Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 21:26   #121
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Twoja kotka to może turecki van - one pływają !

Załączam Wam moje skromne denko; mam mnóstwo końcówek, więc w grudniu będzie wysyp.
Załącznik 6098174
A gdzie tam. Ja daje dom bezdomniakom. Teodore ktos podrzucil u mnie na wies. Jednego kota przygarnela sasiadka, a my wzielysmy te czarna bestie. To znaczy mama wziela. Wycinala chaszcze w ogrodzie, a z krzakow wylazlo takie male czarne cos z wielkimi zoltymi slepiami, powiedzialo 'miauuuu'. Mama zrozumiala 'wez mnie' i wziela. Teraz mamay calego bialego Gustawa, czarna Teodore i bialo-czarnego Largo -lobuz, jak ten z filmu.

Serum z tolpy wydaje sie calkiem fajne, jak narazie mam taka jedwabista i delikatna skore
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:28   #122
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Jak to jest z tymi prezentami na urodziny z S ? Niedawno miałam urodziny i nie dostałam żadnej @
Ja tez nie dostałam. Odpisali mi, ze wysyłają tylko najbardziej aktywnym ;/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ten kod działał chyba do 29.11.
No to szkoda, że przegapiłam
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:33   #123
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ten krem dają często w pojemności 5 ml w zestawach Estee ale żeby taka "wypaśna" próbka się trafiła w S to nowość. Jestem na 99% pewna że mają błąd i miało być 0,5 ml ewentualnie 1,5 ml
Z tą próbną pewnie będzie jak z tymi naszymi Si - taka bez pojemności albo 0.5ml

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A gdzie tam. Ja daje dom bezdomniakom. Teodore ktos podrzucil u mnie na wies. Jednego kota przygarnela sasiadka, a my wzielysmy te czarna bestie. To znaczy mama wziela. Wycinala chaszcze w ogrodzie, a z krzakow wylazlo takie male czarne cos z wielkimi zoltymi slepiami, powiedzialo 'miauuuu'. Mama zrozumiala 'wez mnie' i wziela. Teraz mamay calego bialego Gustawa, czarna Teodore i bialo-czarnego Largo -lobuz, jak ten z filmu.

Serum z tolpy wydaje sie calkiem fajne, jak narazie mam taka jedwabista i delikatna skore
Ja też mam dwa kociaki-bezdomniaki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:41   #124
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Douglas -30zł od 250zł
ważny do 15.12
kod KODYRABATOWE 14
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:43   #125
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Jupi ^_^
Ostatnim rzutem na taśmę skorzystałam z DDD - nakupiłam herbatek w kraina herbaty *_____*
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:56   #126
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Jak to jest z tymi prezentami na urodziny z S ? Niedawno miałam urodziny i nie dostałam żadnej @
Dostają tylko ulubieńcy systemu jedynie Goldy wszystkie kupon na 150zl

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Zamówiłam jeszcze karmę kotu na krakvecie i kończę szaleństwa z DDD dobranoc
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:01   #127
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Już nowy
Czy jest darmowa wysyłka w S.?

Zmobilizowały mnie zdjęcia DENEK dla wszystkich.
Zaraz o północy założyłam "torbę", twardo zbieram w grudniu.
Miałam dzisiaj taki ciężki dzień w pracy, że muszę coś kupić
Najchętniej w S. ale co
ja też ogłaszam grudzień miesiącem denka poprzątam sobie w łazience :P już przygotowałam kosmetyki, które pójdą na pierwszy ogień.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 22:05   #128
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja też ogłaszam grudzień miesiącem denka poprzątam sobie w łazience :P już przygotowałam kosmetyki, które pójdą na pierwszy ogień.
Zaktualizowałam wiesz co
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:11   #129
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

czy jest na pokładzie astray?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:19   #130
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Jupi ^_^
Ostatnim rzutem na taśmę skorzystałam z DDD - nakupiłam herbatek w kraina herbaty *_____*
Dzięki za przypomnienie ja jeszcze kupiłam właśnie w Five o'clock herbatę świąteczną i kawkę aromatyzowaną mniaaam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:28   #131
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zaktualizowałam wiesz co
super odpisałam
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 22:31   #132
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czy jest na pokładzie astray?
Astray przypomniałam sobie o tym peelingu o którym wspominałaś- Lucidin- no i kliknęłam go z darmową dostawą miałam 12% glikol z LeMaadr'a ale polecałaś ten (chciałam też serum z retinolem bandi, ale mają braki na stanie) więc wypróbuję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:52   #133
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Nadrobiłam Witam się w nowym wątasku

Cały dzień siedziałam z dala od komputera, nic nie zamówiłam na DDD i byłam z siebie mega dumna, ale teraz obejrzałam nową dostawę w e-glamour i kliknęło mi się o to to: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...?rec=101802101
Kosztuje grosze, ponoć jest fajnie paczulowe, a ja swego czasu byłam wierną fanką True Blood (Eric ), więc stwierdziłam, że muszę, skoro to ostatni moment na załapanie się na darmową wysyłkę
No i flakon jest extra
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 23:02   #134
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Witam się w nowym wątasku

Cały dzień siedziałam z dala od komputera, nic nie zamówiłam na DDD i byłam z siebie mega dumna, ale teraz obejrzałam nową dostawę w e-glamour i kliknęło mi się o to to: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...?rec=101802101
Kosztuje grosze, ponoć jest fajnie paczulowe, a ja swego czasu byłam wierną fanką True Blood (Eric ), więc stwierdziłam, że muszę, skoro to ostatni moment na załapanie się na darmową wysyłkę
No i flakon jest extra
I ja się witam
Dla mnie Eric też 100% mój typ
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 23:20   #135
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam @ że S zaprasza mnie po odbiór prezentu na urodziny

Najlepszego urodzinowego Też znalazłam dzisiaj/wczoraj takiego maila I podwójne punkty za zakupy... muszę poczekać na wyprzedaże



Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku


Modlę sie o to za każdym razem
Dzisiaj rzutem na taśmę kliknęłam tylko 1 pędzel w Minti i to całe moje DDD

Witam w nowej części
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:19   #136
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Czy jest darmowa wysyłka w S.?
....
Ja mam zapisany taki kod na Darmową Dostawę przy zamówieniu powyżej 100zł!(1): DOSTS252BCZ84.
(1)Oferta ważna przez tydzień od otrzymania niniejszego e-maila tylko w e-sklepie Sephora.pl przy dokonaniu jednorazowego zamówienia za minimum 100zł z wyłączeniem kosztów przesyłki. Standarowo darmowa dostawa od 230zł

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A jaki kod użyłaś do Minti, bo też chciałabym sobie kupić jeden pędzel MUR
Po zapisaniu się na newsletter, przysyłają kod zniżkowy na 5%. Można w razie czego skorzystać z 10minutemail

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Astray przypomniałam sobie o tym peelingu o którym wspominałaś- Lucidin- no i kliknęłam go z darmową dostawą miałam 12% glikol z LeMaadr'a ale polecałaś ten (chciałam też serum z retinolem bandi, ale mają braki na stanie) więc wypróbuję
Widzę, że też się na niego skusiłaś. Napisz proszę, czy twoja skóra również obojętnie na niego zareagowała, bo może z moim jest coś nie tak
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:20   #137
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam się i ja. Wybaczcie nie jestem wstanie nadrobić wątku pędzicie jak oszalałe hehe. W pracy jutro omawiam projekt i mam spora widownię i właśnie stres mnie zżera 😨 trzymajcie kciukasy proszę. Któraś byłaby chętna żeby streścić mi tematy dzisiejsze i wczorajsze? Wczoraj przyszedł mój boksik. Pewnie już się wszystkie z was pochwaliły wiec i ja może wkleję. Nie bijcie jak nudzę 😀
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449015617145.jpg (71,1 KB, 70 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:21   #138
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Sorki za bałagan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449015715341.jpg (71,1 KB, 15 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 05:01   #139
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam się z rana

Wczoraj zawaliłam z DDD, bo złożyłam zamówienie tuż przed 12. i jak przeszłam do płatności, to wyświetliło mi się, że jest przerwa techniczna Trudno, będzie więcej kasy do wydania w S. Wiecie może czy ta zniżka do stacjo na perfumy obowiązuje też na te przecenione?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 06:26   #140
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam sie i żegnam życzę wszystkim dobrego dnia!
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:28   #141
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z tą próbną pewnie będzie jak z tymi naszymi Si - taka bez pojemności albo 0.5ml
pewnie tak właśnie będzie to wyglądać

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja też ogłaszam grudzień miesiącem denka poprzątam sobie w łazience :P już przygotowałam kosmetyki, które pójdą na pierwszy ogień.
też mam plan zdenkować w grudniu co się da
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:30   #142
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Chciałam pokazać Wam moje pierwsze w życiu denko. Listopadowe. Mało tego gdyż często byłam poza domem i nie zabieralam ze sobą pustych opakowań . Jest kilka rzeczy przeterminowanych, które zalegały. Ale przyznam, że "denko" zmotywowało mnie do zażywania zapasów i do otwierania kolejnych produktów, które czekają już od dawna i zawsze zamiast je otworzyć myślałam niech jeszcze postoi, wezmę ten drugi bo jest gorszy. Ten lepszy zostawię na później. -Mówię NIE. Koniec z takim myśleniem.
ale super denko
Ja też niestety często tak myślę (lepsze rzeczy zostawiam na później, a zużywam gorsze ) ale walczę z tym
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:30   #143
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zostawić Was na chwilę to od razu zacxniecie nowy wątek

Dzięki za kod do super koszyka Zapłaciłam całe 10 zł Mogłam osobno te płyny kupić gdybym wiedziała, że ten Persil tak ładnie pachnie


Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

super te persile moje dwa zamówienia od nich z gratisowymi persilami już czekają w paczkomacie i dzisiaj sobie odbiorę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:30   #144
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:31   #145
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale super denko
Ja też niestety często tak myślę (lepsze rzeczy zostawiam na później, a zużywam gorsze ) ale walczę z tym
mam to samo nie wiem skąd to się bierze żeby to lepsze zostawić na później
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:32   #146
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Maksiunio Pokaż wiadomość
Z okazji nowego wątku ujawnia się wasza wierna fanka .

Uroczyście przyrzekam, że nie jestem handlarą (i w ogóle do handlu mam dwie lewe ręce). Dzięki podczytywaniu tego wątku mam za to zdecydowany nadmiar kosmetyków. I nie zapowiada się na poprawę tej sytuacji.

W związku z powyższym, i przeczytawszy regulamin, zgłaszam swoją kandydaturę do tego zacnego grona.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:35   #147
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam się w nowej części

Wczoraj otrzymałam swoje zamówienia z sephory. Okazało się, że otrzymałam tylko 1 pudełko, do drugiego zamówienia go nie dołączyli.... Zapas wyczerpany więc mogę pocałować się w nos

W dodatku podkład born too faced był używany! Jestem zawiedziona ostatnio tym co daje S. Poprzednio otrzymałam złamaną pomadkę burberry (oczywiście zapas wyczerpany więc też nie mogłam liczyć na wymianę).

Optymistyczny akcent na początek dnia

Miała któraś z Was takie sytuacje czy to ja jestem pechowa?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:37   #148
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części

Wczoraj otrzymałam swoje zamówienia z sephory. Okazało się, że otrzymałam tylko 1 pudełko, do drugiego zamówienia go nie dołączyli.... Zapas wyczerpany więc mogę pocałować się w nos

W dodatku podkład born too faced był używany! Jestem zawiedziona ostatnio tym co daje S. Poprzednio otrzymałam złamaną pomadkę burberry (oczywiście zapas wyczerpany więc też nie mogłam liczyć na wymianę).

Optymistyczny akcent na początek dnia

Miała któraś z Was takie sytuacje czy to ja jestem pechowa?

ooooooooooo. Co za porażka zareklamuj te używane produkty i napisz im parę słów do słuchu bo to już przechodzi ludzkie pojęcie co się tam wyprawia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:37   #149
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Wybaczcie nie jestem wstanie nadrobić wątku pędzicie jak oszalałe hehe. W pracy jutro omawiam projekt i mam spora widownię i właśnie stres mnie zżera 😨 trzymajcie kciukasy proszę. Któraś byłaby chętna żeby streścić mi tematy dzisiejsze i wczorajsze? Wczoraj przyszedł mój boksik. Pewnie już się wszystkie z was pochwaliły wiec i ja może wkleję. Nie bijcie jak nudzę 😀
Cuda ja tam lubię patrzeć na fotki boxów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:37   #150
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam to samo nie wiem skąd to się bierze żeby to lepsze zostawić na później
Z czasów komuny

Yo Yo Gals !

Co ja pacze - nowy wątek

Nic nie kliknęłam w DDD, chyba coś ze mną nie tak.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.