Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 13:25   #1
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47

Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej


Witam !
W tym roku muszę wybrać szkołę średnią tutaj się pojawia problem.
Chciałabym chodzić do
Technikum Odzieżowego i Fryzjerskiego im. Marii Bratkowskiej (strona http://www.zso.edu.pl/toif/index.htm Warszawa ) sama mieszkam nad morzem.
Moja babcia mieszkająca w stolicy poszła do sekretariatu tej szkoły wypytac się o szczegóły rekrutacji. Maja tam wytyczne dotyczących zdrowia kandydatów, na stronie podanych jest zaledwie kilka , a na kartce którą dostała moja babcia pisze cały szereg chorób jakie nie może mieć kandydat . Jestem epileptykiem (ale nie miałam ataków od 7 lat) , alergikiem (lekko na pyłki trwa drzew i zbóż) oraz niedosłuch obustronny (nosze aparaty słuchowe w których dobrze słyszę ) I oczywiście jak na złość są wymienione te rzeczy . Czy jeśli lekarz medycyny pracy , od którego domagają się zaświadczenia przy rekrutacji , stwierdzi jednak po badaniu , że mogę kształcić się na fryzjera , to szkoła będzie robić problem? I czy tam trudno sie dostać do tej szkoły, robią ostrą selekcję ? Średnia ocen 3,86 , punktów przy rekrutacji jak liczyłam sama sobie (w tabeli na stronie sa podane co punktują i za ile) zebrałam około 100 na 200 mozliwych
Pozdrawiam
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 13:26   #2
sasha789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawka |D
Wiadomości: 13
Dot.: Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej

Witaj!
Nikt Ci nie odpisał.. A mi się nasunęło pytanie do Ciebie. Z wiązku z tym, że już tyle czasu minęło.. Dostałaś się do tej szkoły? Za rok ja bym chciała do niej chodzić Pytam z ciekawości.
Pozdrawiam.
sasha789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.