Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 13:01   #3301
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewoje, po pudrze Hauschki od rana jeszcze się nie świecę. Chyba dobrze matowi, chyba aż za dobrze, bo jakoś skóra mi tak pić woła.
A może pić woła, bo się uparłam i myję się od tygodnia prawie emolium. Już mnie nie szczypie po nim. Tylko jakoś tak sucho i ściąga.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:10   #3302
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewoje, po pudrze Hauschki od rana jeszcze się nie świecę. Chyba dobrze matowi, chyba aż za dobrze, bo jakoś skóra mi tak pić woła.
A może pić woła, bo się uparłam i myję się od tygodnia prawie emolium. Już mnie nie szczypie po nim. Tylko jakoś tak sucho i ściąga.

Ivuś
- tym pudrze co to do ciała i i nie tylko, czy tym rozświetlającym do twarzy?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:19   #3303
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilcia do ciała i nie tylko. Roświetlający ma cos tam destabilizującego
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:24   #3304
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilcia do ciała i nie tylko. Roświetlający ma cos tam destabilizującego
mikę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:30   #3305
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
mikę
O Jeżu, wszędzie jest jakiś podstęp. Ja chyba w końcu Ullisesa przeczytam, bo po tym studiowaniu nalepek , składu kremów, pudrów , to nic mi już nie straszne

Może nasze forum wysłać do jakiegoś producenta kosmetyków , a on weźmie sobie nasze problemy do serca ? I stworzy współgrającą ze sobą linię ? Toć to wielki rynek !
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:33   #3306
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
O Jeżu, wszędzie jest jakiś podstęp. Ja chyba w końcu Ullisesa przeczytam, bo po tym studiowaniu nalepek , składu kremów, pudrów , to nic mi już nie straszne
i to jeszcze w oryginale
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:39   #3307
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
i to jeszcze w oryginale
i do góry nogami
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 13:41   #3308
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
i do góry nogami
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:56   #3309
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
O Jeżu, wszędzie jest jakiś podstęp. Ja chyba w końcu Ullisesa przeczytam, bo po tym studiowaniu nalepek , składu kremów, pudrów , to nic mi już nie straszne

Może nasze forum wysłać do jakiegoś producenta kosmetyków , a on weźmie sobie nasze problemy do serca ? I stworzy współgrającą ze sobą linię ? Toć to wielki rynek !
I jakie życie byłoby prostrze, i oczy by sie nie psuły od wpatrywania sie w ten maczek dziwnych nazw, no a tak to nie zostaje nic innego jak samemu rękawy zakasać i krecić kremiki i pudry

Ciężkie jest życie cosmelanki
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:57   #3310
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny jaką konsystencję powinien mieć cosmelan2. Właśnie zajrzałam do mojego słoika, mam takie twarde masło, w kolorze jasnego budyniu czekoladowego. To twarde masło mnie martwi, to tak ma być?
posmarowałam kawałek czoła i czekam na cud
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:02   #3311
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane Moje ja się już chyba zupełnie sypię, załzawiłam się Waszymi reakcjami, jesteście jedyne w swoim rodzaju. Madziusia ma rację, jestem w głebokiej depresji, dużo przykrych zdarzeń złożyło się na ten stan. To chyba tak jest, że podświadomość nakazuje poszukiwanie nowego wątku w życiu, żeby oderwać uwagę od przykrości. Ja w istocie trafiłam "do wątku", a tu Wy wszystkie, silne, mądre, otwarte, przyjazne i do tego jeszcze czułe. Nie bardzo potrafię ująć w słowa to, jak bardzo Was potrzebuję i jak wdzięczna Wam jestem za to jesteście tu i teraz. Nie mogę się bardziej pogrążać, to oczywiste.

Wracając do cosmelanu. Obdzwoniłam gabinety i mam do wyboru w szybkim terminie:
1. bella-derm, dr Ignaciuk (pan) na 30 września - tu wraz z cos2 otrzymam także hydravital;
2. nova-derm, dr Serafin (pani) na jutro - tu nie dostanę hydravitalu, tylko sam cos2 (cena zabiegu z kompletem mazideł w obydwu przypadkach jest taka sama).
Do dr Chlebuś mogę się zapisać dopiero 2 października.
Czy w ciągu pierwszych dwóch tygodni będę mogła jeździć po dziecko do szkoły? Tu mnie nikt nie może zastąpić.

Krasnoludki Moje Kochane
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 15:02   #3312
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką konsystencję powinien mieć cosmelan2. Właśnie zajrzałam do mojego słoika, mam takie twarde masło, w kolorze jasnego budyniu czekoladowego. To twarde masło mnie martwi, to tak ma być?
posmarowałam kawałek czoła i czekam na cud
Twarde masło? Jezus!!! a gdzie trzymałaś słoiczek? W lodówce? może Ci zamarzł. Bo co do koloru to sie zgadza, ale konsystencia powinna być taka "kremowa" , lekka i lekko sie rozsmarowująca na buzi.
Napisz szybko gdzie trzymałaś słoik- bo mój część cos2 też w lodówce.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:05   #3313
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megulec a jaki znak byś mi przyporządkowała? Skorpiona jakiego pewnie A co Ty z tymi znakami zrobisz? Lista w podpisie chociaż jakaś będzie? Dziewczyny podały i wróżb nie było

Ivonako podejrzewałam cię,że jesteś spod znaku ale skoro mówisz,że skorpion muszę ci wierzyć Wróżby nie będzie .

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Megi- o zgrozo !!! Jak możesz mnie od siusiumajtków nazywać. toć ja dojrzała kobita już jestem, tzrydziestka za dwa lata. A TY a TY za siuśki .
Wszystko wyniszczające jeszcze przede mną - o nie!!!
Mnie już plamiska, słońce, hormony wyniszczyły, wiesz jak wyglądała 25 letnia siusiumajtka- jak stare pruchno- zmarszczki na czołe i pod oczami to rooowy przez duże "R" a wiesz jakie kompleksy miałam jak na swoje rówieśnice patrzyłam. Ojoj Lepiej nie wspominać.
No to ja teraz dwa lata jak uwierzyłam w siebie , a tu walą na głowe od siuśków i gówniarek..
O wy nie dobre.....

Madziusia toż my ci tu komplementy same mówimy a ty do mnie z batem 28 lat - mówiłam,że siusiumajtek Tylko ivonka lubi mój ostry języczek


Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Meguś - napisałam, ale mi zeżarło
Jestem RAK - ur. 21.07 ..............ekhm....... ....1972 r.

denna to ty stara proca jesteś taka sama jak ja .Ja też jestem 1972 r


Ivonako metodą prób i błędów doszłam do wniosku,że to avenka mnie piecze a nie pudry Porozdawałam próbki LRP i teraz muszę je spowrotem pozabierać Czy ktoś tak jeszcze ma ?
Z twoim coselanem wszystko ok.Jak jest w lodówce to przypomina masło nie krem.Ale raczki swędzą .....a godzina 0 dopiero za tydzeń

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-09-25 o 22:10
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:23   #3314
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochane Moje ja się już chyba zupełnie sypię, załzawiłam się Waszymi reakcjami, jesteście jedyne w swoim rodzaju. Madziusia ma rację, jestem w głebokiej depresji, dużo przykrych zdarzeń złożyło się na ten stan. To chyba tak jest, że podświadomość nakazuje poszukiwanie nowego wątku w życiu, żeby oderwać uwagę od przykrości. Ja w istocie trafiłam "do wątku", a tu Wy wszystkie, silne, mądre, otwarte, przyjazne i do tego jeszcze czułe. Nie bardzo potrafię ująć w słowa to, jak bardzo Was potrzebuję i jak wdzięczna Wam jestem za to jesteście tu i teraz. Nie mogę się bardziej pogrążać, to oczywiste.

Wracając do cosmelanu. Obdzwoniłam gabinety i mam do wyboru w szybkim terminie:
1. bella-derm, dr Ignaciuk (pan) na 30 września - tu wraz z cos2 otrzymam także hydravital;
2. nova-derm, dr Serafin (pani) na jutro - tu nie dostanę hydravitalu, tylko sam cos2 (cena zabiegu z kompletem mazideł w obydwu przypadkach jest taka sama).
Do dr Chlebuś mogę się zapisać dopiero 2 października.
Czy w ciągu pierwszych dwóch tygodni będę mogła jeździć po dziecko do szkoły? Tu mnie nikt nie może zastąpić.

Krasnoludki Moje Kochane
: roza: Anturium - bukiecik dla Ciebie uzbierałam, żebyś nie czuła, że w Twoim życiu same kolce.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:31   #3315
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Tyle sie napisałam i zeżarło

Anturium- Kwiatuszku Nasz- (dla ciebie pisze od nowa) My tutaj wszystkie przechodziłyśmy przez depresje (mniejszą lub większą) poczytaj np. posty Agnieszki kis- Też biedactwo sie nacierpiało. Ja ciebie rozumiem jak jest z tymi problemami i jak to przeszkadza, ale o tyle masz dobrze że trafilas tu do nas.
bo ja np o istnieniu tego cudownego forum nie miałam pojęcia i byłam sama jak palec ze swoimi problemami i byłam święcie przekonana że tylko ja na całym świecie mam takie problemy i dopiero było mi ciężko.
także Kochana głowa do góry dasz rade a my ci pomożemy. Wkońcu do rodziny nalezysz

Na twoim miejscu wybrała bym ten gabinet gdzie dostaniesz wszystko w komplecie. Hydrawital K poniekąd chroni naczynka, więc tam idź
A ile bedziesz płacić?

Megi- To ostra baba z Ciebie, Ale za te siuśki, jak sprzedam te słówko swoim kumpelkom to sie pewnie posikają ze śmiechu. SIUSIUMAJTEK


No to wysyłam...uwaga..i już
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:58   #3316
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Wracając do cosmelanu. Obdzwoniłam gabinety i mam do wyboru w szybkim terminie:
1. bella-derm, dr Ignaciuk (pan) na 30 września - tu wraz z cos2 otrzymam także hydravital;
2. nova-derm, dr Serafin (pani) na jutro - tu nie dostanę hydravitalu, tylko sam cos2 (cena zabiegu z kompletem mazideł w obydwu przypadkach jest taka sama).
Do dr Chlebuś mogę się zapisać dopiero 2 października.
Czy w ciągu pierwszych dwóch tygodni będę mogła jeździć po dziecko do szkoły? Tu mnie nikt nie może zastąpić.
Anturium świetnie, wybieraj ten prezent dla siebie i jazda...
Anturium a może możesz podjechać pod szkołę po dziecko i nie wysiadać z samochodu. Może znajdziesz jakąś dobrą sąsiadkę, ciocię, babcię, dziadka, mamę koleżanki kolegi dziecka...pomyśl dobrze. Pierwszy tydzień to na zdjęciach nieciekawie wygląda.

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Twarde masło? Jezus!!! a gdzie trzymałaś słoiczek? W lodówce? może Ci zamarzł. Bo co do koloru to sie zgadza, ale konsystencia powinna być taka "kremowa" , lekka i lekko sie rozsmarowująca na buzi.
Napisz szybko gdzie trzymałaś słoik- bo mój część cos2 też w lodówce.
Madziusiu w lodówce ale na bank nie jest zamarznięty. Za szybką na jajka, lodówka nastawiona na minimum chłodzenia.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Ivonako podejrzewałam cię,że jesteś spod znaku ale skoro mówisz,że skorpion muszę ci wierzyć Wróżby nie będzie .
Dawaj wróżbę albo rób listę kto spod jakiego znaku. Rak jestem

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Tylko ivonka lubi mój ostry języczek
Mało powiedziane

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Ivonako metodą prób i błędów doszłam do wniosku,że to avenka mnie piecze a nie pudry Porozdawałam próbki LPR i teraz muszę je spowrotem pozabierać Czy ktoś tak jeszcze ma ?
Z twoim coselanem wszystko ok.Jak jest w lodówce to przypomina masło nie krem.Ale raczki swędzą .....a godzina 0 dopiero za tydzeń
Mi dziś ulżyło po zmyciu tego pudru. Będę dalej testować, czy to puder czy emolium. Avenka dla mnie na bank jest idealna.
Megi i tak długo wytrzymałam. Do maski jeszcze nawet nie zajrzałam.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 16:10   #3317
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivuś -dostałam przesyłkę dawaj dane i jutro wysyłam kaskę.Madziuś-isis pharma to moja sprężyna nie jest bardzo tłusta tylko taka pastowata.Nie zaliczam sie do krasnoludków mam 170 cm.Kwiecie mój tyś mój rocznik czyli całkiem młoda żeby ci nie było smutno obejrzyj moją facyjatę sautechyba za twardy tej cos Ivci mój stoi w lodówce ale jest mięciutki

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-09-25 o 16:11 Powód: przypomniało mi sie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 16:22   #3318
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anuś, mój cos2 jak masło z lodówki (nie mylić z masmix), jeszcze raz go obadałam. Jakbym chciała palucha do dna włożyć, to chyba byłby problem Megi mówi, że też tak ma.
Grudek nie ma. Igiełek nie ma. Po pół godzinie cudu nie ma
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 16:29   #3319
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anuś, mój cos2 jak masło z lodówki (nie mylić z masmix), jeszcze raz go obadałam. Jakbym chciała palucha do dna włożyć, to chyba byłby problem Megi mówi, że też tak ma.
Grudek nie ma. Igiełek nie ma. Po pół godzinie cudu nie ma
Dzis przekladalam 2-wu tyg.porcje cos.do sloiczka,ktory mam w lazience,reszta stoi w lodowce.Moj tez jest dosyc hmmm twardy.W lazience jednak wszystko wraca do normy i jest taki kremowy.Wlasciwosci nie traci na pewno,bo ciagle sie luszcze po nim jak glupia
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 16:33   #3320
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czyli wszystko pod kontrolą

Anuś a jak u Ciebie z tymi plamami, schodzą trochę? Anuś tu coś nieciekawie pisze o tych Twoich filtrach. Może to przez nie te plamy? Osoba która to pisze ciągle przewija się na innych wątkach filtrowych i wygląda na to, że ma dość sporą wiedzę w tym temacie.

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...8d8aa6358f8a13
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:04   #3321
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako metodą prób i błędów doszłam do wniosku,że to avenka mnie piecze a nie pudry Porozdawałam próbki LPR i teraz muszę je spowrotem pozabierać Czy ktoś tak jeszcze ma ?

Juz tu chyba pisalam, ze mnie wlasnie Avenki palily zywym ogniem jak je aplikowalam na podrazniona skore koszmar


Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ivuś -dostałam przesyłkę dawaj dane i jutro wysyłam kaskę.Madziuś-isis pharma to moja sprężyna nie jest bardzo tłusta tylko taka pastowata.Nie zaliczam sie do krasnoludków mam 170 cm.Kwiecie mój tyś mój rocznik czyli całkiem młoda żeby ci nie było smutno obejrzyj moją facyjatę sautechyba za twardy tej cos Ivci mój stoi w lodówce ale jest mięciutki

Hi hi ja tez mam 175 cm


Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anuś a jak u Ciebie z tymi plamami, schodzą trochę? Anuś tu coś nieciekawie pisze o tych Twoich filtrach. Może to przez nie te plamy? Osoba która to pisze ciągle przewija się na innych wątkach filtrowych i wygląda na to, że ma dość sporą wiedzę w tym temacie.

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...8d8aa6358f8a13

Isispharma to filtry starej generacji, lepiej je sobie obpuscic i zainwestowac w nowsze i sprawdzone
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:08   #3322
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Może i tak ale chcę jeszcze raz powiedzieć że po Egipcie wróciłam bez plam a tam smarowałam się tylko nim grubą warstwą.Moze jak wróciłam trochę zlekcewa.zyłam filtrowanie?Nie wiem teraz jest chyba lepiej.A moze ja poprostu jestem w tych kilku procentach którym wciąż wyłażą?Lidzia też tak ma
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:11   #3323
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Może i tak ale chcę jeszcze raz powiedzieć że po Egipcie wróciłam bez plam a tam smarowałam się tylko nim grubą warstwą.Moze jak wróciłam trochę zlekcewa.zyłam filtrowanie?Nie wiem teraz jest chyba lepiej.A moze ja poprostu jestem w tych kilku procentach którym wciąż wyłażą?Lidzia też tak ma

Trudno teraz gdybac, moze to wina samego filtra, moze zbyt malej ilosci nalozonej na skore, moze za rzadko reaplikowalas .. powodow moze byc wiele dlatego najlepiej wyeliminowac wszystkie mozliwe przyczyny powodujace nawroty plam z czystej wygody
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:34   #3324
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kolastyna-SPF50 i nic więcej
Cien- SPF 50 i nic więcej
La roche-posay-SPF50+ UVA ultra i nic więcej
Cien tylko napisał cyt"Nawet kremy z wysokim filtrem nie zapewniają wysokiej ochrony przed promieniowaniem uv" i to chyba właściwe podsumowanie kremów z filtrami


Znak zodiaku :ryby

Contex weż koniecznie hydravital
Madziusiu ty od 2 lat codziennie na noc? Ja myślałam że po 1 mies. co 2-3 dni na noc i co teraz ?Zamierzałam tak od poniedziałku.Co robić
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:41   #3325
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anuś, mój cos2 jak masło z lodówki (nie mylić z masmix), jeszcze raz go obadałam. Jakbym chciała palucha do dna włożyć, to chyba byłby problem Megi mówi, że też tak ma.
Grudek nie ma. Igiełek nie ma. Po pół godzinie cudu nie ma

Ivonako- stracha mi narobiłaś z tą konsystencja cosmelanu. JA swój też już obmacałam i jest taki jak był - taki "kremowy". też tzrymam go za szybką w miejscu na jajka. Tym razem zmałpowałam od Buczki i trzymam go w oryginalnym opakowaniu/kartoniku, żeby było jeszcze bezpieczniej.

A no gdzie jest ta nasza gadułka
BUCZKA- GDZIE JEST TA CO ALKOHOL NA DOWÓD OSOBISTY KUPUJE, 40 mylą z 14?

Buczka teraz robie naleweczkę z pigwy, i nie oranżada nie nie.Szykuje już naleweczki na urodzinki Anturium, na jedną noge bedzie malinowa, na drugą pigwowa, - ależ mam urozmaicenie
Ivonako- a jak toja wyszła? próbowałaś już?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:44   #3326
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Contax ale fajne zdjęcia kotów .Czy one wszystkie twoje?
Hydravital pomógł mi,b. dobrze koi i nawilża skórę.Lekarka jednak kazała po 2 tyg.od maski smarować .Tak też zrobiłam i twarz "ukoiła" się.Ja też odbierałam dzieciarnię za szkoły-Było strasznie, ale cóż......Nastaw się że nie będzie łatwo,cudów nie ma.A może w twoim przypadku będziesz mile rozczarowana.Tylko zaklinam cię NIE MALUJ się,wytrzymaj 2 miechy,a efekty gwarantowane.Powodzenia:c mok:
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:52   #3327
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Pomyliło mi się

ANTURIUM mój poprzedni post dot.hydravital to dla ciebie


Dziewczyny robić ten permanentny czy nie?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:00   #3328
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Robić ja jestem bardzo zadowolona ze swojego
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:02   #3329
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką konsystencję powinien mieć cosmelan2. Właśnie zajrzałam do mojego słoika, mam takie twarde masło, w kolorze jasnego budyniu czekoladowego. To twarde masło mnie martwi, to tak ma być?
posmarowałam kawałek czoła i czekam na cud
Ivcia - a powiedz no kochana, ten słoik, co trzymaś w lodówce, to pod zakrętką przykryłaś tym takim jakby gumowym kapslem??
Bo mi własnie tak koncówka pierwszego słoika cosmelana podeschła CAŁKIEM przez to, że gdzieś zawieruszyłam to takie wieczko-kapsel i tylko samą zakrętką zamykałam...

Megi - JA sobie WYPRASZAM STARĄ PROCĘ!!! No jeszcze proce bym wybaczyła, ale kurrrrrcze -STARĄ????????????!?!?!?!? !?
Babo, popatrz w lustro - my piekne, młode, urocze, wiotkie, słodkie i powabne jestesmy!!!
Że o przymiotach umysłu nie wspomne
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:44   #3330
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczki nie maCzy ona juz do Kenii sie pakuje

Dome tez zniknelaDziewc ze juz po laserze chyba,a my tu tak w niewiedzy czekamy.

Chyba sie nie obrazily na nas
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.