Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-21, 13:03   #91
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

na ca³e cia³o, a czy koniecznie - ja nie a ka¿dym razem robie, raz na jaki¶ czas trzeba zeby nie by³o plam a opalenizna ³adna, równa i bez plam
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 13:05   #92
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 002
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi
Moim faworytem i hitem jest balsam Holiday Skin J&J do ciemnej karnacji.
Na mnie nie ¶mierdzi wogóle i ¶licznie opala. cena przystêpna, teraz w tesco jest po ok 10 z³.
Cytruskowy zapach akurat na lato
tylko ¿e teraz mi zrobi³ zacieki bo ju¿ dawno nie robi³am peelingu tylko sie nim wci±¿ opala³am, jak skóra jest nawil¿ona i g³adka to o zaciekach mowy nie ma


Kiedy¶ u¿ywa³am s³ynnego Sopotu Ziaji, ale on po prostu tak ¶mierdzi ¿e ju¿ wolê zapomniec o jego istnieniu :|

A do twarzy u¿ywam samoopalaczy Garnier które s± rewelacyjne
Hmmm skoro tak bardzo chwalicie sobie ten balsam holiday skin to sobie go w tych dniach sprawiê Mam nadziejê, ¿e nie bêdê zawiedzona

Co do garnierów - potwierdzam Maj± ogólnie fajne samoopalacze. Lubiê w szczególno¶ci ten w sprayu.

A mia³a która¶ z Was t± dwukomorow± nowo¶æ Loreala do twarzy ??? W³a¶nie bêdê j± mieæ z wymianki, i jestem jej bardzo ciekawa, poniewa¿ s³ysza³am o niej bardzo dobre opinie
mania19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 13:06   #93
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi
na ca³e cia³o, a czy koniecznie - ja nie a ka¿dym razem robie, raz na jaki¶ czas trzeba zeby nie by³o plam a opalenizna ³adna, równa i bez plam
Dziekuje
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 13:13   #94
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja robiê sobie peeling kawowy ca³ego cia³a raz w tygodniu i tyle mi wystarcza, po peelingu kombinujê z samoopalaczami a¿ do nastêpnego razu.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 13:13   #95
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

jeszcze dodam, ¿e jak sobie zrobisz peeling to najpierw posmaruj sie jakim¶ balsamem nawil¿aj±cym, szczególnie kolana, ³okcie i wszystkie suche miejsca, dopiero potem balsamem br±zuj±cym. I bêdziesz slicznie br±zowa
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 13:24   #96
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi
jeszcze dodam, ¿e jak sobie zrobisz peeling to najpierw posmaruj sie jakim¶ balsamem nawil¿aj±cym, szczególnie kolana, ³okcie i wszystkie suche miejsca, dopiero potem balsamem br±zuj±cym. I bêdziesz slicznie br±zowa


W ci±gu najbli¿szych kilku dni bêdzie mój debiut z somoopalaczami. Wcze¶niej tylko na³ogowo s³oneczko bez filtru (alez glupia by³am ) i solarium w zimie (i znow moja Dummheit).
Mam troszke obaw jak to za pierwszym razem, ale maj±c Was u boku mam wiêcej si³y ;*
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 14:22   #97
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

O, Nati Mi³o Ciê tu widzieæ

Wczoraj na noc drugi raz posmarowa³am siê Garnierem, rano ¶liczny, ciep³y kolor Taki... brzoskwiniowy, po HS wychodzi³ mi brzoskwiniowo-przykurzony.

Ja nie wiem czemu tak jest, ale za nic w ¶wiecie nie chce mi siê samoopaliæ dekolt
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 14:29   #98
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, a czy probowalyscie tego nowego brazujacego z Garniera? jak tak to z jakim efektem? nie wiem czy juz o tym pisalyscie, zaraz sie zabieram za przeczytanie watku, ktory jest bardzo przydatny tak nawiasem mowiac
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 14:33   #99
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witam dziewczyny mozecie cos polecic do smarowania po solarium lub poprostu po opalaniu zeby utrwalic opalenizne i nadac skorze piekny blask (bez drobinek,samoopalaczy i balsamow brazujacych
kamilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 14:51   #100
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 3 911
Dot.: Opalamy siê!!!!

Te¿ mam problem z przybr±zowieniem dekoldu Wszystko br±zowe a dekold bia³y Czy kto¶ ma jaki¶ sprawdzony sposób na zabr±zowienie tego miejsca?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 15:07   #101
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
Dziewczyny, a czy probowalyscie tego nowego brazujacego z Garniera? jak tak to z jakim efektem? nie wiem czy juz o tym pisalyscie, zaraz sie zabieram za przeczytanie watku, ktory jest bardzo przydatny tak nawiasem mowiac
Chwilê przed Tob± o nim pisa³am.
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 15:17   #102
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jako przedstawiciel bia³asów trochê ju¿ tych balsamów br±zuj±cych wypróbowa³am i tak w skrócie je oceniê:

- J&J Holiday Skin: do normalnej i ciemnej karnacji
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=4 e602bcee0523e134b259834d9 1a21b8&cmd=details&itemid =10456
i ten na noc
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13972
To póki co moje typy nr 1, ale ¿e nie s± bez wad i jednak trzeba siê przy nich trochê staraæ z rozsmarowywaniem, to mam ochotê na co¶ innego i chyba na Dove siê skuszê; tego do jasnej karancji nie lubiê, bo daje za s³abe efekty jak dla mnie; przez wszystkie smrodek DHA siê przebija, ale tylko jak siê mocno w nie ww±cha, generalnie s± wg mnie nieprzeszkadzaj±ce je¶li chodzi o aromat

- Eris Lirene br±zuj±co-ujêdrniaj±cy
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=4 e602bcee0523e134b259834d9 1a21b8&cmd=details&itemid =5424
Efekty z tego co pamiêtam niez³e, ale te¿ trzeba zachowaæ ¶rodki ostro¿no¶ci, no i jak dla mnie za mocno, za s³odko pachnie i mimo wszystko przebija siê przez niego smrodek DHA

- Kolastyna lekko br±zuj±ca z wyci±giem z orzecha i kakao
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7663
Niez³a, kiedy¶ ulubiona, choæ po ró¿nych zmianach sk³adu (kiedy¶ by³a bez tego kakao) bywa³ lepiej i gorzej, zapach a la kokosowy z nutk± DHA, br±zowienie faktycznie lekkie

- Eveline Spa! delikatnie br±zuj±cy z kompleksem ujêdrniaj±cym
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11864
Fajny, ale trzeba jeszcze wiedzieæ, ¿e oprócz tego, ¿e br±zuje (nie¼le) i mo¿e nawet ujêdrnia, to jeszcze roz¶wietla (¶licznie) i ch³odzi, a nawet mrozi. Kupi³am go ch³odn± por± roku i a¿ siê trzês³am z zimna, ale teraz zastanawiam siê nad powrotem do niego w celu stosowania jako podtrzymywacz opalenizny z Dove i roz¶wietlacz zarazem (o ile i Dove kupiê)
EDIT: Kupi³am go znowu i okaza³o siê, ¿e zmienili sk³ad - nie ma ju¿ w nim mentholu i co za tym idzie nie ch³odzi. Dalej ¶licznie pachnie i równie ¶licznie siê mieni, a o w³a¶ciwo¶ciach br±zuj±cych zameldujê za parê dni, jak go trochê pou¿ywam.

- Dax Cosmetics karmel br±zuj±cy
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10355
Jak dla mnie zapach s³odki do bólu, a na dodatek przebija siê przez niego typowy samoopalaczowy smrodek. Co by by³o ¶mieszniej balsam br±zuje bardzo delikatnie - ot, jedynie ociepla koloryt skóry.

- Miraculum br±zuj±co-roz¶wietlaj±cy
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8983
Nie wiem jak br±zuje, ale wiem, ¿e ¶mierdzi. Po prostu nie odpowiada mi jego zapach i nic nie jest w stanie mnie zmusiæ do u¿ywania go

A teraz co¶ do bu¼ki
- Holiday Skin do normalnej i mieszanej
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13897
Bardzo mi pasuje Efekty widoczne szybko, ju¿ po jednym zastosowaniu. Podra¿nieñ czy syfków brak, a jestem sk³onna i do jednego i do drugiego. Ogólnie polecam.

Wiêcej grzechów nie pamiêtam...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2006-05-29 o 11:12 Powód: doda³am karmel Daxa, Miraculum, no i linki
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 15:53   #103
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Chwilê przed Tob± o nim pisa³am.
ups, a czytalam Twojego posta, nawet cala ta stronke przeczytalam..musialam nie zauwazyc..przepraszam
moze jeszcze ktos mial doswiadczenia z Garnirem?
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 15:54   #104
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 701
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja równie¿ przetestowa³am parê balsamów br±zuj±cych, wiêc wypiszê swoje typy i te anty
Cztery pory roku, Balsam do cia³a br±zuj±cy z wyci±giem z orzecha
Okropny. W ogóle nie br±zowi³ i mia³ paskudny musztardowy kolor. U¿y³am kilka razy, a potem wyrzuci³am. Na szczê¶cie tani by³.

Bielenda, Balsam br±zuj±cy do ka¿dego rodzaju skóry (ujêdrniaj±co-wyg³adzaj±cy
By³ to mój pierwszy balsam br±zuj±cy. Delikatnie br±zowi³, dawa³ efekt z³ocistej skóry. Jak dla mnie za s³aby.

Ziaja, Sopot, Balsam br±zuj±cy relaksuj±cy
Efekt jaki dawa³ zadowala³ mnie. Jednak ¶mierdziuch by³ z niego przeokropny. Trzeba go by³o b. dok³adnie rozsmarowywaæ by siê nie nabawiæ smug, zacieków. Nie pamiêtam dok³adnie jak schodzi³, ale wiem, ¿e do niego ju¿ nie wrócê.

J&J, Holiday Skin
Na pocz±tku ³adnie pachnie cytrusami, a potem ten zapach zamienia siê w smrodek. Ale to mi nie przeszkadza, bo zawsze balsamami br±zuj±cymi smarujê siê na noc, a rano biorê prysznic. Ma trochê nieporêczne jak dla mnie jak zostaje go ma³o to trudno siê wyciska. Czasem po aplikacji siê wa³kuje, wiêc trzeba trochê odczekaæ z ubraniem siê. Ogólnie rzecz bior±c podoba mi siê i mam zamiar sobie sprawiæ kolejne opakowanie, bo ³adnie br±zowi. Tym razem do skóry normalnej/ciemnej.

Soraya, Balsam br±zuj±cy z wyci±giem z orzecha w³oskiego i aloesu
¦mierdzi, ale jak ju¿ pisa³am nie przeszkadza mi to, bo aplikujê balsam na noc. Daje do¶æ mocny efekt po mniej wiêcej dwóch zastosowaniach. £adnie siê wch³ania. Trzeb uwa¿nie go rozsmarowywaæ by siê nie nabawiæ smug. Reasumuj±c bardzo go lubiê i jest moim faworytem wraz z J&J Holiday Skin

A przede mn± jeszcze d³uga droga wypróbowywania br±zuj±cych mazide³ Mam teraz ochotê na Dove i Eveline. I nie mam pojêcia na co siê skusiæ. Chyba kupiê J&J albo Dove + Eveline.

Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2007-03-11 o 19:58
Gween jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 16:25   #105
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie pisa³am o Garnierze do twarzy (Cera mu¶niêta s³oñcem) wcze¶niej, bo efektów jeszcze nie by³o i nie chcia³am zapeszaæ lub z góry krytykowaæ. Raz mi siê zdawa³o, ¿e przybr±zowi³, a za chwilê wydawa³o mi siê, ¿e nie za bardzo. Wstrzyma³am siê na szczê¶cie z komentarzami.

Mam ten do jasnej cery (wziê³am go, obawiaj±c siê zbyt drastycznego efektu po tym do skóry ciemnej - choæ z natury w³a¶ciwie taka trupio blada nie jestem ) Nak³adam go od 3 dni wieczorem. Dzi¶ z ca³± pewno¶ci± stwierdzam: musn±³. Delikatnie, ale widocznie i jak dla mnie bardzo naturalnie. Pachnie ³adnie - tak jako¶ brzoskwiniowo-rumiankowo, nie wyczuwam tego nieprzyjemnego zapachu samoopalaczowego wcale . Ma lekk± konsystencjê i dobrze siê wch³ania. Aaaa i smug nie odnotowano .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 16:27   #106
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

hmmm... juz sama nie wiem ktory kupic szukam czegos co da dobry efekt,dosyc mocnej opalenizny i zeby nie smierdziucha³ mi za bardzo zastanawiam sie na tym Dave... czy uzywacie go tez na twarz??Kolorek jest dosyc mocny cze raczej delikatny??
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 16:27   #107
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
do ciemnej
Aha
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 16:35   #108
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Opalamy siê!!!!

fajowy watek

podziele sie moimi spostrzezeniami:

mimo fatalnych recenzji na KWC to samoopalacz Calrins Vile Teinte Auto Bronzant do nog jest ca³kiem niez³y, brazowy kolor pomaga go rozprowadzac no i nie smierdzi http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9592


Dior Bronze Golden self Tanner Face Bronzer-ulubiony moj chocia¿ mam bardzo jasna cere widac by³o kolorek, ladnie rozswietla i pachnie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1147


Ziaja Sopot-pora¿ka-na zó³to i smierdzi

i wynalazek ktory kupi³am w Sztokholmie osttanio Nivea Summer Beauty, cos podobnego mysle do Dove i J&J, wszystko ekstra tylko ze smierdzi potem, a poza tym bardzo fajny, szkoda mi go nie uzywac ale nie moge tego zapachu
(fotka ponizej)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg img14766.jpeg (18,9 KB, 31 za³adowañ)
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 16:48   #109
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

a ja w³a¶nie siê wypilingowa³am pomarañczowym eriskiem i posmarowa³am siê balsamem nawil¿aj±cym.
A wieczorkiem holiday skin
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:55   #110
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez marta_v
hmmm... juz sama nie wiem ktory kupic szukam czegos co da dobry efekt,dosyc mocnej opalenizny i zeby nie smierdziucha³ mi za bardzo zastanawiam sie na tym Dave... czy uzywacie go tez na twarz??Kolorek jest dosyc mocny cze raczej delikatny??
spróbuj holiday skin J&J do ciemnej karnacji, nie bêdziesz ¿a³owaæ
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 17:11   #111
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sathi a mogla bys podac link do tego cudenka bo nie zauwazylam,chyba ze przeoczy³am
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 17:42   #112
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

czy to ten??http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=2 7b5be327178c20f00c65cf4a2 884ea2&cmd=details&itemid =13897
jesli tak to ile kosztuje,moze macie jakies zdjecie tego produktu
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 17:55   #113
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 701
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez marta_v
my¶lê, ¿e Sathi chodzi³o o ten balsam: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10456
yaheira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 17:58   #114
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jeszcze mi siê przypomnia³o o samoopalaczach. U¿ywa³am dwóch

Pierwszy - samoopalacz do twarzy i cia³a z Oriflame - nie wiem czy ten co jest teraz to to samo w zmienionym opakowaniu, czy jednak sk³ad te¿ siê zmieni³, ale tamten by³ ca³kiem ok. Tylko denerwowa³ mnie w nim najbardziej kolor - nie osi±gany, a pocz±tkowy, bo to tzw. samoopalacz barwiony by³, niby maj±cy pomóc w równomiernym rozprowadzaniu go na ciele. Mi za bardzo nie pomaga³, a wrêcz przeszkadza³, bo brudzi³ ubrania czy po¶ciel. Ale kolorek opalenizny faktycznie by³ ³adny, naturalny i szybkoosi±galny Tylko jeszcze najlepiej go by³o u¿ywaæ na wybalsamowane wcze¶niej cia³o, bo sam w sobie by³ gêsty i têpawy. Z tego te¿ powodu nie chcia³o mi siê zbytnio z nim bawiæ i go wymieni³am, ale jak komu¶ takie ceregiele nie przeszkadzaj± to polecam. Nie przypominam te¿ sobie, ¿eby ¶mierdzia³ samoopalaczowo...

Drugi - samoopalacz w piance Dax Cosmetics - ³atwy w aplikacji, niesmrodliwy, kolorek te¿ fajny. Tylko strasznie nierównomiernie schodzi³ Poza tym ca³kiem, ca³kiem.

Aha, obu próbowa³am u¿ywaæ i do twarzy i te¿ by³o ok.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 18:17   #115
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

yaheira to chyba wlasnie ten napali³am sie na niego hihih a te recenzje mmm... tylko jeszcze ma³e pytanko,On nadaje sie tylko do cia³a czy do twarzy tez??
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 18:19   #116
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 701
Dot.: Opalamy siê!!!!

super w±tek bo w³a¶nie szukam jakiego¶ balsamu, wczesniej u¿ywa³am balsamu Sorayi z wyci±giem z orzecha w³oskiego i raczej nie jestem z niego zadowolona: ¶mierdzi, wysusza skórê, nierównomiernie schodzi.
Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5487

Mogê opisac jeszcze chusteczkê Vichy, (chusteczkê LRP opisa³am na 1 stronie tego watku) :
- chusteczka jest du¿a, wiêc starczy nie tylko na twarz, ja jedna wysmarowa³am ca³e nogi
- opalenizna jest delikatna i równomierna
- niestety czuæ zapach samoopalacza
- efekt widaæ ju¿ po godzinie
- nie brudzi
Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10788

Chusteczki Vischy s± trochê dro¿sze od LRP, dlatego bêdê raczej kupowaæ LRP, które nie smierdz± i daj± podobny efekt jak Vichy
yaheira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 19:15   #117
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Swietny watek! Bede musiala sie rozgladnac za czyms brazujacym do ciala (samopalaczy do twarzy nie lubie - od tego mam bronzery). Mam w probkach pare samopalaczy Avene i LRP - czekaja na testowanie. Na razie moja skora wydaje sie byc dosc "sniada" przy moim nowym kolorze wlosow (norweski blond), wiec nie potrzebuje sie dodatkowo brazowic. Z czasem pewnie bedzie to koniecznie, tym bardziej, ze uwielbiam latem chodzic w sukienkach Widze, ze faworytem jest J&J Holiday Skin
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 19:31   #118
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

marta_v w³a¶nie o ten balsam mi chodzi.
My¶le ¿e do twarzy te¿ siê nada, je¶li nie masz wra¿liwej i podatnej na zatykanie.
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 20:13   #119
Iwonna
Raczkowanie
 
Avatar Iwonna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Opalamy siê!!!!

Gratulujê pomys³u na w±tek, czytam w³a¶nie w skupieniu i trochê siê gubiê Który tu wybraæ? Z tego co na razie wyczyta³am, to zasadniczo zadowolone s± dziewczyny, które chc± wyra¼nego efektu i jednocze¶nie maj± raczej ciemn± karnacjê. A czy mo¿e jest tu jaka¶ b. jasna blondynka z such± skór± i po samoopalaczu nie wygl±da jak pomalowana?
Iwonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-21, 20:19   #120
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 101
GG do charmider
Dot.: Opalamy siê!!!!

MagJa

A teraz co¶ do bu¼ki - mam Holiday Skin do normalnej i mieszanej i bardzo mi pasuje Efekty widoczne szybko, ju¿ po jednym zastosowaniu. Podra¿nieñ czy syfków brak, a jestem sk³onna i do jednego i do drugiego. Ogólnie polecam.

A jak schodzi,? nie robi plam, pilnie poszukujê czego¶ do bu¼ki na chrzciny ale nie chcê pózniej chodziæ w plamki, i jeszcze czy nie zapycha porów ( mam rozszerzone pory na nosku i nie chcê mieæ tam zó³tych kropek)
__________________
Wszyscy wiedz±, ¿e czego¶ nie da siê zrobiæ, i przychodzi taki jeden, który nie wie, ¿e siê nie da, i on w³a¶nie to robi.
charmider jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.