balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-19, 16:44   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow

balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha)


CZy stosowanie balsamów brązujących bez przerwy może zaszkodzić młodej cerze? CZym różnią sie one od samoopalaczy?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 18:56   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: balsam brązujący a młoda cera

Można jes stosować stale.
Czym się różnią? Zawierają dużo mniej DHA (dihydroxyaceton), mają więcej substancji pielęgnacyjnych, DHA często jest wspomagany przez naturalne wyciągi, zwykle z orzecha, nie wysuszają jak typowy samoopalacz, dają delikatniejszy efekt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 15:13   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: balsam brązujący a młoda cera

a czy w jakis sposob mogą zaszkodzic mojej cerze. Mam 14 lat i nie chce za kilka lat wygladac starzej pzrez to u zniszcyc sobie cery.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:04   #4
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
samoopalacz&balsam brązujący

:helo: kochane...
mam do Was pytanie [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie chodzę do solarium i nie stosuje samoopalaczy ale mam ochote na lekką opaleniznę która zakryje "biel" po zimie [img]icons/icon7.gif[/img]
wobec czego mam pytanie czy samoopalacz mozna zastapić balsamem brązującym, jaki efekt daje taki balsam. Nie chcę stosować samoopalaczy ponieważ nie potrafię go nakładać [img]icons/icon9.gif[/img] a trzeba byc w tym naprawdę wprawnym., jesli chodzi o naturalne sposoby na opaleniznę to marchew i beta-karoten odpada za długo to trwa [img]icons/icon9.gif[/img]
Prosze o informację na temat balsamu [img]icons/1pomocy.gif[/img]
pozdrawiam Ivka
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:32   #5
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Moim zdaniem balsam brąujący daj znacznie lepszy efekt niż samoopalacz. Ja też nie potrafię sobie rozsmarować samoopalacza żeby nie było smug, a z balsamem nie mam tego problemu. Taki balsam zawiera samoopalacz, ale w znacznie zmniejszonej proporcji i jest wymieszany ze zwykłym balsamem. Od jakiegoś pół roku używam balsamu brązującego Sopot firmy ziaja i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić. Zajrzyj do KW to zapoznasz się z większą liczbą opinii. Jeśli masz jasną cerę to proponuję zrobienie peelingu przed nałożeniem. Wczoraj mój mąż zwrócił się do mnie "Indianeczko" więc chyba to naprawdę działa. [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:33   #6
Uleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Skoro, jak mówisz, nie jesteś wprawiona w nakładaniu samoopalcza to rzeczywiście na początek najlepszy będzie balsam brązujący. Ja całą zimę z powodzeniem stosowałam "Sopot" (recenzje w KW). Efekt był bardzo naturalny i co ważniejsze kosmetyk ten nie zostawia smug, co przy samoopalaczu niestety się zdarza. Teraz jestem troszkę "smagnięta" słońcem, ale nadal podkreślam tę opaleniznę balsamem. Ja też dośc długo nie umiałam sobie poradzić z dokładną aplikacją samoopalacza, zwłasza w miejscach gdzie skóra jest grubsza (kolana, kostki u nóg) zawsze wychodziły mi ciemniejsze plamy. Teraz problemu właściwie już nie mam, ale kosztowało mnie to trochę nerwów. Ważny jest przede wszystkim uprzedni peeling i naprawdę baaardzo dokładne rozsmarowanie kosmetyku. U mnie trwa to dość długo, praktycznie do pełnego wchłonięcia. Potem te "problematyczne" miejsca delikatnie dotykam lekko zwilżoną gąbką (nie ściemnieją tak mocno). Powodzenia.
Uleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:39   #7
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: samoopalacz&balsam brązujący

ufff...uratowałyscie mnie ale mam jeszcze jedno pytanie czy ten balsam nie pozostawia smug?
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 09:51   #8
Uleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Hmmm, u siebie nie zauważyłam, a nie przykładałam się zbytnio do dokładnego rozsmarowania. No i ubrałam się potem dość szybko i też się nie starł. U mnie było naprawdę wszystko OK, ale moja koleżanka twierdzi, że troszkę pobrudził jej następnego dnia bieliznę (sprało się bez problemów!) mimo, że zaaplikowała go sobie wieczorem przed spaniem. Natomiast neregularnych plam na ciele nie zaobserwowała. [img]icons/icon7.gif[/img]
Uleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:05   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Sopot! Sopot! Sopot! [img]icons/icon10.gif[/img]

Dla mnie balsam Sopotu jest numero uno

Teraz stosuję wygrany Vichy i dostaję piany, bo:
1. Zostają smugi mimo dokładnego rozsmarowywania
2. Przy kostach u nóg, przegubach rąk zawsze pioruna zostanie więcej i mam nieapetyczne brązowe plamy
3. Opalenizna jest jakaś taka żółtawa
4. Potwornie wysuszył mi skórę na plecach

Skończy się diabeł i wracam do Sopotu [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:26   #10
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: samoopalacz&balsam brązujący

[img]icons/icon10.gif[/img]
a jak babciu rozsmarowujesz Sopot, mała warstewke nakładasz i okręznymi ruchami? czy sa miejsca gdzie nalezy nakładac więcej? czy twarz też?
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:27   #11
Uleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Ech, Vichy.... Kiedyś miałam to "cudo" z pompką, która się sp... (pardon zepsuła) po kliku psiknięciach. Ni w te ni we wte. A samoopalacz był strasznie rzadki, więc moje próby rozsmarowywania go łapami okazały żałosne. Ciekło mi aż po same łokcie, więc oczywiście "opaliłam" sobie nie to co trzeba. Jeśli jeszcze dodać, że kosztował ok. 50 zł... szkoda gadać. [img]icons/icon9.gif[/img]
Uleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 10:54   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący

ivka napisał(a):
> [img]icons/icon10.gif[/img]
> a jak babciu rozsmarowujesz Sopot, mała warstewke nakładasz i okręznymi ruchami? czy sa miejsca gdzie nalezy nakładac więcej? czy twarz też?

Nakładam dokładnie jak balsam zwykły, czyli trochę na łapkę, a potem okrężnymi ruchami [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]. nie zdarzyło mi się, zeby były smugi [img]icons/icon12.gif[/img] Jak chcę być bardziej opalona, to maziam się częściej, a jak nie, to nie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Do twarzy jest krem brązujący, ale mnie on uczula (oczka), więc używam też balsamu. Nakładam podwójną warstwę na nogi pod kolankami, bo zawsze łydki mam jakieś takie bledsze [img]icons/icon32.gif[/img]

Ulka - też mam ten potworny spray - jak pryskam to połowa leci na ziemię, a jak próbuję na łapkę, to muszę ekwilibrystykę uprawiać (spróbujcie jedną ręką tyrzymać butelkę i naciskać szpreja [img]icons/icon12.gif[/img] ). Wodniste toto, spływa, zostawia smugi. Nieee, Sopot rulez [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:56   #13
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Sorry, ale ja tez sie "podepne" z pytaniem o Sopot. Dlaczego robia mi sie zolte lokcie i kolana - mimo, ze robie peeling przed nalozeniem? Moze w ogole pomijac te miejsca? Dodam, ze mam bardzo jasna karnacje. I jeszcze jedno - jak dlugo Wam sie trzyma ten balsam, bo u mnie po 2 dniach juz go w ogole nie widac a nie wiem czy mozna go stosowac "bez przerwy"?
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:03   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Wika napisał(a):
> Sorry, ale ja tez sie "podepne" z pytaniem o Sopot. Dlaczego robia mi sie zolte lokcie i kolana - mimo, ze robie peeling przed nalozeniem? Moze w ogole pomijac te miejsca? Dodam, ze mam bardzo jasna karnacje.

Kolana i łokcie zwsze łapią trochę mocniej, spróbuj po nałożeniu przetrzeć je delikatnie ledwo wilgotną gąbką, zeby zdjąć nadmiar.

>I jeszcze jedno - jak dlugo Wam sie trzyma ten balsam, bo u mnie po 2 dniach juz go w ogole nie widac a nie wiem czy mozna go stosowac "bez przerwy"?

Ja stosuję raz w tyg. zimą, dwa razy latem, ale moja sisterka codziennie po kąpieli i jest OK. Jak się boisz wysuszenia, stosuj oprócz Sopotu krem albo balsam nawilżający. [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:08   #15
Uleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Żółte plamy, powiadasz... Może jest to spowodowane tym, że skóra na łokciach i kolanach jest grubsza i mocniej się zabarwia. Jak już pisałam wcześniej Ivce, (a poradę tę wyczytałam onegdaj w jakimś babskim pisemku) po aplikacji zawsze delikatnie paćkam te miejsca lekko wilgotną gabką lub myjką i jest OK. [img]icons/icon7.gif[/img]
Uleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:13   #16
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Buniu, dzieki za ekspresowa odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]Ale przyszla mi do glowy mysl czy tym balsamem nie moznaby posmarowac buzi? Ja smaruje kremem brazujacym, ale ten jest slabszy od balsamu [img]icons/icon9.gif[/img]
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:17   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący

Khemmm... Wika, przeczytaj uważnie cały wątek, już padła odpowiedź na Twoje pytanie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:20   #18
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: samoopalacz&balsam brązujący

oj teraz to jestem przekonana w 100% do Sopotu, mam zamiar dzis go kupic i wysmarować nim swoje ciałko na "boskie" [img]icons/icon10.gif[/img] w kazdym razie jak mi wyjdzie dam Wam znać [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:24   #19
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: samoopalacz&balsam brązujący

khemm...[img]icons/icon7.gif[/img] Faktycznie, Buniu - juz wszystko wiem [img]icons/icon7.gif[/img] Zdaje sie ze i Uleczka wczesniej tez mi odpowiedziala. To wszystko przez tez zar za oknem i przed komputerem [img]icons/icon7.gif[/img]Dzieki Dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img]
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 11:28   #20
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący

ivka napisał(a):
> oj teraz to jestem przekonana w 100% do Sopotu, mam zamiar dzis go kupic i wysmarować nim swoje ciałko na "boskie" [img]icons/icon10.gif[/img] w kazdym razie jak mi wyjdzie dam Wam znać [img]icons/icon7.gif[/img]

Tylko pamiętaj, ze ostateczny test każdego kasmetyku odbywa się na skórze - zawsze może się zdarzyć, że Tobie nie podpasuje [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:30   #21
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: samoopalacz&balsam brązujący

ja używam codziennie rano Sopotu a wieczorem balsamu regeneracyjnego Garniera i nie ma problemu z wysuszeniem.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 13:43   #22
basia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 33
GG do basia
Re: samoopalacz&balsam brązujący-co robie nie tak?

Witam KobitkiCzytam jak zachwalacie balsam sopotu i popadam w dylematy...[img]icons/icon9.gif[/img].Stosuje ten kosmetyk juz jakis czas i ciagle ten sam problem;on wszystko farbuje,majteczki,stanicz ek i za zadne skarby nie chce sie sprac.Spiera sie do zoltego kolorku:-(.Drugie zmartwienie to jak posmaruje nozki a raczej stopki i zaloze np.adidasy....to pozniej mam pieknie powycierane dokladnie tak ,jak koncza sie buty,takie mini skarpetki.Nie chce go zdradzac z jakimis innymi "brazowidalam",bo ostatnia zdrade z "Garnierem, z obrotowa koncowka"-hiii,ale mi sie napisalo))--dluuuuugo popamietam.HELP!!!! Pomozcie,prosze. Dzieki wielkie.
basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 13:51   #23
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: samoopalacz&balsam brązujący-co robie nie tak?

mysza napisał(a):
> Witam Kobitki

Witaj Myszko [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

>on wszystko farbuje,majteczki,stanicz ek i za zadne skarby nie chce sie sprac.Spiera sie do zoltego kolorku:-(.Drugie zmartwienie to jak posmaruje nozki a raczej stopki i zaloze np.adidasy....to pozniej mam pieknie powycierane dokladnie tak ,jak koncza sie buty,takie mini skarpetki.

Z moich doświadczeń z samoopalaczami wynika, ze wszystkie powodują taki problem, a w moim przypadku Sopot najmniej. Nie wiem czy istnieje samoopalacz, który w trakcie schodzienia nie barwi niestety ... Moze dziewczyny znają, bo ja niestety nie... Mnie akurat po Sopocie wszystko się dopiera: moze to kwestia proszku i wybielacza przy białych rzeczach (Vizir+Vanish wlany do dozownika proszku)
W kwestii "skarpetek" - ja stosuję Sopot tylko na noc, więc ma czas się dobrze wchłonąć. [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 13:59   #24
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Balsam brązujący:)

Hej dziewczyny! [img]icons/icon7.gif[/img] Chcialam sie dowiedziec na czym polega działanie owego balsamu? Czy on nie zaszkodzi skórze jeśli będzie sie go stosowało bez przerwy? A moze to po prostu zwykly balsam ale z właściwościami które powodują brązowienie skóry? Prosze napiszcie wszystko co wiecie o balsamie. aaaa i jeszcze jakiej firmy jest najlepszy? Mozliwe ze moj post wyda sie zabawny, z powodu oczywistych odpowiedzi, jednak ja i tak chcialabym je poznac dziekuje buziaki papa
wiola
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 15:12   #25
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: Balsam brązujący:)

Taki balsam napewno ci niezaszkodzi i jest bezpieczniejszy niz slońce.Jest to poprostu zwykły balsam z właściwościami brazującymi.Możesz go używać bez przerwy,niepozostawia smug tak jak samoopalacze.Polecam ci balsam brązujacy firmy ZIAJA Sopot cena ok 8 zl.papa
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 17:18   #26
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Balsam brązujący:)

To jak samoopalacz, tylko delikatniejszy. Na pewno ci nie zaszkodzi. Ziaja jest bardzo dobry. I kosztuje grosze.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 17:46   #27
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Balsam brązujący:)

dzięki bardzo skikne jutro po ten balsam;D aha a lednie bedzie wygladalo jak po jego uzyciu jak juz skóra sie zrobi ciemniejsza zastosuje balsam rozswietlajacy z drobinkami zlota? dzxieki jeszcze raz buziak
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 17:56   #28
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Balsam brązujący:)

Nie próbowałam tak, ale brzmi super.
Koniecznie spróbuj!
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 17:58   #29
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Balsam brązujący:)

Aha, jeszcze jedno.
Skoro wcześniej nie użwyałaś, to możesz nie wiedzieć, że po pierwszym zastosowaniu efekt może być mało widoczny (to balsam brązujący, a nie samoopalacz), ale już po drugim powinno być ok.
Pa
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 18:47   #30
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Balsam brązujący:)

wczesniej proponuje zrobic peeling i depilacje ofc [img]icons/icon10.gif[/img] coby łatek nie było, choc balsam braz prawie ich nie robi, to jednak ładniej wygląda na gładkiej skórze [img]icons/icon7.gif[/img] balsam rozswietlajacy proponuje nastepnego dnia rano az sie utrwali brazujący ( ten ostatni sie kape długo wchłania i najepiej go sobie walnąc wieczorkiem [img]icons/icon10.gif[/img] )

buzia
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.