Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 16:09   #31
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację z In-Postem. Tyle, że byłam w domu cały dzień, paczka była w doręczeniu, kuriera ni widu, a na drugi dzień jak sprawdzałam status to się okazało, że odebrałam ją dzień wcześniej
Zadzwoniłam na infolinię, nikt nic nie wiedział, tyle tylko, że paczka odebrana przeze mnie. Pół godziny później przyleciał kurier i mnie przepraszał, że wczoraj już nie zdążył, ale miałby po premii za brak doręczenia, więc sobie tak zaznaczył
Powtarza się to bardzo często, ale już nie dzwonię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze zglos jakas skarge czy cos, bo przeciez to nie jest normalne :/
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 17:35   #32
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Moze zglos jakas skarge czy cos, bo przeciez to nie jest normalne :/

Pewnie bym tak zrobiła, ale to młody chłopak (nie wiem czy ma 20 lat), strasznie zawsze wystraszony i przeprasza mnie ciągle. Serca nie mam tego zrobić, jeśli od tego zależy wysokość jego wypłaty. Jak mi coś odwinie to zgłoszę, ale póki co przymykam oko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 07:58   #33
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

PP to jedna wielka klika i rączka rączke tam myje, na każdą reklamację mają swoje sposoby. W moim mieście jest w oddziale pracownik ds,reklamacji ale pracuje tylko od określonej godziny ( od 14) jak nie pasuje to nie przyjmie reklamacji.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 22:00   #34
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Miałam podobną sytuację, ale z kurierem. Dostałam nawet maila, że paczkę odebrałam i wszystko w porządku. Zadzwoniłam z awanturą do kuriera, to był największy burak jakiego spotkałam kiedykolwiek. Facet przyznał, że podrobił podpis, powiedział że przesyłkę dostarczy w innym terminie - ale nie wie jakim i rzucił mi słuchawką. Zadzwoniłam do centrali i powiedziałam, że kurier przywłaszczył moją przesyłkę i podrobił podpis i dla mnie to kradzież jeśli ktoś trzyma moją rzecz. Centrala rzuciła mi słuchawką i dowiedziałam się, że nie ma możliwości żeby złożyć skargę ponieważ na tego pana nigdy nie było skarg. Wysmarowałam maila ze skargą na bezczelnego kuriera i jeszcze bardziej chamskiego przełożonego i otrzymałam maila z automatu, że dziękują za maila i dołożą starań bla bla bla. Po roku miałam kolejną nieprzyjemność z tą samą firmą, tym razem w innym mieście. Dramat, nigdy więcej GLS.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 15:15   #35
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moze ktoras z Was moze mi doradzic.
Jestem na wakacjach, zamowilam sobie do domu paczke. Zagladam dzis na strone monitorowania przesylki i okazuje sie; ze paczka (list polecony priorytetowy) zostal doreczony 29.07. Nie ma mozliwosci, zeby paczke odebral sasiad ani zaden domownik, bo nikogo nie ma w domu.
Juz jedna taka sytuacja miala miejsce, ze podpis zostal podrobiony i paczka zostala zostawiona pod drzwiami - odpuscilam. Ale teraz jezeli listonosz podrobil podpis i zostawil paczke to sa dwie mozliwosci. Jak wroce do domu to paczka bedzie lezala gdzies przemoczona ze zniszczona zawartoscia lub zwyczajnie jej nie bedzie (kreci sie u Nas sporo ludzi sprzedajacych rozne ☠☠☠☠☠☠☠y i zwyczajnie ktos mogl ja zabrac).
Tu moje pytanie; czy jezeli paczki nie bedzie to mam szanse odzyskac zwrot pieniedzy?
I to samo jezeli paczka bedzie, ale ze zniszczona zawartoscia? (Ostatnio w moim rejonie byly ogromne ulewy)
I jezeli paczka jakims cudem bedzie lezala bez uszkodzen to gdzie sie udac zeby zglosic podrobienie podpisu?
Prosze o odpowiedz, dzis wracam do domu i udaje sie na poczte tylko nie wiem o co sie ubiegac.
Rzecz warta jest 239 zl
Przesyłki są ubezpieczone do kwoty 50zł, jeśli zamawiałaś coś o dużej wartości to trzeba dopłacić za dodatkowe ubezpieczenie 1zł za każde 50zł, więc kosztowałoby cię to dodatkowe 5zł a nie straciłabyś przesyłki (wartościowe baaaardzo rzadko giną).

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Nie podrobili podpisu na zgodzie na zostawiane przesylek, bo sami przyznali, ze takiej zgody nie ma u nich. I ze byl to blad listonoszki. Kierowniczka zadzwonila do niej i dzisiaj miala sie u mnie pojawic i wyjasnic sprawe. Przepraszala, mowila ze nie zrobila tego zlosliwie, ze wie, ze popelnila blad i nawet nie chciala ogladac rozmoczonej koperty i tego co bylo w srodku. Odpuscilam to 39zl, bo zrobilo mi sie jej szkoda, - byc moze troche postawilam sie w jej sytuacji. Moze sprzet uda mi sie naprawic - taka mam nadzieje.
Serio? Zrobiło ci się jej żal, bo odwala robotę na odp***l? Podrabia podpis na odbiorze? Nie odpuściłabym tych 39zł, a dodatkowo ładną skargę bym wysmarowała i zgłosiła na policję. Niech się oduczą. Kasę oddali pewnie bez żadnego pokwitowania, prawda? Żebyś nie miała na nich dowodu. Wystraszyli się, więc warto pocisnąć sprawę i nie odpuszczać.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:37   #36
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację, ale z kurierem. Dostałam nawet maila, że paczkę odebrałam i wszystko w porządku. Zadzwoniłam z awanturą do kuriera, to był największy burak jakiego spotkałam kiedykolwiek. Facet przyznał, że podrobił podpis, powiedział że przesyłkę dostarczy w innym terminie - ale nie wie jakim i rzucił mi słuchawką. Zadzwoniłam do centrali i powiedziałam, że kurier przywłaszczył moją przesyłkę i podrobił podpis i dla mnie to kradzież jeśli ktoś trzyma moją rzecz. Centrala rzuciła mi słuchawką i dowiedziałam się, że nie ma możliwości żeby złożyć skargę ponieważ na tego pana nigdy nie było skarg. Wysmarowałam maila ze skargą na bezczelnego kuriera i jeszcze bardziej chamskiego przełożonego i otrzymałam maila z automatu, że dziękują za maila i dołożą starań bla bla bla. Po roku miałam kolejną nieprzyjemność z tą samą firmą, tym razem w innym mieście. Dramat, nigdy więcej GLS.
Miałam taką samą sytuację z GLS; skończyło się mailem do centrali (do wiadomości jeszcze kilku innych osób na wyższych stanowiskach, których maile znalazłam na stronie), a rano kurier przyleciał do mojej pracy z paczką "w zębach" i prośbą, żebym potwierdziła, że już wszystko ok, bo go z pracy wywalą.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:51   #37
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Ja takie problemy miałam tylko z kurierami 😮, dlatego zawsze zamawiam pocztą, bo ładnie awizo czeka i jak coś odbieram na poczcie. Albo najlepiej zaznaczam przesyłkę od razu z odbiorem na poczcie, jeśli sklep ma taki wybór przesyłki😊 widać to zależy od miasta, albo konkretnego człowieka, który mało zarabia, a i tak musi tyle często ciężkich paczek różnosić 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 12:53   #38
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Ja takie problemy miałam tylko z kurierami 😮, dlatego zawsze zamawiam pocztą, bo ładnie awizo czeka i jak coś odbieram na poczcie. Albo najlepiej zaznaczam przesyłkę od razu z odbiorem na poczcie, jeśli sklep ma taki wybór przesyłki😊 widać to zależy od miasta, albo konkretnego człowieka, który mało zarabia, a i tak musi tyle często ciężkich paczek różnosić 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy tylko mogę zamawiam dostawę z płatnością przy odbiorze, chyba najpewniejsza opcja.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:16   #39
martamiska
Przyczajenie
 
Avatar martamiska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 15
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Co wy piszecie dziewczyny za historie :O ja do tej pory nigdy nie spotkałam się z żadną nieprzyjemną sytuacją ani z PP ani z kurierami (raz standardowe zostawione awizo pomimo, że byłam cały dzień w domu). Chyba za rzadko zamawiam przez enta dobrze wiedzieć o takich praktykach
martamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:28   #40
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

ja miałam ostatnio taką sytuację: byłam cały dzien w domu, czekałam na paczkę, o 21 wpisuję numer przesyłki na stronie poczty:"niezastano o 20, pozostawiono awizo...". zdziwiłam się, ale wychodzę do skrzynki po awizo, którego nie było.
następnego dnia pojechałam na pocztę bez awizo, ale z numerem nadania,żeby odebrać paczkę. wracam do domu, a tam co? wrzucone awizo. ktoś zaznaczył poprzedniego dnia, że mnie nie było, ale nawet awizo nie chciało się wrzucić, tylko następnego dnia je dostarczyć. zastanawiam się, czy nie złożyć skargi.
a z in postem tragedia, czekam na rozpatrzenie dwóch reklamacji już 4 miesiące (!).
dwie mi rozpatrzono, miałam taką samą sytację, ktoś odebrał paczkę, ale nie był to adresat. poprosiłam o skan podpisu, żeby zobaczyć, kto to odebrał. i co? zasłonili się prawem do ochrony danych adresowych !
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:53   #41
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja miałam ostatnio taką sytuację: byłam cały dzien w domu, czekałam na paczkę, o 21 wpisuję numer przesyłki na stronie poczty:"niezastano o 20, pozostawiono awizo...". zdziwiłam się, ale wychodzę do skrzynki po awizo, którego nie było.
następnego dnia pojechałam na pocztę bez awizo, ale z numerem nadania,żeby odebrać paczkę. wracam do domu, a tam co? wrzucone awizo. ktoś zaznaczył poprzedniego dnia, że mnie nie było, ale nawet awizo nie chciało się wrzucić, tylko następnego dnia je dostarczyć. zastanawiam się, czy nie złożyć skargi.
a z in postem tragedia, czekam na rozpatrzenie dwóch reklamacji już 4 miesiące (!).
dwie mi rozpatrzono, miałam taką samą sytację, ktoś odebrał paczkę, ale nie był to adresat. poprosiłam o skan podpisu, żeby zobaczyć, kto to odebrał. i co? zasłonili się prawem do ochrony danych adresowych !
Tutaj raczej sytuacja, że listonosz nie zdążył wszystkiego dostarczyć, tym bardziej że to była już taka godzina 😮 a nie ze tam był i nie chciało mu się wrzucić 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 17:32   #42
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Tutaj raczej sytuacja, że listonosz nie zdążył wszystkiego dostarczyć, tym bardziej że to była już taka godzina 😮 a nie ze tam był i nie chciało mu się wrzucić 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie, wtedy widnieje informacja w systemie : nie udało się dostarczyć przesyłki - zostaje wtedy dostarczona następnego dnia i dla mnie to jest w porządku, bo nawet jesli jest opozniona, to wiem, na czym stoję. zresztą sytuację wymienioną wczesniej przedstawilam kierownikowi poczty i powiedział, że nalezy zlozyc reklamację, bo listonosz zawinił.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 18:52   #43
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Teraz są gorsze czasy. Kiedyś dostałaś awizo a dzisiaj dostajesz tylko informację, że przesyłka (bo tylko przesyłki można sprawdzać w internecie poprzez numer nadania) została już drugi raz AWIZOWANA. Oczywiście zadzwoniłam do odbiorcy (rodzina) i nie ma żadnych awizo. Dodam, że wzięłam opcję PACZKA24. Za 13 kg zapłaciłam 45 zł! Wysłałam w czwartek o 11 a jest już poniedziałek 19.50

i nie ma paczki. Rodzina jest w domu cały dzień, wiec nie ma możliwości, aby się rozminęli z listonoszem/kurierem. Absolutnie nie polecam usług z Poczty Polskiej. Oszukują jak nic .

Dam znać czy w ogóle paczka DOSZŁA.

Dużo ludzi żali się za pocztę polską, że kradną paczki , listy nie dochodzą.
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 19:24   #44
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Teraz są gorsze czasy. Kiedyś dostałaś awizo a dzisiaj dostajesz tylko informację, że przesyłka (bo tylko przesyłki można sprawdzać w internecie poprzez numer nadania) została już drugi raz AWIZOWANA. Oczywiście zadzwoniłam do odbiorcy (rodzina) i nie ma żadnych awizo. Dodam, że wzięłam opcję PACZKA24. Za 13 kg zapłaciłam 45 zł! Wysłałam w czwartek o 11 a jest już poniedziałek 19.50

i nie ma paczki. Rodzina jest w domu cały dzień, wiec nie ma możliwości, aby się rozminęli z listonoszem/kurierem. Absolutnie nie polecam usług z Poczty Polskiej. Oszukują jak nic .

Dam znać czy w ogóle paczka DOSZŁA.

Dużo ludzi żali się za pocztę polską, że kradną paczki , listy nie dochodzą.
Nikogo to nie interesuje Za niecałe 15zł mogłaś zamówić kuriera więc tylko do siebie możesz mieć pretensje, że przepłaciłaś.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 19:34   #45
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Teraz są gorsze czasy. Kiedyś dostałaś awizo a dzisiaj dostajesz tylko informację, że przesyłka została już drugi raz AWIZOWANA.
Nieprawda, ja dostaję awiza.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 06:40   #46
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Wczoraj pani na poczcie próbowała wymusić na mnie ubezpieczenie paczki (mała wartość do 50zł). Mówi, że paczki gubią się i nikt mi nie odda kasy, że kiedyś było ubezpieczenie do 50zł, a teraz już nie ma. Więc w razie zgubienia dostanę 0. Prawda to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 06:52   #47
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Dlatego ja zamawiam z opcją samodzielnego odbioru w wybranym urzędzie pocztowym, jak tylko jest taka możliwość. Taniej i mniej stresu.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 08:09   #48
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

wydaje mi się, że nadal można żądać odszkodowania w razie zagubienia paczki (kiedyś dostałam jakieś 120zł odszkodowania i to był maks). może coś zmienili, trzeba by sprawdzić w ich regulaminie, ale nie sądzę, żeby znieśli odszkodowania.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 15:28   #49
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Wczoraj pani na poczcie próbowała wymusić na mnie ubezpieczenie paczki (mała wartość do 50zł). Mówi, że paczki gubią się i nikt mi nie odda kasy, że kiedyś było ubezpieczenie do 50zł, a teraz już nie ma. Więc w razie zgubienia dostanę 0. Prawda to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że w razie zagubienia paczki coś do 100zł musza dac. W RAZIE ZNISZCZENIA PRZESYŁKI gdy nie ma opcji "ostrożnie" nic nie dostaniesz.

A co mnie to obchodzi że paczki się gubią? To niech robią tak żeby się nie gubily a nie ciągną dodatkowo za ubezpieczenia.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 01:20   #50
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Jeżeli piszę, że nie wrzucają AWIZO to nie pisz, że jest to nieprawdą tylko dlatego bo tobie wrzucili.

Kobietko poczytaj sobie opinie o PP na innych forach. Ja napisałam odnośnie tego co ma większa ilość osób i w moim przypadku również to było.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Nikogo nie obchodzi raczej twoja wypowiedź. Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem regulaminu w/w forum to po prostu się nie wypowiadaj. Nie napisałam swojego doświadczenia tutaj po to, aby się żalić tylko po to, aby przekazać innym swoje doświadczenie (PRZECIEŻ PO TO ISTNIEJE TO FORUM ).

Po to (chyba to bardziej dla ciebie tłumaczę, bo raczej zapomniałaś po co jest to forum), aby każdy mógł zobaczyć jak funkcjomuje Poczta Polska. ŚWIADOMIE WYBRAŁAM POCZTĘ, A ŻE NIE WYWIĄZAŁA SIĘ Z UMOWY TO UWAŻAM, ABY TAKĄ INFORMACJĘ UDOSTĘPNIĆ.

Także zanim cokolwiek głupiego napiszesz to proszę zastanów się. Nie wysilaj się w interpretowaniu, analizowaniu lub co gorsza w podsuwaniu lepszej oferty na przyszłość, ponieważ jest to zbędne, a moja informacja jest tylko dla tych, którzy w przyszłości będą chcieli skorzystać z usług Poczy Polskiej.



Wracając do tematu mojej PACZKI- dnia 22 grudnia paczka została dostarczona. Paczka24 szła tydzień, w międzyczasie korespondowałam poprzez emaile z Pocztą Polską odnośnie paczki, dostałam informacje z przeprosinami.

Paczka miała informacje OSTROŻNIE - odbiorca potwierdził, że była w bardzo dobrym stanie, nic nie potłuczone, nic nie ukradzione ( a były tam wartościowe rzeczy).



Moje powyższe informacje dotyczące PP o tym, że oszukują, kradną wzięły się też z tego, że poczytałam trochę na temat PP.

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

Miałam dać znać czy paczka dojdzie dla osób, które są zainteresowane usługami z poczty polskiej. No przecież logiczne, że nie po to, aby się pochwalić? czy pożalić? ty zapewne myślałaś, że właśnie po to. Szkoda mi ciebie. Szkoda , że przed napisaniem nie

WŁĄCZYŁAŚ MYŚLENIA.

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

Odpowiedź odnośnie awizo jest skierowana do - deirdre (nie wyświetla mi się na telefonie,dlatego piszę info).

Wszystkie inne odpowiedzi, wyjaśnienia po co jest to forum jak i w jakim celu napisałam moje doświadczenie z paczką (ponieważ jak widać nie każdy włącza myślenie) jest do BLUE3.
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 07:12   #51
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Jeżeli piszę, że nie wrzucają AWIZO to nie pisz, że jest to nieprawdą tylko dlatego bo tobie wrzucili.

Kobietko poczytaj sobie opinie o PP na innych forach. Ja napisałam odnośnie tego co ma większa ilość osób i w moim przypadku również to było.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Nikogo nie obchodzi raczej twoja wypowiedź. Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem regulaminu w/w forum to po prostu się nie wypowiadaj. Nie napisałam swojego doświadczenia tutaj po to, aby się żalić tylko po to, aby przekazać innym swoje doświadczenie (PRZECIEŻ PO TO ISTNIEJE TO FORUM ).

Po to (chyba to bardziej dla ciebie tłumaczę, bo raczej zapomniałaś po co jest to forum), aby każdy mógł zobaczyć jak funkcjomuje Poczta Polska. ŚWIADOMIE WYBRAŁAM POCZTĘ, A ŻE NIE WYWIĄZAŁA SIĘ Z UMOWY TO UWAŻAM, ABY TAKĄ INFORMACJĘ UDOSTĘPNIĆ.

Także zanim cokolwiek głupiego napiszesz to proszę zastanów się. Nie wysilaj się w interpretowaniu, analizowaniu lub co gorsza w podsuwaniu lepszej oferty na przyszłość, ponieważ jest to zbędne, a moja informacja jest tylko dla tych, którzy w przyszłości będą chcieli skorzystać z usług Poczy Polskiej.



Wracając do tematu mojej PACZKI- dnia 22 grudnia paczka została dostarczona. Paczka24 szła tydzień, w międzyczasie korespondowałam poprzez emaile z Pocztą Polską odnośnie paczki, dostałam informacje z przeprosinami.

Paczka miała informacje OSTROŻNIE - odbiorca potwierdził, że była w bardzo dobrym stanie, nic nie potłuczone, nic nie ukradzione ( a były tam wartościowe rzeczy).



Moje powyższe informacje dotyczące PP o tym, że oszukują, kradną wzięły się też z tego, że poczytałam trochę na temat PP.

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

Miałam dać znać czy paczka dojdzie dla osób, które są zainteresowane usługami z poczty polskiej. No przecież logiczne, że nie po to, aby się pochwalić? czy pożalić? ty zapewne myślałaś, że właśnie po to. Szkoda mi ciebie. Szkoda , że przed napisaniem nie

WŁĄCZYŁAŚ MYŚLENIA.

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

Odpowiedź odnośnie awizo jest skierowana do - deirdre (nie wyświetla mi się na telefonie,dlatego piszę info).

Wszystkie inne odpowiedzi, wyjaśnienia po co jest to forum jak i w jakim celu napisałam moje doświadczenie z paczką (ponieważ jak widać nie każdy włącza myślenie) jest do BLUE3.
Aż mi w pięty poszła odpowiadź od kogoś, kto nie potrafi użyć funkcji cytowania i "świadomie" wybiera usługę, jednocześnie oburzając się, że kosztowała aż 45 zł. (!!11one1)
Jednocześnie radzę przeczytać regulamin usługi i zobaczyć w jakich miastach w ogóle jest świadczona usługa paczka24. Zaraz pewnie się okaże, że "nie włączyłaś myślenia" i biorąc pod uwagę weekend, paczka została doręczona w regulaminowym terminie.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 10:43   #52
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Jeżeli piszę, że nie wrzucają AWIZO to nie pisz, że jest to nieprawdą tylko dlatego bo tobie wrzucili.
Nie pisz, że nie wrzucają awizo, bo Tobie nie wrzucili I proponuję trochę wyluzować.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:16   #53
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Jeżeli piszę, że nie wrzucają AWIZO to nie pisz, że jest to nieprawdą tylko dlatego bo tobie wrzucili.

na listonosza niewrzucającego awiza do skrzynki czasem pomaga złożenie pisemnej skargi w urzędzie poczty.

dowiadywałaś się, czy możesz złożyć reklamację na nienależyte wykonanie usługi? przeczytałaś regulamin usługi, którą wybrałaś?

ps. nie musisz być taka agresywna. poczytaj regulamin tego forum, na którym się wypowiadasz, a dowiesz się, że wypowiedzi w takim tonie, jak Twoja, nie są tu mile widziane.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 16:32   #54
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Poczta polska zaginiona paczka i podrobiony podpis

Zgadzam się z linda22. Poczta w niektórych miejscach to dno.

Jak mieszkałam w innym mieście to z pocztą nigdy nie było problemów, mogła służyć za wzór jak dostarczać paczki.
Prawie nigdy nie korzystałam z kurierów.
A teraz po przeprowadzce to jeden koszmar, przykłady:

1. rozrzucane paczki po wszelkich możliwych sąsiadach
Stawia mnie to w naprawdę kłopotliwej sytuacji gdyby coś się uszkodziło w środku - kto miałby za to odpowiadać...
Hitem była informacja od listonosza nabazgrana na ulotce z jakimś kebabem:
"Paczkę zostawiłam pod numerem ntym"

2. po powyższym przestałam korzystać z przedpłaty, zamawiam jedynie za pobraniem. I co?
Albo awizo do mnie nie trafiało albo trafiło drugie z końcem terminu za 2,3 dni. W przypadku gdy poczta do jakiej "należę" jest otwarta dłużej tylko 1 dzień w tyg to ich to po prostu dyskwalifikuje.

Wszystkie sytuacje reklamowałam.
Odpowiedź jest jedna, przepraszamy postaramy się zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Blebleble

I chyba trafiłam na jakąś specjalną listę osób, którym się nie odpisuje, bo na reklamację z sierpnia nie mam do dziś odpowiedzi ( 5 miesięcy, więcej niż ktoś tu pisał o inpoście).

Tak więc dziś, jak słyszę Poczta to dostaję drgawek. Podobnie jak z kurierami.
No i jak ktoś oferuje tylko wysyłkę pocztą zapłata z góry, bez alternatywy, w postaci np. paczkomatu, lub kiosku ruchu to rezygnuję zakupu
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-25 17:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.