kroplówki witaminowe Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 14:45   #1
Kamila788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4

kroplówki witaminowe Szczecin


Hej dziewczyny, pytanie jak w tytule - czy macie może jakieś polecane miejsce odnośnie kroplówek witaminowych na terenie Szczecina ?
( ew. zachodniopomorskie ) Chciałabym wzmocnić organizm, bo cały czas choruje i już mam powoli tego dosyć ... Czy któraś z Was może była na takich kroplówkach i mogłaby się wypowiedzieć ? Będę wdzięczna za odpowiedzi
Kamila788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 10:03   #2
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: kroplówki witaminowe Szczecin

Cytat:
Napisane przez Kamila788 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pytanie jak w tytule - czy macie może jakieś polecane miejsce odnośnie kroplówek witaminowych na terenie Szczecina ?
( ew. zachodniopomorskie ) Chciałabym wzmocnić organizm, bo cały czas choruje i już mam powoli tego dosyć ... Czy któraś z Was może była na takich kroplówkach i mogłaby się wypowiedzieć ? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Moge Ci polecić <ciach> Właściciel bardzo dba o jakość preparatów które podaje, ratownicy którzy podają kroplówki są dobrze wyszkoleni i sympatyczni, firma ma kilka punktów w Szczecinie le wg mnei na Wojska jest najlepiej. No i plusem jest to, że jak ktoś ma chorobę to przed wlewem może go skonsultować lekarz który dla nich pracuje i dobrac odpowiednią krloplówke do danej choroby. Oczywiście nie konsultuje każdego tylko poważne przypadki (np. nowotwór itp.) Byłam wiele razy. Zaczęłam chodzić jak na 2 tyg przed urlopem (wycieczka do Tajlandii) zachorowałam na grypę i musiałam wyzdrowieć w szybkim czasie. No i kroplówki postawiły mnie na nogi Później juz co jakiś czas chodziłam na wzmocnienie organizmu. Wg mnie bardzo porządna firma i bardzo dobre kroplówki. Naprawde działają.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-26 o 22:07
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 22:15   #3
iwka1324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 2
Dot.: kroplówki witaminowe Szczecin

Podstawą jakości produktów jest naturalne pochodzenie. Decydując się na kroplówkę naładujesz w swój organizm masę witamin, których naturalnie organizm w taki sposób nie przyjąłby z pożywienia, do tego zapewne będą to syntetyczne substancje. Polecam zdrową dietę, ruch na świeżym powietrzu, a jeśli już jest odczuwalny deficyt witamin to polecam Beneganic, jest w pełni naturalny, posiada certyfikaty. Osobiście wzięłam już 2 miesięczną dawkę, zdecydowałam się głównie ze względu na dużą ilość witamin, minerałów i antyoksydantów naturalnego pochodzenia czyli z roślin, które jest potwierdzone. Co więcej Beneganic posiada naturalną witaminę C, a warto wiedzieć, że nie jest to kwas askorbinowy jak mamy wpajane od dawana, kwas askorbinowy to tylko część naturalnej witaminy C.
iwka1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 23:15:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.