Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 13:59   #4501
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja patrzyłam coś koło 13 i też było 10h więc pewnie będzie między 23 a północą
Genialna pora na otwarcie sklepu

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Napaliłam się na tą wyprzedaż Locii ale mam koszyk załadowany za pona d 100 i nie wchodzi kod powitanie ani edt, dopiero jak dorzucę coś do 170zł... o co chodzi?
Może trzeba mieć coś w normalnej cenie

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Posymulowałam trochę i wychodzi na to, że prezenty nie wchodzą, jak się ma w koszyku tylko przecenione rzeczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:04   #4502
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dokładnie, tylko jak się ma coś w normalnej cenie. Ale nie widzę tu reguły bo jeden produkt za 69 i reszta za 100zł kod wchodzi... Nie będę dobijać do takiej kwoty dla prezentu, gratisy też się nie łączą...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:11   #4503
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dokładnie, tylko jak się ma coś w normalnej cenie. Ale nie widzę tu reguły bo jeden produkt za 69 i reszta za 100zł kod wchodzi... Nie będę dobijać do takiej kwoty dla prezentu, gratisy też się nie łączą...
Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie z rok temu było na niewiele ponad 100zł i do tego 3 x zestawy miniatur a teraz lipa, odechciało mi się tam zamawiać portfel się cieszy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:17   #4504
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie z rok temu było na niewiele ponad 100zł i do tego 3 x zestawy miniatur a teraz lipa, odechciało mi się tam zamawiać portfel się cieszy
O wow nie kupowałam nic wtedy...
Nie można teraz wykorzystać do nich żadnych kuponów....
Wszystko poblokowali, no paranoja.
Właśnie naskrobałam do nic maila, bo złożyłam zamówienie ale nie opłaciłam, nie wiem czy dadzą ten zestaw czy nie...
Spasowały mi ich kremy do rąk i balsamy, ale ceny i zawsze dostawa mało wyprzedaży i ciągle nieaktywne kody
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:25   #4505
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
O wow nie kupowałam nic wtedy...
Nie można teraz wykorzystać do nich żadnych kuponów....
Wszystko poblokowali, no paranoja.
Właśnie naskrobałam do nic maila, bo złożyłam zamówienie ale nie opłaciłam, nie wiem czy dadzą ten zestaw czy nie...
Spasowały mi ich kremy do rąk i balsamy, ale ceny i zawsze dostawa mało wyprzedaży i ciągle nieaktywne kody
Tez lubię ich kremy do rąk i mydełka ale bez prezentów klikać nie będę a ceny maja mega kosmiczne

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Mogliby już rozsyłać oferty na otwarcie Estee strasznie jestem ciekawa, co wymyślili pewnie na minutę przed północą zaczną wysyłanie newsletterów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:38   #4506
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dostałam właśnie info, że moje zamówienie z locci już wysłane
Jakie tempo
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:02   #4507
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

a ja mysle ze nie bedzie zadnej super oferty na otwarcie EL tak sie nastawiamy, a nie bedzie nic ciekawego
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 15:05   #4508
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mysle ze nie bedzie zadnej super oferty na otwarcie EL tak sie nastawiamy, a nie bedzie nic ciekawego
zeby chociaz byly fajne mini zestawy z pielegnacji lub kolorowki to juz by bylo dobrze.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:07   #4509
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mysle ze nie bedzie zadnej super oferty na otwarcie EL tak sie nastawiamy, a nie bedzie nic ciekawego
Też tak myślę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:53   #4510
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Sprzedaż Joy Boxa jutro od 15, cena 59zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:58   #4511
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprzedaż Joy Boxa jutro od 15, cena 59zł
Super cena ;-) biorę dwa
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 16:01   #4512
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Super cena ;-) biorę dwa
Hahaha Ciekawe plany
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 16:59   #4513
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

[QUOTE=buahhot;51108284]a ja mysle ze nie bedzie zadnej super oferty na otwarcie EL tak sie nastawiamy, a nie bedzie nic ciekawego [/QUOTE

Też coś tak czuję przez skórę
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:07   #4514
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mysle ze nie bedzie zadnej super oferty na otwarcie EL tak sie nastawiamy, a nie bedzie nic ciekawego

Też tak myślę, albo dadzą jakieś ochłapy typu -10% lub darmowa dostawa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:08   #4515
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprzedaż Joy Boxa jutro od 15, cena 59zł
A wiadomo może co będzie w tym boxie?
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:09   #4516
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
A wiadomo może co będzie w tym boxie?
Na FB podali marki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:20   #4517
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny złożyłam zamówienie na Skarby Syberii nie mam żadnego potwierdzenia zamówienia, w historii nie mam żadnego zamówienia, przekierowało mnie na płatność przelew poszedł ale co dalej Napisałam do nich info zobaczymy

Dziewczyny pomóżcie nie wiem co robić nie odpisują nic i nie widzę do nich żadnego tel
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:52   #4518
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
zeby chociaz byly fajne mini zestawy z pielegnacji lub kolorowki to juz by bylo dobrze.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też tak myślę
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Super cena ;-) biorę dwa
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość

Też coś tak czuję przez skórę
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też tak myślę, albo dadzą jakieś ochłapy typu -10% lub darmowa dostawa
jednak mam cichutką nadzieję, że coś ciekawego będzie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na FB podali marki
ciekawe

ooooo nowe rzeczy sie dzieja:
ccccc.jpg
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-04-20 o 17:54
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:01   #4519
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie nie wiem co robić nie odpisują nic i nie widzę do nich żadnego tel
Rzeczywiście nie ma żadnego telefonu na stronie. Ale nie martw się, dziewczyny chyba zamawiały z tego sklepu i było w porządku. Może jeszcze poczekaj trochę... A w jaki sposób płaciłaś za zamówienie? Bo jak za pośrednictwem firmy w rodzaju PayYou albo Płatności.pl, to możesz do nich napisać z pytaniem czy pieniądze dotarły do sklepu, a może nawet dałoby się cofnąć tę płatność.

Douglas odpisał mi w sprawie 'próbki niespodzianki' i przyznał, że jej nie dołączono i zostanie niezwłocznie dosłana. Zobaczymy. Już się boję
Piszcie dziewczyny do nich jak miałyście taką samą sytuację. Czemu to odpuścić skoro zostawia się tam ciężkie pieniądze, a oni się nie wywiązują z umowy.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-04-20 o 18:03
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 18:14   #4520
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5111076 3]Rzeczywiście nie ma żadnego telefonu na stronie. Ale nie martw się, dziewczyny chyba zamawiały z tego sklepu i było w porządku. Może jeszcze poczekaj trochę... A w jaki sposób płaciłaś za zamówienie? Bo jak za pośrednictwem firmy w rodzaju PayYou albo Płatności.pl, to możesz do nich napisać z pytaniem czy pieniądze dotarły do sklepu, a może nawet dałoby się cofnąć tę płatność.

Douglas odpisał mi w sprawie 'próbki niespodzianki' i przyznał, że jej nie dołączono i zostanie niezwłocznie dosłana. Zobaczymy. Już się boję
Piszcie dziewczyny do nich jak miałyście taką samą sytuację. Czemu to odpuścić skoro zostawia się tam ciężkie pieniądze, a oni się nie wywiązują z umowy.[/QUOTE]

Płaciłam za zamówienie z Przelewy24.pl płatność poszła od razu z konta nie miałam nigdy wcześniej takiej sytuacji całe zamówienie widnieje na stronie ale w historii nie ma jego i żadnego potwierdzenia też no dziwne to jest
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:19   #4521
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5110495 8]A propos podkreślonego.
Oto co dostałam jako 'próbkę niespodziankę' w D. do zamówienia za ponad 350 zł.

Tak, jest to kartka informacyjna o kremie pod oczy Estee Lauder [/QUOTE]
A może próbka się odkleiła i zamotała w tych ich zwojach "papirusu"?
Przykre i aż się nie chce wierzyć, ale może to być zwykły przypadek.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:57   #4522
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Płaciłam za zamówienie z Przelewy24.pl płatność poszła od razu z konta nie miałam nigdy wcześniej takiej sytuacji całe zamówienie widnieje na stronie ale w historii nie ma jego i żadnego potwierdzenia też no dziwne to jest
z przelewy24 miałam kiedyś przykrą sytuację, płaciłam za tym pośrednictwem w Zarze online, płatność poszła, do zary nie dotarła, z konta zeszło ... i szukaj wiatru w polu
kobiety w zarze na infolinii masakra dogadać się w ogóle nie mogłam, w moim banku stwierdzili że wszystko jest okey a za szczegółowe info tj reklamacja kazali sobie płacić 100zł w końcu złożyłam reklamacje w przelewach24 i wtedy odzyskałam pieniędze ale trwało to chyba ze dwa miesiace
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 19:31   #4523
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
A może próbka się odkleiła i zamotała w tych ich zwojach "papirusu"?


---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
z przelewy24 miałam kiedyś przykrą sytuację, płaciłam za tym pośrednictwem w Zarze online, płatność poszła, do zary nie dotarła, z konta zeszło ... i szukaj wiatru w polu
kobiety w zarze na infolinii masakra dogadać się w ogóle nie mogłam, w moim banku stwierdzili że wszystko jest okey a za szczegółowe info tj reklamacja kazali sobie płacić 100zł w końcu złożyłam reklamacje w przelewach24 i wtedy odzyskałam pieniędze ale trwało to chyba ze dwa miesiace
No oni są jacyś dziwni. Sklep internetowy Ecco też obsługują. Jak się wybierze płatność ze swojego konta bankowego, to każą montować jakieś wtyczki, potem jak już się puści przelew, to czeka się na weryfikację bodajże 10 minut i trzeba odświeżać stronę żeby śledzić status transakcji, no cuda wianki. Ostatnio tak płaciłam, mój bank wolniej chyba jakoś księguje takie przelewy i w ciągu tych 10 minut płatność nie została zweryfikowana, dodatkowo nie dostałam żadnego potwierdzenia, nic. Strachu się najdałam, po płatność duża...na szczęście odpisali mi ze Ecco, że forsę dostali. Też nie lubię płacić za ich pośrednictwem, to chyba najgorsza firma tego typu.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 19:51   #4524
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:03   #4525
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Hej Dziewczyny
Mam kilkanaście stron do nadrobienia...
Dostałam tego maila z kodem BIO, a poza tym to póki co nie ogarniam kodów Możecie w skrócie napisać jakie teraz są kody do Douglasa? Coś wartego uwagi?

Poziomka, jutro nasze urodziny Dostałaś tego maila o którym kiedyś rozmawiałyśmy? Chyba z D miał być...

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-04-20 o 20:05
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:08   #4526
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
Kochana nie stresuj się Jaka Ty młodziutka jesteś, ciesz się młodością Jak to mówią do 3 razy sztuka. Trzymaj się. Ja jednak nie dostałam awansu na dyrektora, ale nie formalnie będę vce Liczę na podwyżkę Zepsuł mi się komp i pisze z telefonu. Ciekawe jak przebiegnie otwarcie sklepu estee.?!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:14   #4527
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana nie stresuj się Jaka Ty młodziutka jesteś, ciesz się młodością Jak to mówią do 3 razy sztuka. Trzymaj się. Ja jednak nie dostałam awansu na dyrektora, ale nie formalnie będę vce Liczę na podwyżkę Zepsuł mi się komp i pisze z telefonu. Ciekawe jak przebiegnie otwarcie sklepu estee.?!
Dziękuję za dobre słowa Ehhhh widzisz, jakoś nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli... Szkoda, że awansu nie dostałaś Kochana Ale vce też super!
No z tym Estee to jajca będą Mnie Estee Lauder w ogóle jako marka nie kusi, kiedyś za nią szalałam i w porywie kupowałam coraz to nowe kosmetyki, ale obiektywnie patrząc żaden z nich mnie nie zachwycił...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:16   #4528
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, zawartość Joyboxa ma być jutro w "gazetowej" wersji, jeśli któraś ją dorwie to proszę o info, co tam przyszykowali na spokojnie przemyślę zakup Mieszkam i pracuję niestety na zadupiu, gdzie mogę pomarzyć o regularnych dostawach gazet
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:24   #4529
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja wietrzę, że w ostatniej chwili wyślą newslettery, żeby nawet nie można było w spokoju pomyśleć co by się wzięło

Wiem, że to tragedia z prawem jazdy, sama zdawałam między 18 a 19 rokiem życia i się mega stresowałam, raz nie zdałam, bo chciałam psa uratować na pasach i ostro zahamowałam (a za mną ani żywej duszy nie było i była to droga prawie że nieuczęszczana, nawet już nie pamiętam, czy były tam światła, ale chyba nie), za drugim razem pan chciał łapówkę i mnie udupił na placu, 2 razy kazał wykonywać manewr i 2 razy wykonałam go dobrze - nawet 2 kursant się dziwił, a on i tak swoje, żałuję, że za tym 2 razem nie chciałam zmiany egzaminatora i że wtedy nie były egzaminy nagrywane. Zdałam za 3 razem (w Wawie, bo na ośrodek przy swoim miejscu zameldowania byłam już mega zła) i egzaminator mi powiedział, że to dziwne, że nie zdałam za 1 razem. Mam też kuzynkę, co zdała za 8 razem Oni muszą uwalać ludzi, bo dzięki temu generują zyski i nawet głupi błąd w stylu za bardzo podjedź pod chodnik jest dla nich karygodnym błędem, a prawdziwych szajbusów na drogach od cholery, a ktoś im dał przecież prawko

Ja też mam dzisiaj mega słaby dzień. W sobotę w końcu mi usunęli jednego zęba mądrości (500 zł i mini operacja na zębach), a tu dzisiaj drugi mnie zaczął napier******** i boli jak diabli , a z 2 zębem muszę czekać do zagojenia pierwszego, no masakra ogólnie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:28   #4530
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
Głowa do góry, nie smuć się, nie dołuj, będzie dobrze ! Najważniejsze to się nie poddawać, coś wiem na ten temat, ja odpuściłam i teraz mega żałuję, że nie próbowałam, tylko sobie odpuściłam, teraz po roku przerwy jest mi mega ciężko wrócić do jazd i na egzamin, brak motywacji i chęci. A więc głowa do góry, następny będzie zdany
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.