Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 21:54   #4171
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Agata, gratuluję!

Czy któraś się może orientuje, czym (rzeczywiście) różni się jedna baza Smashboxa od drugiej? Poza tym, że jest Light i Original, pojawiło się coś jeszcze - czy to tylko kwestia nowego opakowania? Ktoś podpowie?
I w ogóle jakie macie doświadczenia z ich bazami? Ja miałam kilka próbek i byłam zadowolona, ale trochę się boję kupić całe opakowanie, żeby mnie nie zapchało...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:56   #4172
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

za zakupy i podwójne za sesję

Dziękuję za przegląd promocji

Nie mam pojęcia. Spróbuj może przelać żurawinę wrzątkiem. Zrób próbę na kilku sztukach. Tylko, takie przepłukane będziesz musiała na bieżąco zjeść.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


Masz wyostrzony węch?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


Melduję, że przygody biura detektywistycznego lassego i mai. Sprawdź jednak czy już nie ma kolekcji. Ew. inne książki tego autora:
http://www.empik.com/szukaj/produkt?...icForm&ac=true
Poza tym niezmiennie polecam Zwierzaki Wajraka. Niedawno byłam na spotkaniu z Wajrakiem. Mnóstwo dzieci było. O dziwo więcej chłopców. Wajrak pisze tak, że trafia do dzieci.
dziękuję bardzo, muszę podpytać ostatnio dostał serię Mikołajka, bom nie na czasie co teraz na topie Lego już nie chce, od komputera trzeba odciągać to chociaż książki jeszcze go ruszają
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:58   #4173
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, muszę podpytać ostatnio dostał serię Mikołajka, bom nie na czasie co teraz na topie Lego już nie chce, od komputera trzeba odciągać to chociaż książki jeszcze go ruszają
A może jakąś planszówkę typu Super farmer lub tokaido (świetna, nasza ulubiona)?

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-06-26 o 22:03
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:06   #4174
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia. Spróbuj może przelać żurawinę wrzątkiem. Zrób próbę na kilku sztukach. Tylko, takie przepłukane będziesz musiała na bieżąco zjeść.
Dziękuję Myślałam o wrzątku, tylko będę z tym zabawy trochę miała, ja sobie żurawinę wrzucam do płatków owsianych (jem na wodzie, nie mleku, więc muszę dodać miód, cynamon i właśnie jakieś owoce / orzechy żeby to smaczne było ) i tak na bieżąco rano mogę się czasowo nie wyrabiać

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Agata, gratuluję!

Czy któraś się może orientuje, czym (rzeczywiście) różni się jedna baza Smashboxa od drugiej? Poza tym, że jest Light i Original, pojawiło się coś jeszcze - czy to tylko kwestia nowego opakowania? Ktoś podpowie?
I w ogóle jakie macie doświadczenia z ich bazami? Ja miałam kilka próbek i byłam zadowolona, ale trochę się boję kupić całe opakowanie, żeby mnie nie zapchało...
Nie mam porównania pomiędzy wersjami o których mówisz, ale dla mnie baza Smashbox są rewelacyjne - i do powiek i do twarzy. Nie zanotowałam zapychania. Może zamiast bazy pełnowymiarowej sięgniesz po mini, chyba są w sprzedaży?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:18   #4175
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A może jakąś planszówkę typu Super farmer lub tokaido (świetna, nasza ulubiona)?
Dziękuję zerknę O planszowce nie pomyślałam. Fajny pomysł
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję Myślałam o wrzątku, tylko będę z tym zabawy trochę miała, ja sobie żurawinę wrzucam do płatków owsianych (jem na wodzie, nie mleku, więc muszę dodać miód, cynamon i właśnie jakieś owoce / orzechy żeby to smaczne było ) i tak na bieżąco rano mogę się czasowo nie wyrabiać



Nie mam porównania pomiędzy wersjami o których mówisz, ale dla mnie baza Smashbox są rewelacyjne - i do powiek i do twarzy. Nie zanotowałam zapychania. Może zamiast bazy pełnowymiarowej sięgniesz po mini, chyba są w sprzedaży?
Coś mi się kojarzy soda oczyszczona że zapachy pochłania Może na spodek nasypac i schować do szafki?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:18   #4176
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No nie jest to CC Chanela nie jest zły ale dużego raczej nie kupię, za to szminy Envy bardzo lubię ale tej jeszcze nie użyłam

Tak w stacjonarnym salonie. Dużo ich nie zostało ;-)

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Orange włącz promocyjne 18GB w Orange darmowym SMSem o treści KARNY na nr 277. Kod można aktywować do 29.06.2016. Pakiet zostanie włączony na trzy dni.☠

Perfumesco kod na darmową wysyłkę ADT6[COLOR="Silver"]
dzięki, skorzystałam z perfumesco pakiet też uruchomię, przyda się bardzo, bo już limit przekroczyłam..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:20   #4177
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie mam porównania pomiędzy wersjami o których mówisz, ale dla mnie baza Smashbox są rewelacyjne - i do powiek i do twarzy. Nie zanotowałam zapychania. Może zamiast bazy pełnowymiarowej sięgniesz po mini, chyba są w sprzedaży?
Właśnie o mini myślałam
Ale są trzy Jedna podstawowa, druga to jej wersja light (nie wiem, czy faktycznie jest różnica) i jakaś trzecia. Nie jestem pewna, czy to tylko kwestia opakowania?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P713013

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...-Light/P713015

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...rimer/P2134004

I czy wyświetla Wam się jakaś wyprzedaż? Bo ja w zakładce kuszące ceny widzę tylko dwa produkty. Ale jak patrzę na stronę, to więcej rzeczy jest poprzecenianych.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Magdalena, a masz porównanie bazy do powiek z tą z Too Faced?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 22:22   #4178
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dzięki, skorzystałam z perfumesco pakiet też uruchomię, przyda się bardzo, bo już limit przekroczyłam..

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Właśnie o mini myślałam
Ale są trzy Jedna podstawowa, druga to jej wersja light (nie wiem, czy faktycznie jest różnica) i jakaś trzecia. Nie jestem pewna, czy to tylko kwestia opakowania?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P713013

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...-Light/P713015

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...rimer/P2134004

I czy wyświetla Wam się jakaś wyprzedaż? Bo ja w zakładce kuszące ceny widzę tylko dwa produkty. Ale jak patrzę na stronę, to więcej rzeczy jest poprzecenianych.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Magdalena, a masz porównanie bazy do powiek z tą z Too Faced?
Z Too Faced chodzi Ci o niebieska do powiek czy różowa do twarzy? Niebieska przy Smashboxie to dno ;-)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:31   #4179
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Z Too Faced chodzi Ci o niebieska do powiek czy różowa do twarzy? Niebieska przy Smashboxie to dno ;-)
O tę do powiek. Pani mi ją zachwalała wczoraj... Ale po Twojej odpowiedzi już na nią nie patrzę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:45   #4180
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję Myślałam o wrzątku, tylko będę z tym zabawy trochę miała, ja sobie żurawinę wrzucam do płatków owsianych (jem na wodzie, nie mleku, więc muszę dodać miód, cynamon i właśnie jakieś owoce / orzechy żeby to smaczne było ) i tak na bieżąco rano mogę się czasowo nie wyrabiać



Nie mam porównania pomiędzy wersjami o których mówisz, ale dla mnie baza Smashbox są rewelacyjne - i do powiek i do twarzy. Nie zanotowałam zapychania. Może zamiast bazy pełnowymiarowej sięgniesz po mini, chyba są w sprzedaży?
o dobrze wiedzieć, mam jedna z zestawu i jeszcze jej nie uzywalam, na razie używam Porefessional i jest calkiem calkiem

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ja testowałam wszystko
Tonik jest udowny, jakby zatrzymywał wodę w skórze- generalnie uwielbiam go, choć jest dośc gęsty i trudno używać do niego jeszcze serum i kremu
Emulsja jest boska Nawilża moim zdaniem nawet lepiej niż krem.
Żel w takim srebrnym słoiczku- niezły, ale bez zachwytu.
Maseczka całonocna- nie wiem co robi, ale robi dobrze- rano skóra jest jakby ładniejsza po prostu
Reasumując- na pewno będę wracać do toniku, emulski i pianki myjącej i maseczki całonoccnej
Jedyne co mi nie podpasowało to krem, bo za mało nawilża.
Dziekuje Ci za opis bardzo mi pomoglas.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 23:29   #4181
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję Myślałam o wrzątku, tylko będę z tym zabawy trochę miała, ja sobie żurawinę wrzucam do płatków owsianych (jem na wodzie, nie mleku, więc muszę dodać miód, cynamon i właśnie jakieś owoce / orzechy żeby to smaczne było ) i tak na bieżąco rano mogę się czasowo nie wyrabiać



Nie mam porównania pomiędzy wersjami o których mówisz, ale dla mnie baza Smashbox są rewelacyjne - i do powiek i do twarzy. Nie zanotowałam zapychania. Może zamiast bazy pełnowymiarowej sięgniesz po mini, chyba są w sprzedaży?
To może zużyj je na raz np do muffinów czy batonika musli?

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję zerknę O planszowce nie pomyślałam. Fajny pomysł

Coś mi się kojarzy soda oczyszczona że zapachy pochłania Może na spodek nasypac i schować do szafki?
Przypomniało mi się, że do czytania jeszcze jest seria magiczne drzewo. Młody teraz dostał, ale jeszcze nie czytał, więc nie wiem czy warto. Musisz opinie poczytać. Dla 8 latka fajna może być seria dr dolittle. Tylko trzeba brać nowsze tłumaczenie. Gdybyś chciała to daj znać, sprawdzę czyje lepsze.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Byłam dziś w przygranicznym sklepie travel free. W szoku jestem jak drogie perfumy i kosmetyki mają. Zestaw biotherm dla mężczyzn w minikosmetyczce kosztował 150 zl. Rok temu podobny kupiłam u nas za ok60 zł a polecano mi ten sklep jako super tani. Tani jest ale tylko na kawie i alkoholach
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 05:16   #4182
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja mam listę gotową
Wyjątkowo czuję, że się większość rzeczy ostatnie. Chciałabym żeby jakimś magicznym sposobem brokuł pojawił się np. o 8 rano
Lepiej żeby dziś brokuła nie było, zapomniałam wziąć z domu karty

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy. Suszoną żurawinę kupiłam i zapomniałam o niej, przez 3 dni leżała w szafce z miętą. Oczywiście cała przeszła zapachem mięty, okropnie smakuje, ta kombinacja nie jest ok Kojarzycie czy da się to jakoś uratować czy od razu wywalić?
Może namocz we wrzątku Ja zanim użyję żurawiny, zawsze moczę we wrzątku.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 05:58   #4183
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. Może to tylko moje powonienie, przypomnij mi jutro to napiszę Ci o co chodzi

2. Odkurzacza zużyłam już całą tubkę i wągry jak były tak są, jak sama nie wycisnę to nie chcą znikać, szkoda kasy na ten specyfik

3. Mówiłam, że podkładzik przypomina CC, bardzo się polubiliśmy A jeszcze na wykończenie sypnęłam armaniuszem od Ciebie i





Raczej nie, bo przyszła do mnie jeszcze przed upałami
hmm dziwne że u Ciebie to aż tak śmierdzi naprawdę nawaliłam tam tego produktu, niczego innego pojemnik tez porządnie wyszorowałam no nie wiem...... mi on nie śmierdzi aż tak
mówiłam że armaniuszowy puder jest najlepsiejszy :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:08   #4184
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O tę do powiek. Pani mi ją zachwalała wczoraj... Ale po Twojej odpowiedzi już na nią nie patrzę
Ogólnie baza jest całkiem ok, ale tylko przez pierwszy miesiąc używania później się rozwarstwia i leje się z niej płyn. O podobnej konsystencji jest baza z The Balm. Smashbox ma bardziej zwartą konsystencję, lekko wygładza powiekę, cienie są cały dzień w doskonałym stanie. Jedynie nie współpracuje z cieniami kremowymi ale je stosuję zazwyczaj solo.

Co do baz do twarzy mam i różową z Too Faced i ze Smashboxa ale obie czekają dopiero w kolejce. Obecnie wykańczam mini bazę Diora Forever. Nie wiem komu by mogła pasować. Mam cerę mieszaną i ani nie przedłuża trwałości makijażu w strefie T, ani nie nawilża sachary policzków i brody Stosowałam nawet z próbką podkładu Forever i też większych efektów brak. A tak z innej mańki pw doszło?
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
To może zużyj je na raz np do muffinów czy batonika musli?



Przypomniało mi się, że do czytania jeszcze jest seria magiczne drzewo. Młody teraz dostał, ale jeszcze nie czytał, więc nie wiem czy warto. Musisz opinie poczytać. Dla 8 latka fajna może być seria dr dolittle. Tylko trzeba brać nowsze tłumaczenie. Gdybyś chciała to daj znać, sprawdzę czyje lepsze.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Byłam dziś w przygranicznym sklepie travel free. W szoku jestem jak drogie perfumy i kosmetyki mają. Zestaw biotherm dla mężczyzn w minikosmetyczce kosztował 150 zl. Rok temu podobny kupiłam u nas za ok60 zł a polecano mi ten sklep jako super tani. Tani jest ale tylko na kawie i alkoholach
Bardzo, bardzo dziękuję Udam się z listą do Empiku

Miłego dnia wszystkim życzę u mnie kolejny ciężki tydzień się zapowiada.

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hmm dziwne że u Ciebie to aż tak śmierdzi naprawdę nawaliłam tam tego produktu, niczego innego pojemnik tez porządnie wyszorowałam no nie wiem...... mi on nie śmierdzi aż tak
mówiłam że armaniuszowy puder jest najlepsiejszy :d
Która pianka EL śmierdzi? Miałam chyba wszystkie albo większość i żadna nie śmierdzi
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:11   #4185
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

dzień dobry w poniedziałek wreszcie trochę chłodniej ufffff
Malinum powodzenia

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość




Która pianka EL śmierdzi? Miałam chyba wszystkie albo większość i żadna nie śmierdzi
ta nowa o ta:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...yjacy/P2557008


a co do baz Smashboxa to mam tą do powiek (z boxa któregoś) i potwierdzam że cienie się na niej trzymają cały dzień w doskonałym stanie i jest mega wydajna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:49   #4186
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Miłego poniedziałku
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:52   #4187
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Właśnie o mini myślałam
Ale są trzy Jedna podstawowa, druga to jej wersja light (nie wiem, czy faktycznie jest różnica) i jakaś trzecia. Nie jestem pewna, czy to tylko kwestia opakowania?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P713013

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...-Light/P713015

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...rimer/P2134004

I czy wyświetla Wam się jakaś wyprzedaż? Bo ja w zakładce kuszące ceny widzę tylko dwa produkty. Ale jak patrzę na stronę, to więcej rzeczy jest poprzecenianych.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Magdalena, a masz porównanie bazy do powiek z tą z Too Faced?
Nie otworzyłam bazy z TF, chyba nawet nie będę się do niej brać bo ma tak słabe opinie Za to w kolejce mam próbki 4 UD, jak skończę Smashboxa (a mam zapas oczywiście) to po nie sięgnę

Te bazy są do twarzy, tutaj masz tę zachwalaną do powiek
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...-Baza/P1821030

Na stronie nie widzę zestawów, ale są takie z dwiema bazami i czymśtam, może zerknij stacjonarnie albo w jakimś innym sklepie?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:56   #4188
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry ale dziś fajnie na dworze

Wczoraj po południu była taka ulewa, że cały ogródek z podwórkiem mi zalało. Musiałam odtykać studzienki, bo nie nadążało...


Kusi mnie zamówić coś niekosmetycznego, ale ostatnio tyle kasy wydałam za 2 tygodnie urlop, to muszę się hamować
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 06:56   #4189
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzięki dziewczyny za pomysł z sodą i muffinkami
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 07:01   #4190
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry, w końcu trochę chłodniej Kochane, proszę o trzymanie kciuków za mnie wrócę przed wieczorem i wszystko wyjaśnię
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:04   #4191
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Co zrobić z babą, która kupiła u mnie na All 2 rzeczy we wtorek, nie zapłaciła i się nie odzywa? Grzecznie ją zapytałam w piątek kiedy zapłaci i dalej brak odpowiedzi...?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:05   #4192
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, w końcu trochę chłodniej Kochane, proszę o trzymanie kciuków za mnie wrócę przed wieczorem i wszystko wyjaśnię
trzymam!!! będzie dobrze!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:09   #4193
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co zrobić z babą, która kupiła u mnie na All 2 rzeczy we wtorek, nie zapłaciła i się nie odzywa? Grzecznie ją zapytałam w piątek kiedy zapłaci i dalej brak odpowiedzi...?
Po tygodniu od zakończenia aukcji występuje o zwrot prowizji - zwykle to przyspiesza wpłatę (ale nie zawsze).
Nie masz innego narzędzia przymusu, niestety.
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:21   #4194
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Po tygodniu od zakończenia aukcji występuje o zwrot prowizji - zwykle to przyspiesza wpłatę (ale nie zawsze).
Nie masz innego narzędzia przymusu, niestety.
Można wysłać wezwanie do zapłaty Ale nie chce mi się bawić w takie rzeczy - raczej chodziło mi o to czy powinnam wystawić jakiś komentarz?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:22   #4195
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry.
U mnie w końcu chłodniej

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość


T-mobile Wyślij bezpłatnego SMSa o treści GOLSZW10 pod numer 499, a otrzymasz trzydziestodniowy dostęp do 10GB internetu w T-Mobile (lub tak długo, na ile pozwala okres rozliczeniowy). Promocyjnego SMSa można wysłać do

--
Urban Decay -20% kod UDOBSESSIONS
Dzięki, skorzystałam. A na przyszłość, skąd wziąć takie kody do T-mobile?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:27   #4196
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Witam Wszystkich
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy. Suszoną żurawinę kupiłam i zapomniałam o niej, przez 3 dni leżała w szafce z miętą. Oczywiście cała przeszła zapachem mięty, okropnie smakuje, ta kombinacja nie jest ok Kojarzycie czy da się to jakoś uratować czy od razu wywalić?
Ja bym zalała wrzątkiem i zrobiła chleb z żurawiną

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Można wysłać wezwanie do zapłaty Ale nie chce mi się bawić w takie rzeczy - raczej chodziło mi o to czy powinnam wystawić jakiś komentarz?
Ja bym nie wystawiała, bo jak wystawisz jej negatywa to na pewno ona Ci też wystawi. A z negatywem już nic nie da się zrobić szkoda ryzykować.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:29   #4197
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry

Malinko powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, w końcu trochę chłodniej Kochane, proszę o trzymanie kciuków za mnie wrócę przed wieczorem i wszystko wyjaśnię
Trzymam!

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
U mnie w końcu chłodniej



Dzięki, skorzystałam. A na przyszłość, skąd wziąć takie kody do T-mobile?
Na ich fb pisali.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich



Ja bym zalała wrzątkiem i zrobiła chleb z żurawiną





Ja bym nie wystawiała, bo jak wystawisz jej negatywa to na pewno ona Ci też wystawi. A z negatywem już nic nie da się zrobić szkoda ryzykować.


Uwielbiam razowiec z żurawiną! Świetny pomysł. A masz jakiś sprawdzony przepis? może i ja zrobię
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:29   #4198
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry w poniedziałek wreszcie trochę chłodniej ufffff
Malinum powodzenia

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------



ta nowa o ta:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...yjacy/P2557008


a co do baz Smashboxa to mam tą do powiek (z boxa któregoś) i potwierdzam że cienie się na niej trzymają cały dzień w doskonałym stanie i jest mega wydajna
Dziękuję A pianka pachnie inaczej niż te starsze, ale mi nie śmierdzi chociaż kwiatkami też nie pachnie

Miłego dnia 😊
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:32   #4199
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję A pianka pachnie inaczej niż te starsze, ale mi nie śmierdzi chociaż kwiatkami też nie pachnie

Miłego dnia 😊
no zapach jest inny niz zawsze ale nie przeszkadza mi to aż tak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:41   #4200
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziewczyny znacie jakieś sprawdzone sklepy sportowe online? Nieopatrznie obiecałam młodemu koszulkę reprezentacji i ten kawałek cieniutkiej szmatki kosztuje ok 170 zł
I tak nieźle bo dla dorosłego kosztuje ponad 300
No i szukam gdzieś promocji. Dziad mały się uparł, że ma być nike replika z euro.
Zażartowałam, że po czwartku będą przecenionei .... już nie będę tak żartować
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.