Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 17:07   #4051
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, a Waszym zdaniem loreal infaLible 24h jest naprawdę podobny do revlon cs, el dw czy clarinsa? Czytam recenzje i jakoś nie wierzę...
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 18:50   #4052
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hmmm.... Nie wiem mi double weara nie przypomina , everlastinga tez nie. revlona cale szczescie nie przypimina wcale. Jest duuzo lepszy. Nie smierdzi tak okropnie. Jest lzejszy i ma ladniejsze wykonczenie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:00   #4053
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzisiaj kobieta w sephorze polecala nowy double wear make up to go w kompakcie. Testowalyscie?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 19:02   #4054
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Hmmm.... Nie wiem mi double weara nie przypomina , everlastinga tez nie. revlona cale szczescie nie przypimina wcale. Jest duuzo lepszy. Nie smierdzi tak okropnie. Jest lzejszy i ma ladniejsze wykonczenie.
A trwałość i mat oceniasz lepiej niż revlonu?
Jak długo u Ciebie się trzyma?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:17   #4055
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dzisiaj kobieta w sephorze polecala nowy double wear make up to go w kompakcie. Testowalyscie?
Ja testowałam Próbka starczyła mi na kilka razy. Zauażyłam, że ma ładne wykończenie, jest dosyć lekki i komfortowy w noszeniu, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne (dopiero po kilku doobrych godzinach gdzieniegdzie się zbierze), daje uczucie 'nawilżenia'; dla mnie ma zbyt małe krycie. Na ręku mi ściemniał, na twarzy nie wiedzieć czemu na szczęście tego nie robił
Oczywiście to tylko moje odczucie. Myślę, że kupiłabym go gdybym znalazła dobry odcień i miałby trochę bardziej przystępną cenę - przebolałabym wtedy nawet to krycie
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:26   #4056
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dzisiaj kobieta w sephorze polecala nowy double wear make up to go w kompakcie. Testowalyscie?
Calkiem fajny jest)) ale ja jakos nie przepadam za kompakta,i. Na bank trudniej nim zrobic sobie kuku niz klasyczna plynna wersja

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
A trwałość i mat oceniasz lepiej niż revlonu?
Jak długo u Ciebie się trzyma?
Trwalosc oceniam podobnie, to nie jest absolutny betonowy mat raczej satyna w strone matu .. Dlatego tez uwazam ze jest lepszy. Trzyma sie, kryje , wyglada na sklrze ładniej.
Zreszta ja mam o revlonie zdanie więcej niz złe.
Infalible jest delikatniejszy od DW od everlastinga od Idola Lancome ale trzyma mi sie tak samo. Najbardziej przypomina mi ( jesli juz porównywac) w wykończeniu shiseido sp .

Generalnie bardzo , bardzo fajny podkład)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:27   #4057
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Bobbi Brwon Long Wear to najlepszy podkład jaki miałam Fakt, to u mnie jeden z pierwszych górnopółkowych, ale biję na głowę wszystkie z jakimi miałam do czynienia. I do tego ten wybór kolorów.
Mam teraz próbkę Skin Foundation Bobbi i przyznam że jest dziwny. Raczej słabo kryje, jest niewyczuwalny na skórze - bardzo lekki, ale podkreśla mi skórki i zbiera się pod oczami - a mam 24 lata więc wielkich zmarszczek nie mam.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 22:32   #4058
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd dzięki za opinie ;-) chyba się skuszę na niego ;-) problem mam taki, że jeszcze mam 4 inne podkłady

Pewnie Wy więcej, ale dla mnie to już dużo... Wyroslam z zamrażania $$$ w kosmetyki...
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!

Edytowane przez migotka1010
Czas edycji: 2015-12-02 o 22:33
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 00:55   #4059
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny,
Jestem już w desperacji nie mogę sobie dobrać koloru podkładu Dla przybliżenia mojego koloru skóry mogę powiedzieć, że: w Revlon 150 Buff wyglądam jak trup, jest dla mnie za jasny i chyba za mało żółty, Loreal True Match W1 (stara wersja) jest za jasny i wyglądam w nim też jak trup, Loreal True Match W3 (nowa wersja) jest niby pod względem 'ciemnosci' ok ale odcina mi się od skory chyba jest za pomarańczowy, Revlon 180 odcina mi się bo jest za beżowy, healthy mix 51 jest za jasy kurde nic mi nie pasuje jestem skłonna kupić coś z wyższej półki cenowej. Panie w Perfumeriach mnie zawiodły 2 razy wyszłam z podkładem który jak okazało się później odcinał mi się na twarzy Nie znam się totalnie na kolorach, może któraś z was widząc odcień mojej skóry na zdjęciu będzie mniej więcej stwierdzić jaki ja mam kolor skóry i doradzić co by mi mogło pasować? Nie ważne są dla mnie właściwości tego podkładu jestem zdesperowana, fajnie tylko jakby nie był aż tak mocno kryjący jak Revlon CS.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asdfgh.jpg (81,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:50   #4060
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Bobbi Brwon Long Wear to najlepszy podkład jaki miałam Fakt, to u mnie jeden z pierwszych górnopółkowych, ale biję na głowę wszystkie z jakimi miałam do czynienia. I do tego ten wybór kolorów.
Mam teraz próbkę Skin Foundation Bobbi i przyznam że jest dziwny. Raczej słabo kryje, jest niewyczuwalny na skórze - bardzo lekki, ale podkreśla mi skórki i zbiera się pod oczami - a mam 24 lata więc wielkich zmarszczek nie mam.
Tez lubie. Long weara od Bobbi...
Mi skin foundation nic nie podkresla jak druga skóra , aksamit. Kocham go miloscia wielka

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Loyd dzięki za opinie ;-) chyba się skuszę na niego ;-) problem mam taki, że jeszcze mam 4 inne podkłady

Pewnie Wy więcej, ale dla mnie to już dużo... Wyroslam z zamrażania $$$ w kosmetyki...
Ja sie juz wiekszosci pozbylam ale niestety nadal nie wyroslam z kupowania niemniej teraz juz nie szaleje jak kiedys , a bywalo ze mialam wiecej podkladow nic przecietna perfumeria
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:09   #4061
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Mag1993 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem już w desperacji nie mogę sobie dobrać koloru podkładu Dla przybliżenia mojego koloru skóry mogę powiedzieć, że: w Revlon 150 Buff wyglądam jak trup, jest dla mnie za jasny i chyba za mało żółty, Loreal True Match W1 (stara wersja) jest za jasny i wyglądam w nim też jak trup, Loreal True Match W3 (nowa wersja) jest niby pod względem 'ciemnosci' ok ale odcina mi się od skory chyba jest za pomarańczowy, Revlon 180 odcina mi się bo jest za beżowy, healthy mix 51 jest za jasy kurde nic mi nie pasuje jestem skłonna kupić coś z wyższej półki cenowej. Panie w Perfumeriach mnie zawiodły 2 razy wyszłam z podkładem który jak okazało się później odcinał mi się na twarzy Nie znam się totalnie na kolorach, może któraś z was widząc odcień mojej skóry na zdjęciu będzie mniej więcej stwierdzić jaki ja mam kolor skóry i doradzić co by mi mogło pasować? Nie ważne są dla mnie właściwości tego podkładu jestem zdesperowana, fajnie tylko jakby nie był aż tak mocno kryjący jak Revlon CS.
Dla mnie to Ty jesteś mac nc20 skocz po próbki i sprawdź sobie pro longwear i studio fix.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 11:38   #4062
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki spróbuję na pewno, miałam korektor pod oczy w tym kolorze kiedyś i wydawał się być ok Czyli ja mam chłodny odcień skóry?
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 12:31   #4063
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dla mnie to Ty jesteś mac nc20 skocz po próbki i sprawdź sobie pro longwear i studio fix.
Ostatnio na kanale Hani ( YT) widzialam pro longwear w konpakcie.
Miał go ktoś?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 13:07   #4064
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53664455]Można Isadorę nakładać palcami? I czy faktycznie ciemnieje na twarzy?
Info o filtrach bardzo przydatne. [/QUOTE]
Można i nie zauważyłam by ciemniała.
U mnie ciemnieją tylko podkłady Max Factor (choć też je lubię).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 19:25   #4065
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Można i nie zauważyłam by ciemniała.
U mnie ciemnieją tylko podkłady Max Factor (choć też je lubię).
Dzięki.

Byłam się dzisiaj zapytać o Face&Body z MAC-a, ale pani powiedziała, że za ciemny będzie, i poleciła inny podkład. Spróbuję.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:43   #4066
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dla mnie to Ty jesteś mac nc20 skocz po próbki i sprawdź sobie pro longwear i studio fix.
Opisujesz moje kolorystyczne problemy. MAC nc20 powinien pasować. Ja mam studio fix. Z innych mam problem dopasować wiec na codzień używam mineralnych.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:36   #4067
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A w ogóle to jak to jest? Kiedy stosuje się podkład kryjący a kiedy matujący czy rozświetlający? Czy są jakieś zasady, czy wszystko to sprawa indywidualna i kwestia wyboru?
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:41   #4068
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Ja testowałam Próbka starczyła mi na kilka razy. Zauażyłam, że ma ładne wykończenie, jest dosyć lekki i komfortowy w noszeniu, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne (dopiero po kilku doobrych godzinach gdzieniegdzie się zbierze), daje uczucie 'nawilżenia'; dla mnie ma zbyt małe krycie. Na ręku mi ściemniał, na twarzy nie wiedzieć czemu na szczęście tego nie robił
Oczywiście to tylko moje odczucie. Myślę, że kupiłabym go gdybym znalazła dobry odcień i miałby trochę bardziej przystępną cenę - przebolałabym wtedy nawet to krycie
W jakiej formie jest próbka podkładu w kompakcie?
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:29   #4069
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
A w ogóle to jak to jest? Kiedy stosuje się podkład kryjący a kiedy matujący czy rozświetlający? Czy są jakieś zasady, czy wszystko to sprawa indywidualna i kwestia wyboru?
kwestia potrzeb danego momentu
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 22:01   #4070
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Co polecacie w miarę przystępnej cenie (do 80 zł w stacjonarnej drogerii) dla cery tłustej. Najbardziej zależy mi na czymś trwałym i by nie był to Revlon Colorstay, bo zawiera w składzie za dużo alkoholu. Podkład wolałabym by miał wykończenie matowe, albo lekki naturalny glow (który mogłabym zmatowić pudrem).

Mam Astor Perfect Stay + Primer w kolorze 100 Ivory, ale jego kolor jest za bardzo szarawy choć trwałość bardzo mnie zadowala. Potrzebuje czegoś podobnego z beżowo-żółtawym kolorem.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 11:12   #4071
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Co polecacie w miarę przystępnej cenie (do 80 zł w stacjonarnej drogerii) dla cery tłustej. Najbardziej zależy mi na czymś trwałym i by nie był to Revlon Colorstay, bo zawiera w składzie za dużo alkoholu. Podkład wolałabym by miał wykończenie matowe, albo lekki naturalny glow (który mogłabym zmatowić pudrem).

Mam Astor Perfect Stay + Primer w kolorze 100 Ivory, ale jego kolor jest za bardzo szarawy choć trwałość bardzo mnie zadowala. Potrzebuje czegoś podobnego z beżowo-żółtawym kolorem.
Max Factor Lasting Performance
http://www.empik.com/max-factor-last...9150,perfumy-p
http://www.empik.com/max-factor-last...7607,perfumy-p
Stacjonarnie są dostępne od odcienia 102
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 16:48   #4072
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Max Factor Lasting Performance
http://www.empik.com/max-factor-last...9150,perfumy-p
http://www.empik.com/max-factor-last...7607,perfumy-p
Stacjonarnie są dostępne od odcienia 102
W super pharm kupiłam 101. Tylko że on jest różowy. 102 również.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 17:10   #4073
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
W super pharm kupiłam 101. Tylko że on jest różowy. 102 również.
100 też
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 19:28   #4074
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Różowego to nie chcę mam i tak różowy nos i jego najbliższe okolice. Astor którego wymieniłam jest spoko, ale czasem jak mam gorszą cerę i nałożę go ciut więcej to jego szarość się za mocno wybija i wyglądam dziwnie
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 19:32   #4075
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny poleccie dobry podklad srednio kryjacy ,dla skory mieszanej ktory ma odcien ladny rozowy chlodny-porcelanowy,a nie rozowy swinkowy.Potrzebuje Taki odcien do zmieszania z innym zbyt szarawym podkladem
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2015-12-05 o 19:34
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:00   #4076
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny

właśnie testuję Laurę Mercier Smooth Finish Flawless Fluide i jestem zakochana Szukałam podkładu, który będzie w miarę dobrze krył, nie podkreślał suchych partii na cerze (mam przesuszoną skórę od antybiotyku) i nie będzie zbierał się w zmarszczkach mimicznych - jeśli ktoś szuka czegoś podobnego to szczerze polecam! Nigdy nie miałam takiego świetnego podkładu, do tego jest długotrwały, nie ściera się i nie zanika (przynajmniej po ok. 9-10 h). Polecałyście mi Shiseido Radiant, YSL Touche Eclat, próbowałam m.in Born this way od too faced, Estee Lauder to go, ale ten jest nie do przebicia.

Mam tylko jednak pytanie - czy ktoś zna jakiś 'odpowiednik' o bardziej przyjaznej cenie? Jeśli nie ma żadnego podobnego podkładu, to pewnie go zakupię, ale nie ukrywam, że wolałabym coś za mniej więcej połowę tej ceny
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 14:16   #4077
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
kwestia potrzeb danego momentu
Chodzi mi o to, czy np. pracując cały dzień w biurze w sztucznym oświetleniu powinnam się kierować jakąś zasadą, że np. w takim oświetleniu lepiej wygląda się w podkładzie matującym, albo rozświetlającym?
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 16:36   #4078
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W sztucznym mocnym moim zdaniem w lekkim o matowym pol matowym wykonczeniu, chyba ze ma sie idealna w fakturze skóre- wtedy wiadomo piekła nie ma
Ja mam np lekko widoczne pory w wewnetrznej czesci policzkow. W swirtlr dziennym np z dosc wyraznie rozswietlajacym ysl tego nie widac. W sztucznym nieco bardziej bo swiatlo sie odbija.

Niemniej , nie trzymam sie twardo zasad. Kazda skóra jest inna . Najlepsza jest metoda prób i błędów. Sama zobaczysz najlepiej w lustrze po prostu jak wyglądasz lepiej. Warto brać próbki
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 18:05   #4079
TheCappy12
Przyczajenie
 
Avatar TheCappy12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 20
GG do TheCappy12
Jaki podkład wybrać?

Cześć dziewczyny. Mam problem z doborem odpowiedniego podkładu. Zależy mi na tym żeby był trwały i dobrze krył przebarwienia i niedoskonałości mojej skóry. Chciałabym uzyskać jak najlepszy i przede wszystkim trwały efekt, bo zdarza się że po 3-4h podkład spływa mi z okolic nosa i czoła. Dodam że stosuję przy tym puder matujący ale to nie wystarcza. Próbowałam już Affinitone, true match itp.
Zastanawiam się nad zakupem dermablend, albo czegoś z Maca, tylko że Mac jest dość drogi a nie chciałabym wydać pieniędzy na coś co nie bedzie warte tej ceny.
Jaki podkłąd według was jest najlepszy, co polecacie?
TheCappy12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 19:33   #4080
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez TheCappy12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam problem z doborem odpowiedniego podkładu. Zależy mi na tym żeby był trwały i dobrze krył przebarwienia i niedoskonałości mojej skóry. Chciałabym uzyskać jak najlepszy i przede wszystkim trwały efekt, bo zdarza się że po 3-4h podkład spływa mi z okolic nosa i czoła. Dodam że stosuję przy tym puder matujący ale to nie wystarcza. Próbowałam już Affinitone, true match itp.
Zastanawiam się nad zakupem dermablend, albo czegoś z Maca, tylko że Mac jest dość drogi a nie chciałabym wydać pieniędzy na coś co nie bedzie warte tej ceny.
Jaki podkłąd według was jest najlepszy, co polecacie?
Przesuwam we właściwe miejsce.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.