stomatologia mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 19:46   #1
emka1821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

stomatologia mam problem


Hej mam taki problem dotyczacy jedynki.
Mialam ulamana prawie polowe ... i dzis lekarz mi pow ze tam jest dziura i mialam kanalowo, jutro tez .
I ze albo wklad za 150 zl ktory mi strczy na kilka dni jak to ujal albo kotrona na dluzej ... za 900 zl
a ja mam tylko 400 zl
Moze ktos cos poradzi , a wspomne ze druga jedynke co mialam leczona w gorszym stanie bo sam korzen byl to mam szczutczy cos mi wstawiala babka ... i placilam 500 ponad tez z kanalowym..,. czekam na odp
emka1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 15:32   #2
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: stomatologia mam problem

Może juz podjęłaś decyzję, nie wiem czy jeszcze Ci się to przyda... ta druga jedynka pewnie była odbudowana za pomocą wkładu koronowo-korzeniowego i korony. W tej leczonej teraz pewnie należałoby zrobić to samo, skoro połowa zęba jest ułamana. Nie wiem co obejmuje ta cena 900 zł, samą koronę czy razem z wkładem. Jeśli chodzi o ceny samych koron to na metalu zaczynają się od ok 500 zł, a pełnoceramiczne ok 1000 zł (w większych miastach pewnie trudno byłoby znaleźć za tę cenę). Jeśli możesz od kogoś pożyczyć, to warto tę koronę jednak zrobić przy tak dużym ułamaniu zęba, odbudowa kompozytem faktycznie może długo nie wytrzymać i będziesz miała znowu problem.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.