Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 06:17   #4561
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

MArtusia dostałaś już D? Co miałaś za niespodziankę z sensai?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 06:58   #4562
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
MArtusia dostałaś już D? Co miałaś za niespodziankę z sensai?
Dziś dostanę i dam znać
Korinka, szkoda, że nie wyszło z awansem, ale vce to też niezła szyszka

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Ale mam urwanie głowy od rana lecę nadrabiać widzę, że Estee nadal w lesie

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
na pewno następnym razem się uda

A tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:02   #4563
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dzi ewczyny które mają dzisiaj urodzinki - wszystkiego najlepszego !!!!!

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-04-21 o 07:05
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:09   #4564
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O 17 patrzyłam na estee i była informacja, że otwierają już za 6 h, przyszłam teraz na chwilę na kompa, a wcześniej ustawiłam sobie zegarek na otwarcie sklepu i ....wchodzę na stronę Estee a tam info, że otwierają za 1 dzień. Nosz co za chamstwo

Poziomka nie zamartwiaj się, nie warto. Co się odwlecze to nie uciecze. za następny raz
Gdybym wstała w nocy specjalnie na to niby-otwarcie to nieźle bym się wkurzyła widać, że jeszcze się nie ogarnęli
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:19   #4565
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gdybym wstała w nocy specjalnie na to niby-otwarcie to nieźle bym się wkurzyła widać, że jeszcze się nie ogarnęli
Teraz pisze ze za 12 godzin ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:19   #4566
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
Następnym razem będzie dobrze, jak to mówią "co nas nie zabije, to wzmocni"
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:23   #4567
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Teraz pisze ze za 12 godzin ;-)
a jutro od nowa chyba w tym tygodniu nie otworzą

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

W D. jak się wrzuci do koszyka dowolny podkład Clarinsa i dezodorant z SALE to wchodzą 2 zestawy miniatur trochę kusi, ale nie chcę brać podkładu na siłę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 07:44   #4568
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam jak zdawałam prawko. Stres jest koszmarny, ale nie ma co się przejmować, bo tak to już jest że trzeba zdawać po parę razy. Więc ciesz się urodzinami i tym jaka jesteś młodziutka i nie pozwól żeby cokolwiek Ci popsuło urodziny
No właśnie ten głupi stres... Ale dzisiaj już nie myślę o tym, fajny dzień mam Pojedziemy gdzieś z TŻ, do jakiegoś obcego miasta żeby odkryć coś nowego

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
na pewno następnym razem się uda

A tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin
Dziękuję Martusiu Mam nadzieję, ze się uda... Dzięki Kochana!!! Całuski

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzi ewczyny które mają dzisiaj urodzinki - wszystkiego najlepszego !!!!!
Dziękujemy!!!!!

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Następnym razem będzie dobrze, jak to mówią "co nas nie zabije, to wzmocni"
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!
Dziękuję za pokrzepiające słowa, to racja To będzie lekcja dla mnie jak bardzo trzeba być uważnym na drodze
Dziękuję!!!!!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:53   #4569
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No właśnie ten głupi stres... Ale dzisiaj już nie myślę o tym, fajny dzień mam Pojedziemy gdzieś z TŻ, do jakiegoś obcego miasta żeby odkryć coś nowego



Dziękuję Martusiu Mam nadzieję, ze się uda... Dzięki Kochana!!! Całuski



Dziękujemy!!!!!



Dziękuję za pokrzepiające słowa, to racja To będzie lekcja dla mnie jak bardzo trzeba być uważnym na drodze
Dziękuję!!!!!
Wszystkiego najlepszego kochana z okazji urodzin :beer:
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 07:55   #4570
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Korinka3 awans to awans czas na świętowanie.

Poziomko uszy do góry! Następnym razem daj znać to wszystkie będziemy trzymać za Ciebie kciuki i zdasz na pewno!!! A dzisiaj świętuj i ciesz się w końcu urodziny ma się tylko raz w roku. Wszystkiego naj naj naj
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:16   #4571
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego kochana z okazji urodzin :beer:
Dziękuję!!!!!

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
[B]

Poziomko uszy do góry! Następnym razem daj znać to wszystkie będziemy trzymać za Ciebie kciuki i zdasz na pewno!!! A dzisiaj świętuj i ciesz się w końcu urodziny ma się tylko raz w roku. Wszystkiego naj naj naj

Oj nie wiem, czy ja nie z tych co wolą nie zapeszać i nikomu nie mówić Dziękuję Kochana!!! Będę świętować! Jedziemy z TŻ gdzieś, do jakiegoś obcego miasta żeby pozwiedzać i poznać jakieś nowe miejsca
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 08:24   #4572
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Teraz w googlach jest info, ze za 11h otwarcie Estee czyli wychodzi, że o 20

Wczoraj wykończyłam pierwsza miniaturę smart serum Clinikowego używam go 2 x dziennie od 2 tygodni i chyba trochę poprawiła mi się cera mam jeszcze kilka innych miniaturek pielęgnacyjnych na wykończeniu, takie małe pojemności szybko się denkuje mam nadzieję, że moje zapasy wkrótce stopnieją
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:28   #4573
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Korinka3 awans to awans czas na świętowanie.

Poziomko uszy do góry! Następnym razem daj znać to wszystkie będziemy trzymać za Ciebie kciuki i zdasz na pewno!!! A dzisiaj świętuj i ciesz się w końcu urodziny ma się tylko raz w roku. Wszystkiego naj naj naj
Niby tak, dzisiaj mam się dowiedzieć jak to będzie wyglądało.. liczę na kasiorę

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Teraz w googlach jest info, ze za 11h otwarcie Estee czyli wychodzi, że o 20

Wczoraj wykończyłam pierwsza miniaturę smart serum Clinikowego używam go 2 x dziennie od 2 tygodni i chyba trochę poprawiła mi się cera mam jeszcze kilka innych miniaturek pielęgnacyjnych na wykończeniu, takie małe pojemności szybko się denkuje mam nadzieję, że moje zapasy wkrótce stopnieją
Ojj tak.. ja wczoraj wykonczyłam krem z ziaji do brzuchola - ale była radocha - otworzyłam teraz z eveline ma 250ml to trochę minie zanim go skończę ... a czeka jeszcze 4 albo 5 butelek do brzucha - po takiej aplikacji to powinno go nie być
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:30   #4574
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Niby tak, dzisiaj mam się dowiedzieć jak to będzie wyglądało.. liczę na kasiorę

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


Ojj tak.. ja wczoraj wykonczyłam krem z ziaji do brzuchola - ale była radocha - otworzyłam teraz z eveline ma 250ml to trochę minie zanim go skończę ... a czeka jeszcze 4 albo 5 butelek do brzucha - po takiej aplikacji to powinno go nie być

Ja wczoraj uruchomiłam to mleczko z tołpy:
http://tolpa.pl/green-porzeczka-miod...!opis-produktu
Boskie! wspaniale nawilża i przecudownie pachnie

za kasiorkę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:32   #4575
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja wczoraj uruchomiłam to mleczko z tołpy:
http://tolpa.pl/green-porzeczka-miod...!opis-produktu
Boskie! wspaniale nawilża i przecudownie pachnie

za kasiorkę
Będę jak lwica
Fajny ten kremik - ja też mam z tołpy, ale jakiś inny
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:34   #4576
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Będę jak lwica
Fajny ten kremik - ja też mam z tołpy, ale jakiś inny

tak trzeba w dzisiejszych czasach tylko lwice mają szanse przetrwać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:41   #4577
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Napisałam do Syforki wkurzonego maila, no bo gdzie jest mój prezent na urodziny od nich?!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:47   #4578
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Napisałam do Syforki wkurzonego maila, no bo gdzie jest mój prezent na urodziny od nich?!
Masz złocisza? Ja jako posiadaczka czarnej karty tylko raz dostałam od nich prezent - tandetną mini paletkę już wolałabym chyba tę różdżkę z błyszczolami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:47   #4579
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Napisałam do Syforki wkurzonego maila, no bo gdzie jest mój prezent na urodziny od nich?!
W tym roku wrzucają 3 mini cienie. Strasznie błyszczące, słabo napigmentowane. Na mnie nie zrobiły wrażenia...

Ale ja mam blacka. Goldy na pewno coś lepszego dostają.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 08:49   #4580
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masz złocisza? Ja jako posiadaczka czarnej karty tylko raz dostałam od nich prezent - tandetną mini paletkę już wolałabym chyba tę różdżkę z błyszczolami
Nieeee, co Ty Black! Ja tam lubię prezenty, ale wątpię, ze coś dostanę

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
W tym roku wrzucają 3 mini cienie. Strasznie błyszczące, słabo napigmentowane. Na mnie nie zrobiły wrażenia...
Hmmmm.. No to nieciekawie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:50   #4581
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

tak trzeba w dzisiejszych czasach tylko lwice mają szanse przetrwać
Dokładnie... ale raczej nie mam szans na wiele, to wszystko takie na gębę, nieformalnie vce itd... ale moze na mini zamówienie w D starczy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:52   #4582
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
W tym roku wrzucają 3 mini cienie. Strasznie błyszczące, słabo napigmentowane. Na mnie nie zrobiły wrażenia...

Ale ja mam blacka. Goldy na pewno coś lepszego dostają.
To ja dziękuję za taki prezent do Golda mam lata świetlne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:52   #4583
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Usunęło mi posto...
Poziomka sto lat
Korinka vce super sprawa
Kto jeszcze świetuje dzisiaj?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:53   #4584
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nieeee, co Ty Black! Ja tam lubię prezenty, ale wątpię, ze coś dostanę



Hmmmm.. No to nieciekawie

ja też lubię prezenty, ale wolałabym jakiś bon na chociażby 20zł niż te ich mini cienie czy paletki

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dokładnie... ale raczej nie mam szans na wiele, to wszystko takie na gębę, nieformalnie vce itd... ale moze na mini zamówienie w D starczy
Dobre i na mini zamówienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:54   #4585
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzi ewczyny które mają dzisiaj urodzinki - wszystkiego najlepszego !!!!!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Napisałam do Syforki wkurzonego maila, no bo gdzie jest mój prezent na urodziny od nich?!
Ja też nic nie dostałam....
A z D.coś dostałaś?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:12   #4586
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Korinka awans to awans i gratulacje

Poziomka Wszystkiego Najlepszego !!!

Dla wszystkich dziewczyn, które dziś obchodzą urodziny: Sto lat, Sto lat!!!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:13   #4587
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

[QUOELethe69;51118152]Dziękuję

Ja też nic nie dostałam....
A z D.coś dostałaś?[/QUOTE]

Ooo Tobie też wszystkiego naj właśnie myślałam kto jeszcze
z d przysyłają pocztą kod -10% chyba...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:13   #4588
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


W D. jak się wrzuci do koszyka dowolny podkład Clarinsa i dezodorant z SALE to wchodzą 2 zestawy miniatur trochę kusi, ale nie chcę brać podkładu na siłę
Mi jeden wchodzi Ten z Twoim ulubionym olejkiem do ciała Drugiego niet. Jakiś kod trzeba wpisać czy coś ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:15   #4589
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Korinka awans to awans i gratulacje

Poziomka Wszystkiego Najlepszego !!!

Dla wszystkich dziewczyn, które dziś obchodzą urodziny: Sto lat, Sto lat!!!
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
[QUOELethe69;51118152]Dziękuję

Ja też nic nie dostałam....
A z D.coś dostałaś?
Ooo Tobie też wszystkiego naj właśnie myślałam kto jeszcze
z d przysyłają pocztą kod -10% chyba...[/QUOTE]

dziękuję Dziewczyny
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:16   #4590
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Niby tak, dzisiaj mam się dowiedzieć jak to będzie wyglądało.. liczę na kasiorę
Ja kiedyś tak 'awansowałam', że doszło mi tylko więcej obowiązków. Kasa tak minimalnie większa, że to nie było warte niczego.
Od tamtej pory wiem, że nigdy nic na gębę. Konkrety i zapis w zakresie obowiązków.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.