Brodawki płaskie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 22:15   #1
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33

Brodawki płaskie


Na górnej części dłoni wyskoczyły mi brodawki płaskie. Mam już je kilka lat. Byłam u dermatologa, żeby mi je zamroził, ale to nic nie pomogło, bo na nowo się odrodziły... Walczę z nimi od dłuższego czasu, a one nie znikają. Czy jest na to jakiś tani i skuteczny sposób? proszę o pomoc.
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:03   #2
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Brodawki płaskie

Błagam niech mi ktoś pomoże
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:13   #3
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Brodawki płaskie

Taniego i skutecznego nie ma. Może dermatolog powinien Ci przepisać jakieś maści, spowalniające rozwój czy coś takiego.

Albo powinnaś za każdym razem je mrozić. Chyba nie ma innego sposobu.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:14   #4
Gottesgeissel
Raczkowanie
 
Avatar Gottesgeissel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Królestwo Kiczu i Różowych Pomadek
Wiadomości: 87
Dot.: Brodawki płaskie

Moja przyjaciólka miała je wymrażane i jej pomogło... Może spróbuj mrożenia w innej klinice ?
Gottesgeissel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:37   #5
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Brodawki płaskie

lekarz mi przepisal masc ktora tez nic mi nie pomogla naprawde nie mam pojecia... a to mrozenie to okropnie boli... i malo tego ja mam ich mnostwo i ciagle ich przybywa. czasami to nawet mnie swedza...
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:45   #6
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Brodawki płaskie

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
lekarz mi przepisal masc ktora tez nic mi nie pomogla naprawde nie mam pojecia... a to mrozenie to okropnie boli... i malo tego ja mam ich mnostwo i ciagle ich przybywa. czasami to nawet mnie swedza...
moja siostra miala podobnie, wyleczyla sie dopiero verrumalem, piasalam to juz wczesniej. Verrumal to taki kwasior, ktory wyzera ci brodawke do samego korzenia. Stopniowo warstwa po warstwie (odrywasz je) az w koncu dochodzi do konca i masz spokoj. Mialam jedna i tez mi pomoglo. Trwa to tak ok 2 tygodnie i nie wyglada zbyt milo, ale efekty sa masc na recepte
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:48   #7
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Brodawki płaskie

Andzia poszukaj wątku o brodawkach na dermatologii...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 11:59   #8
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Brodawki płaskie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Andzia poszukaj wątku o brodawkach na dermatologii...
hehe, a ja wlasnie myslalam ze na tym watku jestem i dlatego nie chcialam sie powtarzac. Ale widze ze Andzia zalozyla tam nowy watek, niepotrzebnie, podaje linka:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57725
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 10:06   #9
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Brodawki płaskie

Nom tam rowniez zalozylam swoj watek i przeczytalam tez o jakis tabletkach... nazywaja sie Groprinosin. Czy wiecie cos o tym lekarstwie?
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:52   #10
bien7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: Brodawki płaskie

Ja miałam brodawki płaskie na twarzy i dłoniach ponad rok. Masakra. Moja pani dermatolog leczyła mnie różnymi lekami np. artrederm. Po nim skóra schodziła mi płatam Okropieństwo. Miałam iść na wymrażanie, ale przypadkiem podzieliłam się problemem z babcia mojego narzeczonego. Długie lata uczyła biologii i zna się na ziołach jak nikt. Doradziła mi smarować na noc brodawki sokiem z glistnika (inaczej jaskółcze ziele). I tak robiłam. Codzienne zrywałam świeże. I smarowałam żółtym sokiem który barwił brodawki na czarno. Na szczęście rano bez problemu mogłam ją żelem domyć. Po niecałym miesiącu nie miałam śladu po nich. A minął już rok od kiedy się ich pozbyłam Warto spróbować. u mnie się to sprawdziło. A nic nie kosztuje.
bien7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:15   #11
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Brodawki płaskie

nom ja tez smarowalam sie tym jaskolczym zielem ale mi to nie pomaga.... ja mecze sie z tym paskuctwem 10 lat!!! zaden sposob mi nie pomaga....
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 14:26   #12
8kuna8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do 8kuna8
Dot.: Brodawki płaskie

Cześć Dziewczyny!
jestem kolejną osobą która może potwierdzić fenomenalne działanie wyciągu z grejpfruta! borykałam się z problemem brodawek płaskich na twarzy od kilku miesięcy, po intensywnej TYGODNIOWEJ kuracji citroseptem + cynk +omega3 brodawki zeszły całkowicie.
Na początku trochę "napuchły", potem zaczęły swędziec i na końcu zaczeły jakby - zasychać i po tygodniu ani widu !! nie polecam tych wszystkich dermatologicznych środków - np. atrederm stosowałam kilka miesiecy , jedyny efekt to wiecznie schodząca skóra i brak stałych efektów. Byłam już tak zrozpaczona, że wybierałam się na laser i usunięcie ich tą metodą CO2, ale spróbowałam w/w metody. Z wirusami trzeba walczyć od wewnątrz, a nie leczyć zewnętrzne objawy, bez leczenia przyczyny.

Jeśli chodzi o dawkowanie: 1 tabletka cynku dziennie, citrosept piłam 3-4 razy dziennie po 20-30 kropel, czasem więcej. Mogą się chwilowo pojawić objawy przeziębieniowe, ale miną szybko.

Gorąco polecam - wyciąg z grejfruta ma niesamowite właściwości, warto poczytać w internecie.

pzdr i życzę podobnie szybkiej i owocnej wygranej z brodawkami płaskimi
8kuna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.