Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 22:00   #1321
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

yy
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 22:00   #1322
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Stokrotka polna Pokaż wiadomość
Czuję, że nikt mnie nie zrozumie. Ryzykuję nawet wykluczenie z tego szacownego grona ale MUSZĘ podzielić się z wami moim problemem i bardzo was proszę pomoc.
Powiem wprost. Owy problem polega na tym, że chciałabym mieć większą wadę wzroku. Mam naprawdę malutką i czuje się niegodna noszenia okularów. Mam krótkowzroczność, ale naprawdę malutką. Marzy mi się, żeby tak chociaż mieć -3... ale jakbym miała -5 to też bym nie rozpaczała... Proszę!!!! Pomóżcie mi!!! Nie wiem co mam zrobić. JAK POGŁĘBIĆ SOBIE WADĘ WZROKU??????????????????? ?????????


Wiem, że to z zewnątrz może wydać się niepoważne, więc lojalnie uprzedzam, ze jestem poważna i proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Dziewczyno co Ty mówisz ,jak można prosić o takie rzeczy Ja mam z 3,5 i -4,0 i marze by widzieć normalnie a Ty prosisz o wiekszą wade to nie jest normalne to to samo jak bys rzyczyła sobie kalectwa nie wiem ucięcia nóg !!zastanów sie!??
powinnas sie cieszyc ze wofgóle widzisz
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:13   #1323
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Stokrotka polna Pokaż wiadomość
Czuję, że nikt mnie nie zrozumie. Ryzykuję nawet wykluczenie z tego szacownego grona ale MUSZĘ podzielić się z wami moim problemem i bardzo was proszę pomoc.
Powiem wprost. Owy problem polega na tym, że chciałabym mieć większą wadę wzroku. Mam naprawdę malutką i czuje się niegodna noszenia okularów. Mam krótkowzroczność, ale naprawdę malutką. Marzy mi się, żeby tak chociaż mieć -3... ale jakbym miała -5 to też bym nie rozpaczała... Proszę!!!! Pomóżcie mi!!! Nie wiem co mam zrobić. JAK POGŁĘBIĆ SOBIE WADĘ WZROKU??????????????????? ?????????


Wiem, że to z zewnątrz może wydać się niepoważne, więc lojalnie uprzedzam, ze jestem poważna i proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Jesteś nienormalna. Żeby Cię Bóg nie pokarał wadą -9 np skoro gadasz takie bzdury. Nie wiem ile masz lat, ale do 21 roku życia krótkowzroczność się pogłębia, więc może jeszcze masz szansę. Na miejscu moderatorów kasowałabym takie wypowiedzi z wątków dla ludzi z których wiele ma naprawdę potężne wady wzroku i cierpi z tego powodu.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:35   #1324
Stokrotka polna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Spodziewałam się że zostanę tak potraktowana... Bardzo mi przykro z tego powodu, ale... trudno...
A tak liczyłam na pomoc.
Stokrotka polna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 06:56   #1325
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A jak mylałaś że będziesz [potraktowana? myślalaas że jestesmy jakies "wariatki" ze Ci powiemy wez zób to a bedziesz "kaleką", głupi albo zły człowiek by Ci radził takie rzeczy ,wybacz ale Ja Ci nie powiem jak sobie pogłębić wade radze Ci sie udac do psycholga ,sorki ż tak najedzamm ale wiesz nie życze Ci bys gorzej widział itd
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 10:27   #1326
kaz78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Stokrotka polna Pokaż wiadomość
Czuję, że nikt mnie nie zrozumie. Ryzykuję nawet wykluczenie z tego szacownego grona ale MUSZĘ podzielić się z wami moim problemem i bardzo was proszę pomoc.
Powiem wprost. Owy problem polega na tym, że chciałabym mieć większą wadę wzroku. Mam naprawdę malutką i czuje się niegodna noszenia okularów. Mam krótkowzroczność, ale naprawdę malutką. Marzy mi się, żeby tak chociaż mieć -3... ale jakbym miała -5 to też bym nie rozpaczała... Proszę!!!! Pomóżcie mi!!! Nie wiem co mam zrobić. JAK POGŁĘBIĆ SOBIE WADĘ WZROKU??????????????????? ?????????


Wiem, że to z zewnątrz może wydać się niepoważne, więc lojalnie uprzedzam, ze jestem poważna i proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Raczej nie ma szans, wielkość wady wzroku i jej rozwój jest uwarunkowany genetycznie.

A swoją drogą już nie pierwszy raz zetknąłem się z tym, że ktoś marzy o większej wadzie wzroku - chyba spece od laserowych operacji muszą wprowadzić na rynek nową usługę pt. "pogłębianie wady wzroku"
__________________
http://warszawa78.blox.pl - mój fotoblog o Warszawie
kaz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 10:50   #1327
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

"niezły cyrk"ja mam wrodzona wade wzroku aktualnie - 3,5dioptrii mam 23lata i modle się żeby mi się juz nie pogłębiała bo teraz bez okularów nigdzie się nie ruszam,i to strasznie kłopotliwe np. na basenie, plaży,wchodząc w zimie do ciepłego pomieszczenia...pomyśl o tym i przestań pisać takie głupoty...błagam...ja dużo bym, dała żeby mieć tak małą wade jak ty...
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 15:08   #1328
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Moja koleżanka jako dziecko zazdrościła swojej siostrze okularów i siadywała przy włączonym tv z nosem przylepionym do ekranu. Potrafiła tak wysiedzieć kilka godzin dopóki jej ktoś nie znalazł i nie odciągnął od pudła "na siłe".
Aktualnie ma 24 lata i wzrok idealny.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:07   #1329
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

noszę okulary od kilku lat. Szczęściem podobno ogólnie okulary mi pasują - podobnie jak czapki. Tak czy inaczej wybrałam sobie dwie pary oprawek i szczerze polecam taki zabieg jedna para jest trochę bardziej wyrazista, oprawki są czarno-białe i rzucają się w oczy, druga jest bardziej stonowana kolorystycznie i ubieram ją gdy jestem w brązach marzę jeszcze o czerwonych oprawkach, mam nadzieję sobie sprawić za jakiś czas. A soczewki noszę od czasu do czasu, kiedy jest potrzeba nie posiadania balastu na nosie
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 22:02   #1330
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Też tak chciałam, ale bałam się, że za pół roku znowu zmieni mi się wada

Zrobiłam sobie ostatnio zdjęcie komórką w lustrze, ujawnię się Jak widać, okulary są prawie niewidoczne, nieco węższe niż wydają się na zdjęciu (pewnie przez efekt "wcięcia w twarzy" po lewej stronie zdjęcia, którego strasznie nie lubię w okularach), kolor jednolity, jak usta. Wada? Powiedzmy, że coś koło -5...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualne.jpg (27,1 KB, 158 załadowań)
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 11:20   #1331
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja bez okularów czuję się nieatrakcyjna ;D Źle się bez nich czuję i oczy mnie od nich bolą. Okulary noszę od 12 lat, a mam 16 lat...
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 11:32   #1332
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Ja bez okularów czuję się nieatrakcyjna ;D Źle się bez nich czuję i oczy mnie od nich bolą. Okulary noszę od 12 lat, a mam 16 lat...
tez sie czulam nieatrakcyjna, ale to tylko przyzwyczajenie. od kiedy sie na soczewki przerzucilam to nawet przeciwsloneczne niezbyt chetnie nosze :P zalozyc okulary znowu na stale byloby dla mnie straszne!
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:43   #1333
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Też tak chciałam, ale bałam się, że za pół roku znowu zmieni mi się wada

Zrobiłam sobie ostatnio zdjęcie komórką w lustrze, ujawnię się Jak widać, okulary są prawie niewidoczne, nieco węższe niż wydają się na zdjęciu (pewnie przez efekt "wcięcia w twarzy" po lewej stronie zdjęcia, którego strasznie nie lubię w okularach), kolor jednolity, jak usta. Wada? Powiedzmy, że coś koło -5...
Malla, moim zdaniem dobrze ci w okularach, mam tylko wrażenie że do Twojej drobnej twarzy przydałyby się i drobniejsze oprawki, ale może to faktycznie tylko efekt przez zdjęcie trochę z boku i wcięcie.

Co do zwiększenia wady - też się trochę obawiałam że zrobię dwie pary i zaraz wydam na nowe, ale stwierdziłam że przy mojej wadzie koszt szkieł nie jest taki wysoki w razie czego - no i prawie rok noszę i nie zauważyłam specjalnej zmiany
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 10:38   #1334
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Do zbyt drobnych nie wsadzę szkieł -5 A i bałabym się, że zniszczę. Te sięgają mi do wydepilowanych końcówek brwi, więc nie są takie szerokie jak wyszły na zdjęciu. Im węższe w poziomie, tym cieńsze szkła i mniejszy efekt wcięcia. Następnym razem zaszaleję z czymś designerskim, pewnie zdążę już wymienić pół szafy i będą mi pasowały do ubrań. Już się nie mogę doczekać.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:46   #1335
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Do zbyt drobnych nie wsadzę szkieł -5 A i bałabym się, że zniszczę. Te sięgają mi do wydepilowanych końcówek brwi, więc nie są takie szerokie jak wyszły na zdjęciu. Im węższe w poziomie, tym cieńsze szkła i mniejszy efekt wcięcia. Następnym razem zaszaleję z czymś designerskim, pewnie zdążę już wymienić pół szafy i będą mi pasowały do ubrań. Już się nie mogę doczekać.
no to tak jak myślałam tylko tak na zdjęciu wyszło. Ja chciałabym zaszaleć z czerwonym...
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:09   #1336
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

moze nie na temat...ale moze orientujecie sie, z jakim wydatkiem nalezy sie liczyc, kupujac szkla asferyczne? czy ktoras z was korzysta z takich? mam dosc duza krotkowzrocznosc i oczy w okularach mam pomniejszone, a wyzej wspomniane przeze mnie soczewki nie daja takiego efektu.
jesli nie na temat, lub juz bylo-nie bijcie
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:59   #1337
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ładne macie okularki dziewczyny A co sądzicie o moich? W tym miesiącu sobie zmieniłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1476.JPG (39,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1477.JPG (44,1 KB, 127 załadowań)
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:52   #1338
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Pasują Ci do włosów i oczu, eleganckie. Ale masz duże oczy!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:57   #1339
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pasują Ci do włosów i oczu, eleganckie. Ale masz duże oczy!
Dzięki Hehe no właśnie. Nie dość, że same w sobie są duże to jeszcze noszę 'plusy' hehe
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 19:38   #1340
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zaszaleć z czerwonym...
Ja mam czerwone A właściwie to raczej bordowe. Wymieniałam pod koniec sierpnia, bo i wada mi się zwiększyła z -0,75 na -1,5. Nie przeszkadzają mi znowu tak strasznie, bo noszę je tylko do TV, komputera i do czytania. Grubsze boki, tylko górna oprawka. Plastiki z antyrefleksami. Trochę bałam się plastików, bo wiadomo, że trzeba bardziej uważać, ale teraz chwalę sobie Są takie leciutkie, że praktycznie nie czuję, gdy je mam na nosie. I nie czuję się mniej atrakcyjna przez nie
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 06:26   #1341
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Również noszę okulary, minusy. mam wadę na 1 oko -2 na 2gie oko -1,75 czy jakoś tak... na samym początku , kiedy zaczęłam je nosić (przed liceum)myślałam że to koniec świata A teraz myślę że oprawki w fajnym kształcie i kolorze są dodatkową ozdobą- "biżuterią" kobiety.
Sama niedawno zmieniałam oprawki. Są jak zwykle czerwone... mają dół i górę a z boków są jakby puste. do tego plastikowe szkła i antyrefleks. Przedtem miałam też bez-oprawkowe ale z samą górą. Takich okólarów prawie że nie widać.

Wciąż są osoby które mówią że lepiej mi bez okólarów ale to konieczność i co zrobić.




Za to zastanawiam się nad inną sprawą.... MAKIJAŻEM

Jak powinien malować się krótkowidz o brązowych oczach aby makijaż wydobył oko i aby było go za okólarów widać????

Przepraszam że zbaczam z tematu, ale to poczęści też dotyczy okularniczej atrakcyjności
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 19:55   #1342
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja wszystkie reguły wyrzuciłam do kosza (brązowooki krótkowidz), gdy przyszłam do pracy z oczami obrysowanymi czarną kredką i ciemnym szarym cieniem i wszyscy się dziwili, że mam takie wielkie oczy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:19   #1343
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A ja na wizyte czekam 3 miesiące

Zastanawiam się nad soczewkami i okularami jednocześnie. Dobre wyjście? Moze jednak nie... nie wiem jak moje oczy zareagują na soczewki.. hmmm
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:30   #1344
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dobre wyjście, Nika. Soczewki możesz zakładać na początku tylko na pewne okazje, wtedy opłacają się jednodniówki lub kwartalne. Potem się przyzwyczaisz i będziesz chciała nosić częściej :P i wtedy warto przerzucić się na miesięczne. Do kompa i po domu lepiej nosić okulary, żeby nie przemęczyć oczu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:37   #1345
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dobre wyjście, Nika. Soczewki możesz zakładać na początku tylko na pewne okazje, wtedy opłacają się jednodniówki lub kwartalne. Potem się przyzwyczaisz i będziesz chciała nosić częściej :P i wtedy warto przerzucić się na miesięczne. Do kompa i po domu lepiej nosić okulary, żeby nie przemęczyć oczu.
zgodze sie z kolezanka, najlepiej zakladac soczewki rzadziej na poczatku,oczy sie przyzwyczaja,bo niestety musza,to nie jest tak,ze zakladasz soczewki i juz jest cacy,trzeba sie pomeczyc ale warto nio i masz zawsze opce okularki albo soczewki
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:18   #1346
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dobre wyjście, Nika. Soczewki możesz zakładać na początku tylko na pewne okazje, wtedy opłacają się jednodniówki lub kwartalne. Potem się przyzwyczaisz i będziesz chciała nosić częściej :P i wtedy warto przerzucić się na miesięczne. Do kompa i po domu lepiej nosić okulary, żeby nie przemęczyć oczu.
Ja też sie do tego przychylam
Mój Mąz na codzien nosi okulary, a do sportu, na jakiś wyjazd, czy coś soczewki, aby było wygodniej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:28   #1347
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja wszystkie reguły wyrzuciłam do kosza (brązowooki krótkowidz), gdy przyszłam do pracy z oczami obrysowanymi czarną kredką i ciemnym szarym cieniem i wszyscy się dziwili, że mam takie wielkie oczy
Wyrzucić wszystkie rady do kosza??? Oto dobra rada...

Może i racją ..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:00   #1348
kaz78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
A ja na wizyte czekam 3 miesiące

Zastanawiam się nad soczewkami i okularami jednocześnie. Dobre wyjście?
Dobre wyjście. Do kompa staraj się nosić okulary, tak jak piszą (zwlaszcza jak dłużej siedzisz przed kompem), w soczewkach oczy mogą Ci się szybko zmęczyć przed kompem. A poza tym możesz śmialo śmigać w soczewkach.

I nie zrażaj się pierwszymi dniami. Ja przez pierwsze kilka dni noszenia soczewek miałem uczucie piasku w oczach, potem się przyzwyczailem i nic nie czuję, chyba że długo siędzę przed kompem. Dlatego w pracy (kilka godzin przy komputerze) noszę okulary.
__________________
http://warszawa78.blox.pl - mój fotoblog o Warszawie
kaz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:40   #1349
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Od okularów nie wysychają oczy ani nie wrastają naczynka, nie podrażniają się powieki, nie kłują w oczy, a to duże plusy

kaz - lubię Twojego fotobloga
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:25   #1350
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam wadę -3 na oba oczka. Nie bardzo lubię okulary, w zasadzie nigdy ich nie lubiłam. Okulary powinnam nosić od 5 klasy podstawówki, a tak naprawdę nigdy ich nie nosiłam, najdrastyczniej wada powiększyła mi się w liceum (dużo nauki) no i wtedy musiałam niestety zakładać okulary na czas lekcji, po czym natychmiast je zdejmowałam. To, że nie widziałam dość ostro na co dzień nie przeszkadzało mi tak, jak to, gdybym miała mieć okulary na nosie. Moi znajomi nawet przyzwyczaili się, że nie mają się co do mnie uśmiechać z daleka, bo tak czy siak z większej odległości ich nie poznam hehe . Nie chciałam nosić okularów do tego stopnia, że szukałam pomocy w samoleczeniu wzroku, wysłałam list do Artura Smutko, robiłam ćwiczenia gałkami ocznymi po kilka godzin dziennie, niestety nie zawsze miałam na nie czas, a podstawą jest to żeby wykonywać je regularnie.

Wiem, że to brzmi dziwnie, tym bardziej, że jakieś fajne modne oprawki u innych mi się podobają, ale u mnie samej nie potrafię ich zaakceptować. Od 3 klasy liceum noszę soczewki, teraz nawet takie day&night, które wyciąga się jedynie przy miesięcznej zmianie. Okulary noszę bardzo sporadycznie, jedynie w domu. Na szczęście moje oczy dobrze znoszą soczewki, nie mam zaczerwienionych oczu, nigdy nie miałam zespołu suchego oka, nie używam żadnych kropli, nigdy soczewka nie wypadła mi z oka.
Myślę, że jeśli ktoś dobrze czuje sie w okularkach i nie przeszkadzają mu w codziennym życiu, to pięknie będzie w nich wyglądał. Jednak ja mając okulary na nosie ciągle o tym myślałam, o niebo lepiej czuję się w soczewkach.

Aaaa i wcale nie uważam, że okularnik jest mniej atrakcyjny, mam bardzo wiele koleżanek i kolegów w okularach, którzy mają niemałe powodzenie Kilku facetów okularników zresztą sama uważam za bardzo apetycznych
Pozdrawiam wszystkie ślepaczki )))
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.