Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 10:00   #4801
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=SzatAnka71;17789541]Po pigma zostala mi plamaco mam z nia zrobić?no i czym dobić różowe plamki po rozjaśnieniu pigma?wypadłam coś z tematu

szatanko jak po pigma została ci plama jakaś nowa czy stara się nie rozjśniła ja teraz na takie czerwone plamki zamówiłam krem z wit c.......szczerze powiem że jestem tak średnio zdowolona z pigma i chyba wolę neostratę jest mniej agresywna
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:24   #4802
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a co to jest ta pigma i neostrada?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 16:04   #4803
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Po pigma zostala mi plamaco mam z nia zrobić?no i czym dobić różowe plamki po rozjaśnieniu pigma?wypadłam coś z tematu

Lapi gdzieś czytałam że jak się przez jakiś czas nie je słodkiego to potem ochota na nie przechodziDaj znać jak żelik z Vichy
Szatanuś mi po neostracie też zostały rózowe plamy i juz jakoś nie moge ich dobić. Mam nadzieje że cosmelan zadziała. Wymysliłam sobie że będę go nakładać jako maskę raz w tygodniu na 2 godziny.

Sensual pigmanorm i neostrata to kremy z hydrochinonem czyli najsilniejszym wybielaczem. W Pigma jest 4% a w neo 2%.

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-03-11 o 16:07
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 16:54   #4804
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Szatanuś mi po neostracie też zostały rózowe plamy i juz jakoś nie moge ich dobić. Mam nadzieje że cosmelan zadziała. Wymysliłam sobie że będę go nakładać jako maskę raz w tygodniu na 2 godziny..
Wiesz co, pamiętam, ze lekarz zalecał mi cos2 codziennie, chociaz na kwadrans nakładać...I tak robiłam, dopiero po jakimś czasie dawałam na dłużej, a w końcu co parę dni...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 17:49   #4805
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari to nie nowa plama tylko to mi pigma zrobiłRano daję serum z vit.C z BU ale nic nie daje

Catiś no właśnie o tym mówie i nie wiem co z tym zrobić.Dawałam tylko na plame a tu gdzie mi zrobiła się ta o której(czerwona) piszę to dałam poza plame i to tylko razNiestety cos2 nie mogę bo pracuję w sklepie
To teraz zamiast brązowych będę miała do końca życia czerwone placki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:06   #4806
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Catiś no właśnie o tym mówie i nie wiem co z tym zrobić.Dawałam tylko na plame a tu gdzie mi zrobiła się ta o której(czerwona) piszę to dałam poza plame i to tylko razNiestety cos2 nie mogę bo pracuję w sklepie
To teraz zamiast brązowych będę miała do końca życia czerwone placki
Daj tym plamom czas...pewno Ci zjasnieją...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:12   #4807
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Szatanuś mi po neostracie też zostały rózowe plamy i juz jakoś nie moge ich dobić. Mam nadzieje że cosmelan zadziała. Wymysliłam sobie że będę go nakładać jako maskę raz w tygodniu na 2 godziny.

Sensual pigmanorm i neostrata to kremy z hydrochinonem czyli najsilniejszym wybielaczem. W Pigma jest 4% a w neo 2%.

acha,, no ja to wlasnie kiepsko sie na tym wszystkim znam..
a wie ktoras z Was moze czy po tym cosmelanie syfy znikna? czytalam gdzies, o efektach, pisala dziewczyna na wizazu, ze miala spaldy po syfach, dziory, grodki, i po cosm jej wszystko ladnie zeszlo i sie wygladzilo. Ze podczas cosm wszystko jej wylalo, czyli miala duzo wiecej syfow, a potem jej wszystko poschodzilo i nic jej sie nie robi. Tak ma kazdy?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 23:05   #4808
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka lepsze czerone niz brązowedaj im czas,filtruj za dnia a na noc atakuj z maścia lub faktycznie wit c jakas serum...Że zadziałało to sie ciesz kobieto..nie kazda rusza plame smarowalabym na twoim miejscu pigma nocą ...czas w ktorym sie odbarwiasz jest stanowczo za krotki na jakiekolwiek rezultaty..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 06:45   #4809
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny Molly mi wczoraj polecia maseczke z ziaji ponoc cudna(nie omieszkałam zakupićZIAJA PRO- MASKA USPOKAJAJĄCA Z ALGAMI ma sie isc z nia spac a rano rezultaty nas zaskoczą...Cz ytam o VICHY AQUALIA ANTIOX Antyoksydacyjny fluid -miała ktoras z Was moze????kremik odstresywujacy dla 25+ hm to chyba za stara jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 07:06   #4810
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek

na wizaz sa 2 opinie o tym nowym serum Vichy - se poczytaj Michell , nie za bardzo dobre ....tez sie napalalam ale jak przeczytalam to mi przeszlo ;(
zostane przy moim serum Lancome Sensation Totale
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 07:11   #4811
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a te wszystkie podklady ktore Wy wymieniacie, to jakie sa? matujace, kryjace, nawilzajace,ect? ja zawsze poszukiwalam takiego w sumie kryjacego ale bez efektu maski, czasami widzialam kobiety na ulicy z idealna cera (oczywiscie w make-upie) i zastanawialam sie czego one uzywaja ;p
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 08:14   #4812
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Serum tak ,do bani czytałamale to jest krem w formie fluidu..Opis brzmi ciekawie..Sensual zalezy ile masz latmnie po 30 spasil chanel,moja corka z vichy przerzuciła sie na Missha..Wszystko zalezy od wieku i rodzaju cery-juz niejednokrotnie sie przejechalam czytajac opinie- achy i ochy- a potem wywalałam produkt tak pod niebiosa chwalony..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:00   #4813
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Wiesz co, pamiętam, ze lekarz zalecał mi cos2 codziennie, chociaz na kwadrans nakładać...I tak robiłam, dopiero po jakimś czasie dawałam na dłużej, a w końcu co parę dni...
dzięki Beti za info.
Nieźle bym sobie narobiła.
Dobrze że mamy to forum
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:17   #4814
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Plama jest paskudna i ludzie się na mnie gapią dlatego panikuję.Pozatym ona już długo jest i zrobiła się powiedzmy szklista.Jest inna od tamtych dlatego się martwię
Moze kupić coś z ceramidami to mi odbuduje trochę gębę?

Miszka będę dziś w aptece to poszukam tą maskę Ziajinarazie chwalę sobie glinkę białą Daxa z serii organicznej.Fajnazi elona nie bo piecze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:05   #4815
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

pyt- miala ktoras podklad Clinique Repairwear ???? podobno super kryje i do suchej cery jak moja jest

ja jestem narazie zachwycona moim Guerlenkiem ale moze cosik lepszego jest a ja nie wiem
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:11   #4816
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
dzięki Beti za info.
Nieźle bym sobie narobiła.
Dobrze że mamy to forum
I pamiętaj o nawilżaczach koniecznie. Maseczka La roche posay-świetna, ich kremy nawilżające też...Z tańszych bardzo mi odpowiadał pharmaceris, są wersje dla suchej i baaardzo suchej...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Plama jest paskudna i ludzie się na mnie gapią dlatego panikuję.Pozatym ona już długo jest i zrobiła się powiedzmy szklista.Jest inna od tamtych dlatego się martwię
Moze kupić coś z ceramidami to mi odbuduje trochę gębę?
Szatanka, jak będziesz testować kolejne kremy to w końcu sobie zaszkodzisz! Sprobuj o niej nie myśleć i zostaw ja na parę w spokoju! ( napisala ta, która ABSOLUTNIE nie przejmuje się plamami na lewym policzku)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:16   #4817
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Prosze kliknąc w moja reklame vichy laseczki i oddac na Michell glosik:cmok :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:07   #4818
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

alez bardzo prosze Miszka , juz kliknelam na Cie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:38   #4819
O_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie Panie
Próbowałam przebrnąć przez caaaaały wątek ale poniosłam klęskę

Pls pls pomóżcie
Jestem ciekawa czy może miałyście podobne doświadczenia z cosmelanem, bądź też słyszałyście o takiej reakcji......

Zabieg wykonałam tydzień temu u dermatologa. Z racji wrażliwej, naczyniowej cery kremu c2 zaczęłam używać dopiero w niedzielę (2 razy), w pon 3 razy a we wtorek już tylko 1 raz. Trójkąt broda nos zrobił się krwisto czerwony i żaden (żaden) krem nie przynosił ulgi a tylko niemiłosiernie piekł. Odstawiłam c2 i odczekałam do środy wieczór z telefonem do lekarza, po tym jak Cicaplast parzył mi naskórek Skończyła się wczorajszą wizytą, przepisaniem maści z antybiotykiem i kremu ze sterydami na "zgaszenie pożaru". Pani dr stwierdziła że to generalnie nic czego nie można było się spodziewać - po prostu skóra zareagowała bardzoi intensywnie w tych miejscach..
W tej chwili w okolicach brody i nosa mam sino-brązową, pękającą skorupę.....

Spotkałyście się z czymś takim??
Strasznie się boję że zostana mi jakieś ślady/przebarwienia w tych miejscach.....
O_la jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 14:33   #4820
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Prosze kliknąc w moja reklame vichy laseczki i oddac na Michell glosik:cmok :

glosik oddany


tez sobie zrobilam, wiem ze ta akcja juz dlugo trwa, wiec pewnie mam marne szanse skoro dop teraz sie za to wzielam..

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Michell ja mam 24 lata, skora sucha, z grodkami, piegami, kilka dzior na poliku, czasami jakis wiekszy syf,no i wagry. Szukam czegos super, i narazie nic mnie nie zadowolilo :/ czekam teraz na cosmelan z allegro. Ciekawa jestem jaka cera po tym bedzie
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:40   #4821
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sensual glosik oddany
......................... ......................... ....

O_la - przykro slyszec ,
dobrze ,ze u lakarza robilas , mam nadzieje ,ze Ci teraz ta twarz wygoi
dosc extremalny mysle jest Twoj przypadek ....
ja robilam 3x cosmelan i narzekalam bo myslalam ,ze przechodze to tak strasznie -(non stopes burak max i luszczenie do 2 mies po masce )
ale widze ,ze moze byc gorzej ...

trzymaj sie kobieto! , lekarka powinna wiedziec co mowi i co robi , smaruj tym co Ci zapisala i narazie nie martw sie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-12 o 14:45
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:49   #4822
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata ja nauczyłam się już cierpliwości jeśli chodzi o pielęgnację nie tylko twarzy ale i czegokolwiektylko tak jak już pisałam ona jest inna od wszystkich i mnie wk.....tzn denerwuje bardzoa krem z ceramidami jest naprawczy i już mi dziewczyny polecały tylko nie wiem jakiej firmy wybraćposzukam na KWC

Dziewczynki gdzie miałam kliknąc to kliknęłam

Lapis jak Twoja waga?leci w dól?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:58   #4823
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziekuje dziewczyny za glosy

co do cosmelana to czekam na przesylke z allegro, pisali ze jest instrukcja po polsku, ale jak cos to bede pytala Was nie ma to jak doswiadczone kobiety
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 00:13   #4824
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Lachonki
Buziaczek dochodzi u mnie powoluteńku do normy co mnie niezmiernie cieszy. Siłownia także robi na mnie dobre wrażenie.
Michelka pytałaś o Re-Nutriv Estee Lauder ten puderek ma w sobie wszystko co trzeba (zobacz sama on jest na bazie tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-19185-opis-Estee-Lauder-Re-Nutriv-Ultimate-Lifting-Creme-Ujedrniajacy-krem-do-twarzy.htm + pigment) jest rewelacyjny ale jak dla mnie w kremie - poza konkurencją, fluid jest jakby rzadszy (nie tak bogatej konsystencji). Testuję Estee Lauder Advanced Night Repair Protective Recovery Complex, daje efekty 2xsmarowałam podrażniony nietęgo pysiorek po fraxel-u i uuuuu powienm niczego sobie, efekty są i to bardzo zadowalające.
Guzy po lipolizie się nie pojawiają więc już pewnie mi nie grozi tego rodzaju komplikacja .
Miłego
łikendu dziewczyny, cmokasy .
Ach klikałam na Was Laseczki.

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2010-03-13 o 00:15
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:49   #4825
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
pyt- miala ktoras podklad Clinique Repairwear ???? podobno super kryje i do suchej cery jak moja jest

ja jestem narazie zachwycona moim Guerlenkiem ale moze cosik lepszego jest a ja nie wiem
Na wszystkich podkładach Clinique sie przejechałam
Do dzisiaj szukam swojego KWC dla mojego panterskiego lica
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:09   #4826
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71

Lapis jak Twoja waga?leci w dól?
...................

, caly czas 3,5 kg mniej i stoi w miejscu ...niestety nadchodza "te dni" i woda mi sie zbiera ...ale czly czas dietke trzymam, takze licze na to ,ze jak juz mi sie okres skonczy waga znow zleci

my kobiety to mamy przekichane - 2 tyg ladnie waga spada a potem hormony zaczna szalec i tydzien nic nie zleci , jeszcze czlowiek puchnie

......................... ............

Cati - dzieki za odp , po tym podkladzie Even better to tez mam mieszane uczucia do do Clinique ...bede dzis w Sephora to wezmee sobie probaska ...

........................

no lachonki - jade za zakupki do wielkiego miasta Poznania
ale raczej na kupnie kilku ksiazek i ciuchow dla syna sie skonczy , cos humorek nie ten , nogi mnie bola i juz mi sie po sklapach chodzic nie chce ...czemu my tak musimy sie co miesiac meczyc

milgo dzionka zyczem
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:27   #4827
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiś ale to dobrze że nie chudniesz za szybko bo potem efekt jo-jo gotowylepiej powoli a skuteczniej
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:19   #4828
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynkiPadam na lico..byłam po towar..Ochydko bo ja obserwuje ten EL Re nutriv ale taka maja kolorystyke Dostępne nr: (1.) 4N2 Shell Beige 41-------- (2.) 1W1 Beech 44-------- (3.)2W1 Dawn 47-------- (4.)3W1 Cashew 49 -------- (5.)3W1 Cashew 49..i nie wiem jaki z nich jest najasniejszy ale nie trupi!!! bo wchodzac na stronę to kolorystyka nie oddaje realu Szatanko ja ta maseczke na necie kupilam za 20zł z groszami wielkie pudło Lapi ten kremik fajny BIOTHERM WHITE DETOX BIO -A [2] ale kurcze wariacko drogi wiec chyba kupie VICHY AQUALIA ANTIOX Antyoksydacyjny fluid bo myslałam o tym serum z vichy i sama nie wiem na ktory sie zdecydowac..o antiox fluidzie recenzji nie ma jeszcze Z Clinique mnie spasił tak na 4 (ocena lift kolor 06 chyba kurcze juz nie pamietam..Ochydka a z EL DOUBLE WEAR LIGHT miałaś??? ten 01 to mogłby byc jasniejszy ale w miare był dobry chodz do KCW mu brakuje przynajmniej na mojej paszczy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:41   #4829
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam
dziewczyny czy któraś z was używała krem złuszczający 5 % kwasów aha na noc firmy bandi ma on w składzie kwas glikolowy i jeszcze kilka innych ma dość dobre opinie n kwc ciekawe czy trochę rozjśni plamy ja mam swoje dość jasne i niewiem czym je teraz potraktować neostratą dalej czy może czymś łagodniejszym
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:13   #4830
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari neostada..takie słaboszczaki nic nie dają..Dziewczyny słyszałyscie o Bisoctrizole filtr ponoc rewelka Miłej niedzieli
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.