bo ja masowlam swoje cialko na Rollen lux i uwazam ze to super sprawa, po 3 zabiegach skora wyglada zupelnie inaczej... jestem bardzo zadowolona jescze nigdy nie udalo mi sie doprowadzic skory do takiego wygladu,... Ale na tym jescze nie koncze, na pewno bede korzystala z tego urzadzenie regularnie..Pozdrawim
Kobieta 11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:08   #27
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Rolletic i ten rollen lux to 2 inne maszyny i inne zabiegi..rolletic polska ma na to jakis tam patent czy coś tam, a reszta to podróbki mówiąc bez ogródek..co nie znaczy że gorsze, ale rolletic działa!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:22   #28
laurravie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 27
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

działanie Rollen i Rolletic jest dokładnie takie samo. efekty takie same. tyle tylko że na Rollenie ćwiczy się przyjemniej, bo jest wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają ćwiczenia. pojawiają się np. numerki pozycji, którą aktualnie się wykonuje, można zwiększyć/zmniejszyć prędkość obrotów bębna itd. Ćwiczyłam na jednym i drugim i rzeczywiście masaż roll-ujący jest skuteczny, pozostaje tylko kwestia wyboru, jak bardzo przyjemnie chcemy spędzić tę godzinę. dla mnie osobiście przyjemniejszy jest rollen.
laurravie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 08:48   #29
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a w mojej mieścinie nie ma w żadnym gabinecie tego urządzenia , znalazłam jedno w siłowni , ale nie ma tam instrukcji , kolejności masowania , a instruktorka niezbyt zorientowana ...
może podpowiedziałybyście kolejność , czas itd ...
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 13:42   #30
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witajcie.
Ja właśnie zaczęłam chodzić na Rolletic-właśnie przed chwilką wróciłam z 3 razu.Musze sie dziś zmierzyć-żeby kontrolować czy to faktycznie działa czy ściema.Mam wykupiony karnet na 18 wejśc (kosztował 240 zł).
Co do różnicy między Rolleticiem a Rollenem-to właśnie ten Rolletic był pierwszy,jest przebadany,ma certyfikaty-i ogólnie jest dopuszczony do użytkowania..Co do Rollenu-to to ze mozna tam kontrolować szybkosć -to podobno wcale nie tak dobrze-masaz musi być dostosowany do przepływu limfy w organiżmie (do jej prędkosci)-czy jakoś tak..u mnie na osiedlu mam obydwa gabinety-z Rollenu już 2 razy babki karetka wywoziła..mozliwe ze przez nadgorliwosc-wiadomo-jak można prędzej-to trzeba na maxa-żeby szybciej schudnąć.
Czy ktos może ma te tygodniowe diety?
Jak to wygląda?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.