zaczepne, intrygujące sms do faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 18:08   #1
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81

zaczepne, intrygujące sms do faceta


Witam.
Poszukuję ciekawych zaczepnych czy też intrygujących wiadomości do faceta
Np. na temat spotkania, wyjazdu czy też czegokolwiek innego byle by nie było wprost... Dziś chciałabym się spotkać z "chłopakiem" ale ostatnio to ja piszę o spotkania, chciałabym napisać mu taką wiadomość żeby to wyszło od niego xD

Myślę, że każdej z nas się to przyda


Ps. Jeśli był już wątek z czymś takim to przepraszam i proszę o linka do niego. Jestem nowa ale szukałam czegoś takiego i nie znalazłam...
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:15   #2
malowanareggae
Raczkowanie
 
Avatar malowanareggae
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kraków!
Wiadomości: 236
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Jeśli ostatnio ciągle Ty "piszesz o spotkania" to ja na Twoim miejscu nie wysyłałabym smsów, żeby spotkanie wyszło od niego, tylko nie pisałabym nic i poczekała na inicjatywę z jego strony.
malowanareggae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:42   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Skoro chcesz aby to wyszlo od niego ,musisz wziąć jego telefon i wysłać propozycje spotkania do siebie .
Bierzesz pod uwagę ,że koleś nie chce się z tobą umówić ?
poważnie masz 21 lat?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:55   #4
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

To nie jest tak, że on nie pisze o to żeby się spotkać, tylko ostatnio to jakoś wychodziło z mojej strony.
Hmm... Rozmawialiśmy i to nie raz i wiem, że chętnie się ze mną spotyka.
Jest po prost też kilka przeszkód np. jego praca, moi rodzice.
Tak mam 21 lat, mam także kompletny chaos w życiu i w głowie, nie mam też żadnego celu w życiu... Może to głupie ale jedyną rzeczą z jaką sobie nie radzę to kontakty damsko-męskie.
Może pomyślicie, że jestem głupia, trudno ale po prostu potrzebuję pomocy.
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 20:56   #5
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Dziewczyny dobrze mówią, po prostu nic nie pisz, poczekaj na odzew z jego strony. Jak nie będzie - cóż, daruj go sobie.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:50   #6
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Ja tez doradze cisze. Albo go to zaintryguje i bedzie sie staral nawiazac kontakt, albo... odetchnie z ulga, bo przestalas go meczyc.
Nic na sile
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:42   #7
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Jasne, nie ma co sie narzucać. Cisza przyniesie rozwiązanie ) POWODZENIA!
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 14:45   #8
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Na żywo jest prościej,a smsem to hmmm nie wiem.Rozmawiacie smsami,że tak ujmę?Jeśli tak to może naprowadź rozmowę tak,że chciałabyś zobaczyć jakiś tam film w kinie ,a jak bedzie chciał to zaproponuje,a jak nie to nie.
Ja jednak jestem z tych,że proponują wprost,ale jakby miał mnie tak olewać to bym miała tez go daleko.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:14   #9
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Osobiscie poczekalabym az on wyjdzie z jakas inicjatywa,a jezeli nie to raczej pozostan na stopie kolezenskiej.Narzucaniem sie nic dobrego nie zdzialasz.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:35   #10
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Cytat:
Napisane przez Joanna710 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że on nie pisze o to żeby się spotkać, tylko ostatnio to jakoś wychodziło z mojej strony.
Hmm... Rozmawialiśmy i to nie raz i wiem, że chętnie się ze mną spotyka.
Jest po prost też kilka przeszkód np. jego praca, moi rodzice.
Tak mam 21 lat, mam także kompletny chaos w życiu i w głowie, nie mam też żadnego celu w życiu... Może to głupie ale jedyną rzeczą z jaką sobie nie radzę to kontakty damsko-męskie.
Może pomyślicie, że jestem głupia, trudno ale po prostu potrzebuję pomocy.
Ja Cię rozumiem sama miałam taki problem, ale wiem że czasem nawet chłopak wstydzi się poprosić o spotkanie może spróbuj zrobić to w sposób taki, że napisz coś typu "nudzi mi się , pisałam do koleżanki ale czasu nie ma"
Ja stosowałam wersję troszkę inna z małym podejściem tylko również nie wiem jaki charakter ma Ten szczęściarz z którym chcesz się umawiać więc za dużo tez nie mogę Ci pomóc bo każdego faceta innaczej trzeba podchodzić... Wiem bo już na wiele typów wpadałam i nie jest to trudne ... A według mnie nie można tak poprstu przestać pisać bo może uznać że wszystko skończone bądź że już znalazłaś kogoś ciekawszego od niego i może się zrazić tym lub że się nim znudziłaś... Według mnie sama powinnaś z nim przysiąść i zarzucić mu troszkę fatygi
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:59   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

nie pisz. badz bardziej tajemnicza. nie odpisuj od razu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 16:07   #12
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Dla mnie głupia sprawa.. Sory O wiele łatwiej byłoby to powiedzieć wprost, a nie przez durnego sms-a. Ja wychodzę z założenia, że gdyby chciał się z Tobą umówić, już dawno by to zrobił. Nie przyjmuję opcji, że jest nieśmiały. Nie łatwiej samej zaproponować? Nie męczyłabyś się dłużej, no i wiedziała na czym stoisz.
A jeśli nie wchodzi to w grę, możesz zawsze rzucać tekstami typu: przeszłabym się do kina, do pizzeri, ale wszyscy mnie wystawili, a samej nie mam ochoty. Powinnaś być odważna, a zaproponowanie facetowi spotkania, nie jest niczym złym. Przecież chyba nie zamierzasz mu od razu wyznać na tym spotkaniu miłości.
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:21   #13
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Na żywo jest prościej,a smsem to hmmm nie wiem.Rozmawiacie smsami,że tak ujmę?Jeśli tak to może naprowadź rozmowę tak,że chciałabyś zobaczyć jakiś tam film w kinie ,a jak bedzie chciał to zaproponuje,a jak nie to nie.
Ja jednak jestem z tych,że proponują wprost,ale jakby miał mnie tak olewać to bym miała tez go daleko.
Nie przez sms. Rozmawiamy normalnie w cztery oczy, jak piszemy sms to o pierdołach, ja tam osobiście wole rozmawiać niż przez te sms-y tym bardziej, że wtedy widzę reakcję drugiej strony
Jak bym się gdzieś z nim widziała to bym zapytała wprost ale to trudne przy jego wyjazdach. Jak wpada to na kilka dni i jedzie z powrotem hehh

Powiedziała bym, że jest taki obojętny ale nie ujęła bym tego w taki sposób, że mu nie zależy bo wtedy w ogóle by mnie olał nie odpisywał i nie spotykał się ze mną...

Poza tym ja nic nie poradzę, że On jest jedynym facetem który tak na mnie działa, że ahhh

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Dla mnie głupia sprawa.. Sory O wiele łatwiej byłoby to powiedzieć wprost, a nie przez durnego sms-a. Ja wychodzę z założenia, że gdyby chciał się z Tobą umówić, już dawno by to zrobił. Nie przyjmuję opcji, że jest nieśmiały. Nie łatwiej samej zaproponować? Nie męczyłabyś się dłużej, no i wiedziała na czym stoisz.
A jeśli nie wchodzi to w grę, możesz zawsze rzucać tekstami typu: przeszłabym się do kina, do pizzeri, ale wszyscy mnie wystawili, a samej nie mam ochoty. Powinnaś być odważna, a zaproponowanie facetowi spotkania, nie jest niczym złym. Przecież chyba nie zamierzasz mu od razu wyznać na tym spotkaniu miłości.
No miłości to na pewno mu nie będę wyznawać, wie że mi się podoba ode mnie i tylko przez to, że jakoś tak wyszło przypadkiem ale jak o tym pomyślę to masakra trzeba by było słyszeć naszą rozmowę to śmiech na sali
Dużo łatwiej samej zaproponować i tak zrobię tylko muszę na niego trafić gdzieś przypadkiem, co jest trudne...
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:36   #14
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

z jednej strony Cię rozumiem, że by się chciało i się wydaje, ze coś z tego mogłoby być, ale z drugiej nie ma nic gorszego niż sobie potem kiedyś uzmysłowić, że było się upierdliwym jak wrzód na d*pie ;P
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:49   #15
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
z jednej strony Cię rozumiem, że by się chciało i się wydaje, ze coś z tego mogłoby być, ale z drugiej nie ma nic gorszego niż sobie potem kiedyś uzmysłowić, że było się upierdliwym jak wrzód na d*pie ;P

Hmm... dobrze powiedziane
Ale nie jest tak, że ja go cały czas męczę ooo nie.
Raczej tak spontanicznie coś wymyślam i sporadycznie, bo na chama się nie narzucam i nie będę.
Za ok. tydzień będzie interesująco bo będę mieszkać i pracować razem z nim, z jego kolegą (w sumie moim też) i z moją mamą (bez komentarza, tylko ona na szczęście z nami nie pracuje), no i będzie ciekawie. Choć w sumie to już nie pierwszy raz tak będzie.
Tylko się muszę bardziej otworzyć, a to jakoś mi z trudem wychodzi, szczególnie jak moja mama jest w pobliżu, bo jak ona czasem coś mówi, albo dodaje od siebie to mam ochotę wyjść... hehh
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.