Pytania i porady fryzjerskie - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-01-03, 13:12   #2911
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czesc Jezeli ktos zna sie na przyciemnianiu, to bylabym wdzieczna za wskazowki
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3936
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-04, 13:00   #2912
jellyfishy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 1
Angry Wyrównywanie kolorytu.

Tak wiêc moim ogromnym problemem, z którym borykam siê od d³u¿szego czasu s± okropne zielone prze¶wity jak i plamy na w³osach. (s± wynikiem farbowania z jasnego blondu na ¶redni). Ostatnio u¿y³am L'oreal satynowy blond 801. Wydawa³oby siê, ¿e jest idealnie. Cieplejszy ton zniwelowa³ zieleñ a sam kolor wygl±da w porz±dku. Niestety, ale dzisiaj u fryzjera na podcinaniu okaza³o siê, ¿e nie do¶æ i¿ moje w³osy s± zielone to i pojawi³y siê rude refleksy. Dodam, i¿ do fryzjera nie mam jak siê wybraæ, wiêc chcia³abym jakie¶ porady "domowe", czy nawet jakie¶ produkty do pomocy.. Z góry dziêkujê.

edit : Niestety nie mam jak dodaæ zdjêæ z "dowodami", gdy¿ ta zieleñ z rudym ukazuje siê tylko "w wybranych ¶wiat³ach".

Edytowane przez jellyfishy
Czas edycji: 2017-01-04 o 14:20 Powód: Dopisanie szczegó³ów oraz zmiana czcionki.
jellyfishy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-04, 20:57   #2913
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sprawy, my¶lê ¿e mo¿e Ci brakowaæ w³a¶nie czego¶ takiego mocniejszego raz na jaki¶ czas.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Hej, dziêkujê za radê, oczywi¶cie pomog³o

Planujê pofarbowaæ znowu w³osy, mam ju¿ sporo siwych u nasady. Jaki odcieñ w³osów dla jasnej karnacji? Mam sk³onno¶ci to czerwienienia i jak mia³am z³oty odcieñ w³osów to wygl±da³o to strasznie...
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-04, 21:04   #2914
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziêkujê za radê, oczywi¶cie pomog³o

Planujê pofarbowaæ znowu w³osy, mam ju¿ sporo siwych u nasady. Jaki odcieñ w³osów dla jasnej karnacji? Mam sk³onno¶ci to czerwienienia i jak mia³am z³oty odcieñ w³osów to wygl±da³o to strasznie...
To super! Ja bym posz³a w .23 albo .13 wobec tego tak my¶lê.

wys³ane poprzez LG V10
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-04, 21:31   #2915
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
To super! Ja bym posz³a w .23 albo .13 wobec tego tak my¶lê.

wys³ane poprzez LG V10
Te¿ o tym my¶la³am w³a¶nie. A czy .13 mo¿na po³o¿yæ na w³osy z ¿ó³tymi koñcami?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-07, 10:16   #2916
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, bardzo proszê o pomoc. Miesiêczny odrost (po wizycie u fryzjera...). Za nim ja¶niejszy fragment robiony rozja¶niaczem, na który by³a k³adziona jaka¶ farba. Za nim w³osy ciemniejsze po samej farbie. Na zdjêciu tego nie widaæ, ale w³osy s± w róznych odcieniach - ciemny naturalny odrost, ja¶niejszy fragment, ciemniejsza reszta. Czym mogê to wyrównaæ? My¶la³am o po³o¿eniu 10/38 na wodzie 12% na odrost i na resztê to samo z wod± 6%. Dobrze kombinujê?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (96,9 KB, 28 za³adowañ)
__________________
"Ona ma maniê wielko¶ci, przechwala siê, ¿e jest kierowniczk± sklepu miêsnego, a tak naprawdê to tylko nauczycielka."
regiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-08, 00:14   #2917
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Wyrównywanie kolorytu.

Po³ó¿ koncentrat pomidorowy na godzinê na w³oski. Czêsto pomaga.

wys³ane poprzez LG V10
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 07:04   #2918
mirela_g1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 1
K±piel rozja¶niaj±ca. K±piel przyciemniaj±ca?!

Witam.

Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê, czy mo¿na wykonaæ analogicznie do k±pieli rozja¶niaj±cej, k±piel przyciemniaj±c± tyle, ¿e z u¿yciem ciemnej farby do w³osów. Metoda by³aby nieinwazyjna i nieniszcz±ca... Jak uwa¿acie?🙄
mirela_g1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-01, 12:51   #2919
izzabellaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 3
Unhappy Nieudana dekoloryzacja :/

Witam wszystkich,
Jestem posiadaczk± mysiego odcienia w³osów, od daaawna farbujê je na czekoladowy br±z (w miêdzyczasie zdarza³o mi siê rozja¶niaæ w³osy kilka razy jednak zawsze szybko wraca³am do br±zu) jakies 3tyg temu pokusi³am siê rozja¶niæ w³osy na ciemnego blonu, aby ich nie zniszczyæ totalnie posz³am do fryzjera... u którego wyda³am 300z³ a efekt zwali³ z nóg (w negatywnym znaczeniu). W³osy od nasady by³y ja¶niejsze ni¿ na koñcach, fryzjerka zapewnia³a mnie ¿e kolor na koñcach siê wyp³ucze i bêdzie jednolity a poza tym muszê siê przyzwyczaiæ do jasnych w³osów...
Obecnie mam odrost 1cm (szarych mysich w³osów) nastêpnie blond, przechodz±cy w ciemniejszy blond... po rude koñce....PORA¯KA :/
Chcê wróciæ do br±zu, czy je¶li pofarbujê w³osy jasnym br±zem na ca³ej d³ugo¶ci.. to wyjdzie mniej wiêcej jeden odcien? Czy na odrostach bêdzie inny, na d³ugo¶ci inny i na koñcach inny?
Proszê o wyrozumia³o¶æ
izzabellaN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-02, 06:29   #2920
prawieblondyna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 1
¬le farbowanie czy farba siê sp³ukuje?

Kochane, od prawie roku farbowalam w³osy na czarno, ju¿ dawno chcia³am zej¶æ z tego koloru, wróciæ do naturalnego i nie mêczyæ siê z odrostami 😨 przyszed³ dzieñ gdzie powoedzialam koniec, zapisa³am siê do fryzjera z bardzo dobrymi opiniami.. Wizyta by³a d³uga.. Zaproponowa³a mi na pocz±tek br±z, zrobiony efektem s³onca, ( efekt do¶æ dziwny, wydaje mi siê ¿e przez to mam prze¶wity) po przejechaniu do domu by³o ju¿ ciemno kolor nawet fajny br±z wpadajacy w blond rudego jeszcze wtedy nie widzia³am ale z ka¿dym myciem, dostrzegalam czarne plamy, jakby farba nkerownomiernie by³a na³o¿ona, sama nie wiem ale rorozpuszczonych w³osach nie ma mowy, wyda³am nie ma³a sumê, nie spodziewa³am siê efektu wow na sam pocz±tek wiedzia³am ¿e d³uga droga przede mn± no ale a¿ tak... 😒 Teraz moje pytanie, ile czasu najlepiej poczekaæ do nastêpnej dekoloryzacji, nie mogêpatrzeæa na siebie w lustrze, a ju¿ nie d³ugo wyjazd i chcia³abym czuæ siê dobrze a nie przejmowaæ moja fryzura? No i czy da radê ju¿ teraz zrobiæ jaki¶ blond? Pomocy!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (100,1 KB, 31 za³adowañ)
prawieblondyna21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-03, 07:31   #2921
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: ¬le farbowanie czy farba siê sp³ukuje?

Wed³ug mnie (ale to moje zdanie) zapomnij o kolejnym zdejmowaniu przynajmniej na miesi±c, a o koloryzacji tak samo. Masz bardzo zniszczone w³osy?
KamilaAlina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 22:37   #2922
ennanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Jakie farby wybraæ?/koloryzacja w³osów/

Witam,
Mój naturalny kolor w³osów to bardzo ciemny popielaty blond.
W ostatnie wakacje rozja¶ni³am w³osy sprayem z joanny, potem przesta³am go u¿ywaæ. Zrobi³ siê minimalny odrost(w³osy bardzo wolno mi rosn±), a rozja¶niane w³osy z¿ó³k³y i s± teraz ¿ó³to-miedziano-br±zowo-rude ;/ Jeszcze w dodatku po ostatnim nieudanym rozja¶nianiu jedyne co siê zmieni³o to pojawi³y siê rude nieregularne plamy na w³osach.
Jakie farby tanie, ³atwo dostêpne kupiæ;
*do przyciemnienia góry w³osów, tak aby farba zlewa³a siê z odrostem /nie chcê potem farbowaæ/ (https://www.youtube.com/watch?v=Z1AxQu8vFgc)
*do do³u w³osów aby pokry³a dok³adnie je wszystkie (gêste, grube, pusz±ce siê)
PS Do³±czam zdjêcia z Internetu na których jest efekt jaki chce uzyskaæhttps://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/82/15/de/8215de4bdeb62cb90c7ef6330 abd4a8b.jpg
ennanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-03, 22:53   #2923
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 14
Najlepsza i najmniej niszcz±ca w³osy farba

Szukam farby do w³osów która nie zniszczy mi bardzo w³osów pod wzglêdem ¿eby nie wypada³y gar¶ciami ....
Madzikkkk1995 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-03, 22:55   #2924
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 14
Najlepsza farba

Któr± wybraæ ? Loreal czy Garnier ?
Madzikkkk1995 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-03, 23:05   #2925
luxik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 1
Przyciemnienie w³osów

Witam
Chcia³bym lekko przyciemniæ w³osy, najlepiej pod br±z lecz tak, aby nie by³o du¿o widocznej ró¿nicy od obecnego koloru (nie chcê czarnych i innych podobnych). Z pocz±tku chcia³bym u¿yæ szamponetki aby spróbowaæ co wyjedzie. Moje pytania:
Jakiego koloru szamponetkê mam kupiæ i z jakiej firmy najlepiej wybraæ?
Jaki mniej wiêcej wyjdzie kolor? (mile widziane przyk³adowe zdjêcia np. z internetu).
Pozdrawiam i czekam na odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png 1486160808296.png (475,7 KB, 25 za³adowañ)
luxik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-04, 15:20   #2926
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 14
Farba do w³osów która nie niszczy

Wiêc szukam farby do w³osów która ich nie zniszczy jako¶ bardzo i nie bêd± po niej wypadaæ gar¶ciami
Madzikkkk1995 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-06, 06:53   #2927
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: K±piel rozja¶niaj±ca. K±piel przyciemniaj±ca?!

Cytat:
Napisane przez mirela_g1 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê, czy mo¿na wykonaæ analogicznie do k±pieli rozja¶niaj±cej, k±piel przyciemniaj±c± tyle, ¿e z u¿yciem ciemnej farby do w³osów. Metoda by³aby nieinwazyjna i nieniszcz±ca... Jak uwa¿acie?🙄
Mo¿na. Tzw zapienienie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez izzabellaN Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich,
Jestem posiadaczk± mysiego odcienia w³osów, od daaawna farbujê je na czekoladowy br±z (w miêdzyczasie zdarza³o mi siê rozja¶niaæ w³osy kilka razy jednak zawsze szybko wraca³am do br±zu) jakies 3tyg temu pokusi³am siê rozja¶niæ w³osy na ciemnego blonu, aby ich nie zniszczyæ totalnie posz³am do fryzjera... u którego wyda³am 300z³ a efekt zwali³ z nóg (w negatywnym znaczeniu). W³osy od nasady by³y ja¶niejsze ni¿ na koñcach, fryzjerka zapewnia³a mnie ¿e kolor na koñcach siê wyp³ucze i bêdzie jednolity a poza tym muszê siê przyzwyczaiæ do jasnych w³osów...
Obecnie mam odrost 1cm (szarych mysich w³osów) nastêpnie blond, przechodz±cy w ciemniejszy blond... po rude koñce....PORA¯KA :/
Chcê wróciæ do br±zu, czy je¶li pofarbujê w³osy jasnym br±zem na ca³ej d³ugo¶ci.. to wyjdzie mniej wiêcej jeden odcien? Czy na odrostach bêdzie inny, na d³ugo¶ci inny i na koñcach inny?
Proszê o wyrozumia³o¶æ
Ja bym najpierw zrobi³a pigmentacje ¿eby kolor siê dobrze trzyma³

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez prawieblondyna21 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, od prawie roku farbowalam w³osy na czarno, ju¿ dawno chcia³am zej¶æ z tego koloru, wróciæ do naturalnego i nie mêczyæ siê z odrostami 😨 przyszed³ dzieñ gdzie powoedzialam koniec, zapisa³am siê do fryzjera z bardzo dobrymi opiniami.. Wizyta by³a d³uga.. Zaproponowa³a mi na pocz±tek br±z, zrobiony efektem s³onca, ( efekt do¶æ dziwny, wydaje mi siê ¿e przez to mam prze¶wity) po przejechaniu do domu by³o ju¿ ciemno kolor nawet fajny br±z wpadajacy w blond rudego jeszcze wtedy nie widzia³am ale z ka¿dym myciem, dostrzegalam czarne plamy, jakby farba nkerownomiernie by³a na³o¿ona, sama nie wiem ale rorozpuszczonych w³osach nie ma mowy, wyda³am nie ma³a sumê, nie spodziewa³am siê efektu wow na sam pocz±tek wiedzia³am ¿e d³uga droga przede mn± no ale a¿ tak... 😒 Teraz moje pytanie, ile czasu najlepiej poczekaæ do nastêpnej dekoloryzacji, nie mogêpatrzeæa na siebie w lustrze, a ju¿ nie d³ugo wyjazd i chcia³abym czuæ siê dobrze a nie przejmowaæ moja fryzura? No i czy da radê ju¿ teraz zrobiæ jaki¶ blond? Pomocy!!
Moim zdaniem stan w³osów wygl±da na tyle dobrze ze spokojnie mo¿esz powtórzyæ zabieg.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ennanna Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Mój naturalny kolor w³osów to bardzo ciemny popielaty blond.
W ostatnie wakacje rozja¶ni³am w³osy sprayem z joanny, potem przesta³am go u¿ywaæ. Zrobi³ siê minimalny odrost(w³osy bardzo wolno mi rosn±), a rozja¶niane w³osy z¿ó³k³y i s± teraz ¿ó³to-miedziano-br±zowo-rude ;/rosi: Jeszcze w dodatku po ostatnim nieudanym rozja¶nianiu jedyne co siê zmieni³o to pojawi³y siê rude nieregularne plamy na w³osach.
Jakie farby tanie, ³atwo dostêpne kupiæ;
*do przyciemnienia góry w³osów, tak aby farba zlewa³a siê z odrostem /nie chcê potem farbowaæ/ (https://www.youtube.com/watch?v=Z1AxQu8vFgc)
*do do³u w³osów aby pokry³a dok³adnie je wszystkie (gêste, grube, pusz±ce siê)
PS Do³±czam zdjêcia z Internetu na których jest efekt jaki chce uzyskaæhttps://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/82/15/de/8215de4bdeb62cb90c7ef6330 abd4a8b.jpg
6.03 lub 7.23 powinno Ci odpowiadaæ. Polecam farby fryzjerskie. Majirel np nie jest drogi

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzikkkk1995 Poka¿ wiadomo¶æ
Któr± wybraæ ? Loreal czy Garnier ?
Loreal

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez luxik_ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Chcia³bym lekko przyciemniæ w³osy, najlepiej pod br±z lecz tak, aby nie by³o du¿o widocznej ró¿nicy od obecnego koloru (nie chcê czarnych i innych podobnych). Z pocz±tku chcia³bym u¿yæ szamponetki aby spróbowaæ co wyjedzie. Moje pytania:
Jakiego koloru szamponetkê mam kupiæ i z jakiej firmy najlepiej wybraæ?
Jaki mniej wiêcej wyjdzie kolor? (mile widziane przyk³adowe zdjêcia np. z internetu).
Pozdrawiam i czekam na odpowied¼
My¶lê ¿e Joanna orzechowy br±z bêdzie blisko. Ewentualnie kasztanowy trochê ciemniejszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-07, 19:48   #2928
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny jaki kolor wyjdzie z numerki 7.32?
Rozowa_mysz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-07, 23:51   #2929
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 623
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dekoloryzacja + farbowanie/rozja¶nianie (w³osy siêgaj±ce ramion) u fryzjera. Na jakie kwoty siê nastawiaæ? Powiedzmy, ¿e jaki¶ salon ¶redniej renomy - nie najtañszy, ale te¿ bez luksusów.
okapi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 19:48   #2930
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny. Wrzucam zdjecie mojej kolezanki, ktora ma wlosy mniej wiecej jak na zdjeciu, cos kolo poziomu 8. I wymarzyla sobie wlosy ok. dwa tony jasniejsze. Jak to zrobic zeby jak najmniej zniczyc wlosy i zeby byly pieknie chlodne?. Pomozcie mi, wy to umiecie najlepiej 1486583315793.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Shayy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-08, 23:08   #2931
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny jaki kolor wyjdzie z numerki 7.32?
Z³oto opalizujacy blond. £adny.

wys³ane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez okapi Poka¿ wiadomo¶æ
Dekoloryzacja + farbowanie/rozja¶nianie (w³osy siêgaj±ce ramion) u fryzjera. Na jakie kwoty siê nastawiaæ? Powiedzmy, ¿e jaki¶ salon ¶redniej renomy - nie najtañszy, ale te¿ bez luksusów.
300z³ plus minus.

wys³ane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Shayy Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Wrzucam zdjecie mojej kolezanki, ktora ma wlosy mniej wiecej jak na zdjeciu, cos kolo poziomu 8. I wymarzyla sobie wlosy ok. dwa tony jasniejsze. Jak to zrobic zeby jak najmniej zniczyc wlosy i zeby byly pieknie chlodne?. Pomozcie mi, wy to umiecie najlepiej Za³±cznik 6903186

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Farba rozja¶niaj±ca i ewentualne tonowanie

wys³ane poprzez LG V10
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-08, 23:42   #2932
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 2 518
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez okapi Poka¿ wiadomo¶æ
Dekoloryzacja + farbowanie/rozja¶nianie (w³osy siêgaj±ce ramion) u fryzjera. Na jakie kwoty siê nastawiaæ? Powiedzmy, ¿e jaki¶ salon ¶redniej renomy - nie najtañszy, ale te¿ bez luksusów.

Najpro¶ciej to popatrzeæ na cenniki online w mie¶cie w którym idziesz na zabieg
__________________
Lena_94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-09, 18:26   #2933
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziekuje za pomoc z wlosami kolezanki. Teraz pytam o moje bo umyslalam sobie rozjasnienie wlosow. Dwa miesi±ce temu farbowalam wlosy farba alfaparf 6.23 i teraz mam taki sprany jasny brazik jak na zdjeciu. Chcialabym wrocic do blondu. I teraz pytanie, jak to zrobic? Wolalabym nie nakladac farby na calosc. Myslalam o rozjasnieniu pasemek/refleksow, pozniej nalozenie na cale wlosy 8.21 i ewentualnie tonowanie. Co o tym sadzicie? Jesli nie tak to co robic zeby te wlosy byly jasniejsze.1486664809763.jpg
Shayy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-23, 10:49   #2934
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 236
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kto¶ ma pomys³ dlaczego w³osy naturalne nie przyjmuj± koloru ?

Kilka lat temu farbowa³am moje naturalne na poziomie 7/8 ciep³y odcieñ czekoladowym br±zem poziom 4 wychodzi³y idealnie . Potem kilka lat czerni bez problemów. Powrót do br±zu na poziomie 4 przez wiele miesiêcy i nagle problem - ta sama farba przesta³a siê przyjmowaæ na naturalnym odro¶cie, wychodzi o ton ciemniejsza ni¿ naturalny kolor trochê tak jakby zrobi³a to szamonetk± w³osy przyjmuj± kolor odpowiednio dopiero wtedy jak przy kolejnej koloryzacji przeci±ga siê na ten ja¶niejszy kawa³ek wtedy jest ju¿ ok

Farb by³o wiele Indola, vibrance , goldwell, keune i wiele innych . Fryzjerów te¿ ju¿ kilku próbowa³o i niestety nikt sobie nie poradzi³ i taki stan trwa juz od ponad roku .

przesta³am stosowaæ cokolwiek bli¿ej skóry g³owy tylko szampon , przed farb± w³osy myto mi ju¿ szamponem oczyszczaj±cym te¿ nic nie pomog³o . Nie biorê leków nie stosujê wcierek .

Powoli rêce mi opadaj± . W³osy wychodz± ok tylko po rozja¶nieniu ... ale jaki jest sens rozja¶niaæ w³osy na poziomie 8 chc± uzyskaæ ciemny czekoladowy br±z
jasnosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-23, 11:55   #2935
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez jasnosz Poka¿ wiadomo¶æ
kto¶ ma pomys³ dlaczego w³osy naturalne nie przyjmuj± koloru ?

Kilka lat temu farbowa³am moje naturalne na poziomie 7/8 ciep³y odcieñ czekoladowym br±zem poziom 4 wychodzi³y idealnie . Potem kilka lat czerni bez problemów. Powrót do br±zu na poziomie 4 przez wiele miesiêcy i nagle problem - ta sama farba przesta³a siê przyjmowaæ na naturalnym odro¶cie, wychodzi o ton ciemniejsza ni¿ naturalny kolor trochê tak jakby zrobi³a to szamonetk± w³osy przyjmuj± kolor odpowiednio dopiero wtedy jak przy kolejnej koloryzacji przeci±ga siê na ten ja¶niejszy kawa³ek wtedy jest ju¿ ok

Farb by³o wiele Indola, vibrance , goldwell, keune i wiele innych . Fryzjerów te¿ ju¿ kilku próbowa³o i niestety nikt sobie nie poradzi³ i taki stan trwa juz od ponad roku .

przesta³am stosowaæ cokolwiek bli¿ej skóry g³owy tylko szampon , przed farb± w³osy myto mi ju¿ szamponem oczyszczaj±cym te¿ nic nie pomog³o . Nie biorê leków nie stosujê wcierek .

Powoli rêce mi opadaj± . W³osy wychodz± ok tylko po rozja¶nieniu ... ale jaki jest sens rozja¶niaæ w³osy na poziomie 8 chc± uzyskaæ ciemny czekoladowy br±z
Mo¿e po prostu teraz spróbuj farb na poziomie 3? Skoro poziom 4 wychodzi teraz za jasno mo¿e w³a¶nie ciemniejsza farba bêdzie strza³em w dziesi±tkê? 😊

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-23, 12:04   #2936
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Spróbuj zrobiæ na ni¿szej wodzie.
Rozowa_mysz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-23, 12:22   #2937
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 236
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

br±z 3 te¿ wychodzi³ jak 6 wiêc to nie rozwi±zanie .

próbowa³am ju¿ na 6% 2% 3% i za ka¿dym razem to samo

od czasu tych problemów by³am u 5 fryzjerów ka¿dy próbowa³ ka¿dy wiedzia³ co by³o próbowane poprzednio i niestety odrost zawsze ja¶niejszy jeszcze pasków sie nabawi³am
jasnosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-24, 17:11   #2938
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Probuje wrocic do naturalnego koloru, mam mysi odrost, ok 7-8 cm, pozniej ciemny braz i konce pomaranczowo zolte. Probowalam uzyc dekoloryzatorow na ten ciemny pas, ale nie drgnelo.
Mialam go rozjasniac (oczywiscie u fryzjera), ale troche sie jednak boje, ze kondycja wlosow mocno ucierpi.

Przechodzac do pytania, czy jest szansa, zeby maska koloryzujaca/toner zlapal ten naturalny odrost, tak zeby chociaz troche przyciemnic i zmniejszyc kontrast odrostow?

Zalezy mi na tym, zeby nie trzeba go mieszac z zadnym utleniaczem, moze sie trzymac i 2 mycia, oby zmywal sie w zupelnosci bez ingerecji w naturalny kolor na stale. Czy to w ogole mozliwe, czy naturalnych wlosow bez wody nic nie chwyci?

Jesli to mozliwe, to ktora najlepiej kupic?
Z gory dziekuje za odpowiedz

Edytowane przez kacha_a_a
Czas edycji: 2017-02-24 o 22:32
kacha_a_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-27, 09:28   #2939
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿e spróbuj szamponetk±. S± tonery do w³osów farbowanych na br±z, ale one raczej podkreslaj± tylko ciemny kolor, nie przyciemni± ci ich w widoczny sposób. Dlaczego tak boisz siê normalnego farbowania? Je¶li chcesz nak³adaæ co¶ na odrost (czyli blisko skóry) tak czêsto, to w koñcu mo¿esz skórê podra¿niæ, nawet je¶li to nie bêdzie farba. Farb± za³atwisz sprawê na d³u¿ej, mo¿esz na³o¿yæ na s³abej wodzie, 3% na przyk³ad i bêdzie dobrze
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-01, 06:18   #2940
curious82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 156
jak "wyj¶æ" z balejagu

Od wielu lat mam balejage. Ju¿ 2 lata walczê sama ze sob±, ¿eby w koñcu zrobiæ co¶ innego, ale brakuje mi odwagi
Teraz siê zdecydowa³am ¿e umawiam siê ju¿ na zmiany !
Czy naj³atwiej bêdzie zmieniæ na ombre lub sombre ?

Mam ju¿ odrosty ok 3-4 cm. Jestem naturaln± szatynk±.

Czy doprowadzê w³osy do nowej po¿±danego efektu podczas jednej wizyty u fryzjera ?
curious82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.