WODO !! - Precz Z Organizmu !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 07:13   #31
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Nie martw się, na pewno lekarz Ciebie nie wyśmieje, a jeśli tak zrobi, to będzie to oznaczało, że to beznadziejny lekarz. Jeśli sam nie będzie wiedział co to jest, to na pewno skieruje Cię na dodatkowe badania. A jak sama czujesz, że coś jest nie tak, to lepiej nie słuchać innych, którzy mówią, że wszystko jest ok (oni przecież nie są specjalistami).
Pozdrawiam!
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:29   #32
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Dzieki, wiesz po przeczytaniu tego co mi napisałes lepiej sie czuje, naprawde widze ,ze potrafisz zrozumniec, a przedewszystkim pomoc psychicznie osobie ,ktora nie radzi sobie z dana dolegliwoscia.Mowiłam i rozmawiałam o tym tylko z moja mama, ale ona.....jak juz wczesniej napisałam mysli ze to moj własny wymysł, ona wogule podchodzi to mnie jakbym była jakas niepowazna w tym co mowie.Naprawde jeszcze raz SERDECZNIE DZIEKUJE !!! jestes chyba dorosła juz osoba, bo czuje ze mozna z toba normalnie porozmawiac BUZKA DZIEKI
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:47   #33
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Nie ma za co Cieszę się, że troszkę podniosłam Cię na duchu. A dziwnych dolegliwości po prostu lepiej nie lekceważyć. Nigdy nie wiadomo co to może być, a lekarze są przecież właśnie po to, żeby nam w takich sprawach pomagać. No i nawet jeśli okaże się, że nic się nie dzieje, to Ty przynajmniej będziesz już spokojniejsza A na razie się nie przejmuj! Daj znać po wizycie co powiedział lekarz.
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 08:47   #34
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Wiem, ze lekarze sa po to zeby pomagac, ale wiesz nie kazdy jest dobry i cie wysłucha, niektorzy poprostu zbywaja i olewaja osoby lub tez zle zdiagnozuja .Własnie dzisiaj ide sie umowic na wizyte jak bede juz po tym.... to napewno dam Ci znac ;D DZIEKI BUZKA PAPA
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 09:37   #35
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Wiesz byłam u lekarza, tzn czekałam na niego przyszedł , ale miał dzisiaj dyzur w szpitalu , wiec chciał sie umowic na wizyte, bo wiesz ja to prywatnie chce isc.Doktorka spytała mi sie tylko co mi dolega, ja jej powiedziałam tylko ze mam dziwne obrzeki twarzy, ona stwierdziła ze zadnych obrzekow nie ma, wtedy akurat nie miałam, ale chyba juz wiem co mi dolega.Powiedziała mi ze jezeli robiłam wyniki i wszytko jest w porzadku to mam cos nie tak ze sliniankami, bo to dotyczy tylko twarzy.Ona tez miała kamice ślinianek, nie wiem czy to jest własnie to, powiedziała ze powinnam isc z tym do laryngologa a nie do niej bo ona jest internista-lekarzem chorob wewnetrznych, dlatego tez umowie sie znowu do laryngologa, nie wiem juz co mam robic trudno mi sie o tym mowi i jeszcze kolejny lekarz mnie czeka ;( ciezko no ale coz musze sobie jakos z tym poradzic , odezwe sie jeszcze po wizycie BUZKA
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 06:40   #36
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Będę czekać na wieści Moja mama kiedyś miała coś ze śliniankami z tego co pamiętam. Ale ona dostała tylko raz takiego ataku: rzeczywiście spuchła jej twarz, a tak najbardziej na dole, przy brodzie. I dowiedziała się, że to przez to, że bardzo mało piła przez kilka dni. No ciekawa jestem czy u Ciebie to to samo.
Trzymaj się!
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 09:24   #37
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Wiesz, mi sie jednak zdaje ze to własnie ślinianki sa tego powodem, bo czesto odczuwam suchote w ustach, ślina jakos dziwnie mi sie lepi, nawet ostatnio czułam bolesci w okolicach migdałkow, duzo czytałam na ten temat i własnie w tym miejscu sa slinianki przyuszne i podzuchwowe.Naprawde nie mam pojecia czy to chodzi własnie o to, dostałam wyniki badan na mocz, robiłam w 2-och miejscach i wyszły inne na krew tez, wiec moze jednak to cos z nerkami.Własnie dowiedziałam sie od mamy ze w czwartek jedziemy do Włocławka do laryngologa prywatnie wiec sie zobaczy w czym problem, ale szczerze to bardzo sie boje ze nic nie wykryje a tego bym nie chciała ;( BUZKA
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 09:25   #38
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

siemka, byłam u laryngologa zajrzał z 2 razy do gardła, pomacał mi zuchwe i stwierdził ze nie ma zadnych obrzekow, he no własnie bo jak poszłam do niego to byłam normalna znaczy sie twarz nie była obrzeknieta, inaczej bym nie poszła.Stwierdził ze jest wszystko w porzadku.He no i co wiedziałam ze tak bedzie;( kazał mi przez 2 tygodnie pic 1,5 litra wody i zuc gume nie wiem czy to cos pomoze, stosuje ta terapie juz 2 dni i jakos mi nie pomaga wczoraj wypiłam 2 litry wody zułam gume i co? rano wstałam i myslałam ze zwymiotuje patrzac na siebie, wygladam okropnie a wczoraj było super, podobałam sie sobie i wogule a dzisiaj moge tylko płakac przez cały dzien;( gardło mnie zaczyna bolec, boje sie pic ta wode bo mysle ze bede od niej gorzej puchła, jezu ja naprawde juz nie wiem o co w tym wszytskim chodzi, lekarz powiedział ze po tych 2-och tygodniach mam przyjechac i zobaczy czy zrobic mi usg slinianek.Szczerze to juz mam tego dosc, mama krzywo na mnie patrzy bo musiała przeciez wydac 80 zł na lekarza a kolejne wizyty tez nie sa przeciez darmowe, wiec czuje sie okropnie bo wiem ze nie chetnie ze mna jezdzi;( tak mysle ze jedyna pomoca jest dla mnie mniej jest pic , tak jak robiłam to przez jakis czas bo miałam juz dosyc, schudłam 10 kilo teraz chyba tez zaczne to robic bo inaczej nie da sie, boje sie ze moge popasc w anoreksje bo juz byłam w takim stanie ze bałam sie cokolwiek zjesc zeby nie puchnac na twarzy.Czuje ze jestem sama i tkwie w tym jak jakis odludek nikt nie chce mi pomoc, boje sie powiedziec o tym komus innemu, wstydze sie, tylko wie o tym moja mama.Jest mi tak bardzo zle , tak bardzo sie z tym mecze ze chyba nikt nie wyobraza sobie, nie spie juz chyba z miesiac czasu, kładac sie boje jak bede wygladac rano, mam juz tego dosyc;(nie wiem czy to slinianki , czy nie wiem co.... czytam i czytam i juz głupieje.......az totalnie zgłupieje i pojde do psychiatryka na oddział dla znerwicowanych ;(
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 11:43   #39
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

poproś lekarza o środki moczopędne-ja biorę verospiron i troche pomaga].

poza tym są herbatki, ziółka itp-ze skrzypem polnym, brzozą iinp urosan czy jakoś tak [ w każdej aptece. Piję to jak mam okres, bo wtedy jeszcze bardziej zatrzymuję wodę].

Poza tym piję wodę Jan- droga jak na wodę [4-7 PLN] ,ale chyba troche działa.

No a do jedzenia-produkty z potasem-grzyby, pomidory itp.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:13   #40
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

byłam u nastepnego laryngologa i nic... wiem juz ze te ranne obrzeki twarzy nie sa zwiazane ze śliniankami tylko własnie z gromadzeniem wody w organizmie.U mnie najbardziej zaczyna sie gromadzic w ciagu nocy;( wiem ze to zalezy własnie od wody bo czesto tak mam ze jezeli ide na impreze, albo w domu kiedy zaprosiłam kolezanki i piłam alkohol tzw wodke dosc sporo;p to rano było swietnie, twarz byłam normalna nawet najnormalniejsza .A wiem ze wodka ogolnie alkohol odwadnia organizm, wiec cos w tym jest.Chciałabym własnie jakies leki majace podobne, nawet takie samo działanie mam oczywiscie na mysli takie odwodnienie.Nie wiem jakie sa to leki, moze mogłabym kupic takie w aptece bez recepty, bardzo bym prosiła o pomoc bo naprawde moj organizm popada w otepienie, głowa mnie boli, nie spie wogule bo boje sie zasnac.Wczoraj np. byłam nieobrzeknieta, wieczorem nieduzo wypiłam ani nieduzo zjadłam, ale jak wstałam rano to i tak miałam opuchnieta twarz ;( prosze o rade z tymi lekami badz tez z jakimis innymi srodkami o podobnym działaniu
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:32   #41
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

a piłaś sok pomidorowy? Mi cholerne pomógł-polecił mi do lekarz. Pije od paru dni i jest dużo lepiej.

Co do środków odwadniających, to koniecznie musisz się przebadać, bo niektóre zatrzymują potas w orgamiźmie [np. verospiron], inne wypułkują
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 09:13   #42
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Cytat:
Napisane przez coolmegi Pokaż wiadomość
byłam u nastepnego laryngologa i nic... wiem juz ze te ranne obrzeki twarzy nie sa zwiazane ze śliniankami tylko własnie z gromadzeniem wody w organizmie.U mnie najbardziej zaczyna sie gromadzic w ciagu nocy;( wiem ze to zalezy własnie od wody bo czesto tak mam ze jezeli ide na impreze, albo w domu kiedy zaprosiłam kolezanki i piłam alkohol tzw wodke dosc sporo;p to rano było swietnie, twarz byłam normalna nawet najnormalniejsza .A wiem ze wodka ogolnie alkohol odwadnia organizm, wiec cos w tym jest.Chciałabym własnie jakies leki majace podobne, nawet takie samo działanie mam oczywiscie na mysli takie odwodnienie.Nie wiem jakie sa to leki, moze mogłabym kupic takie w aptece bez recepty, bardzo bym prosiła o pomoc bo naprawde moj organizm popada w otepienie, głowa mnie boli, nie spie wogule bo boje sie zasnac.Wczoraj np. byłam nieobrzeknieta, wieczorem nieduzo wypiłam ani nieduzo zjadłam, ale jak wstałam rano to i tak miałam opuchnieta twarz ;( prosze o rade z tymi lekami badz tez z jakimis innymi srodkami o podobnym działaniu

Witam Cie. Nie moge zrozumiec jak lekarze podchodza do takich spraw
Studiuje diagnostyke laboratoryjna na akademii medycznej i moze nie jestem lekarzem, ale cos tam wiem. Wydaje mi sie ze jesli obrzeki pojawiaja sie rano, a w miare uplywu godzin znikaja to jest to zwiazane z pozycja lezaca w nocy. Woda Ci sie zatrzymuje. Sprawdz wieczorem czy na nogach nie masz obrzekow tzw. ciastowatych. chodzi o to ze musisz dotknac palcami skore dosyc silnie i sprawdzic czy nie zostanie slad po nacisnieciu w postaci takiego jakby ciasta drozdzowego ( skora bedzie wolno sie unosic). Namawiam Cie do zrobienia badania ogolnego moczu i zbadania poziomu kreatyniny w surowicy. Aby miec pewnosc ze z nerkami wszystko w porzadku.
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:10   #43
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Siemka, wiesz co chyba masz jednak racje, to zalezy własnie od pozycji lezacej w nocy.W ciagu dnia nie odczuwam takich obrzekow, najgorzej jest własnie w nocy czyje ze twarz mi nabrzmiewa, a z łydkami mam tak ze jezeli no siedze, albo leze i nacisne palcem to mam białe odciski ktore pozniej znikaja, to chyba cos z krazeniem bo z nerkami mam wszystko w porzadku , robiłam badania i nic nie wykazało,czytałam tez ze nie kazde badanie jest dobre nie wiem moze jeszcze raz zrobic badanie moczu?? szczerze mowiac to na łydki czy tez stopy nie zwracam uwagi, gdyz nie patrze na nie codzinnie rano;( wiec nawet nie orientuje sie co do ich obrzekow.Postanowiłam kupic sobie jakies leki ziołowe o działaniu moczopednym ale nie wiem czy to cos pomoze , chce je brac na noc moze jakos poprawia krazenie i spowoduja lepszy przepływ krwi jednak maja działnie sciagajace nie wiem juz co mam robic ....a Ty jako student jaka rade bys mi dał??
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:13   #44
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

albo to zalezy od cisnienia zyły głownej gornej, ze jezeli sie połoze to ona powoduje ze krew wolniej płynie i wtedy mam ten ranny obrzek, pozycja tez duzo daje i moze wpływac co o tym myslisz? moze powinnam brac jakies tabletki na lepszy przepływ krwi ??zeby lepiej ona funkcjonowała
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:48   #45
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

sama nic nie bierz, musisz sie skonsultowac z lekarzem.
Jesli jest to zwiazane z pozycja lezaca mozesz miec obrzeki tez w okolicy ledzwiowej na pleckach. Obrzeki "zbieraja" sie zgodnie z silą gwawitacji jakby. Czyli rano jak wstajesz mozesz je miec wlasnie na plecach a wieczorem musisz sprawdzic czy nie pojawily sie na nogach w okolicy kostek. Ta jasniejsza plamka przy ucisku sie nie przejmuj- to efekt uciskania naczyn. Sprawdz czy masz obrzeki poprzez dosyc silne macanie nog w okolice dolne lydki. Skora powinna sie "wgniesc" i powoli wracac do poziomu wyjsciowego- wtedy to sa obrzeki, natomiast jesli "wroci szybko to obrzekow nie ma ( to tak w skrocie). Czy badali Cie w ten sposob lekarze???
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:26   #46
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Nie nierobili mi takich badań, ale mi nie chodzi o zadne łydki czy tez kostki ja mam obrzeki twarzy!! to mnie najbardziej interesuje, i one sa rano zazwyczaj.Widze ze i tak nikt mi nie pomoze ;(
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:31   #47
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

tak sobie mysle ze to moze byc zwiazane własnie z krazeniem, ale własnie zyły głownej szyjnej to ona moze jakos moze wpływac na ta opuchlizne, jezeli spie krew dobrze nie przepływa, moze tworza sie jakies zatory krwi nie wiem juz naprawde;(znowu zaczne chyba pic kawe na noc i nie bede spała to chyba tylko mi pomoze ;(
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 23:06   #48
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

hello! też mam problem z zatrzymywaniem wody przez organizm, wygladam normalnie tylko kilka pierwszych dni po okresie, potem to juz tragedia!! spróbuję soku pomidorowego, może i mi pomoże od dłuższego czasu rozglądam się za ziółkami, które mogłyby pomóc, ale jakos nie bardzo moge wygrzebac jakies informacje. Jeśli chodzi o puchnięcie z rana, może jestes uczulona np na roztocza lub kurz?(posciel, materac itd). Ja jestem alergiczką i tak właśnie mam, jeżeli to alergia to wapno powinno pomóc a w kazdym razie warto spróbować. pozdrawiam
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 14:03   #49
Aluśkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Aluśkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 29
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Hej!
Zapomniałyście o ważnej przyczynie opuchlizny.
O niedoczynności tarczycy, w której występuje obrzęk śluzowaty, zwłaszcza na twarzy. Puchną policzki, powieki, czasem nawet usta i nos.
Pomóc może tylko tyroksyna. Bada się TSH, FT3 i FT4.
Poczytajcie o niedoczynności t., bo to nie tylko puchnięcie ale i senność, depresja, kłopoty z koncetracją/pamięcią, sucha skóra i włosy.
Aluśkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 15:33   #50
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Ja też od ok 2 lat mam problem z zatyrzymywaniem wody. Próbowałam wszystkiego-herbatka z bratka, z pokrzywy, pietruszka, urosept, uronat, seler naciowy, arbuterol. I nic nie działało. Do lekarza nie szlam bo bylam pewna ze mi nie uwierzy, albo każe mniej solić (ja w ogole nie solę! i ogolnie jem BARDZO mało), więcej pić itp. Ale w koncu poszlam, przepisal mi Furosemidum ktory dziala rewelacyjnie! 1 tabletka powoduje wydalenie w ciągu dnia całej zbednej wody-w moim przypadku 1-2 litry. Biorę mniej więcej raz w tygodniu chociaż można częściej. Problem rozwiązany.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:22   #51
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Siemka Lolita, dzieki za odpowiedz.Zdaje mi sie ze mamy ten sam przypadek poniewaz ja jestem w zupełnosci zdrowa poczawszy od nerek do niedoczynnosci tarczycy, robiłam badania i nic nie wykazały, a moja opuchlizana i tak nadal jest , rowniez mało sole i zbytnio duzo nie jem, mam jeszczy jedno pytanko do Ciebie u jakiego lekarza byłas u pedioatry czy innego? bardzo prosze Cie o odpowiedz z gory dziekuje BUZKA
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:25   #52
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Furosemidum jest to lek na recepte, wiec nie mozna go samemu kupic , jezeli byłas u lekarza to on odrazu Tobie go przepisał , powiedziałas tylko o obrzekach i to wszytsko tak?
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:50   #53
coolmegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Lolotaa mam do Ciebie prosbe masz moze GG ? mogłabys mi podac swoj numer na mojego meila coolmegi63@wp.pl chciałabym z Toba pogadac jaka stosujesz deite? ile pijesz dziennie ? itp bardzo Cie prosze BUZKA POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ
coolmegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 14:50   #54
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: WODO !! - Precz Z Organizmu !!!

Coolmegi ja widzę że się strasznie męczysz z tą wodą. Ja wiem jak to jest nosić w ciele 2 zbędne litry. To jest coś strasznego. Furosemidum przepisał mi zwykły lekarz internista w przychodni. Powiedziałam mu że zdsarza mi się że organizm zatrzyma 2-3 litry i mam wtedy opuchnętą twarz i ledwo widze, bo takie małe oczy, i że boli mnie głowa i że moja mama mama bierze Furosemidum, bo ma to samo więc to chyba dziedziczne u nas. To była wszystko prawda. Jeśl chodzi o moję dietę to nie powiem żebym odżywiała się jak normalny człowiek. Chyba cierpię na zaburzenia odżywiania. Napisze Ci na maila coś to będziesz miała mój adres. Pytaj o co tylko chcesz. GG nie podaję bo prawie nigdy mnie nie ma na gg. Ale w mailu pytaj o wszytsko.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.