Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 11:14   #1591
Dagmaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 26
GG do Dagmaryna
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Drewniany patyczek np. po lodzie owijam małym gazikiem i żeby nie spadał oklejam kawałkiem plastra. Końcówkę "przyrządu" maczam w kwasie i smaruję twarz oraz nakładam punktowo tam, gdzie są niespodzianki :-( na ramiona i plecki
Dagmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 11:26   #1592
Litwinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam. Pierwszy raz piszę na tym forum. Z peelingiem czekałam od wiosny, zdecydowalam się w środę wieczorem. Zaznaczam, że skóre mam tłusta i skłonna do wyprysków i bardzo zanieczyszczoną Nalożylam 10% i nic, zero reakcji. Nic nie piekło i nie szczypało, jakbym posmarowała się wodą !!! Wkurzyłam się, przygotowałam 20% - nalożylam, trzymałam 10minut. Miejscami podszczypywało, ale bardzo delikatnie. Dziś, w sobotę, łuszczę się minimalnie w okolicy ust. Zła jestem, bo następny peeling będę mogła zrobić dopiero za kilka tygodni. Nastąpiło tylko lekkie przesuszenie twarzy, ale na oko widać, że na pewno nie bedzie się nic łuszczyć. Poza tym, taka sucha skóra nie przepuszcza łoju i mogą pojawic się wykwity Produkcja sebum nie zmalała, a to co się produkuje, zostaje zablokowane pod zasuszonym naskorkiem, co ma skutek odwrotny do zamierzonego Bardzo załuję, że nie zdecydowałam się na większe stężenie. No ale trudno - czekam do następnego razu. Pozdrawiam.
Litwinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 11:28   #1593
Litwinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Aha !!! Dlatego przestrzegam - jeśli ktoraś z Was foremki - ma skórę nosorożca, niech ładuje większę stążenie. Nie ma się co cackać. Chyba,że chcecie mieć podsuszoną skórkę i nowe pryszczyki Pozdrawiam
Litwinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 19:54   #1594
Dagmaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 26
GG do Dagmaryna
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

U mnie też był problem z ogromną ilością dziwności, pierwszy tonik ok tygodnia, kilka dni przerwy, potem peeling 20% ledwo 5min, drugi 20% 10 minut bez problemu, po trzecim razie 20% 15min minimalny wysyp "tego czegoś głęboko pod skórą". Teraz jestem po czwartym 25% 15 min i zero niespodzianek!!
Chyba skóra wywaliła co miała i jest dobrze!
Dodam jeszcze, ze po peelingu nie używam żadnych gotowych kremów np z lanoliną, tylko toniku z aloesem i niacynamidem oraz serum post peel z colostrum i antyoksydacyjnego z pine bark (mazidłowe przepisy bez konserwantów i zapychaczy)
Dagmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:48   #1595
xscape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam ponownie. Mi ostatnio pani dermatolog która wykonuje zabieg pwoiedziała ze według niej na blizny lepiej działa mikrodermabrazja której ja niestety boje się jak ognia ponieważ w tamtym roku zrobiłem sobie trzy zabiegi mikrodermabrazją i później przez kilka miesiecy tak cierpiałem ze masakra. Ryja bardziej wysyfionego nigdy przedtem nie maiłem niż po tym zabiegu dlatego wole chyba jednak pozostac dalej przy kwasach. Właściwie to nie mam pojecia dlaczego moja skóra tak fatalnie zareagowała na mikrodermabrazje i dlaczego tak wielkie miałem z nia problemy anie nadązałem wtedy z apryszczami bo co ejden zszedł to drugi sie pojawił. Wyglądałemna tyle fatalnie że wstdyziłem sie do ludzi wychodzić. Oby wiecej mi sie to nie przytrafiło. W każdym badź razie mam andzieje ze kwasy choc troche podziałaja na moje blizenki. Po ostatnim ale jeszcze nie osattnim zabiegu migdałem 20% oraz glikolem50% wyszło mi starsznie duzo syfów i to jzu takich białych. Aż się przezegnałem hehe ale tak szybko jak wyszły to i jeszcze szybciej zeszły bez śladu i juz jest spoko. Twarz jest na pewno gładsza. Pory jakby troche mniejsze ale spodziewałem sie ich wiekszego zamkneicia. Przy następnym zabiegu poprosze aby jeszcze dłuzej trzymała mi kwasy bo zauwazyłem ze powoli skóra zaczyna sie przyzwyczajac. A mnoze poprosić ja o 40% migdała i 60% glikolowego?? Powiedzcie mi dziewczyny czy twarz po 8 zabiegach będzie na pewno w lepszej kondycji czy mam się nie łudzic że bedzie super. Tzn szczerze z całego serca mówie ze juz jest lepiej po dwóch zabiegach ale mam wielkie wątpliwosci co do tego ze te kwasy zlikwiduja mi moje małe blizenki po jednej stronie twarzy.Pani pwoeidziała ze kwasy swietnie działaja na strukture i koloryt skóryu a na blizny ntroche mniej. I tak szczerze psizac to nie wiadomo kogo słuchac bo w necie jest mnóstwo informacji ze swietnie te kwasy działaja na blizny drobne a leakrz mówi zupełnie co innego. To wsystsko to chyba jakas paranoja i zalatuje zewsząd kłamstwem.za 1,5 tygodnia kolejne (trzecie) kwaszenie ryjka. pozdrawiam i piszcie co myślicie o tyum co wczesniej pisałem.
xscape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:27   #1596
Dagmaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 26
GG do Dagmaryna
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Na głębokie blizny napewno pomaga exfoliacja w renomowanym salonie kosmetycznym! Wprawdzie nie wiem jakimi kwasami, o jakim stężeniu i z mnóstwem kosmetyków do używania w domu, ale widziałam na własne oczy, koleżanka z technikum miała poważne ślady po trądziku na policzkach i lini żuchwy (takie wgłębienia). Pierwszej jesieni zrobiła serię 12 zabiegów i rezultat rewelacyjny, rok później druga seria 10 zabiegów i ani ślad nie pozostał! W międzyczasie żadnych wykwitów, skóra nie zaczerwieniona, w pracy w ogóle nie było widać, ze coś robi ze swoja buzią!
Wiele z nas wymienia się tutaj doświadczeniami z zabiegów domowych, dużo tańszymi, ale mam nadzieje, też przynoszącymi pozytywne efekty. Jednak co w gabinecie to w gabinecie... Tyle, ze kieszeń pusta!
Dagmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:42   #1597
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny powiedzcie mi jak bez wagi odmierzyć 1ml kwasu w granulkach?

Bo podawałyście przepis 1ml kwasu i 4ml wody. No to do wody mam miarkę=łyżeczke 1ml, więc wezmę 4 łyżeczki wody, ale jak odmierzyć kwas to nie mam pojęcia. Pomóżcie.
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 08:22   #1598
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

cattarina, jest przelicznik ml na gr. I oczywiście nie mam pewności, czy 1 ml to 0,8 gr czy 1 gr to 0,8 ml ;-))))
Sprawdź gdzieś wcześniej albo może ktos się odezwie.

Ja wczoraj pomaziałam się 30 %. Zobaczymy, efektów na razie nie ma większych, podobnie jak przy niższych stężeniach. Dziś co prawda lekko łuszczy mi sie skóra wokół ust, ale nie jestem pewna czy to juz efekt peelingu czy jeszcze retinu z poniedziałku.
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:30   #1599
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jennys no niby tak, ale to też zależy np. od wielkości tych granulek. Bo jeśli będą duże to w łyżeczkę o pojemności 1 ml wejdzie ich mniej, a jak będą małe to wejdzie więcej i gramy sie nie będą zgadzały.
Dochodzi jeszcze kwestia tego jak bez wagi odmierzyć te gramy.

Pojęcia nie mam jak to odmierzyć
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:38   #1600
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

cattarina wcześniej w wątku dziewczyny pisały jak sobie z tym radzą...
Niektóre zatykają końcówkę strzykawki i wsypują migdałka do 1 ml - też tak robiłam i krzywdy sobie nie wyrządziłam na twarzy. Nigdy chyba nie odmierzysz doskonale tyle ile chcesz (chyba że specjalistyczną wagą), a kilka granulek więcej lub mniej raczej nie zaszkodzi.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:15   #1601
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
cattarina wcześniej w wątku dziewczyny pisały jak sobie z tym radzą...
Niektóre zatykają końcówkę strzykawki i wsypują migdałka do 1 ml - też tak robiłam i krzywdy sobie nie wyrządziłam na twarzy. Nigdy chyba nie odmierzysz doskonale tyle ile chcesz (chyba że specjalistyczną wagą), a kilka granulek więcej lub mniej raczej nie zaszkodzi.
No i chyba będę musiała tak zrobić. Zamówiłam na "mazidłach" łyżeczkę- miarkę 1ml, więc po prostu nabiorę taką łyżeczkę kwasu i chyba powinno być dobrze. Mam nadzieję, że nie będzie za mocny, a jeśli za słaby to następnym razem wezmę po prostu więcej i już.
Ok dzięki
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 17:04   #1602
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

cattarina po prostu nie stresuj się tym aż tak bardzo
Powodzonka - będzie dobrze!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:12   #1603
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziękuję wszystkim, którzy mi odpowiedzieli na moje pytanie. Ja się jednak ciągle boję mocnego peelingu, narazie czytam i czytam i powyżej 10% kwasów jeszcze nie przeszłam ze strachu przed bólem, bliznami i że będę tak okropnie wyglądać przez jakiś czas.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 11:27   #1604
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Pocieszę Was, zresztą po raz kolejny
Peeling 30% nie dał mi rady i nadal, po kilku drobniutkich skórkach, które w prawie niewidoczny sposób zeszły w piątek, nic się nie dzieje. Po prostu zero efektów. Tym razem nawet nie czuję ogranoleptycznie żadnej zmiany. Poprzednio przynajmniej wygładzala mi się skóra i tym się pocieszałam.
Czy mam uderzać w 40%??? Chyba muszę spróbować...
A co do odmierzania, to zupełnie nie ma się co stresować
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:49   #1605
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Za to u mnie ostatnio coś się pierniczy..mój peeling krystalizuje,tak że na gębusię chyba samą wodę daję bo pieczenie i łuszczenie raczej marniutkie..a to chyba dlatego że chciałam pod 40% podciągnąć..myślicie że dodatek alkoholu zwiększy rozpuszczalność kwasu?aha na twarzy też krystalizuje..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 08:28   #1606
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja czytałam, że kwas migdałowy nie do końca rozpuszcza się w wodzie, a w alkoholu tak, więc może dodaj kilka kropel wódki.
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 10:02   #1607
urocza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Gosiurek, jak mi się krystalizuje to wkładam naczynko w którym rozpuszczam do gorącej wody i idzie szybciutko wtedy. raz spróbowałam odrazu rozpuszczać w ciepłej i też nic złego się nie stało.
urocza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 21:46   #1608
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ale ja właśnie rozpuszczam w ciepłej,ale na twarzy potem krystalizuje.Podejrzewam że to przez stężenie,bo jak mialam mniejsze to było ok..rzeczywiście dodam wódeczki,podobno też wtedy dziala silniej a o to mi przecież chodzi
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:08   #1609
m-alinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 64
GG do m-alinka
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy stosując 2% tonik z kw. salicylowym tez trzeba stosować filtry. Przecież to małe stężenie?
m-alinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 14:41   #1610
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze proszę ilu procentowy peeling dają proporcje 1ml kwasu i 4 ml wody destylowanej? Kompletnie się nie znam na tych procentach.

No i czy to trzeba po jakimś czasie zmyć, czy można zostawić na noc?
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 10:42   #1611
unnamedangel
Przyczajenie
 
Avatar unnamedangel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Zakupiłam w mazidlach kwas migdałowy, i teraz mam dylemat jakiego stezenia uzyc. Uzywałam juz 20% migdałowego - zero efektów a aktualnie 50% glikolowego (oba kupiłam na allegro) ktory trzymam na twarzy pol godziny a efektów tez własciwie brak co prawda skóra jest gładsza i jasniejsza moze nawet troche po jakis 7 zabiegach (;p)rozjasniły sie przebarwienia potradzikowe ale potrzebuje czegos silniejszego, nie wiem moze powinnam uzyc 60% migdałowego ale boje sie ze okaze sie niezwykle mocny i zrobie sobie jedynie krzywde
unnamedangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:50   #1612
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny, poradźcie co jest mocniejsze- migdałek o mocy ok. 20%, czy Atrederm o,o5 (ten o średniej mocy) ??
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 13:15   #1613
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny prosze pomozcie!!!Jestem po 3 peelingu kwasowym u dermatologa i zapomnialam sie spytac czy mohe uzywac Active C -La Roche Posay...Lekarz powiedzial, ze nie moge uzywac zadnych kremow z kwasami i witamina A. zapomnialam spytac o kwas L-askorbinowy Prosze o odp.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:32   #1614
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzieki Cattarina z braku wódeczki dalam spirytus,ale byla rzeźnia..juz dawno nie miałam takiego hard-core'u na gębie..a jak się łuszcze od 2 dni..poezja jeszcze kilka takich zabiegów i będzie zwycięstwo!
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 09:28   #1615
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Dzieki Cattarina z braku wódeczki dalam spirytus,ale byla rzeźnia..juz dawno nie miałam takiego hard-core'u na gębie..a jak się łuszcze od 2 dni..poezja jeszcze kilka takich zabiegów i będzie zwycięstwo!
Nie ma za co Trzymam kciuki, żeby było pięknie
Ja mam wrażliwą skórę, więc zrobiłam bez alkoholu. No i na początek zaczęłam tylko od czoła, bo w razie czego mogę przykryć grzywką
No i po niedzielnym zabiegu (trzymałam niecałe 5 minut, bo szczypało) od wczoraj łuszczę się jak jaszczurka Za kilka dni powtórzę na resztę twarzy.
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 11:49   #1616
Magdallena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam,
od kilku tygodni robę sobie peeling migdałowy metodą chałupniczą. Póki co stężenie do 20 - 25%. Złuszczenie niewielkie. mam pytanie:

Ile zabiegów maxymalnie mozna zrobić w serii i w jakich odstępach?
Jak długa powinna byc przerwa po serii zabiegów, o ile w ogóle?

Z góry dziękuję za pomoc
M
Magdallena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 22:42   #1617
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam jaki kwas powinnam wybrac by sprawic zeby rozszerzone(ale oczyszczone) pory nie byly tak widoczne.bardzo prosze o pomocmam do usuniecia male dziureczki-w wiekszosci to wlasnie rozszerozne pory i kilka blizenek. pozdrawiam!
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 22:44   #1618
unnamedangel
Przyczajenie
 
Avatar unnamedangel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

achh dziewczyny, nikt nam nie chce odpowiedziec a tyle pytań ;p
unnamedangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 19:46   #1619
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Jestem po pierwszym peelingu. Walnęłam 25% na dekolt - a co mi tam, najwyżej w Święta wystąpię w golfie
Proporcje były takie: 1,25 g migdałka, 1,25 g spirytusu, 2,5 g wody. Nakładałam wacikiem. Najpierw nic się nie działo, co mnie zdziwiło, bo po 2% toniku salicylowym szczypie mnie nieźle. Po ok. 3 minutach zaczęło szczypać, wachlowałam trzymałam około 15 minut. Nic nie zbielało, nic nie zaczerwieniło się. Zmyłam woda z sodą, teraz siedzę posmarowana kremem z cynkiem i lanoliną (babydream). Czekam na efekty

26 grudnia:
nie dzieje się nic... Zero łuszczenia, niestety, nie widzę też znaczącej poprawy w wyglądzie skóry... jedynie pod prawym ramiączkiem stanika zaczęło mi się łuszczenie - naskórek zszedł delikatnie cieniutkimi płateczkami - i koniec. Nic więcej. Może na mnie migdałek nie działa? Większe spustoszenia (pozytywne!) miałam po toniku 2% salicyl, 10% mlekowy. I chyba tego będę się trzymać
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2007-12-26 o 16:23
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 07:28   #1620
Magdallena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam ponownie,
i ponownie proszę o radę. Robie sobie od miesiąca co tydzień peeling 20-25%. zastanawiam sie, jak dlugo mozna go robić. Kiedy przerwa i jak długa powinna ona być.
Z góry dziekuje za pomoc.
Magda
Magdallena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.