ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 10:14   #1351
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

2 razy? Przeciez to za mało, zeby ocenic skuteczność. Poza tym, jeśli jeden filtr się nie sprawdzi, trzeba próbować z innymi. Nie każdy ma szczęscie trafić na swój za pierwszym razem, to jest jak loteria. Poza tym oczekiwanie, że cożś da efekt natychmiast jest bez sensu i traci się tylko pieniądze. Trochę cierpliwosci
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:32   #1352
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
2 razy? Przeciez to za mało, zeby ocenic skuteczność. Poza tym, jeśli jeden filtr się nie sprawdzi, trzeba próbować z innymi. Nie każdy ma szczęscie trafić na swój za pierwszym razem, to jest jak loteria. Poza tym oczekiwanie, że cożś da efekt natychmiast jest bez sensu i traci się tylko pieniądze. Trochę cierpliwosci
To nie tak, że pierwszy raz kupilam filtr i już się zniechęcam. Wczesniej stosowałam emulsje, fluidy LRP i Vichy, tym razem pokusilam się na to mleczko no i niestety konsystencja jest dla mnie zbyt treściwa, nie wchłania się,nawet po kilku godzinach wyglądam jak albinos. Poza tym pracuję i naprawdę nie mam czasu rano czekać aż to mleczko się wchłonie bo i tak bym się nie doczekała. Dlatego własnie mam nadzieje,ze odezwie sie do mnie ktos, komu to mleczko pasuje. Ja bede probować z emulsją avene, a jak znowu sie nie uda, to wracam do emulsji antka LRP.

I nie zarzucam mleczku avene braku skuteczności-po prostu nie sprawdza sie ono na mojej skórze, chodzi mi przede wszystkim o wchłanialność.
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:36   #1353
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

A, to już jasne wszystko
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:54   #1354
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
A, to już jasne wszystko
Ciesze sie
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:14   #1355
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

a ja ponawiam pytanie. było one juz zadane ale nie otrzymało odp.
czy moze ktoras z was uzywała chyba nowego Avene Cleanance SPF 40? do skory tradzikowej?
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:21   #1356
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja go używam i bardzo sobie chwalę
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:23   #1357
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
a ja ponawiam pytanie. było one juz zadane ale nie otrzymało odp.
czy moze ktoras z was uzywała chyba nowego Avene Cleanance SPF 40? do skory tradzikowej?
No wlasnie mialam zamiar kupić tą avenke, ale zdecydowałam się jednak na mleczko, czego żałuję...
Mimo, iż nie mam cery tłustej, trądzikowej,też jestem ciekawa opinii, myślę że emulsja ta będzie lekka i nie tłusta (ze względu na swoje przeznaczenie) i nie bedzie zapychac, a na tym tez mi bardzo zalezy, bo niestety moja cera ma takie skłonności
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 11:58   #1358
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

hmm obawiam się, że ta Avenka może jednak zapychać, tzn. nie analizowałam składu dokładnie, ale skoro ma taki rodzaj filtrów jak inne Avenki (mineralny) to pewnie będzie zapychała Ja nad tym strasznie ubolewam, bo to by było zbawienie dla mnie używać filtrów mineralnych, ale no właśnie..to zapychanie Jedyne co mnie zapycha mniej to Klorane chociaż i tak zauważam krostki i wągry
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:06   #1359
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Alchemia a czy on nie pozostawia swiecacego i klejacego filmu na twarzy? wiadomo kazda buzka jest inna ale warto wiedziec jak sie sprawuje
Bo konczy mi sie emulsja Avene ktora jest ok wchania sie bdb no ale zostawia czasami białe smugi...
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:13   #1360
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Sporo jest wątkow na ten temat, poszukaj, zaręczam, ze dowiesz się wszystkiego . Zresztą pisałam przeciez kilka postow wcześniej, ze nic się nie klei (po nałożeniu skrobii), twarz jest bardzo aksamitna. Nie należy go jednak używać bez niczego, bo wtedy faktycznie jest spora warstwa, do której każdy włos się przylepia. Ale po przypudrowaniu skrobią twarz jest idealna cały dzień i w ogóle się nie świeci, nie lepi, nic.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:47   #1361
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

ok. juz sie doczytałam dzieki. a czy ktos ma jeszcze doswiadczenie z tym Avene Cleanance?
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 13:09   #1362
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja używam. mój 2 filtr to jest po vichy i w porównaniu z nim jest super... na początku używałam bez niczego ( nie lubię się malować) i mogę powiedzieć ze na twarzy go nie czuć ( przy vichy czułam od razu ze coś na tej skórze jest) jednak trochę się świeci i może lepi ( minimalnie). Ja jakoś przypadkowo ( po przejściach ze skrobia której nie umiem stosować) nałożyłam na buzie puder taki dziecięcy BabyDream z rossmana. i to na ten filterek jak dla mnie super, nie błyszczę się i nie lepię i do tego ładnie pachnie przy nakładaniu. Filtr mnie nie zapychal ( kiedy stosowałam go samego ) teraz z tym puderkiem dla dzieci też nie widzę różnicy raczej), a cerę mam trądzikową
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 13:26   #1363
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
jeżeli jest ktoś chętny, to proszę o wiadomość na pw.
Załóż wątek wymiankowy na targowisku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:37   #1364
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
utrapienie filtry LRP mają alkohol i to chyba dość wysoko w składzie
Większość filtrów LRP ma alkohol, ale nie wszystkie. Mleczko do ciała lait veloute SPF 40 i 50+ , creme fondante też 40 i 50+ nie mają

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
hmm obawiam się, że ta Avenka może jednak zapychać, tzn. nie analizowałam składu dokładnie, ale skoro ma taki rodzaj filtrów jak inne Avenki (mineralny) to pewnie będzie zapychała Ja nad tym strasznie ubolewam, bo to by było zbawienie dla mnie używać filtrów mineralnych, ale no właśnie..to zapychanie Jedyne co mnie zapycha mniej to Klorane chociaż i tak zauważam krostki i wągry
Nie wszystkie Avenki mają mineralne. Te w białych opakowaniach sa rzeczywiście mineralne a te w pomarańczowych mineralno-chemiczne
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:41   #1365
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Uff, znalazłam ten wątek juz gdzieś daleko zapomniany, bo nie mam sie gdzie poskarżyc. Już mam dośc, już chyba rzucę to filtrowanie w diabły. Nie potrafię zrobic żadnego makijażu na filtrach, bez pudru wyglądam jakbym spływała wodą, a przypudrowana WAŁKUJĘ się cała i dostaję szału! Miałam pudry, podkłady, już nawet kupiłam puder jedwabny hauschki i wciąż wyglądam okropnie. Dzis przed wyjściem do pracy zmywałam wszystko i od nowa nakładałam. Filtr Antek 50 wchłania się fajnie, nie bieli, tylko ten blask... nie umiem go niczym przykryc, bo twarz mam pokrytą takim delikatnym meszkiem, na którym nawet odrobina pudru osadza się tak, że widac z kilometra. Może ja juz zarastam? Koniec z kwasami, koniec z filtrami, w ogóle koniec ze mną. Proszę nie odpowiadac, i tak nie ma sensu. Idę się zestarzec.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:48   #1366
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Uff, znalazłam ten wątek juz gdzieś daleko zapomniany, bo nie mam sie gdzie poskarżyc. Już mam dośc, już chyba rzucę to filtrowanie w diabły. Nie potrafię zrobic żadnego makijażu na filtrach, bez pudru wyglądam jakbym spływała wodą, a przypudrowana WAŁKUJĘ się cała i dostaję szału! Miałam pudry, podkłady, już nawet kupiłam puder jedwabny hauschki i wciąż wyglądam okropnie. Dzis przed wyjściem do pracy zmywałam wszystko i od nowa nakładałam. Filtr Antek 50 wchłania się fajnie, nie bieli, tylko ten blask... nie umiem go niczym przykryc, bo twarz mam pokrytą takim delikatnym meszkiem, na którym nawet odrobina pudru osadza się tak, że widac z kilometra. Może ja juz zarastam? Koniec z kwasami, koniec z filtrami, w ogóle koniec ze mną. Proszę nie odpowiadac, i tak nie ma sensu. Idę się zestarzec.


Hej rmiecia, nie daj się filtrom!
Każda z nas miała w którymś momencie zwątpienie, a teraz dopadło i Ciebie (chyba nie myślałaś że Cię to ominie?)
Ja to dopiero po ok. pół roku zabawy z filtrami doszłam do takiej wprawy w tworzeniu mieszanek pudrowych i ich nakładaniu żeby wyglądać jak człowiek, teraz to robię to już prawie mechanicznie

A Ty od jakiego czasu sie filtrujesz?

Pozdrawiam Cię serdecznie
I nie łam się

__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:16   #1367
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

idealny wątek dla mnie, ja filtruje się od kilku tygodni a już mam dość. Wypróbowałam avenki, antki, bioderme, iwostin i vichy i lipa. No niby najlepsze mleczko antka ale i tak strasze z kilometra. Kupiłam puder jedwabny Haushki i lipa totalna, wałkuje sie i waży, wyglądam masakrycznie. A zdaje sobie sprawa że jest zima, a co latem będzie? Jedyna nadzieja jeszcze w FE Antka, ale te naczynka. I co mam robić?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:19   #1368
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Zwatpienie mam

Do tej pory moim ulubionym filtrem bylo mleczko avene spf 50-ale ostanio mam zwatpienie-zapach mnie chyba podraznia(nie moge go zniesc ostanio),filtr wykonczylam prawie caly ale niewiem czy ponownie kupie-ostanio uzywalam go codziennie bo stanowi super baze pod podklad mineralny,swietnie tez nawilza-ale ten zapach-moja skora chyba sie zbuntowala- chyba zacznie sie testowanie innych filtrow

Na stanie mam probke Biodermy spf 50(ale nie przypasowala mi konsystencja-chyba lekko zapycha)
Jutro nakladam filtr mineralny(pachnie delikatnie rozano-moja skora z tego co wiem toleruje rozane kosmetyki)-zoabzcymy jak sie sprawdzi.

Mysle o kupieniu filtra firmy Roc Minesol creme fluide 50 +(jest podobno bezzapachowy)-moze ktos go uzywal?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:08   #1369
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
idealny wątek dla mnie, ja filtruje się od kilku tygodni a już mam dość. Wypróbowałam avenki, antki, bioderme, iwostin i vichy i lipa. No niby najlepsze mleczko antka ale i tak strasze z kilometra. Kupiłam puder jedwabny Haushki i lipa totalna, wałkuje sie i waży, wyglądam masakrycznie. A zdaje sobie sprawa że jest zima, a co latem będzie? Jedyna nadzieja jeszcze w FE Antka, ale te naczynka. I co mam robić?
Nie zrażać się, nie zniechęcać i próbowac dalej.
A Antheliosa creme fondante miałaś? Bardzo przypadł mi do gustu; bezalkoholowy, nie wysusza, nie nabłyszcza, własciwie spisuje się jak zwykły krem nawilżający. Osławiony "dzieciaczek" mnie nie pasował kompletnie. Też przerzuciłam wiele filtrów zanim znalazłam ten właściwy. Uda Ci się, zobaczysz. Trzeba tylko trochę czasu i cierpliwości.
A na razie, dopóki masz filtrowego doła, może nakładaj nieco mniejszą ilość filtra, nie będziesz sie wówczas czuła "zatynkowana".
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 13:49   #1370
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Green eyed, dzięki za słowa otuchy! Ja filtruję sie gdzieś od 9 m-cy i filtr jako taki mi służy, ja tylko nie potrafie sie umalowac, żeby ładnie wyglądac. Przy tym blasku (który wcześniej jakos mi nie przeszkadzał) wyraźnie widac zmarchy mimiczne. Grr, nie wychodzi mi to.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:55   #1371
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Że nie wspomnę o ilościach suplementów, które wżeram, żeby zatrzymac czas. Ale oczywiście nie porzucę filtra, bo nie mam zamiaru rezygnowac z kwasów. Musiałąm się tylko wypłakac, w myśl mojego motta.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:26   #1372
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

[quote=sasia73;6440161]Nie zrażać się, nie zniechęcać i próbowac dalej.
Uda Ci się, zobaczysz. Trzeba tylko trochę czasu i cierpliwości.

Przede wszystkim kasy:P
Na coraz nowe filtry, podczas gdy stare, po 3 tygodniach stosowania, lądują w koszu
I na mikrodermambrazję, na oczyszczenie zapchanych po filtrach porów:P
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:21   #1373
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Przede wszystkim kasy:P
Na coraz nowe filtry, podczas gdy stare, po 3 tygodniach stosowania, lądują w koszu
I na mikrodermambrazję, na oczyszczenie zapchanych po filtrach porów:P
No!
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:28   #1374
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
a ja ponawiam pytanie. było one juz zadane ale nie otrzymało odp.
czy moze ktoras z was uzywała chyba nowego Avene Cleanance SPF 40? do skory tradzikowej?
Ja używałam. Po ok. 2 tyg. zapchał mnie masakrycznie. Oprócz wysypu zaskórników zrobiły mi się podskórne gule - dramat po prostu. Później doszłam do wniosku, że to się mija z celem - co kwasy oczyszczą to filtr natychmiast zapcha i efekt końcowy jeszcze gorszy niż bez kwasów i bez filtrów W chwili obecnej odstawiłam wszystkie wysokie filtry, na dzień nakładam emulsję Olay Multi-radiance, faktor 15, chrzanię to!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:43   #1375
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Green eyed, dzięki za słowa otuchy! Ja filtruję sie gdzieś od 9 m-cy i filtr jako taki mi służy, ja tylko nie potrafie sie umalowac, żeby ładnie wyglądac. Przy tym blasku (który wcześniej jakos mi nie przeszkadzał) wyraźnie widac zmarchy mimiczne. Grr, nie wychodzi mi to.
Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Że nie wspomnę o ilościach suplementów, które wżeram, żeby zatrzymac czas. Ale oczywiście nie porzucę filtra, bo nie mam zamiaru rezygnowac z kwasów. Musiałąm się tylko wypłakac, w myśl mojego motta.
Nie ma sprawy

A może spróbuj zmienić filtr? Z tego co pamiętam (a staram się nie pamiętać tych wczesnych miesięcy filtrowych) to był taki jeden filtr, który strasznie mi podkreślał włoski na twarzy i nawet po przypudrowaniu było je widać. Albo popróbuj inaczej kamuflować filtr - np nie nakładać pudru pędzlem tylko gąbeczką...
Co do suplementów to też połykam je w zatrważających ilościach. Kiedyś przeraziłam tym siostrę - kiedy zobaczyła jak połykam całą garść kapsułek na raz ... a to były tylko dwie kapsułki oleju z ogórecznika, jedna skrzypowity, dwie MSM, dwie magnezu i jeden Falvit...
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 23:47   #1376
kiniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 320
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

co do avene cleanance mnie trochę zapycha, ale najgoszy jest dyskomfort, nie wiem co z tymi wszystkimi pozytywnymi recenzjami. filtr jest tłusty, lepski, kleisty, nie wchłania się, świeci [mówię tu o konkretnych ilościach, choć nawet w małych jest równie nieprzyjemny w stosowaniu] a moja grzywka to jest do niego po prostu przyklejona. jest jednym z najbardziej lepkich filtrów jakie miałam, a ilości pudru które potem pakuję na swoją twarz i tak nie usuwają dyskomfortu który powoduje ten filtr. nie używałam co prawda tych filtrów tak wiele, ale jeśli jest to jeden z przyjemniejszych w użyciu filtrów, co wynikałoby z ocen, to ja chyba zrezygnuję, bo codziennie rano serce mnie boli jak patrzę na tę pomarańczową tubkę proponuję próbki przed zakupem, a tymczasem ja nie polecam
kiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:04   #1377
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Albo popróbuj inaczej kamuflować filtr - np nie nakładać pudru pędzlem tylko gąbeczką...
Tak, tylko czy gąbką nie zetrę filtra? tzn czy on sie nie zacznie przyklejac do gąbki, jak tak będę przykładac? A mój filtr lubię, Antek XL, wchłania sie każda ilośc całkowicie. To podkłady właśnie uwidaczniają te cholerne włoski. Jestem zarosnięta jak Rumcajs . Tylko jak się nie pomaluję, to jestem tak niezdrowo blada.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:12   #1378
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Tak, tylko czy gąbką nie zetrę filtra? tzn czy on sie nie zacznie przyklejac do gąbki, jak tak będę przykładac? A mój filtr lubię, Antek XL, wchłania sie każda ilośc całkowicie. To podkłady właśnie uwidaczniają te cholerne włoski. Jestem zarosnięta jak Rumcajs . Tylko jak się nie pomaluję, to jestem tak niezdrowo blada.

Trochę filtra na pewno przyklei sie go gąbeczki, ale myślę, że to minimalna ilość. Może należałoby nakładać więcej filtra na buzię, wtedy nie tak łatwo go zetrzemy. Myślę, że aplikując puder miejsce przy miejscu, delikatnie, bez dociskania, nie zetrzemy filtra. Sama nieraz nakładam gąbeczką a nie pędzlem, bo efekt jest inny i jestem matowa cały dzień. Każdy sposób nakładania ma swoje zalety

W samym filtrze też jestem niezdrowo blada no i święcę sie przeokrutnie.

Co do włosków, to może Tobie tylko sie tak wydaje, ze jesteś zarośnięta (tylko nie pisz, ze jak Rumcajs, przecież on miała czarną brodę).
Po upudrowaniu przejedź delikatnie pędzlem po twarzy, byle nie pod włos tylko tak żeby je przygłaskać. Takie rozwichrzone we wszystkie strony na pewno będą bardziej widocznie Z podkładem też chyba trzeba zrobić to samo. Wydaje mi się, ze podkład powinien przyklejać meszek a nie go uwidaczniać, ale mogę się mylić bo nie używam.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:56   #1379
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Dzięki, Anah. No jak Rumcajs to chyba jednak nie. Spróbuję z gąbeczką, własnie czekam na wchłonienie się filtra.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 09:41   #1380
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez rmiecia
Tak, tylko czy gąbką nie zetrę filtra? tzn czy on sie nie zacznie przyklejac do gąbki, jak tak będę przykładac? A mój filtr lubię, Antek XL, wchłania sie każda ilośc całkowicie. To podkłady właśnie uwidaczniają te cholerne włoski. Jestem zarosnięta jak Rumcajs . Tylko jak się nie pomaluję, to jestem tak niezdrowo blada.
Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Dzięki, Anah. No jak Rumcajs to chyba jednak nie. Spróbuję z gąbeczką, własnie czekam na wchłonienie się filtra.
No widzę, ze Anah Ci już odpowiedziała

Właśnie tu przyszłam żeby Ci napisać odpowiedz (tez czekam na wchłonięcie się filtra) Dobrze, to tylko dodam, że gąbeczka jest o tyle lepsza od pędzla, ze się z niej nie obsypuje aż tyle pudru, no i potem dużo łatwiej jest ją uprać i wysuszyć
I od dłuższego czasu właśnie stosuję metodę stemplowania gąbeczka z nałożoną grubą warstwą pudru, a potem omiatania 'resztek' pędzlem - efekt jest taki, ze wyglądam jakbym miała na twarzy podkład matujący, a nie filtr i gruba warstwę pudru


A tak a propos wątku, to wczoraj się zastanawiałam jak ja się malowałam zanim zaczęłam używać filtrów. I co bym nałożyła na twarz gdyby go mi zabrakło/gdybym bardzo się spieszyła. W tej chwili traktuje to jak coś oczywistego i pomimo tego czasu oczekiwania na wchłoniecie i gimnastykowania sie potem z pudrami żeby sie zakamuflować, to muszę powiedzieć, ze... chyba... lubię te filtry...
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 15:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.