Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 09:28   #961
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Przecież możesz sobie sama coś takiego zrobić w domu. W ilości ile Ci się żywnie podoba. Skład po polsku to: kakao, imbir, kofeina (wystarczy mocny napar z kawy), olej aloesowy (biostymina rozpuszczona w oleju na przykład słonecznikowym czy w oliwie z oliwek), cynamon, woda i alkohol.

I co tu takiego rewelacyjnego ?

Edit: na forum była mowa już o tym kosmetyku, pod hasłem "detoren".
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 10:29   #962
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

nie każdy ma czas na bawienie się w robienie papek

kolejne dziewczyny mi odpisały .. jedna nie użyła bo zaszła w ciąże .. druga powiedziała że nie ma czasu narazie a trzecia ze woli nivea good-bye cellulite


czekam na resztę odpowiedzi
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 11:02   #963
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
nie każdy ma czas na bawienie się w robienie papek
Zrobienie takiej papki to ... yyy ... 10 sekund ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 11:46   #964
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

No ja takie papki robiłam samodzielnie. A zwłaszcza, że wszystkie potrzebne składniki bardzo często posiada się w domu, całkowity koszt jest bardzo niski i jest równie skuteczne.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 15:35   #965
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

niestety ten preparat nie jest dla wszystkich - mam na mysli osoby, ktorym pekaja naczynka na nogach
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:55   #966
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

kolejne e-maile:

Efekt na pewno byl przynajmniej w moim przypadku- stosowalam preperata co drugi dzien ( wiec dosyc czesto ) dodatkowo smarowalam sie kremem wyszczuplajacym i lykalam inneov cellulite. obecnie odstawilam inneov i krem i jestem na etapie sprawdzania dzialania samego preparatu. tak czy inaczej wydaje mi sie ze dziala



Witam, produkt jest super! uwazam ze naprawde przynosi efekty. Ja stosuje co 2 dzien nakldam wieczorem owijam dobrze folia i trzymam na nogach okolo 40-50 minut bo zaczyna grzac dopiero po 20 minutach! Ale cieplo jest w takim stopniu ze czasami nie mozna wytrzymac Jak sie zmyje to czasami czuje ze cala noc jeszcze grzeje mi nogi. Skora jest napieta i faldki naprawde znikaja. Oczywiscie bez pracy nic sie nie osiagnie dlatego ja z samochodu przerzucilam sie na "nogi". Jesli chcesz kupic to naprawde polecam.



Witam.... powiem tak - ja kupywalam dla 4 osob(Nie! nie wszystko było dla mnie)
Pierwsze opakowanie zuzylam systematycznie co 2-3 dni..i efekt był zadawalający.. troche ciezko sie rozprowadza to fakt(łyżką do zupy idzie dobrze !!!)
skóra jest gładsza i jędrniejsza.. drugie opakowanie nie zuzyłam jzu tak systematycznie (tu wina mojego lenistwa!!!!)i moze koncowego efektu nie widze , ale pomarańczowa skorka nigdy nie zniknie.-!!!!!!
Siostra moja ma wiekszy problem z "pomaranczą" niz ja i ona juz 2gi raz kupila ten produkt i mowi ze te avony itp to nic w porownaniu z tym cudenkiem,, to ona mnie na mowila na zakup tego mazidła.
polecam.. Ewa




witam. Na moją skórę ten produkt wpłynął bardzo pozytywnie moje pośladki i uda strasznie się ujędrniły :O oczywiście dodałam do tego pas wyszczuplający który używam codziennie, ale ten krem wyszczuplający przebił wszystko polecam, naprawdę.



Witam serdecznie! Jestem zadowolona z tego produktu. Już po kilku pierwszych zastosowaiach zauważyłam efekty. Mój problem z cellulitem nie jest duży, nie wiem jak szybko produkt będzie dziłał na inne osoby, ale ja dzięki niemu już niedługo całkowicie pozbędę się pomarańczowej skórki. Polecam


Witam.
Preparat przynosi efekt ale ma kilka wad .Jest bardzo palący , stosowanie jest bardzo kłopotliwe preparet nie przyczepia się do skóry , trzeba owijać się folią , bardzo
brudzi ubranie .POZDRAWIAM

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2008-11-02 o 08:08
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:38   #967
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cześć dziewczyny ostatnio nadzialam sie na inf na temat TRIMGEL Mam pytanie czy ktos z tego forum zakupil ten zel i moze sie pochwalic efektami Bede wdzieczna.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 12:27   #968
agasinskaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Ja tez uzywałam tej maseczki. Ale sprzedawca nie chciał mi odpowiedzieć na pytanie o badaniach dermatologicznych tego preparatu. Wymiguje się, że przecież dużo kobiet już go uzywało to po co mi to? Mnie ten preparat zostawił straszne plamy na ciele, które przez kilka dni nie chciały zejść. Nie rozgrzewa , ale parzy. A kosmetyk taki powinien rozgrzewać , a nie boleć. Każda kosmetyczka to potwierdzi. Jedno opakowanie mi zostało i leżało jakieś 3 miesiące i preparat się popsuł, mimo że data ważności jeszcze nie minęła.
Używałam podobnego preparatu innego producenta i był o niebo lepszy. ładnie rozgrzewał, super się nakładał .
Dlatego ja nie polecam Cellulit Stop Exstra.
agasinskaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:30   #969
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Przecież to jest to samo co słynna maseczka kawowa(peeling) na cellulit... są o tym duże wątki na wizażu. Samemu bez problemu można to sobie zrobić ..a nie wydawać pieniądze niepotrzebnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 06:45   #970
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

To ja sobie zrobię i zobaczę jak działa maseczka, jak dotąd robiłam z tego peeling i byłam b.zadowolona.

Edytowane przez nietoperek22
Czas edycji: 2008-12-03 o 06:47
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:00   #971
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Rozstępy i cellulit

Jeśli kremy, roll-on'y itd. nie pomagają, to warto wybrać się do kosmetyczki. Niektóre gabinety kosmetyczne oferują specjalne zabiegi na cellulit, np. przy użyciu pompy termicznej albo żelazka antycellulitowego. Może nazwy brzmią strasznie, ale to po prostu urządzenia do masażu, tylko takiego bardziej zaawansowanego, np. próżniowego.
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 22:48   #972
slits
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

a ja mam inny problem!i nie wiem gdzie zamiescic zapytanie i w ogloe jak sie okreslic ;/ zauwazylam ostatnimi czasy ze na granicy uda-posladków mam taka dziwna skore- taka skóra kurczaka ;/ nie wiem co z tym zrobic i czy w ogole da sie cos zrobic...
slits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 05:24   #973
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Podbijam pytanie o TRIMGEL bo też mnie ciekawość zżera ;>
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:18   #974
sloneczko301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez agasinskaja Pokaż wiadomość
Ja tez uzywałam tej maseczki. Ale sprzedawca nie chciał mi odpowiedzieć na pytanie o badaniach dermatologicznych tego preparatu. Wymiguje się, że przecież dużo kobiet już go uzywało to po co mi to? Mnie ten preparat zostawił straszne plamy na ciele, które przez kilka dni nie chciały zejść. Nie rozgrzewa , ale parzy. A kosmetyk taki powinien rozgrzewać , a nie boleć. Każda kosmetyczka to potwierdzi. Jedno opakowanie mi zostało i leżało jakieś 3 miesiące i preparat się popsuł, mimo że data ważności jeszcze nie minęła.
Używałam podobnego preparatu innego producenta i był o niebo lepszy. ładnie rozgrzewał, super się nakładał .
Dlatego ja nie polecam Cellulit Stop Exstra.
Nic takiego nie zauważyłam. Preparat działa wyśmienicie.
Na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedzi, wiec nie wiem do kogo Ty pisałaś
Poza tym Twoja opinia jest przesadzona. Nie słyszałam aby kosmetyk bolał
Wszystkie koleżanki z pracy są zadowolone wiec co tu dużo mówić. Dla mnie bomba
sloneczko301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:22   #975
AniaS
Raczkowanie
 
Avatar AniaS
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

mam pytanko, gdzie można ten preparat zakupić oprócz allegro, czy jest on dostepny w jakimś sklepie
__________________
... by zechciał zechcieć jak ja chcę...


Jak jesteś sama, to jesteś sama, a jak tylko zjawi się w Twoim życiu jeden mężczyzna, to natychmiast pojawia się następny... a wszystko dlatego, że oczy Ci się błyszczą bardziej niż wtedy kiedy byłaś sama.
AniaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 07:06   #976
rozczapierzona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

czy chodzi o ten produkt ?

http://www.allegro.pl/item536948360_...a_wysylka.html

nie jest drogi, wiec moze warto....
rozczapierzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:12   #977
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Cellulit i rozstępy przy skórze naczynkowej

tutaj watek tego preparatu https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10792974
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:28   #978
Julkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wygrałam walke z cellulitem <jupi> :):):)

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-02-04 o 07:29
Julkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:04   #979
evaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Mnie strasznie uczulił po pierwszym użyciu...a zaznaczam, że nigdy wcześniej nie miałam jakichkolwiek reakcji na kosmetyki...dermatolog mnie skrzyczał za kupowanie mazideł niewiadomego pochodzenia i przepisał maści prawie w cenie tego preparatu...co najgorsze te wybroczyny (bo to juz nawet nie jest wysypka) nie znikają od tygodnia i swędzą potwornie...
Może jestem wyjątkiem, jeśli chodzi o taką reakcję ale mimo wszystko otrzegam.
evaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 20:25   #980
victoriag82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

witam mozesz mi dokladnie napisac jak zrobic taka maseczke ile czego dac np na 300ml(bo tyle zuzywam na raz) pozdrawiam
victoriag82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:27   #981
victoriag82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
No ja takie papki robiłam samodzielnie. A zwłaszcza, że wszystkie potrzebne składniki bardzo często posiada się w domu, całkowity koszt jest bardzo niski i jest równie skuteczne.
napisz mi ile czego dac na 300ml bo tyle zuzywam na razpozdrawiam
victoriag82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:30   #982
victoriag82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Przecież to jest to samo co słynna maseczka kawowa(peeling) na cellulit... są o tym duże wątki na wizażu. Samemu bez problemu można to sobie zrobić ..a nie wydawać pieniądze niepotrzebnie.
witam mozesz mi napisac ile dac tych produktow zeby wyszlo 300ml bo tyle z uzywam na raz
pozdrawiam
victoriag82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:10   #983
OlenkaMacieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Witam! Myślicie, że jeszcze można dostać ten specyfik na Allegro? Jeżeli na prawdę działa to i ja chcę mieć idealną pupę Pozdrawiam
OlenkaMacieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:42   #984
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

przydało by się coś,co mogą stosować osoby którym pękają naczynka......
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:04   #985
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
przydało by się coś,co mogą stosować osoby którym pękają naczynka......
Można nie dodawać cynamonu i nie będzie tak drażniące dla naczynek. Podobnie alkohol.

Wystarczy trochę poczytać i samemu można za grosze robić takie papki, a nie płacić kasę...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:33   #986
monioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Przestrzegam wszytkich przed stosowaniem tego kremu. Ulotka jest bardzo uboga i nie zawiera wielu informacji.

Ja już od 5 dni walcze z ostrą pokrzywka ktora wystapila nast. dnia pozastosowaniu kremu. Mam gigantyczne platy pchnących plam, od piątku jestem na lekach i zastrzykach. Dzisiaj dowiedziałam sie u lekarze ze jezeli nie zejdzie uczulenie to mam zgłosić sie na leczenie szpitalne.

Podczas stosowania kremu czułam silne pieczenie. Nikt nas nie informuje w ulotce o ew. przeciwskazaniach ani skutkach ubocznych. Nie ma napisane że mogą pękać naczynka , ani że może dojść do reakcji uczulewniej. Ja do zeszłego tygodnia nie była nigdy na nic uczulona, a teraz jestem cała w swędzących czerwonych i spuchniętych plamach,
poprosiłam o testy dermatologiczne tego kremu, zobaczymy czy je w ogóle dostanę.
Napewno nie jesto to eko -produkt ,mimo iż na opakowaniu jest tak napisane.

ZASTANOWICIE SIE !10 RAZY ZANIM GO URZYJECIE.....NIKOMU NIE ZYCZE TEGO CO JA PRZECHODZĘ TERAZ.

Na cellulit najlepsze sa cwiczenie i balsam ujedrniajace, ale napewno nie tak palący krem

Pozdrawiam
monioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 13:14   #987
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Można nie dodawać cynamonu i nie będzie tak drażniące dla naczynek. Podobnie alkohol.

Wystarczy trochę poczytać i samemu można za grosze robić takie papki, a nie płacić kasę...
jeszcze nie kupowałam niczego takiego,natomiast nakładałam papkę składającą się ze zwykłego balsamu, kawy mielonej ,kilku kropel olejku jałowcowego,cynamonowego i z kopru włoskiego(jeśli nie stosuje się antykoncepcji to można użyć olejek rozmarynowy.Tego cynamonowego najmniej ,bo grzeje mocno.No i po nałożeniu zawijałam się folią na to dresik i pod kołdrę)
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:39   #988
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Można nie dodawać cynamonu i nie będzie tak drażniące dla naczynek. Podobnie alkohol.

Wystarczy trochę poczytać i samemu można za grosze robić takie papki, a nie płacić kasę...
zgadzam sie
Cytat:
Napisane przez monioo Pokaż wiadomość
Przestrzegam wszytkich przed stosowaniem tego kremu. Ulotka jest bardzo uboga i nie zawiera wielu informacji.

Ja już od 5 dni walcze z ostrą pokrzywka ktora wystapila nast. dnia pozastosowaniu kremu. Mam gigantyczne platy pchnących plam, od piątku jestem na lekach i zastrzykach. Dzisiaj dowiedziałam sie u lekarze ze jezeli nie zejdzie uczulenie to mam zgłosić sie na leczenie szpitalne.

Podczas stosowania kremu czułam silne pieczenie. Nikt nas nie informuje w ulotce o ew. przeciwskazaniach ani skutkach ubocznych. Nie ma napisane że mogą pękać naczynka , ani że może dojść do reakcji uczulewniej. Ja do zeszłego tygodnia nie była nigdy na nic uczulona, a teraz jestem cała w swędzących czerwonych i spuchniętych plamach,
poprosiłam o testy dermatologiczne tego kremu, zobaczymy czy je w ogóle dostanę.
Napewno nie jesto to eko -produkt ,mimo iż na opakowaniu jest tak napisane.

ZASTANOWICIE SIE !10 RAZY ZANIM GO URZYJECIE.....NIKOMU NIE ZYCZE TEGO CO JA PRZECHODZĘ TERAZ.

Na cellulit najlepsze sa cwiczenie i balsam ujedrniajace, ale napewno nie tak palący krem

Pozdrawiam
wystarczylo poczytac, ze jesli w skladzie jest imbir, cynamon i alkohol, moze on powodowac podraznienie/pekanie naczynek.
Widocznie twoja skora tak zareagowala gwaltownie, moze jestes uczulona na jakis skladnik.
Ten krem mozna sobie samemu w domu zrobic, tak jak pisaly dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jeszcze nie kupowałam niczego takiego,natomiast nakładałam papkę składającą się ze zwykłego balsamu, kawy mielonej ,kilku kropel olejku jałowcowego,cynamonowego i z kopru włoskiego(jeśli nie stosuje się antykoncepcji to można użyć olejek rozmarynowy.Tego cynamonowego najmniej ,bo grzeje mocno.No i po nałożeniu zawijałam się folią na to dresik i pod kołdrę)
ja tam samo
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2009-03-02 o 16:41
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:15   #989
monioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
zgadzam sie

wystarczylo poczytac, ze jesli w skladzie jest imbir, cynamon i alkohol, moze on powodowac podraznienie/pekanie naczynek.
Widocznie twoja skora tak zareagowala gwaltownie, moze jestes uczulona na jakis skladnik.
Ten krem mozna sobie samemu w domu zrobic, tak jak pisaly dziewczyny.

ja tam samo
nie raz uzywalam kremow na celulit, łącznie z firmą aloe vera gdzie krem działa na identycznej zasadzie i jest z cynamonem.
Jak ktoś sprzedaje taką papke to powinien dołączyć ulotke z ostrzeżeniem że jeżeli mocno grzeje i piecze to trzeba natychmiast zmyć. Dodatkowo nie wierzę w to aby krem był testowany dermatologicznie, raczej jest produkowany w domowy sposób. Lekarz sam się zdziwił efektów.

A imbir cynamon alkohol nie raz używałam widać to stężenie jest za duże. Poszperałam nieco w internecie i nie tylko ja dostałam po tym takiego uczulenia.
Przestrzegam tylko przed stosowaniem dziwnych preparatów.
monioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:46   #990
monioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

nawet jesli jedna osoba z miliona dostanie alergii to ta informacja musi byc na opakowaniu jako skutki uboczne i to jest wymog uni europejkiej.

jak będzie trzeba to zapodam linka ze zdjęciem jak wyglądają moje nogi, i nie robie tego ze złośliwości ale poprostu wiem że nie jestem alergikiem, nie ra uzywalam rozgrzewajacych kremow ale pierwszy raz efekt jest tak opłakany.
a czeka mnie najprawdopodobniej szpital. Jestem ciekawa jakie są proporcje składników i kto je dobierał i czy testował odpowiednio.
i nie życze zadnej osobie takich przezyc...ktos wystawił panu komentarz ze dostal plam to bardzo nimiło odpisał człowiek ze napewno ktoś jest alergikiem.

dodatkowo aby pisac eko produkt potrzebne sa zezwolenia itd...ciekawa jestem czy rzeczywiście krem posiada atesty.

pozdr.
monioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.