Efekty olejowania paznokci - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 22:48   #4201
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja mam głupie pytanie na temat pilowania paznokci. Czy można piłować nie tylko na dlugosc, ale też jakby na szerokość? To nie szkodzi paznokciom jak piłuje paznokcie tak po bokach? Bo mi rosną jakoś tak dziwnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mozna ja zawsze tak robie i czytalam ze mozna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
natalka, super efekty

wiolusia, można piłować też po bokach, ale ostrożnie Ja na początku tak piłowałam, bo po latach obgryzania paznokcie rosły mi też "wszerz" i nie zaszkodziło to zbytnio moim paznokciom

Ja w zeszły weekend się naoglądałam filmików na youtube o pielęgnacji paznokci łapię takie fazy czasem I teraz dbanie o pazurki znów sprawia mi mega przyjemność i satysfakcję i
Ja czasami ogladam takie filmiki jak olejuje paznokcie haha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 00:15   #4202
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja robię post podsumowujący moje olejowanie i dbanie o pazury Nie mogę sprawdzić dokładnie od kiedy olejuję pazury (wyszukiwarka coś nie działa) ale pół roku napewno.
o ludzie gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja w zeszły weekend się naoglądałam filmików na youtube o pielęgnacji paznokci łapię takie fazy czasem I teraz dbanie o pazurki znów sprawia mi mega przyjemność i satysfakcję i
taaak, jak się zacznie dbać i chuchać, to przestać nie można I szkoda zaprzepaszczać efekty obgryzaniem, skubaniem, wysuszaniem...
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 14:49   #4203
Patii97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

znacie jakiś sposób, żeby szybciej olej wchłonął w paznokieć? albo jakoś go wetrzyć czy coś
Patii97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 15:54   #4204
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Patii97 Pokaż wiadomość
znacie jakiś sposób, żeby szybciej olej wchłonął w paznokieć? albo jakoś go wetrzyć czy coś

Dobrze jest go po prostu wmasowac przez chwilke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 10:13   #4205
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Polecacie jakąś dodatkowo do olejowania odżywkę do paznokci w postaci lakieru? Ale jakąś tanią najlepiej
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:07   #4206
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Polecacie jakąś dodatkowo do olejowania odżywkę do paznokci w postaci lakieru? Ale jakąś tanią najlepiej
Ja używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...fessional.html
Paznokcie są twardsze
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 12:20   #4207
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, ja trochę z głupim pytaniem. Czy manicurzystka grzebie pod paznokciem? I czy też przy manicure robi skórki? Nigdy nie byłam, bo zawsze obgryzałam pazury, sama nie potrafię sobie nadać kształtu, więc muszę się chyba wybrać, ale boje się o mój przyrost
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 13:26   #4208
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja trochę z głupim pytaniem. Czy manicurzystka grzebie pod paznokciem? I czy też przy manicure robi skórki? Nigdy nie byłam, bo zawsze obgryzałam pazury, sama nie potrafię sobie nadać kształtu, więc muszę się chyba wybrać, ale boje się o mój przyrost

To zalezy,duza czesc grzebie. Ja osobiscie nigdy tego nie robie uswiadamiajac klientke czym jest przyrost.
Skorki wycina sie przy manicure tradycyjnym,cazkami. Przy biologicznym jedynie odsuwa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 14:24   #4209
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Takie piękne paznokcie tu widzę, więc postanowiłam dołączyć
Mam mocno rozdwajające się paznokcie, pije drożdże, mam plan pić jeszcze skrzypokrzywę. Jak na razie używam regenerum.
Odżywki idealnej ciągle szukam, formaldehyd nie jest dla mnie. Mam teraz http://colorowo.pl/index.php?route=p...product_id=168 ale jest strasznie dziwna, odkleja się od paznokci jakby to był silikon może w tym tygodniu kupię w końcu odżywkę diamentową z hean, jak ona nie da rady to chyba się zapłacze
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:46   #4210
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć, ja również chciałabym się przyłączyć. Wątek odkryłam jakiś czas temu, zachwyciłam się Waszymi efektami olejowania i sama z tym wystartowałam około tydzień temu chcąc uzyskać przyrost, poprawić wygląd skórek i wzmocnić ogólnie paznokcie, które się rozdwajają (zwłaszcza w palcach wskazujących). Zawsze miałam krótką i szeroką płytkę, choć nigdy nie obgryzałam paznokci. Z zapuszczaniem nie mam problemów o ile się nie rozdwoją, paznokcie rosną mi bardzo szybko, ale wychodzą z nich brzydkie łopaty. :/ No i nie miałam nigdy fajnego przyrostu, bo grzebałam pod paznokciami co chwila. Teraz tego unikam (ale ciężko idzie ). Używam Alterry migdał & papaja oraz Regenerum. Załączam fotki po olejowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140412_181744.jpg (29,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140412_181804.jpg (38,2 KB, 100 załadowań)
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 20:49   #4211
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zły jez masz paznokcie identyczne jak ja tez takie małe tuki tylko ze ja jako dziecko obgryzałam i zgryzłam płytke bo juz nie było co obgryzac przez lata denerwowały mnie takie małe paznokcie dbam o nie stosuje odzywki ale niestety dalej ta rózowa czesc taka małutka mam nadzieje ze olejowanie pomoże olejuje narazie 2 tygodnie
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 20:51   #4212
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeszcze kilka tygodni i będą efekty warto robić zdjęcia raz w tygodniu dla porównania

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 22:47   #4213
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wczoraj używałam kleju super glue... Oczywiście, jak zwykle musiałam się nim popaprać :/ wylała mi się odrobina tego kleju na serdeczny paznokieć u prawej ręki. Teraz zmywam lakier z paznokci i akurat z tego, za żadne skarby świata nie chce zejść, nie mam pojęcia jak się go pozbyć, macie jakiś pomysł?
__________________
Nothing To Lose
Everything To Win!
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 07:34   #4214
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jak masz zmywacz z acetonem to dość sporo nalej na wacik (najlepiej tak żeby cały był mokry, ale nie musi byc duży), przyłóż go do tego paznokcia i zawiń folia aluminiową. Po ok. 10 min ściągnij taki naparstek - klej powinien zejść bez problemu.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 08:56   #4215
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zalozylam wczoraj, watek, ale mimo wejsc nikt mi nie chce pomoc moze ktoras z Was moglaby mi cos doradzic??


Dziewczyny mam problem,
moze przyblize sytuacje: moje paznokcie do konca liceum to był jakiś dramat, rozdwajanie, łamanie,rozwarstwianie itp
Mniej więcej 3-4 lata temu odkrylam odzywke eveline 8w1 ona je uratowała, stosuję ją raz- dwa razy w tyg pod lakier <wtedy wytrzymuje ok tygodnia>. od mniej wiecej 3-4 mcy, moze ciut dluzej zauwazylam ze moje paznokcie w okolicy wału bocznego nie są przyklejone? nie wiem jak to okreslic... pekaja, łamia sie w okolicy walu paznokcia, w mniej wiecej polowie;/
sadze ze to moze byc przez zbyt glebokie pilowanie;/ nie wiem co robic zeby paznokiec znowu sie przykleił piłuje bo widze ze sie zadziera- błedne koło;/ wrzucam zdjecie zeby lepiej zaznaczyc miejsce o ktore mi chodzi.
Dodam ze dzieje sie to glownie przy kciukach, czasem palcu wskazujacym;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (21,6 KB, 87 załadowań)
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:29   #4216
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Antidotum, przy kciukach też mam taki problem - widać, że paznokcie nie są do końca "przyklejone", ale na szczęście nic się nie łamie. Tak jak mówisz, powodem tego może być głębokie piłowanie. Najlepiej już tam nie piłować, nie grzebać, olejować i cierpliwie czekać, aż problem zniknie. U mnie swego czasu zniknął, tylko teraz się odnowił, głównie z mojej winy (piłowanie właśnie).
Może do tego przyczyniać się też odżywka z Eveline, dbaj bardzo o to, żeby absolutnie nie dostawała się w tamto miejsce - lepiej nie domalować po bokach.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:31   #4217
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jesteś we właściwym miejscu! Może odstaw na razie eveline, zamiast tego dobry base coat i top coat i do tego olejowanie

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:31   #4218
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
To zalezy,duza czesc grzebie. Ja osobiscie nigdy tego nie robie uswiadamiajac klientke czym jest przyrost.
Skorki wycina sie przy manicure tradycyjnym,cazkami. Przy biologicznym jedynie odsuwa
Dziękuje za odpowiedź

========================= =========

Polecacie jakąś odżywkę Sally Hansen bez formaldehydu? Bo mam bon i chętnie bym sobie go wykorzystała
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:37   #4219
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dzieki za odpowiedź z odzywki będzie mi ciezko zrezygnować, bo bez niej nie mialabym paznokci! postaram sie nie dojezdzac w tamto miejsce odzywka i olejować, mam nadzieje ze to cos da, wczoraj znowu ułamał mi sie tam paznokiec i boli jak cholera;/

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

zastanawialam sie jeszcze czy sie nie zaopatrzyć w torebke od herbaty i super glue albo klej do tipsów i delikatnie podklejać miejsce rozdwojone, jesli sie takie pojawi zeby nic nie pilowac, ale wtedy moze "gorzej przyrastać" z boku chyba? sama nie wiem, nawet sie zastanawialam nad hybryda przez pewien czas, ale nie wiem czy zapobiegło by to łamaniu
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 09:38   #4220
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
zalozylam wczoraj, watek, ale mimo wejsc nikt mi nie chce pomoc moze ktoras z Was moglaby mi cos doradzic??


Dziewczyny mam problem,
moze przyblize sytuacje: moje paznokcie do konca liceum to był jakiś dramat, rozdwajanie, łamanie,rozwarstwianie itp
Mniej więcej 3-4 lata temu odkrylam odzywke eveline 8w1 ona je uratowała, stosuję ją raz- dwa razy w tyg pod lakier <wtedy wytrzymuje ok tygodnia>. od mniej wiecej 3-4 mcy, moze ciut dluzej zauwazylam ze moje paznokcie w okolicy wału bocznego nie są przyklejone? nie wiem jak to okreslic... pekaja, łamia sie w okolicy walu paznokcia, w mniej wiecej polowie;/
sadze ze to moze byc przez zbyt glebokie pilowanie;/ nie wiem co robic zeby paznokiec znowu sie przykleił piłuje bo widze ze sie zadziera- błedne koło;/ wrzucam zdjecie zeby lepiej zaznaczyc miejsce o ktore mi chodzi.
Dodam ze dzieje sie to glownie przy kciukach, czasem palcu wskazujacym;/
hej,
odzywka eveline zawiera w sobie silny związek chemiczny o nazwie formaldehyd, który przy dłuższym stosowaniu powoduje właśnie odklejanie się paznokcie od łożyska (onchyliozę). jedni są na niego bardziej wrażliwi, inni mniej (mi np. bardzo zaszkodziła już od pierwszego stosowania), generalnie powinnaś odstawić tą odżywkę i wyrzucić do kosza, albo wrócić do niej za jakiś, dłuższy czas. kup sobie olejek z drzewa herbacianego i wpuszczaj po kropelce pod paznokieć, podobno pomaga i zapobiega rozwoju bakterii pod paznokciem.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:41   #4221
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź

========================= =========

Polecacie jakąś odżywkę Sally Hansen bez formaldehydu? Bo mam bon i chętnie bym sobie go wykorzystała
Polecam ich oliwkę do skórek z witaminą E. Mam ich utwardzacz i top coat, są bardzo okay, a z odżywek mam złote serum, ale używam razem z olejowaniem, wiec trudno mi powiedzieć, które działa bardziej na wzrost. Utwardzacz nie zawsze chroni przed odbarwieniem paznokcia od lakieru. Miracle thickener to jedna wielka ściema. Ogółem najbardziej mi odpowiada ich strenghtening top coat - no i ich oliwka do skórek z wit E od której mam przyrost.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:49   #4222
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Efekty olejowania paznokci

tak, wiem wszystko o formaldehydzie itp.
Ale ja nie jestem na niegoo uczulona, onycholiza mnie nie dotknela, raz mialam bol paznokci jak ze 3 late ttemu nalozylam 3 wartswy naraz. ale nakladam jako baze teraz i jest ok. paznokcie sie wcale nie rozdwajaja a piluje jak musze bo sa za dlugie.
Z olejkiem herbacianym moglabym wpuszczac paznokiec jakbym miala onycholize, bo z boku to ciezko, skoro zalezy mi na przyklejeniu, moge ewentualnie wkropic troche do 'mojego'olejku zeby w ten sposob sie dostawal
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:06   #4223
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też mam/miałam podobny problem, dotyczyło to 3 pierwszych palców. Po pierwsze nie piłuj w tym miejscu jeżeli bardzo się zadziera to delikatnie spiłuj w jedną stronę -ku czubku paznokcia, zamknie to łuski. Po drugie olejuj. Po trzecie "nie grzeb" tam, najlepiej pomaluj kryjącym lakierem żeby nie kusiło


Czy możecie polecić jakiś base coat/odżywkę, coś żeby oddzielało od warstwy kolorowego lakieru, a stosowane samodzielnie chroniło przed uszkodzeniami?
Nie wierzę w żadne odżywki do paznokci, zależy mi żeby nie zawierała formaldehydu... Nie chcę żeby coś stalo na przeszkodzie przyrostu

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2014-04-13 o 10:14
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:10   #4224
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Efekty olejowania paznokci

kryjacy lakier tez nie pomaga:P
musze chyba dodatkowo kupic szklany pilniczek, zawsze uzywalam papierowych ale one nie są na tyle waskie zebym mogla precyzyjnie spilowac i lece po calosci:P
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:17   #4225
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A to koniecznie!
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:33   #4226
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mam base i top coat z No7 i z OPI, oba polecam. Lakier utrzymuje sie do 7 dni przynajmniej u mnie, co predzej nigdy mi sie nie zdarzało.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:40   #4227
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci



A oto moje golasy. Nie mam zdjęcia "przed", ale to dopiero kilka tygodni olejowania wyglądają na nierówne, ale każdy pazur sięga +- do końca opuszka. Na wskazującym przyrost szaleje, na serdecznych wcale. Na kciukach jest przyrost, ale idzie półkolem mocno wyciętym. Zobaczymy co będzie za dalsze kilka tygodni dodałam właśnie do mojej oliwki z SH herbacianego, rycynusu, migdałowwego i arganu! Może będzie dalej szaleć! Ps. To są dla mnie bardzo długie paznokcie w życiu takich nie miałam, a na pewno nie tak długo!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:43   #4228
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam problem,
moze przyblize sytuacje: moje paznokcie do konca liceum to był jakiś dramat, rozdwajanie, łamanie,rozwarstwianie itp
Mniej więcej 3-4 lata temu odkrylam odzywke eveline 8w1 ona je uratowała, stosuję ją raz- dwa razy w tyg pod lakier <wtedy wytrzymuje ok tygodnia>. od mniej wiecej 3-4 mcy, moze ciut dluzej zauwazylam ze moje paznokcie w okolicy wału bocznego nie są przyklejone? nie wiem jak to okreslic... pekaja, łamia sie w okolicy walu paznokcia, w mniej wiecej polowie;/
sadze ze to moze byc przez zbyt glebokie pilowanie;/ nie wiem co robic zeby paznokiec znowu sie przykleił piłuje bo widze ze sie zadziera- błedne koło;/ wrzucam zdjecie zeby lepiej zaznaczyc miejsce o ktore mi chodzi.
Dodam ze dzieje sie to glownie przy kciukach, czasem palcu wskazujacym;/
W sensie, że nie są "przyklejone od początku aż do opuszka - z boku?
Jeśli o to chodzi to ja mam to samo. Kiedyś nawet wklejałam zdjęcie.
U mnie po prostu tak jest i choćby skały srały tego nie zmienię. Zaznaczam, że głęboko nie piłuję, nie grzebie z boku pilnikiem - taka uroda.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:48   #4229
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jest tu parę zaprawionych w bojach o ładne paznokcie dziewczyn to zapytam, może któraś będzie umiała mi pomóc
Paznokcie przestałam obgryzać mając 11-12 lat, ale skórki obgryzałam dalej. Jakiś czas temu zrobiło mi się dziwne zgrubienie przy paznokciu kciuka - nie dam zdjęcia bo nic na nim nie widać, mam za słaby aparat, a na necie nic nie mogę znaleźć niczego podobnego. Skóra tam zrobiła się twarda, lekko przezroczysta i tak trochę odstaje przy paznokciu. Jakiś pomysł jak z tym walczyć?
Ścieram to lekko tarką do stóp, smaruje kremem, olejuję, ale na razie brak efektów.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:00   #4230
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Jest tu parę zaprawionych w bojach o ładne paznokcie dziewczyn to zapytam, może któraś będzie umiała mi pomóc
Paznokcie przestałam obgryzać mając 11-12 lat, ale skórki obgryzałam dalej. Jakiś czas temu zrobiło mi się dziwne zgrubienie przy paznokciu kciuka - nie dam zdjęcia bo nic na nim nie widać, mam za słaby aparat, a na necie nic nie mogę znaleźć niczego podobnego. Skóra tam zrobiła się twarda, lekko przezroczysta i tak trochę odstaje przy paznokciu. Jakiś pomysł jak z tym walczyć?
Ścieram to lekko tarką do stóp, smaruje kremem, olejuję, ale na razie brak efektów.
Czy to może być blizna? Idź do dermatologa!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.