Porady eksperta Yoskine - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 13:55   #31
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zaczelam testowanie serii 30+ i....zauwazam,ze krem na dzien jest bardzo slaby tzn pomimo ze nalozylam odpowiednia ilosc kremu to skora staje sie sciagnieta i dochodzi do tzw efektu skorupki,po nalozeniu makijazu widac jak powstaja luszczace sie placki.
Dodam,ze nie mialam dotychczas podobnych problemow

Zobaczymy jak bedzie dalej bo konsystencja kremu jest bardzo fajna,puszysta i szybko sie wchlania.

Testuje Pani wersję do cery normalnej i mieszanej. Jeśli czuje przy tym Pani, że skóra jest niedostatecznie nawilżona, to proszę wypróbować wersję do skóry suchej – kremy mają bogatszą konsystencję i powinny zapewnić większy komfort po zastosowaniu.

Generalnie, musimy wziąć poprawkę na to, że w okresie wiosennym, po zimie nasza skóra jest w większości zmęczona i odwodniona. Warto obok podstawowej pielęgnacji wprowadzić silniejszą kurację nawilżającą i poprawiającą jej stan. Paniom, które mają problem z poziomem nawilżenia polecam wprowadzenie (teraz nawet 2-3 razy w tygodniu) do pielęgnacji maseczek, np. maseczki kojącej i uspokajającej skórę lub maseczki usuwającej oznaki zmęczenia z serii Planet Essence.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VM energia saszetkaJPG.jpg (48,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VM kudzu saszetkaJPG.jpg (51,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:57   #32
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
ja również testuje serie 30+ i jak na razie jestem dosyć zadowolona (nic mnie nie podrażnia)

ale mam inne pytanie. zastanawia mnie dlaczego producent nie zdecydował się na wprowadzenie czegoś do demakijażu? a może poleca coś z jakiejś innej serii daxa?

jak na razie używam toniku niebieskiego z serii dax oczyszczanie i płynu do demakijażu biodermy..

ale myślę ze linia powinna być uzupełniona w wyżej wymienione kosmetyki

Yoskine jest nową marką w portfolio Dax Cosmetics i oczywiście jest planowany jej rozwój. Obecnie oferta skierowana jest do trzech grup wiekowych: 30+, 40+ i 50+ i będzie ona w miarę upływu czasu rozszerzana o nowe produkty pielęgnacyjne. Bardzo dziękujemy za wszelkie sugestie J

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kremu na zimę z PERFECTY (w zasadzie to dwóch kremów bo są 2 rodzaje: zwykły i dla sportowców). Dlaczego te kremy się ścinają? Bez względu na to z której partii trafił mi się ten krem, za każdym razem z emulsji wytrąca się woda. Krem jest przechowywany w opytmalnej temperaturze i jest świeży a i tak się wytrąca.

Witam,
Oddzielanie się wody w preparatach Perfecta Wintercare nie powinno się pojawić. Jeśli zauważyła to Pani w kupionym produkcie, bardzo prosimy o odesłanie go z opisem na adres firmy Dax Cosmetics – wtedy zostanie uruchomione postępowanie reklamacyjne.

Na wszelki wypadek podaję adres firmy:
Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Duchnów, ul. Spacerowa 18
05-462 Wiązowna
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:26   #33
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
No niestety produkty Dax i kremy Yoskine,nie dla mnie.Oczy nadal mnie pieką mimo,ze odstawiłam krem pod oczy i na powieki.A po kremie na dzień lub na noc pojawiły się na twarzy wypryski.Dotychczas stosowałam produkty Ziaja,Nivea i cera była super.
Być może ma Pani skórę alergiczną i rzeczywiście jeden ze składników użytych w serii Yoskine 30+ wywołał u Pani taki efekt. Jeśli rzeczywiście tak jest, to proszę wypróbować serię kosmetyków przeznaczonych dla skór typowo alergicznych, wrażliwych i skłonnych do podrażnień – Perfecta Cera Wrażliwa.
Więcej o tej serii przeczyta Pani na stronie: www.dax.com.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrazliwa-kompozycja.jpg (48,4 KB, 11 załadowań)
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:41   #34
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Kremy Yoskine, Dax Cosmetics

Uwaga !
Na prośbę organizatora wątek ekspercki i wątek wymiany opinii zostały ponownie połączone.


Przepraszamy za zamieszanie

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-05-09 o 07:40 Powód: zmiany w wątku
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:51   #35
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kremy Yoskine, Dax Cosmetics

Testuję 40+ do cery suchej. Krem na noc spisuje się znośnie, ale krem na dzień tylko raz użyłam - z tak niskim filtrem nadaje się tylko na dni kiedy nie wychodzę z domu
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 22:13   #36
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Stosuję kremy Yoskineod kilku dni ,"Reduktor zmarszczek" na dzień i "Regenerator skóry " na noc,mam kilka miejsc na twarzy w których są popękane naczynka, i mam pytanie czy w te miejsca
mogę stosować wyżej wymienione kremy.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 22:37   #37
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Witam też testuję Yoskine 30+ do cery suchej, z kremem pod oczy i na powieki nie mam problemów, natomiast krem na dzień ....hmmm wysusza mi skórę . Chciałam zapytać czy jest dobrym pomysłem stosowanie go pod makijaż , który robię co dnia pudrem mineralnym? chociaż myslę, że to nie powinno mieć wpływu.

Ja tez otrzymalam do przetestowania ten zestaw 30+ do suchej skory, czyli takiej, ktorą posiadam. Wogule to jestem w szoku, bo nigdy wczesniej nie zostalam wylosowana w zadnych konkursach, nigdy niczego nie wygralam, a tu taka niespodzianka. Ale nie w tym rzecz. Otóz u mnie jest tak samo. Najbardziej jestem zadowolona z kremu na noc, dobrze nawilza i nie zapycha porow. Rano buzia wygląda super. Ale niestety krem na dzien nie spisuje sie najlepiej, moze nie tyle, ze wysusza mi cere, co jej wogule nie nawilza, wieczorem, jak umyje twarz, to przy nakladaniu kremu na noc, skora go chlonie jak gąbka, musze go nakladac w wiekszej ilosci. W dodatku wersja na dzien zapycha mi pory, albo wzmaga produkcje sebum ,bo mam wysyp pryszczy wulkanicznych na calej twarzy. Sprawdzilam i jestem pewna, ze to wersja na dzien jest temu winna, bo raz jej użylam na noc i rano byl efekt taki, ze wygladalam strasznie, cala wysypana. Mimo to chce zużyc ten krem do konca, tyle, ze po prostu musze przy tym wiecej czasu posiwecac w lazience, aby zapobiec dalszym przykrym niespodzianką na twarzy. Zobaczymy, jak to będzie. Co do kremu pod oczy, to mysle, ze obietnice producenta spelnia, tzn przede wszystkim likwiduje since pod oczami bardzo skutecznie, co do splycania zmarszczek, to narazie sie nie wypowiadam, za wczesnie po prostu, ale niestety bardzo lzawią mi po nim oczy. Uzywalam wczesniej serii z Avon anew alternative i szczerze mowiąc tamte kosmetyki bardziej mi przypasowaly. Są praktycznie bez zarzutu jezeli chodzi o nawilzanie, splycanie zmarszczek, czy podraznianie oczu, tylko zapach jest nie teges. Co moge jeszcze zrobic, aby mi po tym kremiku nie wyskakiwaly pryszcze, a moze pomocna bylaby ta maseczka do twarzy Yoskine?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 07:20   #38
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Właściwie mogłabym się pod tym podpisać.
Testuję Yoskine 30+ w wersji dla skóry normalnej i mieszanej. Krem na noc jest fantastyczny, twarz jest rano nawilżona, promienna, gładka. Krem na dzień nawilża przyzwoicie (choć szału nie ma). Oba wygładzjaą drobne zmarszczki, zwłaszcza te na czole i koło ust.
Za to krem pod oczy strasznie mnie zawiódł. Trzeciego dnia po rozpoczeciu stosowania obudziłam się z zapuchniętymi czerwonymi powiekami (zlożylam to na karb zarwanej nocy, bo do tej pory NIC mnie nie uczuliło, więc nie podejrzewałam kosmetyków) - ale niestety, to wina kremu, sytuacja się powtarza też po nocach przespanych. Oczy mnie swędzą, szczypią, powieki mam spuchnięte. Na pewno nie jest to wina demakijażu, od zawsze używam do tego celu Iwostinu i Vichy, i nie one mnie uczulają.
Krem pod oczy odstawiam bo wyglądam jak królik
no to samo mam teraz wielkie wspóchnięte oko to 100 % ten krem masakra odstawiła i corteneff ruszył znó
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:51   #39
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam
testuje kremy do cery suchej 30+. Jezeli chodzi o krem pod oczy to nie mam narazie zastrzezeń. Niestety kremy: na dzien i na noc po kilkudniach kompletnie przestaly sie spisywac. Mam sucha cere, z bardzo niewielka tendencja do tluszczenia w strefie T, jednak jest ona tak niewielka, ze wybrala serie do suchej. Po uzyciu kremow Yoskine po pierwsze mam wrazenie, ze moja skora ich nie wchlania, po kilku godzinach na policzkach i w okolicy brody pojawiaja sie wysuszone placki z luszczaca sie skora a strefa T jest przetluszczona i ciagle mam na niej warstwe kremu, ktory sie nie wchlonął. Pomijam, ze skora na nosie kompletnie zaczela mi schodzic. Czy to kwestia zle dobranego kremu? Zwyczajowo, na dzien uzywam o tej porze roku kremu nawilzajacego a na noc odzywczego. Owszem zadarza mi sie, ze skora zle reaguje na krem - mam ja dosc wrazliwa, ale ta reakcja wystepuja odrazu (pierwsze uzycie) albo dopiero po miesiacu - poltorej. W przypadku Yoskine przez kilka pierwszych dni kremy spisywaly sie fantastycznie, po okolo tygodniu bylo coraz gorzej. Aktualnie pod warstweka kremu na dzien mam sciagnieta sucha skore...Odstawic kremy czy dzielnie to przeczekac bo moze bedzie lepiej?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:10   #40
perspective
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam serdecznie Testuję produkty do cery suchej 50+ Niestety ja również odczuwam skutki podrażnienia oczu, szczypią i łzawią, szczegolnie po wersji na dzień. Pocieszeniem jest, że przy moich głebokich zmarszczkach wokół oczu, zauważam ich spłycenie. Kremy do twarzy spisują się dobrze, przede wszystkim dają elastyczność skórze i w pierwszych godzinach przykrywają twarz lekkim "płaszczykiem", co mi bardzo odpowiada. Wydaje mi się jednak, że w moim wieku po paru godzinach, powinnam zaserwować sobie na twarz drugą porcję kremy, czy to może być krem, który testuję na dzień?, czy zastosować może inny?
perspective jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:45   #41
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam
I ja testuję Yoskine. Mam wersję dla cery normalnej/mieszanej 30+.
Po pierwszych dniach mogę ocenić na tyle:
Krem na dzień - mógłby mieć lepsze właściwości nawilżające. Trochę ściąga Ale zdarzało mi się silniejsze ściąganie po kremach typowo nawilżających. Ciekawa jestem jaka jest wersja dla skóry suchej.
Pytanie do Pani Alicji: Czy jest możliwość otrzymania małych próbek krermu w wersji do skóry suchej ?
Krem na noc - ok, szybko się wchłania, ale nie pozostaje po nim uczucie ściągnięcia jak po kremie na dzień. Choć ja wolę bogatsze kremy.
Krem pod oczy - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że po dłuższym czasie używania może mi wysuszyć skórę wokół oczu. Dla mnie chyba jest ciut za lekki. Ale ocenę będę mogła wystawić po dłuższym niż tydzień czasie. Jeśli nie zrobi spustoszeń to w moim przypadku już będzie plus, bo mało który krem mi odpowiada. Przed rozpoczęciem testu używałam LaPrairie Cellular Eye Contour Cream i jak do tej pory jest dla mnie ideałem i ratunkiem na suchość w okolicy oczu.
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 21:44   #42
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Alicja_Falender Pokaż wiadomość
Testuje Pani wersję do cery normalnej i mieszanej. Jeśli czuje przy tym Pani, że skóra jest niedostatecznie nawilżona, to proszę wypróbować wersję do skóry suchej – kremy mają bogatszą konsystencję i powinny zapewnić większy komfort po zastosowaniu.

Generalnie, musimy wziąć poprawkę na to, że w okresie wiosennym, po zimie nasza skóra jest w większości zmęczona i odwodniona. Warto obok podstawowej pielęgnacji wprowadzić silniejszą kurację nawilżającą i poprawiającą jej stan. Paniom, które mają problem z poziomem nawilżenia polecam wprowadzenie (teraz nawet 2-3 razy w tygodniu) do pielęgnacji maseczek, np. maseczki kojącej i uspokajającej skórę lub maseczki usuwającej oznaki zmęczenia z serii Planet Essence.

Dziekuje za odpowiedz

Jest mozliwosc dostania miniproduktow Yoskine do cery suchej?bo przyznam sie,ze na zakup w ciemno absolutnie sie nie zdecyduje widzac co sie dzieje przy zestawie,ktory wylosowalam do testowania.

Bez wzgledu na pore roku w mojej pielegnacji jest zestaw maseczek nawilzajacych a dodatkowo uzywam kwasow PHA wiec sila rzeczy jest to naturalne i do tej pory nie mialam problemu wiec widze,ze krem na dzien 30+ Yoskine w moim przypadku jest za slaby,wzbogacam go zelem hialuronowym i mozna powiedziec,ze jest lepiej ale...nie oto chodzi w przypadku gotowego kremu.
Krem na noc zyskuje moje wieksze uznanie jest bogatszy,co osobiscie bardziej mi odpowiada i zaspokaja potrzeby mojej skory.

Krem pod oczy jest za lekki i majac porownanie do Redermica pod oczy z LRP czuje ogromna roznice,ale dam mu jeszcze szanse
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:58   #43
aaneciaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 36
Cool Dot.: Porady eksperta Yoskine

Witam ja również testuje kosmetyki 30+ do cery suchej .Zadowolona jestem z kremu na noc i na powieki,lecz po kremie na dzień na twarzy pojawiły się placki z suchą i łuszczącą się skórą.Może to po jakimś czasie minie ale zastanawiam się czy może zrezygnować z tego kremu bo obawiam się czy nie będzie gorzej
aaneciaap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:52   #44
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Porady eksperta Yoskine

ja mam kremu 30+ do cery suchej, na razie jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z kremu na noc ,nawet rano czuć jeszcze lekką powłokę, nic mnie nie uczula co często mi się zdarza, wspaniale nawilża
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:42   #45
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Porady eksperta Yoskine

mam zestaw do cery normalnej i mieszanej 30+. Krem pod oczy przyjemny ale mógłby być bardziej treściwy. Jest stanowczo zbyt lekki. Krem na noc jako jedyny podoba mi się bardzo ale chyba będę go stosować na dzień gdyż na noc jest zbyt delikatny i mało treściwy. Krem na dzień z kolei nie sprawdził się na razie. W ogóle nie nawilża mojej cery, jest ściągnięta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:19   #46
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Widzę, że większość pań ma podobne opinie. Ja testuję krem 30+ do cery suchej i jestem zadowolona w pierwszej kolejności z kremu pod oczy, w drugiej z kremu na noc, a krem na dzień, żadna rewelacja jeśli dotyczy nawilżania (nie wiem jeszcze jak z redukcją zmarszczek, bo myślę, że w tym wieku to ma przeciwdziałać i efekty pojawią się, albo i nie po kilku latach ). Mam naprawdę suchą skórę i też robią mi się suche placki (po kremach Nivea Visage też to było, zaś Perfecta spisywała się rewelacyjnie). Dodatkowo stosuję maseczki nawilżające co kilka dni, mam nadzieję, że nie przeszkodzą one w rzetelnej ocenie kremów .
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:46   #47
iwonus_s
Przyczajenie
 
Avatar iwonus_s
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 17
GG do iwonus_s
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Ja testuję serię 30+ dla cery suchej i podobnie jak moje poprzedniczki mam wrażenie, że krem na dzień nie spisuje się zbyt dobrze (tym bardziej ,że lepiej nawilżał mi skórę balsam do ciała z oriflame (divine) tak, balsam do ciała spisał się u mnie rewelacyjnie na twarzy )

natomiast z kremu na noc i pod powieki jestem zadowolona, choć nie mogę powiedzieć, żeby mnie urzekły.

Zobaczymy co będzie dalej
iwonus_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:14   #48
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Lenka Pokaż wiadomość
Stosuję kremy Yoskineod kilku dni ,"Reduktor zmarszczek" na dzień i "Regenerator skóry " na noc,mam kilka miejsc na twarzy w których są popękane naczynka, i mam pytanie czy w te miejsca
mogę stosować wyżej wymienione kremy.
Witam,

Może Pani stosować kremy na dzień i na noc z serii Yoskine 40+. Zawarte dodatkowo w kremie na dzień filtry (SPF 10) chronią Pani skórę przed potencjalnymi uszkodzeniami, także naczynek.
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 13:33   #49
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tez otrzymalam do przetestowania ten zestaw 30+ do suchej skory, czyli takiej, ktorą posiadam. Wogule to jestem w szoku, bo nigdy wczesniej nie zostalam wylosowana w zadnych konkursach, nigdy niczego nie wygralam, a tu taka niespodzianka. Ale nie w tym rzecz. Otóz u mnie jest tak samo. Najbardziej jestem zadowolona z kremu na noc, dobrze nawilza i nie zapycha porow. Rano buzia wygląda super. Ale niestety krem na dzien nie spisuje sie najlepiej, moze nie tyle, ze wysusza mi cere, co jej wogule nie nawilza, wieczorem, jak umyje twarz, to przy nakladaniu kremu na noc, skora go chlonie jak gąbka, musze go nakladac w wiekszej ilosci. W dodatku wersja na dzien zapycha mi pory, albo wzmaga produkcje sebum ,bo mam wysyp pryszczy wulkanicznych na calej twarzy. Sprawdzilam i jestem pewna, ze to wersja na dzien jest temu winna, bo raz jej użylam na noc i rano byl efekt taki, ze wygladalam strasznie, cala wysypana. Mimo to chce zużyc ten krem do konca, tyle, ze po prostu musze przy tym wiecej czasu posiwecac w lazience, aby zapobiec dalszym przykrym niespodzianką na twarzy. Zobaczymy, jak to będzie. Co do kremu pod oczy, to mysle, ze obietnice producenta spelnia, tzn przede wszystkim likwiduje since pod oczami bardzo skutecznie, co do splycania zmarszczek, to narazie sie nie wypowiadam, za wczesnie po prostu, ale niestety bardzo lzawią mi po nim oczy. Uzywalam wczesniej serii z Avon anew alternative i szczerze mowiąc tamte kosmetyki bardziej mi przypasowaly. Są praktycznie bez zarzutu jezeli chodzi o nawilzanie, splycanie zmarszczek, czy podraznianie oczu, tylko zapach jest nie teges. Co moge jeszcze zrobic, aby mi po tym kremiku nie wyskakiwaly pryszcze, a moze pomocna bylaby ta maseczka do twarzy Yoskine?
Witam,
W Pani przypadku proponowałabym serię Yoskine 30+ do cery normalnej i mieszanej, co jednak trudno jest jednoznacznie zalecić bez obejrzenia skóry. Prawdopodobnie jednak wersja do cery suchej jest zbyt bogata dla Pani skóry.
Krem na dzień Yoskine 30+ do cery normalnej i mieszanej, oprócz ochrony przed fotostarzeniem, redukuje produkcję sebum, błyszczenie się skóry oraz minimalizuje widoczność porów, co Pani zgłasza jako problem.
Maseczka bankietowa w serii Yoskine 30+ ma przede wszystkim działanie regenerujące i napinające, pozwala szybko odświeżyć cerę. Aby zredukować wypryski i zmniejszyć przetłuszczanie się skóry, polecam zastosować raczej maseczkę Planet Essence oczyszczającą Bogactwa Ziemi z zieloną glinką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VM glinka saszetkaJPG.jpg (51,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 13:41   #50
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Witam
testuje kremy do cery suchej 30+. Jezeli chodzi o krem pod oczy to nie mam narazie zastrzezeń. Niestety kremy: na dzien i na noc po kilkudniach kompletnie przestaly sie spisywac. Mam sucha cere, z bardzo niewielka tendencja do tluszczenia w strefie T, jednak jest ona tak niewielka, ze wybrala serie do suchej. Po uzyciu kremow Yoskine po pierwsze mam wrazenie, ze moja skora ich nie wchlania, po kilku godzinach na policzkach i w okolicy brody pojawiaja sie wysuszone placki z luszczaca sie skora a strefa T jest przetluszczona i ciagle mam na niej warstwe kremu, ktory sie nie wchlonął. Pomijam, ze skora na nosie kompletnie zaczela mi schodzic. Czy to kwestia zle dobranego kremu? Zwyczajowo, na dzien uzywam o tej porze roku kremu nawilzajacego a na noc odzywczego. Owszem zadarza mi sie, ze skora zle reaguje na krem - mam ja dosc wrazliwa, ale ta reakcja wystepuja odrazu (pierwsze uzycie) albo dopiero po miesiacu - poltorej. W przypadku Yoskine przez kilka pierwszych dni kremy spisywaly sie fantastycznie, po okolo tygodniu bylo coraz gorzej. Aktualnie pod warstweka kremu na dzien mam sciagnieta sucha skore...Odstawic kremy czy dzielnie to przeczekac bo moze bedzie lepiej?
Witam,

W takiej sytuacji proponowałabym w tym momencie odstawić na kilka dni stosowanie kremów. Jeżeli ten stan będzie się utrzymywał, to może być to wskazówką, że inna jest przyczyna powstania podrażnienia. Oczywiście może też być tak, że Pani skóra wykazuje indywidualną nietolerancję na któryś z zastosowanych w kremach Yoskine składników. Zalecam przerwanie testowania na kilka dni i obserwację reakcji skóry.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez perspective Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Testuję produkty do cery suchej 50+ Niestety ja również odczuwam skutki podrażnienia oczu, szczypią i łzawią, szczegolnie po wersji na dzień. Pocieszeniem jest, że przy moich głebokich zmarszczkach wokół oczu, zauważam ich spłycenie. Kremy do twarzy spisują się dobrze, przede wszystkim dają elastyczność skórze i w pierwszych godzinach przykrywają twarz lekkim "płaszczykiem", co mi bardzo odpowiada. Wydaje mi się jednak, że w moim wieku po paru godzinach, powinnam zaserwować sobie na twarz drugą porcję kremy, czy to może być krem, który testuję na dzień?, czy zastosować może inny?

Witam,
Nie ma potrzeby stosowania po raz kolejny w ciągu dnia kremu na dzień. Wystarczy poranna aplikacja. Kremy Yoskine są opracowane tak, aby przez 12 godzin zapewnić ochronę i nawilżenie skórze.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aszku73 Pokaż wiadomość
Witam
I ja testuję Yoskine. Mam wersję dla cery normalnej/mieszanej 30+.
Po pierwszych dniach mogę ocenić na tyle:
Krem na dzień - mógłby mieć lepsze właściwości nawilżające. Trochę ściąga Ale zdarzało mi się silniejsze ściąganie po kremach typowo nawilżających. Ciekawa jestem jaka jest wersja dla skóry suchej.
Pytanie do Pani Alicji: Czy jest możliwość otrzymania małych próbek krermu w wersji do skóry suchej ?
Krem na noc - ok, szybko się wchłania, ale nie pozostaje po nim uczucie ściągnięcia jak po kremie na dzień. Choć ja wolę bogatsze kremy.
Krem pod oczy - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że po dłuższym czasie używania może mi wysuszyć skórę wokół oczu. Dla mnie chyba jest ciut za lekki. Ale ocenę będę mogła wystawić po dłuższym niż tydzień czasie. Jeśli nie zrobi spustoszeń to w moim przypadku już będzie plus, bo mało który krem mi odpowiada. Przed rozpoczęciem testu używałam LaPrairie Cellular Eye Contour Cream i jak do tej pory jest dla mnie ideałem i ratunkiem na suchość w okolicy oczu.
Witam,
Proszę o przesłanie adresu, na który mamy wysłać próbki kremu na dzień i na noc do cery suchej. Prześlemy testery w saszetkach.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz

Jest mozliwosc dostania miniproduktow Yoskine do cery suchej?bo przyznam sie,ze na zakup w ciemno absolutnie sie nie zdecyduje widzac co sie dzieje przy zestawie,ktory wylosowalam do testowania.

Bez wzgledu na pore roku w mojej pielegnacji jest zestaw maseczek nawilzajacych a dodatkowo uzywam kwasow PHA wiec sila rzeczy jest to naturalne i do tej pory nie mialam problemu wiec widze,ze krem na dzien 30+ Yoskine w moim przypadku jest za slaby,wzbogacam go zelem hialuronowym i mozna powiedziec,ze jest lepiej ale...nie oto chodzi w przypadku gotowego kremu.
Krem na noc zyskuje moje wieksze uznanie jest bogatszy,co osobiscie bardziej mi odpowiada i zaspokaja potrzeby mojej skory.

Krem pod oczy jest za lekki i majac porownanie do Redermica pod oczy z LRP czuje ogromna roznice,ale dam mu jeszcze szanse

Witam,
Proszę o przesłanie adresu, na który mamy wysłać próbki kremu na dzień i na noc do cery suchej. Prześlemy testery w saszetkach.
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:57   #51
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Mam wersję 30+ do cery normalnej i mieszanej.
Jestem bardzo zadowolona z wszystkich kremów. Nie mam żadnego uczulenia, cera nie przetłuszcza mi się. Krem na noc jest bardzo puszysty i moja cera jest po nim miła w dotyku. Kremy są bardzo wydajne i mają piękne opakowania. Zobaczymy czy krem pod oczy poradzi sobie z moimi mimicznymi zmarszczkami.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:57   #52
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Ja mam zestaw do cery suchej 30+,krem na noc spisuje się nieźle,rano skóra jest nawilżona i gładka jednak po zastosowaniu kremu na dzień juz po 3-4 godzinach czuję suchą ściagniętą skórę na czole,bardzo mi to przeszkadza.
Krem pod oczy bardzo mnie podrażniał,dostawał się chyba do oka chociaż nakładałam ostrożnie i nie przy samej gałce ocznej,podrażniał mnie tak bardzo że 2 razy musiałam ściagać soczewki kontaktowe bo nie dawałam rady wytrzymać.Z uzywania kremu pod oczy rezygnuję niestety
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:02   #53
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Alicja_Falender Pokaż wiadomość
Witam,
Główne składniki kremu pod oczy Yoskine 30+ to:
Peptydy ryżowe, Foto-Protectyl-2 i Soy-PEPTYD-3.
Poniżej dokładny skład:

Składniki / Ingredients / Состав (INCI): Aqua, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Cetearyl Octanoate, Isopropyl Myristate, Withania Somnifera Root Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Rice Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Acetyl Tetrapeptide-5, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Mica, CI 77891.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------




Jeżeli chodzi o stosowanie kremu pod oczy, to w związku z tym, że produkty tego typu rzeczywiście mają skłonność do migrowania, nie powinno się ich nakładać pod samym okiem. Wskazane jest aplikowanie kremu wzdłuż kości oczodołu (pod okiem) i pod brwiami – wtedy składniki z kremu migrują w okolice oczu, a nie do samego oka bezpośrednio. W sytuacji, gdy krem jest położony zbyt blisko oka i przedostanie się do niego, może spowodować podrażnienie, w zależności od stopnia wrażliwości spojówki.
Dziekuje bardzo za poradę własnie zastosowałam według pani zalecenia i faktycznie lepiej ale jednak jest dziwne ucucie i pieczenie legkie spojówek zobacze jak dalej bedzie się spisywał bo szkoda naprawdę taki milutki jest ten krem
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:07   #54
Paola4989
Przyczajenie
 
Avatar Paola4989
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Send a message via Skype™ to Paola4989
Thumbs up Dot.: Porady eksperta Yoskine

Testuję serie kremów Yoskine 40+do skóry suchej. Dla mojej skóry rewelacja krem na dzień bardzo łagodny, skóra zrelaksowana, odświeżona, wyrównuje koloryt skóry. Krem na noc lekko natłuszczający, działa kojąco. - bez efektu ściągania . Krem pod oczy - bardzo dobry, oczy nie łzawią, spłyca kurze łapki, tylko że 15 ml na 4 tygodnie to jest za mało. Mija 2 tygodnie a ja już go zużyłam więc na 4 tygodnie trzeba 2 opakowania - testując . Ogólnie seria zdaje egzamin na 5
Z zapytaniem - po testowaniu przez jaki czas powinnam używać tej serii żeby był rewelacyjny efekt tz. czy skóra nie wróci do poprzedniego stanu jak przestanę Yoskine stosować??
Paola4989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:16   #55
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Testuję serię 30+ do cery normalnej i mieszanej. Krem na noc i pod oczy spisują się rewelacyjnie. Rano twarz jest miękka, gładka i wygląda na wypoczętą. Używam ich z największą przyjemnością. Natomiast krem na dzień powoduje wysuszenie; cera jest ściągnięta, a nałożenie podkładu jest wręcz niemożliwe.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:00   #56
dysia-35-35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Porady eksperta Yoskine

zaczęłam testować 40+, również odczuwałam pieczenie oczu - lecz po dwóch dniach ustąpiło. Moja skóra się znacznie poprawiła jest napięta a zmarszczki wygładziły. Szkoda tylko - że kremy już się kończą -są rewelacyjne i naprawdę warto stosować. Moja buzia wygląda jak pupcia niemowlęcia.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Testuję serię 30+ do cery normalnej i mieszanej. Krem na noc i pod oczy spisują się rewelacyjnie. Rano twarz jest miękka, gładka i wygląda na wypoczętą. Używam ich z największą przyjemnością. Natomiast krem na dzień powoduje wysuszenie; cera jest ściągnięta, a nałożenie podkładu jest wręcz niemożliwe.
u mnie wręcz odwrotnie - może zaczekaj 10 latek i przetestujesz serie 40 +
dysia-35-35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:44   #57
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Alicja_Falender Pokaż wiadomość
Witam,

W takiej sytuacji proponowałabym w tym momencie odstawić na kilka dni stosowanie kremów. Jeżeli ten stan będzie się utrzymywał, to może być to wskazówką, że inna jest przyczyna powstania podrażnienia. Oczywiście może też być tak, że Pani skóra wykazuje indywidualną nietolerancję na któryś z zastosowanych w kremach Yoskine składników. Zalecam przerwanie testowania na kilka dni i obserwację reakcji skóry.
Dziękuje za odpowiedź. Odstawiłam na 3 dni kremy, wróciłam do poprzednio stosowanego, który jest już przeze mnie sprawdzony i skóra na buzi od razu wróciła do normalnego stanu. Spróbuje za kilka dni wrocić do kremów Yoskine i sprawdzę jak skóra będzie sie zachowywać po ponownym użyciu.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:35   #58
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez Paola4989 Pokaż wiadomość
Testuję serie kremów Yoskine 40+do skóry suchej. Dla mojej skóry rewelacja krem na dzień bardzo łagodny, skóra zrelaksowana, odświeżona, wyrównuje koloryt skóry. Krem na noc lekko natłuszczający, działa kojąco. - bez efektu ściągania . Krem pod oczy - bardzo dobry, oczy nie łzawią, spłyca kurze łapki, tylko że 15 ml na 4 tygodnie to jest za mało. Mija 2 tygodnie a ja już go zużyłam więc na 4 tygodnie trzeba 2 opakowania - testując . Ogólnie seria zdaje egzamin na 5
Z zapytaniem - po testowaniu przez jaki czas powinnam używać tej serii żeby był rewelacyjny efekt tz. czy skóra nie wróci do poprzedniego stanu jak przestanę Yoskine stosować??
Witam,
Aby efekt wygładzenia skóry utrzymywał się jak najdłużej, powinna Pani stosować kosmetyki Yoskine przez minimum 3 miesiące.
Tak naprawdę nie ma potrzeby ich zmiany na inne po tym okresie, jeśli nie będzie Pani odczuwała takiej potrzeby, ponieważ skóra nie przyzwyczaja się do używanych kosmetyków, więc regularna i długookresowa pielęgnacja Yoskine zapewni najlepsze efekty.
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:33   #59
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Testuję Yoskine 40+ w wersji dla skóry suchej,jak na razie jestem zadowolona,nie mam pieczenia oczu,skóra na twarzy stała się gładka.
Mam pytanie do Pani expert,czy krem pod oczy stosować tylko na noc,czy również powinnam stosować go rano ( bo zmarszczki na razie nie znikają pod oczami) oraz drugie pytanie,czy po wklepaniu kremu na dzień można od razu nakładać makijaż ( podkład matujący,puder),czy lepiej odczekać jakiś czas,aby krem lepiej działał?
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)





bekii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:48   #60
Alicja_Falender
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_Falender
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
Testuję Yoskine 40+ w wersji dla skóry suchej,jak na razie jestem zadowolona,nie mam pieczenia oczu,skóra na twarzy stała się gładka.
Mam pytanie do Pani expert,czy krem pod oczy stosować tylko na noc,czy również powinnam stosować go rano ( bo zmarszczki na razie nie znikają pod oczami) oraz drugie pytanie,czy po wklepaniu kremu na dzień można od razu nakładać makijaż ( podkład matujący,puder),czy lepiej odczekać jakiś czas,aby krem lepiej działał?
Witam,
Krem pod oczy w serii Yoskine 40+ przeznaczony jest do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Natomiast kremy na dzień Yoskine 40+ są jak najbardziej zalecane jako podkład pod makijaż.
Najlepiej po nałożeniu kremu poczekać na jego wchłonięcie i wtedy wykonać makijaż - dzięki temu będzie on bardziej trwały.
__________________
Odpowiadam na Wasze pytania odnośnie kosmetyków Yoskine i produktów firmy Dax co dwa dni.

Zapraszam do zadawania pytań
Alicja_Falender jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.