Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 16:51   #4981
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wstawiam fotkę tuszu Studio Sculpt Lash na rzęsach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ssl.jpg (14,8 KB, 78 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 22:05   #4982
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Skusiłam się na Alluring i ja, no obłędne te opakowania są! To pierwsza kolekcja od roku chyba, która mnie skusiła. Wyszłam dziś z Clear Water, wrócę chyba jeszcze po cienie, bo bardzo fajnie wyglądały, testowałam zielony i brązowy.
Wzięłam tez liliową bazę CC i kredkę w ołówku Revved Up, brzoskwiniowego nudziaka. A w ramach B2M - śliczną matową Pretty Please, średni ciepły róż.
Żałuję, ze wyprzedany byl juz ten metaliczny lakier Submerged, taki piękny jest. Nie widzialyście go gdzies jeszcze?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 23:42   #4983
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę tuszu Studio Sculpt Lash na rzęsach
co Ty robisz z tymi rzesami ze sa takie wow? revitalash? czy moze jakis inny sekret? Pamietam je jeszcze z czasu jak kiedys, dawno, czytałam wątek o promocjach i kodach do Dougiego, Sephory itp
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 02:55   #4984
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę tuszu Studio Sculpt Lash na rzęsach
U ciebie każdy tusz wyglada bosko, wiec test uznaje za niewiarygodny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 07:44   #4985
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U ciebie każdy tusz wyglada bosko, wiec test uznaje za niewiarygodny
Święta prawda :-D

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 10:35   #4986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U ciebie każdy tusz wyglada bosko, wiec test uznaje za niewiarygodny
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Święta prawda :-D

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Eeee, nie bawię się tak z wami, to chwyt ponizej pasa

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
co Ty robisz z tymi rzesami ze sa takie wow? revitalash? czy moze jakis inny sekret? Pamietam je jeszcze z czasu jak kiedys, dawno, czytałam wątek o promocjach i kodach do Dougiego, Sephory itp
Revi plus swoje rzęsy w sumie długie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 10:37   #4987
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę tuszu Studio Sculpt Lash na rzęsach
Slicznie
Dawalas jaks baze pod tusz i ile warstw nakladasz?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 11:04   #4988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Slicznie
Dawalas jaks baze pod tusz i ile warstw nakladasz?
Nie, nie używam bazy pod tusze do rzęs
Przejezdzam 2-3 razy szczoteczką
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 11:13   #4989
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, nie używam bazy pod tusze do rzęs
Przejezdzam 2-3 razy szczoteczką

ja tez nie moge przekonac sie do baz
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 11:15   #4990
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

ja tez nie moge przekonac sie do baz
Wiesz, to nie to, ze nie mogę sie do nich przekonać, bo kiedyś uzywałam i np. Diorowy Maximizer był świetny w tej roli, ale juz Lancoma osławiona tutaj baza - dziadostwo wg mnie.
Tylko, ze po Revi nie potrzebuję baz po prostu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 14:26   #4991
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam dziś w MACu w PCC, mają Alluring więc zgarnęłam Afrodytę Obsługiwała mnie przemiła pani.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 19:57   #4992
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu w PCC, mają Alluring więc zgarnęłam Afrodytę Obsługiwała mnie przemiła pani.
PCC - poznań city c. ? już jest czynne ?
gratuluję Afrodyty
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:52   #4993
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Potwierdzam: Poznań City Center jest już ponownie otwarte. Byłam tam dziś, jest Alluring i obsługa jest przemiła
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:54   #4994
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Potwierdzam: Poznań City Center jest już ponownie otwarte. Byłam tam dziś, jest Alluring i obsługa jest przemiła
to super wiadomość
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 01:03   #4995
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Idealna wiadomość, bo za trzy tygodnie jadę do Poznania

Wysłane z Aries 785
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 07:07   #4996
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny gdzie kupujecie Macki, chodzi mi o zagraniczne sklepy wysyłkowe z normalnymi cenami, mój obecny kontakt niestety chwilowo ,nieczynny' a czas bronzerow i kilka ciekawych limitow...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 07:24   #4997
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ciekawe kiedy i czy będzie u nas "sized to go" - t . Na polskiej stronie MACa nie ma póki co, ake na zeberka.pl już o tym piszą
http://www.zeberka.pl/art/mac-wypusz...-podrozy-29811
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 07:44   #4998
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę tuszu Studio Sculpt Lash na rzęsach
Ja powtórzę za dziewczynami - pokazywanie jakiegokolwiek tuszu na Twoich rzęsach jest mało miarodajne - na Twoich wszystko będzie super wyglądać .
Wczoraj, przy okazji wizyty w salonie, już miałam prosić o dorzucenie do zakupów tego tuszu, ale się powstrzymałam. Na pewno jednak w najbliższym czasie go kupię, ale w ramach choćby 10% rabatu w Dougim .

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Alluring i ja, no obłędne te opakowania są! To pierwsza kolekcja od roku chyba, która mnie skusiła. Wyszłam dziś z Clear Water, wrócę chyba jeszcze po cienie, bo bardzo fajnie wyglądały, testowałam zielony i brązowy.
Wzięłam tez liliową bazę CC i kredkę w ołówku Revved Up, brzoskwiniowego nudziaka. A w ramach B2M - śliczną matową Pretty Please, średni ciepły róż.
Żałuję, ze wyprzedany byl juz ten metaliczny lakier Submerged, taki piękny jest. Nie widzialyście go gdzies jeszcze?
Fajne zakupy zrobiłaś .
Gdybyś mogła za jakiś czas podzielić się wrażeniami co do liliowej bazy, byłabym wdzięczna. Interesuje mnie głównie, czy nada się do cery z tendencją do przetłuszczania.
Ja wczoraj miałam chwilę we Wrocku żeby pomacać cienie - wg mnie są super. Wydaje mi się, że formuła jest jeszcze bardziej miękka i kremowa niż w Extra Dimension z poprzednich edycji. Niestety ten najjaśniejszy był wyprzedany, podobnie jak ten fioletowawy, którego bym wzięła, gdyby nie był sold out .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, to nie to, ze nie mogę sie do nich przekonać, bo kiedyś uzywałam i np. Diorowy Maximizer był świetny w tej roli, ale juz Lancoma osławiona tutaj baza - dziadostwo wg mnie.
Tylko, ze po Revi nie potrzebuję baz po prostu
Też pomyślałam, że przy takich rzęsach baza jest zbędna . Ja jeszcze używam Diorowego Maximizera (wydajny skubaniec), ale do bazy Lancome nie miałam żadnych zastrzeżeń, chyba nawet wolałam ją od tej z Diora.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu w PCC, mają Alluring więc zgarnęłam Afrodytę Obsługiwała mnie przemiła pani.
Gratuluję .

We Wrocku Afrodyta wyprzedana, za to były jeszcze Refined Golden, Golden i Delphic. Po obmacaniu stwierdzam, że Golden dla mnie był całkiem dobrym rozwiązaniem .

Ja ostatecznie wzięłam dodatkowo szminkę Goddes of the Sea, a ponadto, całkiem spontanicznie, ten najciemniejszy błyszczol Modern Lure. Nie wydaje mi się wprawdzie, aby były to kolory, których będę często używać (zwłaszcza błyszczyka, bo strasznie ciemny), ale uległam namowom MACówki .

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez NailsUp Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie Macki, chodzi mi o zagraniczne sklepy wysyłkowe z normalnymi cenami, mój obecny kontakt niestety chwilowo ,nieczynny' a czas bronzerow i kilka ciekawych limitow...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Mimo wszystko najlepiej kupować w Douglasie online i w internetowym MAC'u. Ja miałam też kupowanych kilka rzeczy w House of Fraser, ale korzystałam z czyjejś pomocy, więc nie jestem pewna jak z wysyłką do Polski i kosztami. Poza tym dość często kupuję na Ebay'u, np. sprzedawca dealweek lub ci, którzy wymienieni są w pierwszym poście tego wątku, mają oryginały i zakupy u nich są jakąś alternatywą, zwłaszcza przy kolekcjach w PL niedostępnych.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 09:58   #4999
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
. Obmacalam lorelei ale babka mnie przekonała ze All that Glitter jest bardzo podobny i tańszy o 7 euro więc
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też chciałam Lorelei ale już nie było (na szczęście dla mojego portfela) a Mac'ówka poleciła mi właśnie All that glitter naręcznie wyglądał niemalże identycznie Więc wyszłam z nim i z Goldenem z Alluring
__________________
.

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2014-05-12 o 14:39
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 16:47   #5000
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Testowałam dzisiaj na oku cień "fantomowy" z Alluring - do oka umalowanego Naked 3 w załamaniu prezentował się pieknie, ale nie nabędę go, zbyt błyszcząco-drobinkowy, jak dla mnie
Testowałam tez lipglass Water Deities - ale na ustach nawet w połowie nie jest tak fajny, jak Clear Water.
Za to wyszłam z pędzlem doocznym 233
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:01   #5001
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
We Wrocku Afrodyta wyprzedana, za to były jeszcze Refined Golden, Golden i Delphic. Po obmacaniu stwierdzam, że Golden dla mnie był całkiem dobrym rozwiązaniem .

Ja ostatecznie wzięłam dodatkowo szminkę Goddes of the Sea, a ponadto, całkiem spontanicznie, ten najciemniejszy błyszczol Modern Lure. Nie wydaje mi się wprawdzie, aby były to kolory, których będę często używać (zwłaszcza błyszczyka, bo strasznie ciemny), ale uległam namowom MACówki .
Mi się bardzo podoba Modern Lure, ale nie wiem czy bym nosiła, bo raz, że nigdy nie miałam tak ciemnego błyszczyka i nie wiem jak by się "zachowywał" na ustach (czy nie rozmazywałby się np. podczas gadania), a dwa, że nie mam żadnego doświadczenia z MACowymi błyszczykami. Zapomniałam niestety pomacać w sklepie. Czytałam, że są klejące i chociaż nie wiem, czy cokolwiek przebije w tej kwestii mojego białego Bobbika, postanowiłam nie ryzykować zakupu on line. W sumie to najbardziej marzyłby mi się Narcissus i coś w typie Clear Water (aczkolwiek nie wiem, czy ten ostatni nie byłby z kolei zbyt jasny).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:09   #5002
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba Modern Lure, ale nie wiem czy bym nosiła, bo raz, że nigdy nie miałam tak ciemnego błyszczyka i nie wiem jak by się "zachowywał" na ustach (czy nie rozmazywałby się np. podczas gadania), a dwa, że nie mam żadnego doświadczenia z MACowymi błyszczykami. Zapomniałam niestety pomacać w sklepie. Czytałam, że są klejące i chociaż nie wiem, czy cokolwiek przebije w tej kwestii mojego białego Bobbika, postanowiłam nie ryzykować zakupu on line. W sumie to najbardziej marzyłby mi się Narcissus i coś w typie Clear Water (aczkolwiek nie wiem, czy ten ostatni nie byłby z kolei zbyt jasny).
Ja nie lubie takich ciemnych błyszczyków, bo brzydko z upływem czasu wyglądaja na ustach.
Wole jasniutkie, jak Clear Water. Notabene - to najładniejszy błyszczyk z Alluring.
A co do klejenia się - to owszem klejuch z niego, nawet bardziej od bobika białego, którego tez mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:10   #5003
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj na oku cień "fantomowy" z Alluring - do oka umalowanego Naked 3 w załamaniu prezentował się pieknie, ale nie nabędę go, zbyt błyszcząco-drobinkowy, jak dla mnie
Testowałam tez lipglass Water Deities - ale na ustach nawet w połowie nie jest tak fajny, jak Clear Water.
Za to wyszłam z pędzlem doocznym 233
Oba pędzle są genialne nie nakładałam nimi co prawda nic dimensionowego, ale dziś użyłam 233 do makijażu Naked2 do tych bardziej drobinkowych cieni - syntetyczna strona genialnie wszystko zbiera, a przy nakładaniu drobinki się nie osypują. Ta z prawdziwego włosia z kolei ładnie blenduje kolory między sobą. Zdecydowanie nie żałuję zakupu dziś z kolei przyszły dwa ostatnie nabytki z Alluring z Douglasa - Clear Water, którego raczej nie będę używać solo, ale w połączeniu z ciemniejszymi szminkami będzie miodzio, i Lorelei.

A, i w końcu po zmacaniu bronzerów w salonie wzięłam Matte Bronze, wydawał mi się najbezpieczniejszy dla mojej mamy. Mam nadzieję, że będzie zadowolona
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:33   #5004
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Oba pędzle są genialne nie nakładałam nimi co prawda nic dimensionowego, ale dziś użyłam 233 do makijażu Naked2 do tych bardziej drobinkowych cieni - syntetyczna strona genialnie wszystko zbiera, a przy nakładaniu drobinki się nie osypują. Ta z prawdziwego włosia z kolei ładnie blenduje kolory między sobą. Zdecydowanie nie żałuję zakupu dziś z kolei przyszły dwa ostatnie nabytki z Alluring z Douglasa - Clear Water, którego raczej nie będę używać solo, ale w połączeniu z ciemniejszymi szminkami będzie miodzio, i Lorelei.

A, i w końcu po zmacaniu bronzerów w salonie wzięłam Matte Bronze, wydawał mi się najbezpieczniejszy dla mojej mamy. Mam nadzieję, że będzie zadowolona
Potwierdzam opinię co do pędzli W tym do ryjka od razu się zadurzyłam. Dzisiaj malowałam się tym doocznym i 239 pójdzie na razie w odstawkę

Mnie łwanie Clear Water najbardziej sie sam podoba
Ale spóbuje na ciemne matowe szminki, najlepiej fuksje - obłędnie wyglada na nich

Matte Bronze, to jeden z moich ulubionych bronzerów, wiec dobry wybór zrobiłas Chociaz ostatnio pokochałam Shadester
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:57   #5005
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Też chciałam Lorelei ale już nie było (na szczęście dla mojego portfela) a Mac'ówka poleciła mi właśnie All that glitter naręcznie wyglądał niemalże identycznie Więc wyszłam z nim i z Goldenem z Alluring
mam Lorelei i All that Glitters i naręcznie faktycznie wyglądają identycznie
na powiece jest różnica na korzyść All that Glitters, jakoś bardziej mi pasuje aczkolwiek Lorelei też jest ok

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy i czy będzie u nas "sized to go" - t . Na polskiej stronie MACa nie ma póki co, ake na zeberka.pl już o tym piszą
http://www.zeberka.pl/art/mac-wypusz...-podrozy-29811
nie ukrywam, że czekam na tą kolekcję zwłaszcza na mini pigmenty ... te z regularnych pojemności są za duże
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 21:37   #5006
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jak to jest teraz ze strona maccosmetics.com ? W lutym zamawialam i ceny byly $ amerykanski teraz jest kanadyjski

Cos yrzeba zmienic zeby ceny byly amerykanskie ?

Na tej stronie sa juz kolory mini pigmetow i nowe mineralne
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 21:59   #5007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Jak to jest teraz ze strona maccosmetics.com ? W lutym zamawialam i ceny byly $ amerykanski teraz jest kanadyjski

Cos yrzeba zmienic zeby ceny byly amerykanskie ?

Na tej stronie sa juz kolory mini pigmetow i nowe mineralne
Ja nie wiem, o co Ci biega, bo u mnie wyświetla ceny w USD.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 22:03   #5008
fragolarossa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja mam u nich konto zalozone i zmienily sie ceny ,mam $ kanadyjskie od miesiaca

Nie moge nigdzie zmienic na amarykanskie
fragolarossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 22:06   #5009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Ja mam u nich konto zalozone i zmienily sie ceny ,mam $ kanadyjskie od miesiaca

Nie moge nigdzie zmienic na amarykanskie
To ja tym bardziej nie wiem, co jest grane, bo u mnie amrykańskiej walucie

-----------------------------------------------------------------------------
DZIEWCZYNY - NOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post46427714

ZAPRASZAM
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 22:10   #5010
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Ja mam u nich konto zalozone i zmienily sie ceny ,mam $ kanadyjskie od miesiaca

Nie moge nigdzie zmienic na amarykanskie
Napisz do nich. Czasami zawartość strony zmienia się w zależności w jakim kraju jesteśmy.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.