Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 13:35   #3091
NIKI1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja bede miała maseczke z kosmetykami do domu.Dziewuszki czytam wasze wypowiedzi i jestem pod wrazeniem i mam nadzieje,ze tak jak opisujecie to bedzie!Mam nadzieje,ze cosmelan tez tak zadiała i wreszcie zgina moje problemy z cera...mam juz bzika na punkcie cery!!!wczesniej izotek leczenie długe i kosztowne a teraz te plamska...mam nadzieje,ze bedzie ok.Czy ktos moze odpisac czy po wizycie u lekarza dostaliscie jeszce do domu ta maseczke czy dostaje sie tylko te kosmetyki do stosowania.Jestem wam strasznie wdzieczna bo wasze odpowiedzi podtrzymuja mnie ze wreszcie bedzie dobrze!
NIKI1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:44   #3092
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Moll_y ja też należę do rodziny szkieletorów .Dzisiaj, po dwójce dzieci przy wzroście 170 cm ważę 55 kg.Duże C leży poza zakresem moich marzeń.Mnie natura obdarzyła rozmiarem 70 E Po bieliznę muszę jeździć do innego miasta .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:32   #3093
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Skład takiej maści to: połączenie tretinoiny, hydrochinonu, hydrocortisonu i kwasu kojowego. Ich stężenie i proporcje musi ustalić dermatolog.[/quote]


Masima - wiem, że tu wątek cosmelanowy, ale prosze rozwin troszke ten temat. Skąd akurat taki skład?, czy juz stosowałaś taką maść?, jak długo?, coś pomogło? latem mozna? czy dermatolog sie nie wkurzy, że sie wymądrzam i podaje mu składniki? dzieki kochana za odpowiedź.
Druga sprawa, wiem, wiem...cosmelan jest the best, ale czy przypadkiem któras z Was kobitki stosowała nową wersje SVR Clairial C10 + peel??? zastanawiam się nad tym.....
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:35   #3094
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ach....i jeszcze ogromny - spóźniony nieco buziak dla Madziusi!!!!!!!!!
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:05   #3095
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
moll-y,a jak czesto uzywasz cosm.2 i ile trzymasz?Bo mnie zaczelo pod prawym okiem podrazniac,nie wiem czy od cosm.,czy od filtrow.AAAAA smarujjesz filtrami oczeta?
A owszem, smaruje cala paszcze Chanelka Essential +50 pod oczami bardzo dokladnie nakladalam 4 razy C2 pod oczami, na drugi dzien zawsze mam w miejscach nalozenia czerwona skore i lekko opuchnieta+glebsze linie jakby (chociaz po 3 razie byly znacznie mniejsze juz!) za to na trzeci dzien.... bajka*!

* - wszystko wygladzone, zero linii, piekna i napieta skora pod oczami, cud miod i orzeszki

(PS. Buczacza, mozesz pisac moj nick bez pauzy )

Megi, oj Ty biusciasta kobietka jestes mnie natura (w wersji szkieletora ) obdarzyla przecietnym A a czasem malym B
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:58   #3096
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

molly,juz myslalam,ze to tylko ja tu taki malutki biuscik mam.Matka natura mi poskapila.Ale co tam...najwazniejsze,ze nie zwisa(bo nie ma co )
NIKI,bedziesz sama robila zabieg i od lekarza dostaniesz wszystko?
Bo normalnie to Ci lekarz maske naklada i wysyla do domu z cosmelanem2 i (jak uczciwy) z hydra-vital
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:17   #3097
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Moll_y Buczacza chcecie ? Podzielimy się moim biustem i wszystkie bedziemy zadowolone
Moja przesyłka już się chyba zbliża
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 17:36   #3098
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
Skład takiej maści to: połączenie tretinoiny, hydrochinonu, hydrocortisonu i kwasu kojowego. Ich stężenie i proporcje musi ustalić dermatolog.
Masima - wiem, że tu wątek cosmelanowy, ale prosze rozwin troszke ten temat. Skąd akurat taki skład?, czy juz stosowałaś taką maść?, jak długo?, coś pomogło? latem mozna? czy dermatolog sie nie wkurzy, że sie wymądrzam i podaje mu składniki? dzieki kochana za odpowiedź.
Druga sprawa, wiem, wiem...cosmelan jest the best, ale czy przypadkiem któras z Was kobitki stosowała nową wersje SVR Clairial C10 + peel??? zastanawiam się nad tym.....

Plamiasta o tej maści na przebarwienia wyczytałam w wywiadzie przeprowadzonym z dr Marcinem Ambroziakiem. To on podał własnie jej skład i przepisuje ją swoim pacjentom. Proporcje są ustalane indywidualnie. Niestety nie stosowałam jej, za pózno znalazłam. Choć jakbym miała więczej czasu to bym sie na to skusiła. I dopiero jakby nie działało poszła na cosmelan. Ponizej informacje o tym doktorze, same oceńcie czy ma pojęcie o tym.

Dr Marcin Ambroziak - lekarz dermatolog, asystent w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Z-ca kierownika Pracowni Farmakologii Klinicznej A.M. w Warszawie. Asystent w Zespole Naukowo-Klinicznym IWOLANG w Iwoniczu-Zdroju.
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (w 2002 roku nagrodzony za wkład w działalność Towarzystwa), American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądzika, łuszczycy i szeroko pojętej dermatologii estetycznej. Autor ponad 30 publikacji, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Bierze udział w licznych badaniach klinicznych nad farmakologią leków stosowanych miejscowo.

I to ten artykulik http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=258


Myslę że z dermatologiem można porozmawiać na temat tej maści i nie ma sie co obawiać że posądzi nas o mądrzenie, moja przynajmniej jest otwarta na wszystko i sama zainteresowana tym co nie raz wyczytam w necie a potem jej o tym mówie, przynajmniej widzi ze sie nie dam wpuścić w maliny i ze jakieś pojęcie mam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:43   #3099
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I jeszcze jeden artykulik prezentuje tym razem dla zainteresowanych IPL, choć ja akurat wierzę w moc cosmelanu

http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=256
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:51   #3100
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Moll_y Buczacza chcecie ? Podzielimy się moim biustem i wszystkie bedziemy zadowolone
Moja przesyłka już się chyba zbliża
Ta,obiecanki cacanki,a.............Cos przesylka nie dochodzi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:06   #3101
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Moll_y Buczacza chcecie ? Podzielimy się moim biustem i wszystkie bedziemy zadowolone
Czemu nie a co, przyjdzie przesylka
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 18:17   #3102
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Moll_y,Buczacza nie prześlę wam mojego biustu Mój mąż ożenił się ze mną dla moich długich nóg i dużych cyckówReszta była gratis Dostałam e maila z wiadomością o mojej cosmelanowej przesyłce .Nie jarzę trości i czekam na mojego męża by mi to po ludzku wytłumaczył .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:27   #3103
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Moll_y,Buczacza nie prześlę wam mojego biustu Mój mąż ożenił się ze mną dla moich długich nóg i dużych cyckówReszta była gratis Dostałam e maila z wiadomością o mojej cosmelanowej przesyłce .Nie jarzę trości i czekam na mojego męża by mi to po ludzku wytłumaczył .
Wiedzialam,ze nam pozalujesz
Po angielsku pewnie ten tekst,co? Noga jestem z tego jezyka,ale niemiecki,lacina,stara greka -bardzo chetnie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:36   #3104
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Wiedzialam,ze nam pozalujesz
Po angielsku pewnie ten tekst,co? Noga jestem z tego jezyka,ale niemiecki,lacina,stara greka -bardzo chetnie
Tak tak stara greka i lacina...boszzzz Buczacza Ty lekarka jestes
..a ja jedynie angol i french

Dziewczyny a tak z innej beczki - probowalyscie kiedys krem pod oczy z orchidei Guerlaina?? ja wysepilam pare razy probki w kazdej z krakowskich perfumerii
kosztuje bagatelka..570 zl ale nie podaruje bo to normalnie cudo jest


Agul..witaj nam dawno Cie u nas nie bylo
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:38   #3105
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewuchy!! Piszecie w takim tempie, że nie nadążam czytać!! 3 dni przerwy, a zaległości nie do nadrobienia

Ten weekend, pierwszy raz od zeszłorocznych wakacji, spędziłam nad wodą. Ale czułam się niekomfortowo mimo filtra i dużego kapelusza Od pasa w górę byłam wysmarowana 50+ a dół (nogi) niczym (chciałam opalić). A teraz kwiczę, bo moje nogi są czerwone i pieką Już zapomniałam jak to jest się spiec Mimo tej ochrony plamy na twarzy niestety ściemniały Z dnia na dzień moja tapeta robi się coraz grubsza (
Nie przyznaję się nawet, że na plaży miałam cienką warstwę Coverdermu, bo inaczej bym nie wyszła(

Wczytuję się ostatnio w biochemię i wyczytałam, że kwas hialuronowy ułatwia wchłanianie i intensyfikuje działanie specyfików na niego nałożonych. I wczoraj tak zrobiłam: najpierw kwas hial., a na to Thiospot. Poużywam trochę i zobaczę. Acha, kupiłam też ten żel z tarczycą bajkalską, rzeczywiście nieźle leży na buzi. Jest tylko jeden problem: nie mam kiedy tego wszystkiego kłaść na paszczę...

Buczacza Ty chyba stosujesz pine bark jeśli dobrze pamiętam? Używasz doustnie? W jakich proporcjach?
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:40   #3106
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Moll_y,Buczacza nie prześlę wam mojego biustu Mój mąż ożenił się ze mną dla moich długich nóg i dużych cyckówReszta była gratis Dostałam e maila z wiadomością o mojej cosmelanowej przesyłce .Nie jarzę trości i czekam na mojego męża by mi to po ludzku wytłumaczył .
Megi - padłam pod stół ze śmiechu po słowie - gratis. Od razu sprzedałam ten tekst mojej sąsiadce. Jest Boski. Chyba wiele warty ten gratis

A ja się łuszczę, ale plamy nadal są - zabieg dopiero miałam w piątek po południu więc moze mają prawo jeszcze być ???? a może na mnie nie działa cosmelan ???
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:41   #3107
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Acha, kupiłam też ten żel z tarczycą bajkalską, rzeczywiście nieźle leży na buzi. Jest tylko jeden problem: nie mam kiedy tego wszystkiego kłaść na paszczę...

Buczacza Ty chyba stosujesz pine bark jeśli dobrze pamiętam? Używasz doustnie? W jakich proporcjach?
Agul kochana to ten Baikadent kupilas, tak? uzywasz pod filtr? nie swiecisz sie po tym, jak sie wchlania?

A na co bierze sie ten pine bark? prosze napiszcie
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:47   #3108
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Agul kochana to ten Baikadent kupilas, tak? uzywasz pod filtr? nie swiecisz sie po tym, jak sie wchlania?

A na co bierze sie ten pine bark? prosze napiszcie
Molly, miło Cię znów spotkać
Ten żel wchłania się całkowicie do sucha. Stwierdziłam, że skoro taki autorytet jak Justy stosuje to musi być coś dobrego

A pine bark? Kochana toż to w dużej części pycnogenol, którego jesteś weteranką
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:56   #3109
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Molly, miło Cię znów spotkać
Ten żel wchłania się całkowicie do sucha. Stwierdziłam, że skoro taki autorytet jak Justy stosuje to musi być coś dobrego

A pine bark? Kochana toż to w dużej części pycnogenol, którego jesteś weteranką
Dziek'sy wielkie Agul (nie sadzicie ze jakas calusna dzis sie zrobilam..?)
Ah wiec to moj pycnogenol ukochany a wiecie ze w duzej mierze on wlasnie przyczynia sie do zaniku celullitu? ja sie juz prawie swojego pozbylam (tak, chudzielce tez maja celullit ) i widze ze odkad stosuje regularnie pycnogenol (brzmii niemalze jak reklama z tv..) ..moj celullit zaczal sie gdzies ulatniac
hip hip hura
Lece po Baikadent, az sie boje ze naloze cos stomatologicznego na twarz jutro jade nad jezioro, myslicie ze moge ten zel pod filtr? tak spox , Ok i wogole?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 18:57   #3110
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

molly,ale jaja!!! Dzisiaj dostalam dwie probki tego kremu,bo kupilam Aqua allegoria-mandarine basilic z Guerlaine
pine bark to Twoj pycnagenol
lekarz nie... archeolog pracujacy w innym zawodzie
Agul,powtarzam sie ,ale to obojetne!!! FAJNIE,ZE WROCILAS!
pine bark uzywam tak: na noz szczypte i do wody.OCHYDA,ale pije trzy razy dziennie.Nie chce mi sie odmierzac,pewnie duzo biore,obojetne.Doskonale sie czuje.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:03   #3111
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Dziek'sy wielkie Agul (nie sadzicie ze jakas calusna dzis sie zrobilam..?)
Ah wiec to moj pycnogenol ukochany a wiecie ze w duzej mierze on wlasnie przyczynia sie do zaniku celullitu? ja sie juz prawie swojego pozbylam (tak, chudzielce tez maja celullit ) i widze ze odkad stosuje regularnie pycnogenol (brzmii niemalze jak reklama z tv..) ..moj celullit zaczal sie gdzies ulatniac
hip hip hura
Lece po Baikadent, az sie boje ze naloze cos stomatologicznego na twarz jutro jade nad jezioro, myslicie ze moge ten zel pod filtr? tak spox , Ok i wogole?
Nie wiedziałam, że działa na cellulit, ale nie mam nic przeciwko temu Jam też z tych 44kg z cellulitem Po odstawieniu pigułek zauważyłam widoczną poprawę, ale jednak całkowicie nie zniknął.
Nie wiem czy można nad wodę bo:
z jednej strony stanowi on niby naturalny filtr słoneczny więc jest ochroną dla skóry,
ale z drugiej strony w zetknięciu z wodą może się zrobić glut na twarzy Krem z filtrem jest tłusty i jednak wnika jakoś w skórę i się nie spłukuje, a żel może spłynąć. Ja się nim póki co smaruję po pracy w domu, ale jutro spróbuję do pracy pod filtr
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:07   #3112
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
molly,ale jaja!!! Dzisiaj dostalam dwie probki tego kremu,bo kupilam Aqua allegoria-mandarine basilic z Guerlaine
pine bark to Twoj pycnagenol
lekarz nie... archeolog pracujacy w innym zawodzie
Agul,powtarzam sie ,ale to obojetne!!! FAJNIE,ZE WROCILAS!
pine bark uzywam tak: na noz szczypte i do wody.OCHYDA,ale pije trzy razy dziennie.Nie chce mi sie odmierzac,pewnie duzo biore,obojetne.Doskonale sie czuje.
Buczacza kochana od razu mi się raźniej zrobiło jak do Was dołączyłam Przy Was czuję, że nie jestem z tym draństwem sama.

W takim razie od jutra zaczynam jeść pine bark. Dobrze, że doustnie bo na pysku już by miejsca ani czasu nie starczyło
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:08   #3113
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agul,to Ty tez chudzielec? Na mnie kiedys mowili "BRZEZINKA",brutale:m ad:
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:20   #3114
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agul i wiesz co? zaczelam krecic kosmetyki.Kupilam juz flavo c,krem regenerujacy,i olejek pomaranczowy do zmywania twarzy.
Jak mi jeden lekarz powiedzial,ze przy cosmelanie zero chemi,to zaczelam zamawiac na mazidlach i BU.Moja buzka odwdziecza sie ,az milo patrzec w lustro
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:30   #3115
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Agul,to Ty tez chudzielec? Na mnie kiedys mowili "BRZEZINKA",brutale:m ad:

Dzieci są okrutne
Ja niby chudzina(44kg na 1,60), ale nie przeszkadza mi to w posiadaniu cycków 65/70 C/D

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Agul i wiesz co? zaczelam krecic kosmetyki.Kupilam juz flavo c,krem regenerujacy,i olejek pomaranczowy do zmywania twarzy.
Jak mi jeden lekarz powiedzial,ze przy cosmelanie zero chemi,to zaczelam zamawiac na mazidlach i BU.Moja buzka odwdziecza sie ,az milo patrzec w lustro
Ja też już trochę rzeczy wybróbowałam w BU i teraz odważyłam się na Mazidła. Oj wciąga...
Nie używam już nic innego do mycia niż olejek pomarańczowy, rewelacja, nie trzeba osobno oczu zmywać, czyści filtry, sera, żele dentystyczne...
No i serum flavo C też już nie odstawię, choć kusi mnie to z zieloną herbatą
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:37   #3116
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza nie wiem co sie ze mna dzieje bylam tak zadowolona a teraz wydaje mi sie ze moje plamiska wracaja wczoraj siedzialam chwile na dworze i dzis tez ale w cieniu i z czapka z daszkiem na glowie czy to moze od tego czy poprostu popadam w jakas paranoje
wiem dopiero 8 dni smaruje sie cos2 ale tak sie boje tych holernych plamisk ze szaleje ze strachu mozg mi sie lasuje , co chwila lece do lustra sie przegladac z kazdej strony
WYLADUJE W WARIATKOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!
ale tam juz nie bede mogla z wami pisac bo mi nie pozwola :cra zy:: crazy:
pa pa
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:44   #3117
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agul,to Ty tez cycata?Moje to jak dwa pryszczyki.Kiedys to mialam kompleksy,silikony chcialam,ale boje sie OP.
Zielona herbata tez mnie kusi,tylko ja duren wszystko po dwa razy zamowilam(tak na zas).Tez problem to uzywac;rano -flavo i Avene,wieczorem -cosmelan 3 godz.,zmywam i krem regenujacy.Skonczy mi sie to wszystko,to co innego zamowie.
O tej pascie do zebow czytalam na innym forum,ponoc cudo.Mam ziola z bajkalu ,tylko nie wiem jak je stosowac.Drogie byly,cholera
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:47   #3118
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Buczacza nie wiem co sie ze mna dzieje bylam tak zadowolona a teraz wydaje mi sie ze moje plamiska wracaja wczoraj siedzialam chwile na dworze i dzis tez ale w cieniu i z czapka z daszkiem na glowie czy to moze od tego czy poprostu popadam w jakas paranoje
wiem dopiero 8 dni smaruje sie cos2 ale tak sie boje tych holernych plamisk ze szaleje ze strachu mozg mi sie lasuje , co chwila lece do lustra sie przegladac z kazdej strony
WYLADUJE W WARIATKOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!
ale tam juz nie bede mogla z wami pisac bo mi nie pozwola :cra zy:: crazy:
pa pa
agnieszka,no co Ty!!!! Nic sie nie stanie.Napisz jakie filtry stosujesz!
Nic sie nie stanie,jak bedziesz chemi unikac,make up tez,Cudna bedziesz ,nie panikuj!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:55   #3119
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza narazie nie uzywam zadnuch filtrow ale ma zamiar kupic ta 50 z avene czy jakos tak a ty jkich uzywasz i jakie kosmetyki ? narazie wiem ze nie moge do 2 miesiecy zadnych mekapow na buzie nakladac , a ty uzywasz jakies pudry i tym podobne
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 20:13   #3120
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Buczacza narazie nie uzywam zadnuch filtrow ale ma zamiar kupic ta 50 z avene czy jakos tak a ty jkich uzywasz i jakie kosmetyki ? narazie wiem ze nie moge do 2 miesiecy zadnych mekapow na buzie nakladac , a ty uzywasz jakies pudry i tym podobne
Kochana,filtry musisz kupic!!!.Make up uzywam wieczorem jak gdzies wychodze.
Czasami,ale bardzo rzadko uzywam sisley ,fluid .Phyto teint eclat
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.