ważne!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 19:25   #1
xzy19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5

ważne!!!


witam,mam pyatnie czy mogę byc w ciazy??teraz przedstawie opis ktory pomoze wam to osadzic,no wiec:
ost miesiaczka byla 4 wrzesnia,a pzred nia 26lipca,wiec dosc spozniona,.teraz to juz 49 dzien bez miesiaczki.
dodam ze rok temu mialam podobna sytuacje,tez tak duzo mi sie spoznil okres,a wiec fakt jeden pewny miesiaczki mam nieregularne, choc na wiosne byly regularnie-lecz nie wiem czym ta rozbierznosc jest wywolana,moze to stres zwiazany ze studiami,moze nie wysypianie sie, dodam ze jakies2tyg temu bylam chora,stosunek odbylam mhm chyba 3 tyg temu...teraz juz nie wiem czy moge byc w ciazy czy tez nie.oczywiscie zabezpieczylismy sie z moim tz,byla to prezerwatywa-pewne ze nie pekla i byla prawidlowo uzyta,,,mhm wiecnie wiem.,lecz mam jakby typowe objawy ze dotsane okres tzn w moim przypadku sa to,syfki na twarzy,specyficzna wydzielina,,,zawsze to poprzedzalo okres ale czy tym razem tez??napiszcie co sadzicie.powiem cos najbardziej smiesznego mianowicie jutro planuje zrobic test lecz nie wiem czy to uczynic poniewaz mialam juz 2 sytuacje ze DOSLOWNIE DZIEN PO ZROBIENIU TESTU DOSTAWALAM okres,,,aj.
prosze o wasze spostrzezenia odnosnie tego co napisalam.
z gory bardzo dziekuje
xzy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:30   #2
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: ważne!!!

Cytat:
Napisane przez xzy19 Pokaż wiadomość
witam,mam pyatnie czy mogę byc w ciazy??teraz przedstawie opis ktory pomoze wam to osadzic,no wiec:
ost miesiaczka byla 4 wrzesnia,a pzred nia 26lipca,wiec dosc spozniona,.teraz to juz 49 dzien bez miesiaczki.
dodam ze rok temu mialam podobna sytuacje,tez tak duzo mi sie spoznil okres,a wiec fakt jeden pewny miesiaczki mam nieregularne, choc na wiosne byly regularnie-lecz nie wiem czym ta rozbierznosc jest wywolana,moze to stres zwiazany ze studiami,moze nie wysypianie sie, dodam ze jakies2tyg temu bylam chora,stosunek odbylam mhm chyba 3 tyg temu...teraz juz nie wiem czy moge byc w ciazy czy tez nie.oczywiscie zabezpieczylismy sie z moim tz,byla to prezerwatywa-pewne ze nie pekla i byla prawidlowo uzyta,,,mhm wiecnie wiem.,lecz mam jakby typowe objawy ze dotsane okres tzn w moim przypadku sa to,syfki na twarzy,specyficzna wydzielina,,,zawsze to poprzedzalo okres ale czy tym razem tez??napiszcie co sadzicie.powiem cos najbardziej smiesznego mianowicie jutro planuje zrobic test lecz nie wiem czy to uczynic poniewaz mialam juz 2 sytuacje ze DOSLOWNIE DZIEN PO ZROBIENIU TESTU DOSTAWALAM okres,,,aj.
prosze o wasze spostrzezenia odnosnie tego co napisalam.
z gory bardzo dziekuje

czemu zalozylas watek? jest juz o ciazy i mozliwosci bycia w ciazy, tam powinnas poczytac. my nie powiemy ci czy jestes czy nie. okres moze sie spozniac przez stres albo inne czynniki....zrob test i radze lekture watku...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:44   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: ważne!!!

Cytat:
Napisane przez xzy19 Pokaż wiadomość
napiszcie co sadzicie.
Pasjans. Jego postawienie to napewniejsza metoda, aby sie przekonać o ciąży. Własnej lub np. sąsiadki. Także polecam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 07:21   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ważne!!!

Cytat:
Napisane przez xzy19 Pokaż wiadomość
jutro planuje zrobic test lecz nie wiem czy to uczynic poniewaz mialam juz 2 sytuacje ze DOSLOWNIE DZIEN PO ZROBIENIU TESTU DOSTAWALAM okres,,,aj.
No tak, to jest argument przeciwko testowi...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 09:04   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ważne!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Pasjans. Jego postawienie to napewniejsza metoda, aby sie przekonać o ciąży. Własnej lub np. sąsiadki. Także polecam.

Na Onecie jest tarot - mozna skorzystać. I za darmo!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:01   #6
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: ważne!!!

zrób test
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.