Solarium :/ - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 11:56   #1891
katrin23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Solarium :/

hmm.... Z natury jestem taka średnio że tak powiem, ani blada w sensie blada ani też ciemniejsza karnacja. Dzisiaj byłam znów na solarium Pani sie spytała na ile powiedziałam jej że poprzednio miałam zaczerwienienia, więc znów na 6 dzisiaj poszłam i faktycznie nie mam zaczerwienień jak poprzednio. Tylko tak sie zastanawiam czy są może jakieś przyspieszacze do opalania żeby coś z tymi nogami i wewnętrzną cześci ręki zrobic żeby sie w koncu zaczeły opalać. Fakt faktem raptem 3 raz byłam ale już widze że lekki brąz mnie łapie na twrzy, i tak jak koleżanka powiedziała brzuch dekolt. Tylko jak nadrobić te pozostałe części ciała?
katrin23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:05   #1892
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

zobacz kilka postów wcześniej
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:20   #1893
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

U mnie nogi zaczęły brązowieć po 4 seansie
Jest jakiś aktywator na nogi z firmy Soleo. Może zapytaj się Pani w solarium, powinny mieć różne specyfiki
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 15:18   #1894
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

cześć dziewczyny ! jaki polecacie balsam do opalania w solarium i przyspieszacz opalania?
__________________
.::Uśmiechnij się, w każdej chwili ktoś może zakochać się w twoim uśmiechu::.
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:10   #1895
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

a ja dzisiaj sie opalałam co prawda nie na solarium a na słonku ale .. nic mnie nie chwyciło 3 bite godziny plackiem na słoncu usta mi sie zeschły poza tym nic nie widac zero nawet zaróżowienia co tu zrobić ?? smarowałam sie filtrem 15 i nic nie chwyciło a to przecież nie ejst wysoki
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:17   #1896
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj sie opalałam co prawda nie na solarium a na słonku ale .. nic mnie nie chwyciło 3 bite godziny plackiem na słoncu usta mi sie zeschły poza tym nic nie widac zero nawet zaróżowienia co tu zrobić ?? smarowałam sie filtrem 15 i nic nie chwyciło a to przecież nie ejst wysoki
Jesli jesteś oplalona na solarium to się nie dziwę, ze nic nie widać, bo ja opalałam się w sobotę i nie zauważyłam, żebym w jakikolwiek sposób się opaliła
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:31   #1897
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Jesli jesteś oplalona na solarium to się nie dziwę, ze nic nie widać, bo ja opalałam się w sobotę i nie zauważyłam, żebym w jakikolwiek sposób się opaliła
wiesz co własnie nie jestem zbytnio zjarana ze tak powiem byłam w sumie 20 minut a ja sie baardzo słabo opalam naprawde nie wiem czym sie smarować by sie choc troche opalić
jade na wakacje nioedługo nad morze jak pogoda dopisze mam nadziej to bedzie opalanko ale jak zwykle jako jedyna z turnusu wrócę biała
nie wiem czy ten przyśpieszacz dax cosm.. jest godny naprawdę uwagi i pomorze mi sie szybciej i intensywniej opalić?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 19:38   #1898
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez carlet Pokaż wiadomość
Przeciez jesli idziecie na solarium to nie powinnyscie uzywac takiego samego balsamu ktorego uzywacie do opalacia sie na sloncu wiec jaki kolwiek SPF jest zbedny, przeciez to nie jest swiatlo sloneczne, zreszta takie balsamy nie chronia was od skutkow jakie moze wywolac solarium i do tego jeszcze uzywac przyspieszacza teraz chyba nie dziwie sie ze sa takie laski zjarane a w wieku 25 lat ich skora wyglada jak u 50 letniej kobiety skoro uzywaja balsamow do opalania sie na sloncu lub z Biedronki, lub o zgrozo zadnego. Jesli chcecie chodzic na solarium i miec pieknie i zdrowo wygladajaca skore to zainwestujcie w porzadny balsam do opalania na solarium, polecam Austalian Gold, Banna Boat itp. Sadze ze cena nie powinna byc taka wazna bo to wasza skora i wasze zdrowie wiec powinno sie o to dbac jak najbardziej sie moze jesli decydujecie sie na solarium.
Faktycznie, z tymi filtrami śmieszna sprawa. Laski chodzą na solarium, płacą za uvb, a potem blokują je kremami , zakres uva na solarium nie występuje, więc stosowanie tego typu preparatów mija się z celem, nie mówiąc o tym, że mogą one zniszczyć dolną pleksi łóżeczka Odpowiedni preparat najlepiej kupić już na miejscu.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 23:04   #1899
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Solarium :/

Witam was
dawno sie tu nie wypowiadałam ale ostatnio byłam w piatek na solarce i normalnie z zachwytu az skakałam
ale do rzeczy . zawsze chodzilam na najsłabsze lampy ale teraz spróbowalam isc na mocniejsze, nie wiem ile one miały ale placilam 1,40 za minute. oczywiscie poszlam na 7 azeby nie przesadzic. i super sie opalilam. jeszcze z 4 takie sesje i mi wystarczy.
dobrze że w koncu na to mocniejsze solarium poszlam bo dalej bym wyrzucala kase na te słabe lampy ktore mi nic nie dawały.
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 09:45   #1900
katrin23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Solarium :/

Hej dziewczyny, czytałam wasze posty na temat przyspieszaczy opalania, i musze powiedzieć ze ten Dax mnie zainteresował. Jednak nie mogłam go znaleźć w żadnym sklepie, wiec miła ekspedientka poleciła mi Eveline cosmetics sun care czy któraś z was miała może doczynienia z tym przyspieszaczem ?
katrin23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:30   #1901
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Solarium :/

no wlasnie - moze za dlugo i za czesto! ja w ogole unikam solarium ,chyba wole w ruchu sie opalac - na rowerku , na spacerku itp.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Firma EVELINE - no coz - jak dla mnie ... omijam mialam kiedys z tej serii kosmetyki do twarzy - byle jakie. Polecam Ci zainwestowac wiecej, a bedziesz miala lepsze efekty i na dluzej Ci starczy preparatu. porozgladaj sie za jakims przyspieszaczem DAX COSMETICS, L'Oreal, DR ERIS czy drozszego VICHY,DERMIKA itp.
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 11:54   #1902
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

kiedyś użyłam kilka razy przyspieszacza z eveline (akurat skończył mi się ten z Daxa) i nie przyniósł on żadnych efektów dlatego radzę poszukać Daxa - jest niezastąpiony
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:13   #1903
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
wiesz co własnie nie jestem zbytnio zjarana ze tak powiem byłam w sumie 20 minut a ja sie baardzo słabo opalam naprawde nie wiem czym sie smarować by sie choc troche opalić
jade na wakacje nioedługo nad morze jak pogoda dopisze mam nadziej to bedzie opalanko ale jak zwykle jako jedyna z turnusu wrócę biała
nie wiem czy ten przyśpieszacz dax cosm.. jest godny naprawdę uwagi i pomorze mi sie szybciej i intensywniej opalić?
Hm ... no to widać, ze dość ciężko się opalasz, więc myśle, ze przyspieszacz pomoże
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:30   #1904
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Hm ... no to widać, ze dość ciężko się opalasz, więc myśle, ze przyspieszacz pomoże
oj kochana bardzo ciężko praktycznie wcale jesli wogólę jest to możliwe a po skórze widze ze jest . Prosze sobie wyobrazić tyle samo na słoncu ja i mój chłopak on rak ja nawet nie rożowa! smarowani tym samym filtrem 15 chciała bym choć nogi opalić bo ani to spudnicy ubrać ani rybaczek a jak już do podkolanówki musze gorąco mi
rozumiecie dlatego tak mi zależy no białam jak Jacson św. pamięci
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:20   #1905
katrin23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Solarium :/

Ja to nie wiem co jest nie tak, piszą tu dziewczyny że po 4 razie widać lekki brąz, a ja nic 4 razy byłam i nic jak było tak jest, no moze lekko brzuch rece i to wszystko reszta nic zero efektów
katrin23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:33   #1906
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez katrin23 Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem co jest nie tak, piszą tu dziewczyny że po 4 razie widać lekki brąz, a ja nic 4 razy byłam i nic jak było tak jest, no moze lekko brzuch rece i to wszystko reszta nic zero efektów
Może są stare lampy i juz zużyte, spróbuj inne łóżko
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:33   #1907
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez katrin23 Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem co jest nie tak, piszą tu dziewczyny że po 4 razie widać lekki brąz, a ja nic 4 razy byłam i nic jak było tak jest, no moze lekko brzuch rece i to wszystko reszta nic zero efektów
To z jakim tempem i efektem się opalamy to kwestia indywidualna i nie ma co się sugerować tym jak inne sie opalaja. Skoro u ciebie jest ciężej tzn że masz mniej melaniny, możesz wspomagać się tabl. które zawierają dużo karotenu, np. Belissa Sun itp. Stosuj przyśpieszacze do opalania, albo wybierz mocniejsze lampy w solarium
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:42   #1908
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Solarium :/

szkoda mi te go kotka w avatarze nie może złapać teog motylkaaa!!!!!!:bu nia:


też mi się zdaje:r olleyes::rolley es:, że powinnaś właśnie jakieś suplementy lykać na bazie karotenu, tylko nie przesadzaj z nimi, bo zrobisz się pomarańczowa w niektorych partiach ciała np. na twarzy zazywaj jak podano na ulotcee
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:58   #1909
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Solarium :/

Witam wszystkich

A więc tak, opalone mam ręce i dekolcik (od koszulek ) no a reszta oczywiście nie,no bo jak..No i oczywiście śmiesznie to wygląda.nie cierpie leżeć plackiem i opalać nie,wrrr. A poza tym nawet bym sie teraz nie rozebrała tak z rękoma brązowymi i dekoltem a reszta jaśniutką,hehe
Mam takie pytanko-czy jak pochodzę teraz na solarium czy nogi i reszta ciała opalą mi się tak by mniej wiecej wyrównała sie ta śmieszna opalenizna??
Ile mniej więcej razy i na ile minut musiałabym sie wybrać? Dzis byłam na 7 minut, no ale efektów nie spodziewam sie po pierwszym razie..

Pozdrawiam wszystkich
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 18:38   #1910
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

Mi kolor wyrownuje się przeważnie po 3 opalaniach w solarium, czyli łącznie jakieś 25 min opalania na dobrych lampach. Oczywiście zależy to od tego, jak duża jest różnica między opalonymi częściami a tymi bladymi
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:24   #1911
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez NiczyjaPeggyBrown Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

A więc tak, opalone mam ręce i dekolcik (od koszulek ) no a reszta oczywiście nie,no bo jak..No i oczywiście śmiesznie to wygląda.nie cierpie leżeć plackiem i opalać nie,wrrr. A poza tym nawet bym sie teraz nie rozebrała tak z rękoma brązowymi i dekoltem a reszta jaśniutką,hehe
Mam takie pytanko-czy jak pochodzę teraz na solarium czy nogi i reszta ciała opalą mi się tak by mniej wiecej wyrównała sie ta śmieszna opalenizna??
Ile mniej więcej razy i na ile minut musiałabym sie wybrać? Dzis byłam na 7 minut, no ale efektów nie spodziewam sie po pierwszym razie..

Pozdrawiam wszystkich
No myślę że tak 8 min a na pewno po kilku razach jakieś 3 lub 4
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 07:44   #1912
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Solarium :/

Dzieki
mam jeszcze jedno pytanko-obracac sie na brzuch i na boki żeby sie wszedzie cała opalić?
bo wiecie co, byłam i brzuch i nogi nad kolanami widać, juz chwyciło. no ale tył nic ;/ no i boki tak samo nic. wiec nie wiem, czy następnym razem połozyc sie na brzuchu żeby tył opalić a potem raz na jeden bok raz na drugi ?? wie wiem głupek ze mnie :|

pozdrawiam
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 08:35   #1913
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez NiczyjaPeggyBrown Pokaż wiadomość
Dzieki
mam jeszcze jedno pytanko-obracac sie na brzuch i na boki żeby sie wszedzie cała opalić?
bo wiecie co, byłam i brzuch i nogi nad kolanami widać, juz chwyciło. no ale tył nic ;/ no i boki tak samo nic. wiec nie wiem, czy następnym razem połozyc sie na brzuchu żeby tył opalić a potem raz na jeden bok raz na drugi ?? wie wiem głupek ze mnie :|

pozdrawiam
dziwne ze lampy tak nierównomiernie opalaja chyba tak nie powinno byc - no ale nie wiem , wiesz ja kiedyś próbowalam się na bok odwrócić nie by suie opalić ale że mi pupa ścierpła dosłownie i nie dała rady za mało tam miejsca , no chyba ze sie otworzy wieko.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:04   #1914
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Też mi się wydaje, że lampy chyba są jakieś słabe.
Ja zazwyczaj obracam się na brzuch ale tylko z tego względu, że nie wyleżę tyle na plecach
A powinno opalać tak samo.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:59   #1915
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A powinno opalać tak samo.
Oczywiście.
Jeśli nie opala, to znaczy, że:
- albo dolne lampy są słabsze;
- albo (co bardziej prawdopodobne) zużyte. Niestety, zawsze można trafić na studio, które oszczędza na wymianie. Zasadniczo powinno się wymieniać wszystkie lampy w łóżku na raz, ale... no właśnie.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:16   #1916
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Oczywiście.
Jeśli nie opala, to znaczy, że:
- albo dolne lampy są słabsze;
- albo (co bardziej prawdopodobne) zużyte. Niestety, zawsze można trafić na studio, które oszczędza na wymianie. Zasadniczo powinno się wymieniać wszystkie lampy w łóżku na raz, ale... no właśnie.
widzę ze jesteś z wrocławia możesz polecic dobre solarium właśnie które zmienia lampy i można naprawde sie opalić, niestety nagminne jest to że lampy sa słabe albo zużyte.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:21   #1917
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
widzę ze jesteś z wrocławia możesz polecic dobre solarium właśnie które zmienia lampy i można naprawde sie opalić, niestety nagminne jest to że lampy sa słabe albo zużyte.
Od dawna chodzę do solarium na ul. Dubois- nazywa się ono bodajże "Malaga"- vis a vis przystanku autobusowego.
Kiedyś poleciła mi je koleżanka i... tak zostało. Parę razy próbowałam znaleźć coś bliżej domu, ale w końcu zrezygnowałam z szukania.
Mogę z czystym sumieniem polecić.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:39   #1918
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Od dawna chodzę do solarium na ul. Dubois- nazywa się ono bodajże "Malaga"- vis a vis przystanku autobusowego.
Kiedyś poleciła mi je koleżanka i... tak zostało. Parę razy próbowałam znaleźć coś bliżej domu, ale w końcu zrezygnowałam z szukania.
Mogę z czystym sumieniem polecić.
dzięki przejdę się tam przy okazji
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:35   #1919
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez NiczyjaPeggyBrown Pokaż wiadomość
Dzieki
mam jeszcze jedno pytanko-obracac sie na brzuch i na boki żeby sie wszedzie cała opalić?
bo wiecie co, byłam i brzuch i nogi nad kolanami widać, juz chwyciło. no ale tył nic ;/ no i boki tak samo nic. wiec nie wiem, czy następnym razem połozyc sie na brzuchu żeby tył opalić a potem raz na jeden bok raz na drugi ?? wie wiem głupek ze mnie :|

pozdrawiam
Coś jest z lampami nie tak, wybierz inne łóżko, łóżko profilowane lub zmień solarium
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 00:10   #1920
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dzięki przejdę się tam przy okazji
Napisz później, jak oceniasz.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.