Dieta + Ćwiczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 15:55   #1
Daisy0013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6

Dieta + Ćwiczenia


hej . Już niedługo wakacje i na pewno każda dziewczyna tak jak ja będzie chciała nałożyć sexi strój, zamiast ciuchów, które zakryłyby niektóre części ciała, których wolą nie pokazywać.

Zakładam ten wątek, ponieważ mam kompleksy związane z moimi nogami i mam nadzieje, że pomożecie mi ułożyć dietę wraz z ćwiczeniami, która pomoże mi zrzucić pare cm .
Daisy0013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:46   #2
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

Daisy0013 , poczytaj podwieszone wątki na dietetyce i fitness - masa tego nie jestem jakiś znawca , ale mniej więcej się orientuję . I z chęcią dołączę do Ciebie . W zime , w ok. mc udało mi się zrzucić ok 5 kg i było ok ale dowalilam konkretnie ;p ale doswiadczenie jakies mam

więc ja zaczynam z
-rowerkiem stacjonarnym od jutra codziennie stopniowo do 1h
- skakanka - ok 2x w tygodniu
-twister , bede się starała codziennie po hmm 30 min
- trening badmintona 2x w tyg po 2 h
- i mysle dołaczyc abs na brzuch codziennie
+ dieta tz . mż , zadnych słodyczy , białego pieczywa , bez napoi gazowanych , nie ma mowy o fast foodach , zielone i czerwone herbatki ;p

polecam Ci to samo ! i mysle ze uda sie jakos do wakacji . a Ty masz jakies dane cwiczenia / przyrządy czy cos ?
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 18:23   #3
Daisy0013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

Mam rower stacjonarny, ale troche boje sie go uzywac, bo czytalam, ze jazda na rowerze rozbudowuje nogi, bo wtedy cwiczy sie miesnie. Ale dokladnie tego nie wiem, bo niektorzy mowia, ze rozbudowuje tylko wtedy gdy cwiczy sie z wiekszym obciazeniem niz na 1 -2, wiec nie wiem kto ma racje i wole nie ryzykowac . a moze ty wiesz cos na ten temat? a co do diety to chyba ciebie poslucham i bede sie stosowac do tych zasad herbatki zielone i czerwone lubie wiec to bedzie dla mnie sama przyjemnosc gorzej ze slodyczami i fast foodem ;p ale jakos mam nadzieje ze dam rade.

Mowilas jeszcze, ze zrzucilas 5 kg, wtedy byla widoczna u ciebie poprawa w cm, czy tylko w wadze??
Daisy0013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 19:44   #4
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

tak co do rowerka ro rozbuduwuje on mięsnie ale tylko i wyłącznie przy dużym obciążeniu gdzie wysiłek mięsni jest hmm jakby to nazwać to siłowy po prostu a jeśli komus zalezy na redukcji tak jak nam to jezdzic na małym obciązeniu ale za to dłużej , bo tu sie liczy ilość a nie jakosc , no ale tez nie byle jak hehe trzeba cwiczyc silna wole bo inaczej ani rusz , jeszcze w sobote i niedziele jadłam tort czekoladowy i bez słodkiego dnia sobie nie wyobrażałam a od poniedziałku nie mysle o tym , determinacja pełna :P wiec 3mam kciuki i mam nadzieje , ze Ci sie uda ograniczyc a prócz rowerka masz coś wiecej ? i mozesz napisac wage i wzrost i ile masz lat ? pisz na pw jak nie chcesz tak publicznie

wiesz co , centymetrem sie nie mierzyłam bo zapominam zawsze sama siebie w lusterku zawsze widze taką samą(prawie) ale inni mówili ze bardzo schudłam i przede wszystkim czułam po spodniach , starych i nowych tez . Spodnie podczas diety które kupiłam były mi dosłownie po pepek a dzis mi ledwo tyłek zasłaniają no to zaczynamy ?
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:14   #5
Daisy0013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

Okej to zaczynamy . Bede cwiczyc silna wole! i postanawiam sobie, ze nie bede jadla zadnych slodyczy !!. jak beda jakies rezultaty to na pewno Ciebie poinformuje

a mam 14 lat, waze 54 kg i wzrostu mam 160.
Daisy0013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:29   #6
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

Wiesz co , Twoje BMI wynosi 21.1 tak więc mase ciała masz prawidłową
No ale jeśli już rzeczywiście Ci przeszkadzają te nogi bardzo to polecam Ci rowerek wystarczy tak z 3x w tygodniu , a jesli chodzi o jedzenie to się ograniczaj . Zbyt ostra dieta w Twoim wieku nie jest wskazana poniewaz Twoj orgaznim potrzebuje tych tłuszczy do rozwijania się . Tak więc słodycze raz na jakiś czas z głową . Po prostu MŻ - mniej żreć i WR - więcej ruchu Nie ograniczaj się az tak strasznie tylko kontroluj co jesz i ile i do tego rowerek a waga sama pójdzie . WF w szkole tez masz więc spokojnie , tylko nie przemeczaj sie zbytnio tym rowerkiem hehe
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 14:31   #7
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta + Ćwiczenia

mam te same liczby co Ty, i póki co jestem zadowolona, bo to był efekt, który sobie wymarzyłam

Jesteś młoda, hormony buzują - poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze z tym odchudzaniem, bo może urośniesz, proporcje Ci się zmienią
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.